Starity

Filmcím

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 28. 14:58 #1
- törölt felhasználó -    
Nem tudtam, hogy hova írjam, de segítségre lenne szükségem. Láttam egy nagyon jó filmet, csak kicsi voltam, így nem emlékszem a címére.
Egy kisfiúról szól, aki fél mindentől, és a szülei elviszik vakációzni egy kastélyba. Abban a kastélyban lakik egy szellem, akit annak idején egy gyilkosságért végeztek ki, de ő ártatlan volt. A fiú "megismerkedik" a szellemmel... satöbbi.

Így elég furán hangzik, de jó volt. laugh.gif Szóval tudna valaki segíteni, hogy mi a címe? Fontos lenne.

Szerk.: Ha jól emlékszem, a címben benne volt a kastély szó... think.gif
2011. április 28. 16:50 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.04.28. 14:58)
Nem tudtam, hogy hova írjam, de segítségre lenne szükségem. Láttam egy nagyon jó filmet, csak kicsi voltam, így nem emlékszem a címére. 
Egy kisfiúról szól, aki fél mindentől, és a szülei elviszik vakációzni egy kastélyba. Abban a kastélyban lakik egy szellem, akit annak idején egy gyilkosságért végeztek ki, de ő ártatlan volt. A fiú "megismerkedik" a szellemmel... satöbbi. 
Így elég furán hangzik, de jó volt. laugh.gif  Szóval tudna valaki segíteni, hogy mi a címe? Fontos lenne.
Szerk.: Ha jól emlékszem, a címben benne volt a kastély szó... think.gif

Szerintem az Elvarázsolt kastély című filmre gondolsz. Eddie Murphy játszik benne. Én arra tippelek, bár nem tudom, mert a sztori eléggé hasonlít rá, de nem pont az, amit leírtál. Azért nézz utána, bár leírom szívesen, hogy miről szól:

Van egy család, az apa sokat dolgozik, így megígéri a családnak, hogy elviszi őket vakációzni. Felhívják őket, hogy el akarnak adni egy kúriát, mert ingatlanokkal foglalkoznak. A gyerekeknek megígérik, hogy 20 perc lesz, de aztán ott ragadnak, mert az eső miatt a folyó kilépett a medréből. A gyerekek egy szellem gömböt követnek, amely elvezeti őket egy festményhez, amin az anyjukat vélik felfedezni. Közben kiderül, hogy a házban mindenki szellem és a főgonosz (nem tudom hogy hívják már a pasit) el akarja csábítani a nőt és kényszeríteni akarja, hogy menjen hozzá, mert azt hiszi, hogy ő az a hölgy, aki a festményen van. A kisfiú pedig legyőzi a pókoktól való félelmét.

Na, valami ilyesmi, de nem akarom az egészet elmesélni, mert, ha mégis ezt a filmet kerested, akkor nem akarom lelőni a poént, és biztos meg akarod nézni.smileeee.gif

IMDB link, ha kíváncsi vagy. Katt!

Port.hu link. Katt!

Remélem azért tudtam segíteni, vagy, ha nem, akkor megismertettem veled ezt a filmet, mert imádom!smileeee.gif Az egyik legkedvencebb!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adri98
2011. április 28. 19:52 #3
- törölt felhasználó -    
Ezt már láttam párszor, és imádom. smileeee.gif De nem ez az sajnos. sad.gif
2011. április 28. 22:12 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.04.28. 19:52)
Ezt már láttam párszor, és imádom. smileeee.gif De nem ez az sajnos. sad.gif

Sebaj, de, ha meglesz az általad keresett filmcím, akkor írd meg légyszi nekem is, mert fel lettem csigázva.XD Legfeljebb még gondolkozok. Nem tudod, hogy szerepelt e benne valami híres színész?
2011. április 29. 08:08 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.04.28. 22:12)
Sebaj, de, ha meglesz az általad keresett filmcím, akkor írd meg légyszi nekem is, mert fel lettem csigázva.XD Legfeljebb még gondolkozok. Nem tudod, hogy szerepelt e benne valami híres színész?


