Starity

David Tennant 3

100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 27. 17:09 #21
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.27. 15:18)
Most látom, hogy a nálunk forgatott Titanic című minisorozatban David nem lesz benne. Shame  sad.gif


Dear Kate, what's happend? Tell us, please! smileeee.gif
2011. április 27. 17:13 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.27. 17:09)
Dear Kate, what's happend? Tell us, please! smileeee.gif


Ya mean why no Tennant in Titanic? It was never even rumoured I just wanted him to be in it. biggrin.gif

If I were his manager, I'd know what project to take ... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 28. 07:45 #23
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek! biggrin.gif

Most hozok nektek néhány képet.
Ízelítő:

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/nsb/tumblr_lk4hgpSrTe1qidcrgo1_400.jpg

rofl.gif rofl.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/nsb/tumblr_lk51rkE3EH1qahmy6o1_400.jpg

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/nsb/tumblr_lk4k79ZtRY1qhyt57.gif

Akit érdekel a többi 'újdonság' is, katt ide biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 28. 08:21 #24
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Jó reggelt Mindenkinek!
Köszönöm a reggeli "ébresztőt", drága Kate! meghajolo.gif Egyes animációk és képek abszolút vérpezsdítőként hatottak rám. Elárulom, aki kora reggel nevet egy jót, rögtön nem álmos. wink.gif
Van valami újdonság David háza táján?
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 28. 09:15 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.28. 08:21)
Jó reggelt Mindenkinek!
Köszönöm a reggeli "ébresztőt", drága Kate!  meghajolo.gif Egyes animációk és képek abszolút vérpezsdítőként hatottak rám. Elárulom, aki kora reggel nevet egy jót, rögtön nem álmos.  wink.gif 
Van valami újdonság David háza táján?


Reméltem hogy tetszenek a képek. Személy szerint a természetes David (fent a második) és a feliratozott DW screenshot volt a kedvencem biggrin.gif

Barátunk szerintem lapít, bújkál, egyelőre sehol semmi. Nemrég látták egy ABC-ben vásárolni, de ennyi. Nem tudom hogy képes ennyire eltűnni a média szeme elől 110.gif

Tegnap már nem volt kedvem felmenni a fórumra, mert még mindig folyik a harc dry.gif Majd ma felmerészkedem, hátha ott olvasok valamit ...
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 28. 09:18 #26
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.28. 09:15)
Reméltem hogy tetszenek a képek. Személy szerint a természetes David (fent a második) és a feliratozott DW screenshot volt a kedvencem  biggrin.gif 
Barátunk szerintem lapít, bújkál, egyelőre sehol semmi. Nemrég látták egy ABC-ben vásárolni, de ennyi. Nem tudom hogy képes ennyire eltűnni a média szeme elől  110.gif


Elárulom, nekem is azok a képek tetszettek a legjobban. I love natural David. thumbsup.gif
Lehet, hogy otthon ül, ölébe vette pici lányát és nem mozdul. rolleyes.gif Azért kell ilyen is, amikor elvonul a világtól és csak a családra koncentrál.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 28. 09:25 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.28. 09:18)
Elárulom, nekem is azok a képek tetszettek a legjobban. I love natural David.  thumbsup.gif 
Lehet, hogy otthon ül, ölébe vette pici lányát és nem mozdul.  rolleyes.gif Azért kell ilyen is, amikor elvonul a világtól és csak a családra koncentrál.


Nem tudom, nem tudhatjuk. rolleyes.gif
Most felmentem a fanmailbiz oldalra és David neve alatt megjelent 2 új cím, egy amerikai (UTA) és egy Új zélandi Hobbit címszóval .. 110.gif
2011. április 28. 09:33 #28
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.28. 09:25)
Nem tudom, nem tudhatjuk.  rolleyes.gif 
Most felmentem a fanmailbiz oldalra és David neve alatt megjelent 2 új cím, egy amerikai (UTA) és egy Új zélandi Hobbit címszóval ..  110.gif


Hobbit? 110.gif Most akkor benne van, vagy nincs benne?
2011. április 28. 09:36 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.28. 09:33)
Hobbit? 110.gif Most akkor benne van, vagy nincs benne?


