barátnőm csinált ilyet, kva finom volt
Avril Lavigne
2015. április 22. 19:46
#4862
244.
2015. április 23. 20:32
#4863
csak nem néztem interjúkat, mert elkezdtem hallgatni azokat a zenéket amikre régebben táncoltunk (vagy más csoportok táncoltak, de nagyon a szívemhez nőtt) és tökre nosztalgikus hangulatomban vagyok lol
maaajd vasárnap környékén hehe
maaajd vasárnap környékén hehe
2015. április 23. 20:38
#4864
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (Avie @ 2015.04.23. 20:32)
csak nem néztem interjúkat, mert elkezdtem hallgatni azokat a zenéket amikre régebben táncoltunk (vagy más csoportok táncoltak, de nagyon a szívemhez nőtt) és tökre nosztalgikus hangulatomban vagyok lol
maaajd vasárnap környékén hehe
maaajd vasárnap környékén hehe
Na és a fellépésen mi volt?
1 felhasználónak tetszik:
Reni005
2015. április 23. 20:43
#4865
Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.23. 20:38)
Na és a fellépésen mi volt? 
OTT VOLT A TANÁRI KAR, kicsi volt a színpad, 2x lelógott a lábam, egyszer pacsiztam(akaratlanul xd), egyszer ütköztem, majdnem szájbarúgtak párszor, virágokat kellett lepakolni a színpadról, de a tanárok mindezek ellenére imádták, és ennyi
2015. április 24. 11:15
#4866
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
Idézet (Avie @ 2015.04.23. 20:43)
OTT VOLT A TANÁRI KAR, kicsi volt a színpad, 2x lelógott a lábam, egyszer pacsiztam(akaratlanul xd), egyszer ütköztem, majdnem szájbarúgtak párszor, virágokat kellett lepakolni a színpadról, de a tanárok mindezek ellenére imádták, és ennyi
amúgy élveztem 
Nahh,tök jóó
Amúgy bocsi,hogy eltűntem,de hétfőn matek mini-vizsga,meg majd magyarból is,szóval gyakorlás/magolás van ezerrel.
2015. április 24. 11:27
#4867
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
2015. április 24. 11:28
#4868
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
2015. április 24. 17:26
#4869
Idézet (AvrilFanxxx @ 2015.04.24. 11:15)
Nahh,tök jóó
Amúgy bocsi,hogy eltűntem,de hétfőn matek mini-vizsga,meg majd magyarból is,szóval gyakorlás/magolás van ezerrel.
Amúgy bocsi,hogy eltűntem,de hétfőn matek mini-vizsga,meg majd magyarból is,szóval gyakorlás/magolás van ezerrel.
sok sikert hozzá, szurkolunk
2015. április 24. 17:35
#4870
Lányok, közérdekű kérdés! (létezik ilyen? na mindeeegy.)
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
)
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Meg jó lenne ha láthatnátok táncolni. Mármint...ajhh, szeretem megmutatni azoknak az embereknek, akiket szeretek, hogy mit tudok. na. összeraktam
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
2015. április 24. 18:09
#4871
|
|
sziv55 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.16. Hozzászólás: 649 Csatolások: 10 Azonosító: 206347 offline
|
Idézet (Avie @ 2015.04.24. 17:35)
Lányok, közérdekű kérdés! (létezik ilyen? na mindeeegy.)
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
)
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Meg jó lenne ha láthatnátok táncolni. Mármint...ajhh, szeretem megmutatni azoknak az embereknek, akiket szeretek, hogy mit tudok. na. összeraktam
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
szivesen elmennék,csak sajnos külföldi vagyok.
1 felhasználónak tetszik:
Reni005
2015. április 24. 19:06
#4874
|
|
Reni005❤️ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.27. Hozzászólás: 3034 Csatolások: 62 Azonosító: 204641 offline
|
Idézet (Avie @ 2015.04.24. 17:35)
Lányok, közérdekű kérdés! (létezik ilyen? na mindeeegy.)
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
)
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Meg jó lenne ha láthatnátok táncolni. Mármint...ajhh, szeretem megmutatni azoknak az embereknek, akiket szeretek, hogy mit tudok. na. összeraktam
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
ÚRISTEN
ÉN
AKAROK
VELED
VELETEEEK
TALÁLKOZNI
NAGYON
SZÓVAL
már csak anyának kéne a beleegyezése...
2015. április 25. 22:15
#4875
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (Avie @ 2015.04.24. 17:35)
Lányok, közérdekű kérdés! (létezik ilyen? na mindeeegy.)
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
)
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Meg jó lenne ha láthatnátok táncolni. Mármint...ajhh, szeretem megmutatni azoknak az embereknek, akiket szeretek, hogy mit tudok. na. összeraktam
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
Június 20.-án lenne az évzáró táncgálánk, ahol előadnánk az ez évben tanult és a versenyekre vitt táncokat, köztük az Avrilos táncot is. (
Szóval, én szeretettel meghívom az topic összes tagját (tudom, hogy még messze van de na, most még eszemben van), nagyon örülnék, akár mindannyian el tudtok jönni, akár csak egyikőtök. Az sem baj, ha nem jó, tudom, hogy messze vagyunk egymástól, meg minden kaki, de nagy lenne a heppinesz
Tehát, akinek jó lenne az a nap, jelezze, és én írom a többit
Nekem effektíve jó lenne, mert a WSR egy héttel előtte van, csak hát na... nem tudnék hazajönni este.
2015. április 26. 17:49
#4876
Idézet (Reni005 @ 2015.04.24. 19:06)
ÚRISTEN
ÉN
AKAROK
VELED
VELETEEEK
TALÁLKOZNI
NAGYON
SZÓVAL
már csak anyának kéne a beleegyezése...

ÉN
AKAROK
VELED
VELETEEEK
TALÁLKOZNI
NAGYON
SZÓVAL
már csak anyának kéne a beleegyezése...
nagyon király lenne
Idézet (sziv55 @ 2015.04.24. 18:09)
szivesen elmennék,csak sajnos külföldi vagyok.
amugy szivesen látnálak táncolni
feltudnál tölteni vidit is
ammm mindegy
melyik AVRIL dal lesz?
a girlfriend
Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.25. 22:15)
Nekem effektíve jó lenne, mert a WSR egy héttel előtte van, csak hát na... nem tudnék hazajönni este.
Vagy van híd a közelben? Mert akkor majd követem ofőmet és ott éjszakázom. 
hááát, biztos van valami híd a közelben
2015. április 26. 18:27
#4877
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (Avie @ 2015.04.26. 17:49)
hááát, biztos van valami híd a közelben
de akár itt is el tudlak titeket szállásolni. (tavaly is így volt) csak az már más tészta ha egynél többen jöttök 
Majd megnézzük gugli mapsen és ha szimpatikus, akkor rólam le lenne a gond.
1 felhasználónak tetszik:
Reni005
2015. április 26. 18:30
#4878
Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.26. 18:27)
Majd megnézzük gugli mapsen és ha szimpatikus, akkor rólam le lenne a gond. 
annyit tudok hogy közel van az állomáshoz. és itt kifújt
2015. április 26. 18:57
#4879
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8899 Csatolások: 236714 Azonosító: 59785 offline
|
Idézet (Avie @ 2015.04.26. 18:30)
annyit tudok hogy közel van az állomáshoz. és itt kifújt 
Tökéletes!
1 felhasználónak tetszik:
Reni005
2015. április 26. 18:57
#4880
Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.26. 18:57)
Tökéletes! 
amúgy este hatkor kezdődik és kb fél kilencig tart
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.


offline

