nekem egy karkötömre van rárakva egy kis tornacipő és az
Van kabalád?
2011. április 22. 00:40
#1
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
arra vagyok kiváncsi h van-e kabalád, ha van miaz ?
nekem egy karkötömre van rárakva egy kis tornacipő és az
nekem egy karkötömre van rárakva egy kis tornacipő és az
2011. április 22. 00:43
#2
|
|
Ronetta001Mario Casas ... ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.14. Hozzászólás: 4140 Csatolások: 537 Azonosító: 143253 offline
|
Nekem van egy pulcsi és egy karkötő.
2011. június 30. 12:34
#3
|
|
kriszti03Lannister |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.08. Hozzászólás: 5879 Csatolások: 150 Azonosító: 116943 offline
|
Hát végül is van de nem igazán mert az egyik a kispárnám a másik egy Woodoo baba de az sincs nálam szinte soha
A kispárnát meg csak nem viszem magammal dolgozatíráshoz meg meccsekre
A kispárnát meg csak nem viszem magammal dolgozatíráshoz meg meccsekre
2011. június 30. 12:43
#4
Van. Egy plüssmaci aminek a jobb füle le van szakadva, és egy érme amit Angliában az Óceán parton a homokban találtam...
2011. július 02. 09:55
#5
Hát ha plüssállat kabalára gondolsz, akkor abból van egy pár (maci, kutya, cica, egér, sün, tigris, oroszlán, delfin, nyúl)
2011. július 02. 10:01
#6
Hát,nem igen rendelkezem túl sok ilyesmivel de a fülbevalóm azt végülis kabalaként is használom
2011. július 02. 18:00
#7
Én nekem egy karkötőm van, amire egy csillag van ráfűzve.
2011. július 12. 22:22
#9
Egy BFF feliratú nyaklánc, amit a barátnőmmel közösen vettünk (tehát egy tört szív aminek az egyik fele nála van, a másik meg nálam) ezt használom kabalaként
2011. július 20. 17:40
#10
Nekem egy zöld tornacipő-kulcstartó,és még van egy delfines is!!
2011. július 20. 17:48
#11
|
|
Rekahhhяεçкłεѕѕ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 2997 Csatolások: 15 Azonosító: 124407 offline
|
Nekem kettő van, az egyiket igazából mostanába hanyagolom, azpedig az Avril parfümjéről a Back Starról levehető szegecses gyűrű amit több, mint másfél évig hordtam mindennap csak már annyira lekopott róla a festék, hogy csúnya. A másik a bőrkarkötő amire rávan fűzve egy R betű(a nevem kezdőbetűje), a régi naplóm kulcsa és egy J betű ami régen még a Justint jelentette és volt mellé egy B is(poénból kaptam, ne itéljetek el), de levettem a B-t és mostmár a J is csak Jaredet jelent
2011. július 25. 19:00
#13
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
en most beujitottam, mivel amit kabalanak tartottam az leszakatt a karkotomrol, igy most egy David Villa, Eminem, Megan Fox es GG feliratu karkoto
2011. július 28. 11:30
#16
nekem egy egy pénzérme van, (svájci frank) amit nagypapámtól kaptam. Persze hiszek a szerencséjében, mert segített.
2011. július 29. 12:18
#20
nekem egy peaces nyaklánc amit a balatoni táborban vettem mindig rajtam van.. : D
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