Én nem tudom, de nekem ez gyanús. Minden második héten megnézem az oldalt és ez a cím nemrég került ki. Ha tényleg azt játsza, akit, az nem sok idő, minek neki akkor arra az időre fanmail cím? dry.gif

Egy Eastenders-es csóka a múlt héten kiesett a sorból, elhagyta a terepet betegség miatt. Neki nagyobb szerepe lett volna. Remélem David nem megy helyettesíteni mert akkor lesz irgum burgum reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 28. 09:41 #30
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.28. 09:36)
Én nem tudom, de nekem ez gyanús. Minden második héten megnézem az oldalt és ez a cím nemrég került ki. Ha tényleg azt játsza, akit, az nem sok idő, minek neki akkor arra az időre fanmail cím?  dry.gif 
Egy Eastenders-es csóka a múlt héten kiesett a sorból, elhagyta a terepet betegség miatt. Neki nagyobb szerepe lett volna. Remélem David nem megy helyettesíteni mert akkor lesz irgum burgum  reklamalo.gif


Csak nem! 110.gif Van neki most jobb dolga is, mint Új Zélandon törpeképzőzni! Van elég meló a hazájában, ráadásul ott a baba is. Maradjon csak a senekén! biggrin.gif Gondolod, hogy megfordulna a fejében egy ilyen helyettesítés?
2011. április 28. 09:52 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.28. 09:41)
Csak nem! 110.gif Van neki most jobb dolga is, mint Új Zélandon törpeképzőzni! Van elég meló a hazájában, ráadásul ott a baba is. Maradjon csak a senekén!  biggrin.gif Gondolod, hogy megfordulna a fejében egy ilyen helyettesítés?


Igen, kinézem belőle. 110.gif
2011. április 28. 09:56 #32
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.28. 09:52)
Igen, kinézem belőle.  110.gif


Is there something wrong with that, gals?

Hmm... unsure.gif
2011. április 28. 10:04 #33
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.28. 07:45)
Jó reggelt mindenkinek!  biggrin.gif 
Most hozok nektek néhány képet.
Ízelítő:
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/nsb/tumblr_lk4hgpSrTe1qidcrgo1_400.jpg


Jó reggelt! thumbsup.gif
Hmm, Kate, nem semmi képeket hoztál, köszi! meghajolo.gif
Nekem az Abbey Road-os a kedvenc. rohog.gif

De a mamikával való "megőrülős" tánc se semmi! _nevet.gif
2011. április 28. 10:29 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.28. 09:56)


Actually, there is. David magánélete engem soha sem érdekelt, mit hogyan csinál. Soha semmilyen sztár magánélete nem érdekelt, hidegen hagy, teljesen mindegy kivel jár, mit csinál. Csak a karrierjét tartom szem előtt. És nem vagyok biztos, hogy örülnék a Hobbitnak. Nem Hollyweirdtől féltem, csak olvastam a Rex utáni interjúit, tudom, hogy elesett a filmektől a szerződése miatt. Egy munkamániás embernek azt mondani, hogy maradj a fenekeden, majd csörgünk, hogy lesz-e melód vagy nem? David azt mondta majd belebolondult otthon a 'semmibe', idejét autogrammosztással/dedikálással és főzéssel töltötte (a digital spy szerint). Nekem ne szerepeljen a Hobbitban pl fél órát azért, hogy utána/közben hónapokig ne csinálhasson megint semmit. Ráadásul akkor mi sem kapunk tőle semmi filmet addig. Anno még az Elf king vagy milyen szerepére is rühelltem de Isten mentsen hogy az Eastenders csóka helyére menjen (nem tudom törpe volt-e de DT törpe nem lesz, az biztos). Ilyenkor annyira haragszom rá. Érdekes, nagy haverja John Simm meg tudja mondani, hogy nem hajlandó kidobni az életéből x időt arra, hogy egy nagyobb amerikai projektet nyélbe üssön. Hol van a józan eszed David? Johnnak van annyi esze, hogy azt mondja egy műsorban, hogy 'I can't do sh*t for lots of money', gondol magára, karrierjére és a családjára is, ez a szerencsétlen meg nem? 110.gif

