Starity

Metál

39 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 25. 23:38 #21
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (Molcsiii @ 2011.04.25. 23:23)
ez tök jó biggrin.gif szeretem az ilyen terveket biggrin.gif sok sikert biggrin.gif

Kösz.^^
2011. április 26. 22:13 #22
- törölt felhasználó -    
Még csak egy éve ismerkedem ezzel a stílussal. Hangulatjavítónak a legjobb. Mielőtt elkezdtem hallgatni a popot meg a hip-hopot bírtam. Anyám - aki imádja a zene minden fajtáját - megmutatta nekem a Slayer Raining blood című számát. Akkor azt éreztem hogy..hát nem is tudom ezt nagyon leírni. Fogalmazzunk úgy: "szerelem első hallásra" biggrin.gif . A posztereimet is lecseréltem. Megismertem a Metallicát, a Bullet For My Valentinet, a Slipknotot, stb. Mikor a sulis farsangra készültünk mindenkinek választania kellett egy zenei műfajt és annak megfelelően beöltözni (ez a a műsor része volt). Én punk lettem laugh.gif . Jó volt az alsósokat zöld-lila hajjal ijesztgetni. thumbsup.gif . 1-2 hónapja egy srác az osztályból le "hülyef*szrockerezett". Én meg csak nevettem rajta smileeee.gif . Most úgy állok, hogy jövőre beiratkozom a helyi zenesuliba és gitárra fogok járni. Úgy hallottam legtöbben 14-16 fele kezdik (én 12 vagyok). Szeretnék bandát alapítani. Az ismerőseim közül senkinek sem mertem elárulni ezt . Azt hiszem kiröhögnének sad.gif .
A kedvenc gitárosom : Kirk Hammett (Metallica)
2 felhasználónak tetszik: Trinda, dana
2011. április 27. 15:14 #23
dana
dana
"Evolution?"
 
Státusz" Légy önmagad! Mindenki más már foglalt."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1776
Csatolások: 3
Azonosító: 147029
Offline offline
Idézet (trallali @ 2011.04.26. 22:13)
Még csak egy éve ismerkedem ezzel a stílussal. Hangulatjavítónak a legjobb. Mielőtt elkezdtem hallgatni a popot meg a hip-hopot bírtam. Anyám - aki imádja a zene minden fajtáját - megmutatta nekem a Slayer Raining blood című számát. Akkor azt éreztem hogy..hát nem is tudom ezt nagyon leírni. Fogalmazzunk úgy: "szerelem első hallásra"  biggrin.gif  . A posztereimet is lecseréltem. Megismertem a Metallicát, a Bullet For My Valentinet, a Slipknotot, stb. Mikor a sulis farsangra készültünk mindenkinek választania kellett egy zenei műfajt és annak megfelelően beöltözni (ez a a műsor része volt). Én punk lettem  laugh.gif . Jó volt az alsósokat zöld-lila hajjal ijesztgetni.  thumbsup.gif . 1-2 hónapja egy srác az osztályból le "hülyef*szrockerezett". Én meg csak nevettem rajta smileeee.gif . Most úgy állok, hogy jövőre beiratkozom a helyi zenesuliba és gitárra fogok járni. Úgy hallottam legtöbben 14-16 fele kezdik (én 12 vagyok). Szeretnék bandát alapítani. Az ismerőseim közül senkinek sem mertem elárulni ezt . Azt hiszem kiröhögnének  sad.gif
A kedvenc gitárosom : Kirk Hammett (Metallica)

Tök jó, amiket írtál, valóban ha valakinek a "vérében" van a rock, metál punk zene, első hallásra megszereti & nem is igazán érdekli a többi műfaj. Nekem az Iron Maiden adta meg a kezdő sebességet, majd jött a Metallica & a többi. Az viszont, hogy nem mersz a célodról beszélni senkinek..., hát nem tudom. Nagyon szerencsés lehetsz, mivel anyukád is szereti ezeket a zenéket, Ő biztos támogatna benne. Ill az igazi jó barátok sem azért vannak, hogy kiröhögjenek! Ha néhány embernek beszélsz a céljaidról ( akikben igazán bízol ), ők erősíthetnek benne, mivel ez 1fajta bizonyítás lenne magaddal, ill. a barátaiddal szemben, hogy tényleg legyen 1 rockbandád. Azzal, hogy ki mit mond, ne törődj, az emberek különbözőek. Különben sem az számít, hogy ki mit mond, hanem hogy ki mondja! Nem szeretheti mindenki ezt a műfajt, nincs ezzel semmi probléma. Találd meg azokat a barátaidat, akiknek hasonló az érdeklődése, velük könnyebb lesz. Sok sikert & kitartást!!!
1 felhasználónak tetszik: trallali
2011. április 27. 15:42 #24
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (trallali @ 2011.04.26. 22:13)
Még csak egy éve ismerkedem ezzel a stílussal. Hangulatjavítónak a legjobb. Mielőtt elkezdtem hallgatni a popot meg a hip-hopot bírtam. Anyám - aki imádja a zene minden fajtáját - megmutatta nekem a Slayer Raining blood című számát. Akkor azt éreztem hogy..hát nem is tudom ezt nagyon leírni. Fogalmazzunk úgy: "szerelem első hallásra"  biggrin.gif  . A posztereimet is lecseréltem. Megismertem a Metallicát, a Bullet For My Valentinet, a Slipknotot, stb. Mikor a sulis farsangra készültünk mindenkinek választania kellett egy zenei műfajt és annak megfelelően beöltözni (ez a a műsor része volt). Én punk lettem  laugh.gif . Jó volt az alsósokat zöld-lila hajjal ijesztgetni.  thumbsup.gif . 1-2 hónapja egy srác az osztályból le "hülyef*szrockerezett". Én meg csak nevettem rajta smileeee.gif . Most úgy állok, hogy jövőre beiratkozom a helyi zenesuliba és gitárra fogok járni. Úgy hallottam legtöbben 14-16 fele kezdik (én 12 vagyok). Szeretnék bandát alapítani. Az ismerőseim közül senkinek sem mertem elárulni ezt . Azt hiszem kiröhögnének  sad.gif
A kedvenc gitárosom : Kirk Hammett (Metallica)

