Avril Lavigne
2014. szeptember 01. 22:52
#3301
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
166
1 felhasználónak tetszik:
Szandi0820
2014. szeptember 01. 22:56
#3302
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
Anya,tudtad h 2x öregebb vagy nálam?
most jöttem rá
2014. szeptember 02. 14:34
#3304
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
2014. szeptember 02. 15:38
#3305
Idézet (AvrilFanxxx @ 2014.09.02. 14:34)
nagyon remélem hogy Avril nincs olyan hülye, hogy pucér szelfiket meg videókat csináljon magáról
2014. szeptember 02. 15:46
#3306
|
|
Pasik Imádójavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.14. Hozzászólás: 278 Csatolások: 80 Azonosító: 203698 offline
|
Idézet (Avie @ 2014.09.02. 15:38)
nagyon remélem hogy Avril nincs olyan hülye, hogy pucér szelfiket meg videókat csináljon magáról 
Én is remélem, mivel nem gondolom, hogy Avril hülye ilyen pucér selfie-k csinálásában.
1 felhasználónak tetszik:
AvrilFanxxx
2014. szeptember 02. 16:35
#3307
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
Idézet (Avie @ 2014.09.02. 15:38)
nagyon remélem hogy Avril nincs olyan hülye, hogy pucér szelfiket meg videókat csináljon magáról 
Éppen miért ne csinálhatna? Mindenkinek megvan hozzá a joga.
Mondjuk celebeknél ez tényleg veszélyes. De ahhoz nem,h valaki feltörje (bárki) telefonjàt(,és esetleg fel is rakja a netre)!
2014. szeptember 02. 16:37
#3308
Idézet (AvrilFanxxx @ 2014.09.02. 16:35)
Éppen miért ne csinálhatna? Mindenkinek megvan hozzá a joga.
Mondjuk celebeknél ez tényleg veszélyes. De ahhoz nem,h valaki feltörje (bárki) telefonjàt(,és esetleg fel is rakja a netre)!
Mondjuk celebeknél ez tényleg veszélyes. De ahhoz nem,h valaki feltörje (bárki) telefonjàt(,és esetleg fel is rakja a netre)!
joga megvan, persze, de szerintem hülyeség...
vagy ha Chadnek akar küldözgetni képeket, hát, már feltalálták skype-on a videóhívást
1 felhasználónak tetszik:
Reni005
2014. szeptember 02. 16:40
#3309
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
Idézet (Avie @ 2014.09.02. 16:37)
joga megvan, persze, de szerintem hülyeség...
vagy ha Chadnek akar küldözgetni képeket, hát, már feltalálták skype-on a videóhívást
vagy ha Chadnek akar küldözgetni képeket, hát, már feltalálták skype-on a videóhívást
Jaja
2014. szeptember 02. 16:49
#3311
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
Idézet (Avie @ 2014.09.02. 16:46)
vaaagy, sztem Chadnek van magángépe, egy hívás, és már repül is 
Ne hunszutkodj
1 felhasználónak tetszik:
Szandi0820
2014. szeptember 02. 17:06
#3313
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (Reni005 @ 2014.09.01. 19:46)
Tudtátok, hogy Avrilről is kerültek ki meztelen fotók?
(Kriszti fogadjunk, most felnézett
)
egyébként nekem is Avriles órarendem van haha.
(Kriszti fogadjunk, most felnézett
egyébként nekem is Avriles órarendem van haha.
Igen, láttam.
Idézet (Avie @ 2014.09.01. 18:19)
mért? mit találnék?
de rajta ez meg se látszik
de rajta ez meg se látszik
Semmit.
2014. szeptember 02. 17:09
#3314
Idézet (Szandi0820 @ 2014.09.02. 17:06)
Igen, láttam.
Semmit.
Semmit.
hol láttad? tudom h bűncselekmény linkelni, meg kiskorú is vagyok, de anyaaa
csak mondd az oldalt
2014. szeptember 02. 17:09
#3315
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
Idézet (Avie @ 2014.09.02. 16:59)
ezt mondd nekik


Ők még hunszutabbak xD
Mennem kell,szia
1 felhasználónak tetszik:
Szandi0820
2014. szeptember 02. 17:09
#3316
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (AvrilFanxxx @ 2014.09.01. 22:56)
Anya,tudtad h 2x öregebb vagy nálam?
most jöttem rá

Ajj, de öreg vagyok.
2014. szeptember 02. 17:09
#3317
Idézet (AvrilFanxxx @ 2014.09.02. 17:09)
Ők még hunszutabbak xD
Mennem kell,szia
hali
2014. szeptember 02. 17:10
#3318
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (Avie @ 2014.09.02. 17:09)
hol láttad? tudom h bűncselekmény linkelni, meg kiskorú is vagyok, de anyaaa
csak mondd az oldalt
csak mondd az oldalt
A listát láttam, te perverz emberegyed.
2014. szeptember 02. 17:12
#3319
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (AvrilFanxxx @ 2014.09.02. 17:09)
Ők még hunszutabbak xD
Mennem kell,szia
Hali.
2014. szeptember 02. 17:13
#3320
Idézet (Szandi0820 @ 2014.09.02. 17:10)
A listát láttam, te perverz emberegyed. 
de nekem a képeket kell xd
1 felhasználónak tetszik:
Szandi0820
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline

