Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. június 01. 22:30 #4821
John_Cena
John_Cena
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 63
Azonosító: 171562
Offline offline
Helló!Megint jöttem kunyerálni! rohog.gif
R-Truth lapját szeretném elkérni!2011.07.14-én volt utoljára szerkesztve!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 01. 22:36 #4822
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Szia ToTo, és Bessie!
Kutakodtam, nosztalgiáztam kicsit ma, és megtaláltam egy régi kedvencem, Paddy Kelly lapját. Nos, se életrajza, se biója nincsen. Egy lemeze van, mármint szólóban, az In Exile 2003-ban jelent meg. Egy pár soros biót írtam neki, most ennyire futotta, de legalább ennyit csak megérdemel.

Életrajz:

Michael Patrick Kelly 1977. december 5-én született Dublinban, Írországban. Édesapja Daniel Kelly tanár, régiségkereskedő és zenész volt. Édesanyja, Barbara Ann Kelly ballerina 1982-ben hunyt el, rákban.
Paddy gyermekkora óta zenéléssel foglalkozik, a család sokat utazott, hol egy lakóbuszon, hol hajón éltek, járták a világot és a zenéből tartották fenn magukat. Már a '80-as évek közepén albumokat adtak el és Európa szinte minden országában ismerték a The Kelly Family nevet. A hírnév azonban akkor következett be, amikor a 15 éves abszolút tehetség megírta a mára már világhírű klasszikussá avanzsálódott dalt, az An Angelt, melyet öccsével, Angelóval énekelt fel végül.
A hatalmas és váratlan siker azonban kezdte megviselni a fiatal, érzékeny fiút és 2000-ben már mutatkoztak rajta a depresszió jelei. Ekkor kezdett el Isten felé fordulni és a késztetés, hogy valami más, valami tartalmasabb életet éljen végül elhatalmasodott rajta. Először teológiát tanult Párizsban, majd 2004-ben radikális döntést hozott, elhatározta, hogy elvonul a világból és egy kolostorban fog élni. 6 hosszú évet töltött egy kolostorban szerzetesként.
2011-ben azonban rajongói nagy örömére visszatért a zenei világba, bár egyelőre egyházi töltetű dalokat ír. Legelső nyilvános fellépése a párizsi Notre Dame-ban teltházas volt Az Unkown You című kislemeze meghozta a várt hatást és Paddy jelenleg is koncerteket ad, Németországban turnézik új dalaival.

Érdekességek:
* Folyékonyan beszél németül, franciául, spanyolul, hollandul és angolul.
* Gitározni, dobolni, harmonikázni is kiválóan tud.


Szerk: Nem kell feltétlenül a lap, de szívügyem, hogy legyen normálisan megcsinálva.
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, Bessie, nicol bellox
2012. június 02. 06:26 #4823
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt/napot/estét ToTo és Bessie!
"Harua Ono"-t szeretném átneveztetni Haruna Ono-ra,
és ha már Haruna nagy kedvencem, és a szerkesztője is már 1 éve inaktív, átvenném a lapját Mami Sasazaki-éval együtt.
Haruna Biográfia:
Haruna Ono 1988. augusztus 10-én született Aichi Prefektúrában, Japánban. Még középiskolás azt tervezte, hogy táncosnő lesz, de találkozott Tomomi Ogawa-val, Rina Suzuki-val és Mami Sazaki-val, és úgy döntött, hogy lemond álmairól (miszerint táncos akart lenni) és a 3 lánnyal megalapították a SCANDAL (magyarul: botrány) együttes. A csoportból Harunának van a legmélyebb hangja, ezért ő lett a főénekes, és mivel ő a legidősebb tagja a lány együttesnek megválasztották a csoport vezetőjének. A vezető és az énekes pozíció mellett ő a csoport egyik gitárosa. A SCANDAL 2006 augusztusában jött létre. Nem sokkal a lánycsoport a megalakulása után fellépett az Osaka Castle Park-ban. A Haruna és a lányok gyorsan és rövid idő alatt hatalmas hírnévre tettek szert, amit bizonyítja az, hogy volt jó pár sikeres koncertjük Franciaországban, az Amerikai Egyesült Államokban és Hong Kong-ban. Debütálásuk évében még jelölték is Harunát és a SCANDAL-t az 51st Japan Record Awards-ra. A dalaikat olyan híres animék betétdalának használták, mint a Bleach és a Fullmetal Alchemist.