Nem, legalábbis szerintem. 10-11 évesen még nem nagyon érdekelt, hogy ki szerepel benne. laugh.gif Szerintem ilyen no name színészek voltak... Mindegy, már beletörődtem, hogy soha nem látom újra... rohog.gif
2011. április 29. 14:54 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.04.29. 08:08)
Nem, legalábbis szerintem. 10-11 évesen még nem nagyon érdekelt, hogy ki szerepel benne. laugh.gif Szerintem ilyen no name színészek voltak... Mindegy, már beletörődtem, hogy soha nem látom újra... rohog.gif

Legfeljebb azt tudom tanácsolni, hogy a port.hu-ra üsd be a kastély szót vagy az imdb.com-ra, mert ott is magyarosítva vannak a címek. (elvileg, bár ott a film jellemzése angolul van), szóval, akkor inkább port.hu és ott minden ilyeneket felraknak. Beütöd és elkezded kikeresni. Minden filmhez írnak (majdnem mindhez) ismertetőt. Jobb ötletem nincsen sajnos.
2011. április 29. 20:54 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.04.29. 14:54)
Legfeljebb azt tudom tanácsolni, hogy a port.hu-ra üsd be a kastély szót vagy az imdb.com-ra, mert ott is magyarosítva vannak a címek. (elvileg, bár ott a film jellemzése angolul van), szóval, akkor inkább port.hu és ott minden ilyeneket felraknak. Beütöd és elkezded kikeresni. Minden filmhez írnak (majdnem mindhez) ismertetőt. Jobb ötletem nincsen sajnos.


Már ezt is próbáltam. sad.gif Lehet, hogy közte van, de én nem találtam...
2011. április 29. 21:04 #8
- törölt felhasználó -    
ÁÁÁ megvan!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif yahoo.gif yahoo.gif

Ez volna az. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. április 29. 21:06 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.04.29. 21:04)
ÁÁÁ megvan!!! w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif yahoo.gif yahoo.gif
Ez volna az. biggrin.gif

mindenesetre én köszönöm,mert te felkeltetted az érdeklődésemet a film iránt smileeee.gif
azonnal meg kell néznem vagy letöltenem biggrin.gif
köszi még 1x meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Cassie3
2011. április 29. 21:10 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.04.29. 21:06)
mindenesetre én köszönöm,mert te felkeltetted az érdeklődésemet a film iránt  smileeee.gif 
azonnal meg kell néznem vagy letöltenem  biggrin.gif 
köszi még 1x  meghajolo.gif


Szívesen. smileeee.gif Ne tudd meg, hogy mennyire megörültem, mikor megtaláltam! w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. május 07. 03:50 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.04.29. 21:04)
ÁÁÁ megvan!!! w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif yahoo.gif yahoo.gif
Ez volna az. biggrin.gif

Azta mindenit!smileeee.gif Nem néztem be ide napokig, és máris megtaláltad a filmet.smileeee.gif Nagyon ügyes vagy, gratulálok!smileeee.gif Páromnak majd közlöm, hogy szedje le ezt a filmet.XD Mindenképpen meg fogom nézni. Én is köszönöm, hogy felkeltetted az érdeklődésemet a film iránt, mert én személy szerint imádom az ilyen stílusú filmeket.smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Cassie3
2011. május 07. 19:02 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.05.07. 03:50)
Azta mindenit!smileeee.gif Nem néztem be ide napokig, és máris megtaláltad a filmet.smileeee.gif Nagyon ügyes vagy, gratulálok!smileeee.gif Páromnak majd közlöm, hogy szedje le ezt a filmet.XD Mindenképpen meg fogom nézni. Én is köszönöm, hogy felkeltetted az érdeklődésemet a film iránt, mert én személy szerint imádom az ilyen stílusú filmeket.smileeee.gif


Szívesen. happy.gif
Eredetileg ez a egy könyvadaptáció remake-je rohog.gif, szóval elég újradolgozott a dolog, és sokan lehúzzák, merthogy "közel sincs az eredetihez". Nem is az a célja ennek a filmnek, hogy irtó komolyan mutassa be a történéseket, hanem hogy megnevettessen. smileeee.gif Na meg van benne valami tanulság is, de már nem emlékszem, hogy mi volt az...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!