Jaja. Sose kell , foglalkozni másokkal.Azt tudom , hogy sokan azért nem kezdenek bele a zenébe mert félnek ,hogy mások mit szólnának.Ma már elég sok banda van szóval nem hiszem , hogy nagy különcség lenne , de az se baj ha valaki külön, mivel nagyon sok híres zenész az.(de az élet minden területén így van).Mivel egyediek így olyat tudnak alkotni amit mások nem.A kedvenc példám Jonathan Davis(KoRn énekese) akit a suliba csúfolták , megverték(mert nem volt átlagos) és mégis milyen híres ember és jó énekes.
6 felhasználónak tetszik: dana, trallali, Trinda, Pawiinova, a7xforever, Bella99
2011. április 27. 19:05 #25
Kapusi
Kapusi
új tag
 
StátuszMetal is hungry and thirsty. We will kill ya, eat ya and drink ya blood.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.19.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 147644
Offline offline
Ahh kedvenc műfajom biggrin.gif Mióta megismertem a System Of A Down-t azóta hallgatok zenét. (bár azelőtt néha hallgattam Rammstaint biggrin.gif Én 12 vagyok és Én pl. szeretem a 70'-es, 80'-as évekbeli zenét. Valamint Én is metál bandát akarok majd kezdeni biggrin.gif Egyébként a kedvenc bandáim : System Of A Down, KoRn, Slipknot, Nightwish, Bullet For My Valentine, Rammstain stb..
3 felhasználónak tetszik: dana, Pawiinova, Bella99
2011. április 27. 19:33 #26
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (Kapusi @ 2011.04.27. 19:05)
Ahh kedvenc műfajom biggrin.gif Mióta megismertem a System Of A Down-t azóta hallgatok zenét. (bár azelőtt néha hallgattam Rammstaint biggrin.gif Én 12 vagyok és Én pl. szeretem a 70'-es, 80'-as évekbeli zenét. Valamint Én is metál bandát akarok majd kezdeni  biggrin.gif  Egyébként a kedvenc bandáim : System Of A Down, KoRn, Slipknot, Nightwish, Bullet For My Valentine, Rammstain stb..

Már látom érdemes volt megnyitni ezt a témát.smileeee.gif

1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. április 27. 20:10 #27
dana
dana
"Evolution?"
 
Státusz" Légy önmagad! Mindenki más már foglalt."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1776
Csatolások: 3
Azonosító: 147029
Offline offline
Idézet (hirosi @ 2011.04.27. 19:33)
Már látom érdemes volt megnyitni ezt a témát.smileeee.gif

Még jó, hogy érdemes volt!!!
1 felhasználónak tetszik: a7xforever
2011. április 27. 20:39 #28
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2011. április 28. 11:16 #29
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Na mégis vannak akik tényleg zenét hallgatnak a fórumon, nem csak a divat fosokat. Bár igazat megvallva metálon kívül néha szoktam elektronikusat is hallgatni (itt nem a diszkós beszívós, drogozós, retardált hülyeségekre kell gondolni..), az igényesebb, művészibbeket.
2 felhasználónak tetszik: Trinda, dana
2011. április 28. 11:39 #30
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.04.28. 11:16)
Na mégis vannak akik tényleg zenét hallgatnak a fórumon, nem csak a divat fosokat. Bár igazat megvallva metálon kívül néha szoktam elektronikusat is hallgatni (itt nem a diszkós beszívós, drogozós, retardált hülyeségekre kell gondolni..), az igényesebb, művészibbeket.