Mami Biográfia:
Sasaki Mami 1990. május 21-én született Nagojában, Japánban. Mivel a családjából többen is (az anyja és a bátyja) zenéltek, őt is megérintette a zene. A középiskolában tervezőgrafikus szakra járt. Az iskola könnyű zenei csoportjába akart csatlakozni gitárosként, de mivel a gitáros pozíció be volt töltve, a klub dobosa lett. A középiskolai második évében csatlakozott (mint dobos) az Anpontanzu (magyarul: Tökfejek) együttesbe, melyben már bárokban adták elő szerzeményeiket. 15 éves korában, 2006-ban beiratkozott egy tánc és énekiskolába. Itt találkozott egy Ono Haruna nevű lánnyal. Harunával és még két lánnyal (név szerint: Rina Suzuki és Ogava Tomomi) felléptek a Nagoja Get a Dream táncversenyen. Ezek után Mami elektromos gitáron kezdett játszani, mondván, hogy az „menő”. Először Yui dalait játszotta. Ezen kívül részmunkaidős állást is vállalt a Josinoja (étterem) üzletben, valamint szövegszerkesztő tanfolyamra járt. A SCANDAL-al 2006-ban felléptek egy Club Asia nevű bárban, és a Kitty Records egyik ügynöke felfigyelt rájuk. Ezzel beindult a karrierjük. Mivel a lányok nem voltak megelégedve a Kitty Records-al, ezért lemezkiadót váltottak, és átmentek az Epic Records Japan-hoz.
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, _ToTo_
2012. június 02. 08:35 #4824
- törölt felhasználó -    
Elnézést a a zavarásért. Az Életrajza ennek a sztárnak szerintem nagyon kevés. Igényt tartanék rá, de szinte mindenki aki kért lapot az írt egy kis életrajzot hozzá szóval én is akkor ezt teszem!:

Név: Ahn So Hee (안소희)
Születési idő: 1992. június 27.
Becenév: So Hee (소희), Mandoo
Magasság: 168 cm
Vércsoport: AB
Oktatás: Changmoon Girls 'High School
Kedvencei: Beyoncé, Jeon Do-yeon
Ügynökség: JYP Entertainment
Együttes: Wonder Girls

ÉLETRAJZA

Ahn So Hee (안소희) 1992. június 27.-én született Dél-Koreában. So Hee aktív énekesnő, színésznő, koreai idol, táncos és modell. Jelenleg a Wonder Girls nevű dél-koreai lánycsapat tagja aki 2007.-ben debütált a JYPE. által. A csapatban ő legfiatalabb tag. 12 éves korában került be a csapatban azonban társaival együtt csak 2007.-ben debütált. A csapatban mint főtáncos, és énekes van jelen. 2008.-ben debütált mint színésznő is. So Hee szerepelt már különböző divatlapokon is. 2012.-ben részt vett egy Jó letöltés nevű programban az F(x)-es Sullival a DBSK-ás Junhoval, és több koreai idollal. So Hee a buddhista vallást képviseli.

+ ha majdan még találok róla új információt akkor azt hozzá írom! Köszönöm.

A másik pedig az lenne, hogy Son Ga-In lapjánál a születési idő el van neki írva, mert nem 89.-es hanem 87.-es születésű.
3 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo, FruFruChan, _ToTo_
2012. június 02. 09:11 #4825
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Akkor mi a helyzet Magddalena Corvaglia lapjával? blush.gif
2012. június 02. 09:40 #4826
- törölt felhasználó -    
Üdv!! hi.gif

Arnold Vosloo adatlapja szeretném elkérni.
Nincsen neki biográfiája, és már több, mint egy éve nem szerkesztették az adatlapját.(2011.01.26. 05:05)
Én szívesen megcsinálnám, hogyha nekem adnátok, mivel az egyik kedvencemről van szó. blush.gif
Vagy netán ő is, mint pár adatlap, csak pályázat során lesz majd elérhető, és csak akkor fogja megkapni valaki???
2012. június 02. 10:26 #4827
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Bessie, nagyon szépen köszönöm, hogy bepusziltad Paddy adatlapjára az életrajzot! Sokat jelent nekem. meghajolo.gif blush.gif
2012. június 02. 10:48 #4828
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.06.02. 10:26)
Bessie, nagyon szépen köszönöm, hogy bepusziltad Paddy adatlapjára az életrajzot! Sokat jelent nekem.  meghajolo.gif  blush.gif

