Woo Hoo! =]
Az én kedvenc képeim a Férjeinkről! =D =]]
Big Time Rush
2012. június 20. 17:50
#1802
|
|
melasz12♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 2039 Csatolások: 333 Azonosító: 142106 offline
|
Carlos és Samantha szakított!Most olvastam a hírt..
Én sajnálom őket meg nem is xD szerintem aranyosak voltak együtt...DE nem baj legalább megmarad nekünk Carlitosss..
2012. június 20. 17:52
#1804
|
|
Mon.Harley ღ♥ღ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 802 Azonosító: 159358 offline
|
Idézet (melasz12 @ 2012.06.20. 17:50)
Carlos és Samantha szakított!Most olvastam a hírt..
Én sajnálom őket meg nem is xD szerintem aranyosak voltak együtt...DE nem baj legalább megmarad nekünk Carlitosss.. 
Én is így vagyok..pedig olyan aranyosak voltak együtt.
2012. június 20. 17:59
#1805
|
|
Mon.Harley ღ♥ღ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 802 Azonosító: 159358 offline
|
[quote=Vivyy22,2012.06.20. 17:50~3147676]Ti kiknek drukkoltok az EB-n?
Spanyol/Olasz?
Olaszorszááág. =D És ti?
Spanyol/Olasz?
Olaszorszááág. =D És ti?
1 felhasználónak tetszik:
szendreigabriella
2012. június 20. 18:18
#1807
|
|
Mon.Harley ღ♥ღ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 802 Azonosító: 159358 offline
|
Idézet (melasz12 @ 2012.06.20. 18:02)
Szerintem ezt nem itt kéne megbeszélni!
Sorry, én csak válaszként írtam. Bocsi=P
1 felhasználónak tetszik:
szendreigabriella
2012. június 20. 18:21
#1808
|
|
Vivyy22~کŧụьь๑гŋ~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 2028 Csatolások: 143 Azonosító: 169884 offline
|
Idézet (melasz12 @ 2012.06.20. 18:02)
Szerintem ezt nem itt kéne megbeszélni!
Ezerbocsii!
Csak azért raktam ki mert BTR van benne,és jó ötletnek találtam..
1 felhasználónak tetszik:
szendreigabriella
2012. június 20. 18:26
#1809
|
|
melasz12♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 2039 Csatolások: 333 Azonosító: 142106 offline
|
Idézet (Vivyy22 @ 2012.06.20. 18:21)
Ezerbocsii!
Csak azért raktam ki mert BTR van benne,és jó ötletnek találtam..

Csak azért raktam ki mert BTR van benne,és jó ötletnek találtam..
A vidi nem baj amúgy nagyon jó főleg Kendall a végén..Azért írtam mert ne azzal teljen be egy egész oldal hogy most ki nyerjen!
Hogy ne legyen OFF:
A 2. nagyon jó!
2012. június 20. 18:29
#1810
|
|
Mon.Harley ღ♥ღ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 802 Azonosító: 159358 offline
|
Idézet (melasz12 @ 2012.06.20. 18:26)
A vidi nem baj..Azért írtam mert ne azzal teljen be egy egész oldal hogy most ki nyerjen!
Hogy ne legyen OFF:
A 2. nagyon jó!
Hogy ne legyen OFF:
A 2. nagyon jó!
Azta..én már egyszer próbáltam írni a körmömre a nevüket, de nem ment..
Ám most találtam ezt a cipőt. Felvennétek?
2012. június 20. 18:57
#1811
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
Idézet (melasz12 @ 2012.06.20. 17:50)
Carlos és Samantha szakított!Most olvastam a hírt..
Én sajnálom őket meg nem is xD szerintem aranyosak voltak együtt...DE nem baj legalább megmarad nekünk Carlitosss.. 
Én is most olvastam...Nem nagyon örültem a hírnek...De a mi Carlos-unk aranyos pasi talál más barátnőt!
Most ezek a kedvenc képeim a Srácokról.
2012. június 20. 20:25
#1816
Idézet (melasz12 @ 2012.06.20. 17:50)
Carlos és Samantha szakított!Most olvastam a hírt..
Én sajnálom őket meg nem is xD szerintem aranyosak voltak együtt...DE nem baj legalább megmarad nekünk Carlitosss.. 
Ez nagyon sajnálatos pedig összeilletek,
2012. június 21. 10:22
#1818
Idézet (Vivyy22 @ 2012.06.20. 17:50)
Ti kiknek drukkoltok az EB-n?
Spanyol/Olasz?
Spanyol/Olasz?
Nem nézek focit, de nagyon édesen mondják a végén az Olaszországot.
2012. június 21. 11:32
#1819
|
|
Tusszvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.28. Hozzászólás: 396 Csatolások: 160 Azonosító: 174419 offline
|
Csajok este alvàs előtt gondolkoztam és az jutott az eszembe hogy a Popcornba volt a múltkor ilyen 5részes 1D poszter és mi lenne ha írnánk üzenetet Facebookon a Popcornnak hogy lehetne olyan csak BTR-es...de ne az üzenőfalra hanem üzenetben vagy e-mailben vagy nm tom...na milyen ötlet?? xD
:$
2012. június 21. 11:43
#1820
|
|
melasz12♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 2039 Csatolások: 333 Azonosító: 142106 offline
|
Idézet (Tussz @ 2012.06.21. 11:32)
Csajok este alvàs előtt gondolkoztam és az jutott az eszembe hogy a Popcornba volt a múltkor ilyen 5részes 1D poszter és mi lenne ha írnánk üzenetet Facebookon a Popcornnak hogy lehetne olyan csak BTR-es...de ne az üzenőfalra hanem üzenetben vagy e-mailben vagy nm tom...na milyen ötlet?? xD
:$

Szerintem jó ötlet..de az a baj hogy nem biztos hogy megcsinálják!
1 felhasználónak tetszik:
szendreigabriella
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline





