Idézet (Szösziii @ 2011.04.21. 18:25)
Mi a baj? 
Velem van a baj.
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
9 felhasználónak tetszik:
Szösziii,
Milesss,
Nikaaa,
Alexis_0504,
SelenaLaura2001,
Chels,
SelenaDebbyMiley,
liltoria,
fanni1998
1 felhasználónak tetszik:
SelenaDebbyMiley
|
|
SelenaLaura2001visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.21. Hozzászólás: 144 Csatolások: 2 Azonosító: 149688 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Románc alakulhatott a forgatáson.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.