Ez csak természetes. biggrin.gif Plusz küldtem egy levelet a csajszinak. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. június 02. 11:33 #4829
- törölt felhasználó -    
Írtátok, hogy ha találunk olyan szerkesztőt, akinek több rendezetlen lapja van, lehet jelezni.Sellytanker csak felveszi az adatlapokat, aztán hozzájuk se nyúl többé. Amiknél van életrajz, azokat is az előző tulajdonos írta.
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, _ToTo_
2012. június 02. 12:26 #4830
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Neki nincs megírva az életrajza, ha lehetséges szeretném átvenni a jelenlegi szerkesztőjétől és rendbe szedni a lapot.
Elkészítettem a rövid biográfiát: Greta Salóme Stefánsdóttir 1986. november 11.-én született Rejkjavikban. Gyermekkorát a fővárostól északra fekvő kisvárosban Mosfellsbaerben töltötte. A zene mindig is központi szerepet töltött be az életében, édesanyja korábban szintén foglalkozott énekléssel, nagyapja, Karl Lilliendahl pedig híres gitáros és frontember volt. Greta még csak négy éves volt, amikor 1991-ben elkezdett hegedűművészetet tanulni. Tizenhárom évesen belépett a Reykjavik College of Music-ra, ahol tovább folytatta zenei tanulmányait. Olyan kiváló tehetségektől kapott képzést, mint Audur Hafsteinsdottir és Gudny Gudmundsdottir. Utóbbi az izlandi szimfónikus zenekar koncertmestere. 2004 őszén bekerült az izlandi Művészeti Akadémiára, ahol ismét Gudny Gudmundsdottir tanítványa volt. 2008-ban szerezte meg a diplomáját. Ezután egy ideig Routa Kroumouvitch-Gómez-től tanult a floridai Stetson egyetemen. Jelenleg újra az izlandi Művészeti Akadémián tanul, ahol mesterdiplomáját szeretné letenni.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 02. 12:37 #4831
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (SelenaGirl @ 2012.06.02. 08:35)
.
A másik pedig az lenne, hogy Son Ga-In lapjánál a születési idő el van neki írva, mert nem 89.-es hanem 87.-es születésű.

Köszi,hogy szóltál..Javítottam!
2012. június 02. 12:47 #4832
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Beszti a sztáradatlapjait évekkel ezelőtt frissítette, a "legfrissebb" is 2011. januárjában volt szerkesztve. Gondoltam szólok, hátha talál valaki olyan lapot közülük, akit szívesen szerkesztene, mert ez nem állapot, ami az adatlapjainál van. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 02. 12:58 #4833
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Az egyik kedvenc sztáromnál (Dermot O' Leary) az volt, hogy nincs neki szerkesztője, rányomtam, hogy szerkesztőnek jelentkezem, remélem nem gond??
Ez a napi hülye kérdés biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 02. 13:20 #4834
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Hello ToTo hi.gif
nála lejárt a 6 hónap és nagyon szívesen szerkeszteném,mert imádom ezt ezt a csajt! : )
2012. június 02. 13:25 #4835
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2012.06.02. 13:20)
Hello ToTo hi.gif
nála lejárt a 6 hónap és nagyon szívesen szerkeszteném,mert imádom ezt ezt a csajt! : )


Még nem telt le a 6 hónap, csak júniusban fog...
1 felhasználónak tetszik: Enaa
2012. június 02. 13:33 #4836
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Összegyűjtöttem pár adatlapot, amik el vannak hanyagolva, vagy nincs szerkesztőjük.

Szerkesztő nélküli lapok, gomb nélkül
Jade Puget
Adam Carson


Életrajz nélküli adatlapok
Jack Osbourne
Mick Jagger
Craig Lamar Taylor
Kaci Brown
Shane Kinsman
Brent Kisman
(Az utolsó két adatlapról még én mondtam le tavaly februárban, és kértem a szerkesztőt, hogy írja meg az életrajzot, ez azóta sem történt meg)

Aktív sztárok lapjai, de a lapok nem voltak frissítve, az utolsó információ is több éves (Ez nem tudom, gond-e, de gondoltam, belinkelem.)
Emma Bunton
Geri Halliwell
Marie Serneholt
Mena Suvari

Egyenlőre ennyit találtam.
1 felhasználónak tetszik: Enaa
2012. június 02. 13:38 #4837
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Nem arról volt szó, hogy egyenlőre ilyen lapokat még nem linkelgetünk? unsure.gif
Készül Maddalena...
2012. június 02. 14:11 #4838
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Kérdés:

Ha van egy sztár akinek ugyan meg van írva az életrajza, meg a discográfiája is, habár valahonnan be lett csak másolva, és elég "érdekes" lett, akkor ha el szeretném kérni, mit kell tennem? A sztár az 1700-as szám körüli, és 2011. júniusban lett szerkesztve utoljára.
2012. június 02. 14:13 #4839
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.06.02. 14:11)
Kérdés:
Ha van egy sztár akinek ugyan meg van írva az életrajza, meg a discográfiája is, habár valahonnan be lett csak másolva, és elég "érdekes" lett, akkor ha el szeretném kérni, mit kell tennem? A sztár az 1700-as szám körüli, és 2011. júniusban lett szerkesztve utoljára.

Simán beírod ide, hogy el szeretnéd kérni. Szerintem semmi több hisz végülis van életrajza, bár akkor lehet inkább kéne írnod egy tipikus 5-10 sorost.
2012. június 02. 14:15 #4840
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Ő lenne az, én nagyon szívesen szerkesztem, imádom ezt a palit! wub.gif
A diszkográfiája páratlanra sikeredett! ohmy.gif

http://starity.hu/sztarok/damien-sargue/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!