Pl.:Laibach?
Ők is ilyen elektronikus metálos izét játszanak... am egyesek milyen korán otthon vannak...bazz énis^^
2011. április 28. 13:42 #31
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Nem, én kifejezettem tisztán elektronikusokra gondoltam, nem metállal keverve.
Pl. régebben hallgattam Kraftwerket, Jean-Michel Jarre-t, Tangerine Dream-et, mostanság inkább ilyen ambient stílusúakat hallgatok (ambient magyarra fordítva atmoszférikus zenét jelent).
Metálból viszont elég sokat meghallgatok, bár van 1-2 amiket nem nagyon csípek mint a trash, folk, hair, glam metál. De a metalcore és társait bírom nagyon.
Egyik kedvenc metalcore bandám a Walls Of Jericho. Csajosmetál rulz! biggrin.gif
2011. április 28. 17:41 #32
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.04.28. 13:42)
Nem, én kifejezettem tisztán elektronikusokra gondoltam, nem metállal keverve.
Pl. régebben hallgattam Kraftwerket, Jean-Michel Jarre-t, Tangerine Dream-et, mostanság inkább ilyen ambient stílusúakat hallgatok (ambient magyarra fordítva atmoszférikus zenét jelent).
Metálból viszont elég sokat meghallgatok, bár van 1-2 amiket nem nagyon csípek mint a trash, folk, hair, glam metál. De a metalcore és társait bírom nagyon.
Egyik kedvenc metalcore bandám a Walls Of Jericho. Csajosmetál rulz! biggrin.gif 

Glam metál 4everXD
Am ha csajos:
2011. április 28. 17:49 #33
- törölt felhasználó -    
Huuu hát szerintem imádom a témát biggrin.gif A legeslegelső kedvenc Az a Children of Bodom ha még valaki nem jött volna rá az avatarjaimból. Újabban pedig a folk metállal kezdek ismerkedni annyira nem szerettem,de egy ensiferum koncert után rákaptam nagyon.Amit még nagyon szeretek vagy lehet azért mert francia és tanulok is belőle az az Eths, elképesztő hangja van Candice-nek beer.gif
1 felhasználónak tetszik: hirosi
2011. április 28. 18:30 #34
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (zombeeStar @ 2011.04.28. 17:49)
Huuu hát szerintem imádom a témát biggrin.gif A legeslegelső kedvenc Az a Children of Bodom ha még valaki nem jött volna rá az avatarjaimból. Újabban pedig a folk metállal kezdek ismerkedni annyira nem szerettem,de egy ensiferum koncert után rákaptam nagyon.Amit még nagyon szeretek vagy lehet azért mert francia és tanulok is belőle az az Eths, elképesztő hangja van Candice-nek  beer.gif

If you want peace..prepare for war a legjobb számuk.
Folk metált nem igazán csípem. A Dalriadát ismered(Magyarok)? Azok is azt játszanak. Nem rég volt koncertjükön egész jók.
2011. április 28. 18:39 #35
Kapusi
Kapusi
új tag
 
StátuszMetal is hungry and thirsty. We will kill ya, eat ya and drink ya blood.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.19.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 147644
Offline offline
Ez a kedvenc videóm : biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: dana, Pawiinova
2011. április 28. 18:44 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (hirosi @ 2011.04.28. 18:30)
If you want peace..prepare for war a legjobb számuk.
Folk metált nem igazán csípem. A Dalriadát ismered(Magyarok)? Azok is azt játszanak. Nem rég volt koncertjükön egész jók.

Igen hallottam pár számukat, de leginkább azért nem sorolnám őket a kedvenceim közé mert a magyar népdalokat nem részesítem előnyben de szerintem magyar közül elég színvonalas

ezt viszont mostanában imádom biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: AFCfan, hirosi, dana
2011. április 28. 18:48 #37
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Én nem vagyok feltétlen metál rajongó , de van 3 szám amit nagyon imádok biggrin.gif Nem tudom , hogy Marilyn Manson is metált énekel-e , mert akkor még bővül a listám blush.gif




4 felhasználónak tetszik: dana, Pawiinova, a7xforever, Bella99
2011. április 28. 19:10 #38
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.04.28. 18:48)
Én nem vagyok feltétlen metál rajongó , de van 3 szám amit nagyon imádok  biggrin.gif Nem tudom , hogy Marilyn Manson is metált énekel-e , mert akkor még bővül a listám  blush.gif 


Igen az. A SIC durva jó szám^^ mondjuk meik SlipKnoT szám nem az.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Pawiinova
2011. április 28. 19:15 #39
Kapusi
Kapusi
új tag
 
StátuszMetal is hungry and thirsty. We will kill ya, eat ya and drink ya blood.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.19.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 147644
Offline offline
A black metálról mi a véleményetek? Én nem csípem..
2011. április 28. 19:15 #40
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (hirosi @ 2011.04.28. 19:10)
Igen az. A SIC durva jó szám^^ mondjuk meik SlipKnoT szám nem az.


Valóban jó számokat nyomnak biggrin.gif

Akkor Marilyn Manson-tól is van kedvencem biggrin.gif
Sweet Dreams
This Is Halloween
This Is The New Shit
Tainted Love
Dried Up, Tied & Dead To The World
39 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!