A gyerekről pedig annyit, hogy COC írt SMS-t Davidnek, hogy milyen apukának lenni, ő pedig annyit válaszolt neki, hogy 'I'm smutten, but it's utter chaos'. 110.gif

Próbáljon valaki elmenni ezen a szerencsétlen fafejen 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 28. 10:54 #35
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.28. 10:29)

A gyerekről pedig annyit, hogy COC írt SMS-t Davidnek, hogy milyen apukának lenni, ő pedig annyit válaszolt neki, hogy 'I'm smutten, but it's utter chaos'.  110.gif 
Próbáljon valaki elmenni ezen a szerencsétlen fafejen  110.gif


40 éves, és ez az első apai élménye. Naná, hogy káoszként éli meg bizonyos szinten. Ő amúgy is ilyen túlpörgős, pánikolós, rágörcsölős figura. Majd megszokja. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 28. 11:21 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.28. 10:04)
Jó reggelt! thumbsup.gif 
Hmm, Kate, nem semmi képeket hoztál, köszi! meghajolo.gif 
Nekem az Abbey Road-os a kedvenc. rohog.gif
De a mamikával való "megőrülős" tánc se semmi! _nevet.gif


Az Evelyn, litván nő, aki egy árva szót sem tudott angolul de bekerült a St Jude's Bolondok házába, ahol Campbell Bain (DT) is volt. Evelyn mindig énekelt meg dúdolt (elvesztette fiát), Campbell pedig rádiós akart lenni ezért jól kijöttek. Gyakran táncoltak és ökörködtek együtt a filmben _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 28. 12:09 #37
- törölt felhasználó -    
This is just in. MAAN infó egy színésztől. A darab a 80-as években játszódik és vannak benne vetkőzős férfiak. David barátunk pedig 'keménykedik' rofl.gif rofl.gif, Catherine meg poénkodik rajta, hogy hiába erőlködik, neki soha nem lesz olyan teste. Hol rajta röhögnek, hol Catherinen. A próbák jól zajlanak bár elég sokszor elviccelik a dolgokat.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 30. 10:12 #38
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép jó napot mindenkinek! smileeee.gif

Van valami újság? Esetleg újdonság a próbákról..? Még mindig vidám a hangulat? És barátunk mit szólt a tegnapi nagy naphoz? Lehet tudni? laugh.gif
2011. május 01. 17:21 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.30. 10:12)
Szép jó napot mindenkinek! smileeee.gif 
Van valami újság? Esetleg újdonság a próbákról..? Még mindig vidám a hangulat? És barátunk mit szólt a tegnapi nagy naphoz? Lehet tudni? laugh.gif


Annyi hírünk van, hogy a Hobbit rendezője tegnap kijelentette, hogy megtalálták Elevenking alakítóját aki nem más, mint *dobpörgés*

*dobpörgés*

NEM David.

Állítólag mindvégig csak egy színészt vártak a szerepre és mindidáig tudták, hogy azt a bizonyos illetőt akarják.

Én ezt már nem értem 110.gif
2011. május 01. 21:13 #40
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Mikor ráakadtam az oldalra láttam, hogy rengeteg fórum téma van David-nél és kissé lerökönyödtem, hogy én ezt képtelen vagyok követni az egyetem mellett. De szerencsére megnyugodtam nem folyik annyira az élet viszont sokkal tartalmasabb, mint más fórumokon és ez jó hír.
Bocs, hogy hosszúra sikerült, csak örülök.. thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok