Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. június 25. 10:36 #5241
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2012.06.25. 10:18)
Igen,ide kell leírni wink.gif

Köszönöm, akkor máris leírom wink.gif

Walkó Csaba

Amit tudni kell róla: Walkó Csaba a magyar elektronikus zenét játszó Compact Disco frontembere. Énekes, dalszerző, a Compact Disco kijutott a 2012-es Eurovíziós Dalfesztiválra Bakuba, ahol a 24. helyig meneteltek.

Életéről, karrierjéről:
Csabi 1981. május 17-én született Budapesten. Hosszú ideig élt külföldön, mert édesapja Belgrádban dolgozott, s átélte a háborút. Csabi 6 éves kora óta használja a zenét arra, hogy kimutassa legbelsőbb érzéseit. Karrierjét a Megasztárban kezdte, ahol zenészként tűnt fel, ám az igazi nagy sikert a 2008-ban megalakult Compact Disco hozta meg számára, aminek az énekese, zeneszerzője és frontembere lett. Az első korongjuk címe Stereoid, majd evvel megnyerték az év elektronikus zenei produkciójának járó Fonogram díjat. 2011-ben megjelent a Feel The Rain nevezetű szerzeményük, ami nagyot tarolt az országban.

Itt van egy profilkép is:

http://iguazu.freeblog.hu/files/2011/03/walko88.png

De nem biztos, hogy a kép jó, de szerintem ha a felirat nem lenne rajta, akkor király! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 25. 11:17 #5242
- törölt felhasználó -    
Richard Kruspe nem rendelkezik szerkesztővel, én szívesen szerkeszteném őt. wink.gif

Richard Zven Kruspe német zenész. Olyan együttese alapítótagja, mint az Orgasm Death Gimmicksa, a Rammstein és az Emigrate.

Wittenberge-ben, Németorzságban születet. Van két nővére és két bátyja. Még fiatalkorában elváltak a szülei, majd anyja újraházasodott, de Richard nem jött ki jól a mostohaapjával.
16 éves korában barátaival Csehszlovákiába mentek, ahol megvette élete első gitárját. Eredetileg el akarta adni, de aztán rájött, hogy a lányok szeretik azokat a fiúkat, akik gitáron játszanak, ezért elkezdett megtanulni játszani a gitárján.
1991-ben megalapította első együttesét, ami az Orgasm Death Gimmicks nevet kapta.
Később Oliver Riedellel, Christoph Schneiderrel és Till Lindemannal vették fel a Rammstein első demoját. 2005-ben indult egy mellékprojektje, ez volt az Emigrate.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 25. 11:52 #5243
- törölt felhasználó -    
Idézet (zsofici99 @ 2012.06.25. 10:36)
Köszönöm, akkor máris leírom  wink.gif 
Walkó Csaba
Amit tudni kell róla: Walkó Csaba a magyar elektronikus zenét játszó Compact Disco frontembere. Énekes, dalszerző, a Compact Disco kijutott a 2012-es Eurovíziós Dalfesztiválra Bakuba, ahol a 24. helyig meneteltek.
Életéről, karrierjéről:
Csabi 1981. május 17-én született Budapesten. Hosszú ideig élt külföldön, mert édesapja Belgrádban dolgozott, s átélte a háborút. Csabi 6 éves kora óta használja a zenét arra, hogy kimutassa legbelsőbb érzéseit. Karrierjét a Megasztárban kezdte, ahol zenészként tűnt fel, ám az igazi nagy sikert a 2008-ban megalakult Compact Disco hozta meg számára, aminek az énekese, zeneszerzője és frontembere lett. Az első korongjuk címe Stereoid, majd evvel megnyerték az év elektronikus zenei produkciójának járó Fonogram díjat. 2011-ben megjelent a Feel The Rain nevezetű szerzeményük, ami nagyot tarolt az országban. 
Itt van egy profilkép is:

http://iguazu.freeblog.hu/files/2011/03/walko88.png 
De nem biztos, hogy a kép jó, de szerintem ha a felirat nem lenne rajta, akkor király!  wink.gif

Igen, a kép nem jó, mert feliratos. Keress egy felirat nélkülit.
2 felhasználónak tetszik: zsofici99, Lizania
2012. június 25. 13:17 #5244
- törölt felhasználó -    
Elvállalnám Megan Hilty adatlapját, jelenleg nincs szerkesztője. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 25. 13:21 #5245
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (zsofici99 @ 2012.06.25. 10:36)

http://iguazu.freeblog.hu/files/2011/03/walko88.png 
De nem biztos, hogy a kép jó, de szerintem ha a felirat nem lenne rajta, akkor király!  wink.gif


Ugyanez a képe volt régen is, de fekete-fehér képet csak elhunyt személyeknek tehetünk ki, szóval neki színes arckép/portré kell, lehetőleg fotósorozatból, ill. a felirat sem valami megfelelő mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Enaa
2012. június 25. 13:23 #5246
- törölt felhasználó -    
Esetleg ez a kép? Szerintem ez is megfelel: wink.gif

http://www.blikk.hu/data/cikk/2/8/92/75/cikk_2089275/10_o_compact_disco_MTI_Zih_Zsolt.jpg
2012. június 25. 14:32 #5247
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.25. 11:17)
Richard Kruspe nem rendelkezik szerkesztővel, én szívesen szerkeszteném őt.  wink.gif 
Richard Zven Kruspe német zenész. Olyan együttese alapítótagja, mint az Orgasm Death Gimmicksa, a Rammstein és az Emigrate.
Wittenberge-ben, Németorzságban születet. Van két nővére és két bátyja. Még fiatalkorában elváltak a szülei, majd anyja újraházasodott, de Richard nem jött ki jól a mostohaapjával. 
16 éves korában barátaival Csehszlovákiába mentek, ahol megvette élete első gitárját. Eredetileg el akarta adni, de aztán rájött, hogy a lányok szeretik azokat a fiúkat, akik gitáron játszanak, ezért elkezdett megtanulni játszani a gitárján. 
1991-ben megalapította első együttesét, ami az Orgasm Death Gimmicks nevet kapta.
Később Oliver Riedellel, Christoph Schneiderrel és Till Lindemannal vették fel a Rammstein első demoját. 2005-ben indult egy mellékprojektje, ez volt az Emigrate.


Időközben rájöttem, hogy az életrajz ehhez nem feltétlen kellett volna, de most már mindegy.
Richard mellett még ha esetleg lehetne, akkor Till Lindemann adatlapját is szívesen szerkeszteném. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 25. 15:26 #5248
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok benne biztos, hogy kell-e életrajzot is írnom, de azért a biztonság kedvéért csináltam egyet, itt van:

Megan Kathleen Hilty amerikai színésznő, aki 1981 május 29-én látta meg a napvilágot Bellevueban.
A New Yorkban található Carnegie Mellon School of Drama nevű egyetemen diplomázott, 2004-ben.
Nem sokkal később már debütált is Wicked című musical Glindájaként a Broadwayen. 2008-ban megkapott egy másik neves Broadway-szerepet is, a Kilenctől ötig című musicalben alakította Doralee Rhodest.
Megan szinkronizált a Disney The Secret Life of Magic Gourd-jában, a Phinias és Ferb-ben, a Glenn Martin DDS-ben és az American Dad-ben. Hallhatjuk majd a hangját a Tinker Bell and the Pixie Hollow Games-ben is. Jelenleg a Summertime Entertainment animált filmjén, a Dorothy of Oz-on dolgozik.
Több mellékszerepet is kapott különféle sorozatokban, pl. Melissa & Joey, Dr. Csont, A főnök, Született feleségek, CSI, Shark, Ki ez a lány?, Eli Stone, Zack és Cody.
Mindenki számára ismertté azonban az NBC 2012-ben deütált Smash című sorozatával vált, amelyben az egyik főszereplő, Ivy Lynn karakterét játssza. A sorozat Magyarországon is fut, Kasszasiker címen.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 25. 15:40 #5249
- törölt felhasználó -    
Szia Toto! smileeee.gif Azt szeretném kérni hogy ragd át Thora_90-nek Ivana Baquero adatlapját! smileeee.gif
előre is köszönöm! Nataural. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Bessie
2012. június 25. 16:35 #5250
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2177
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Szeretném elkérni Taboo adatlapját. smileeee.gif
2012. június 25. 16:37 #5251
- törölt felhasználó -    
Idézet (antonia12 @ 2012.06.25. 16:35)
Szeretném elkérni Taboo adatlapját. smileeee.gif

Mivel Taboo az 1000. sorszám felett van csak egy életrajzot kell írnod neki, amit ide beküldesz wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Enaa, _ToTo_
2012. június 25. 16:49 #5252
- törölt felhasználó -    
Plusz egyúttal tőlem tegyétek át Lloyd Banks adatlapját a Starity profilra, mert lemondanék róla!
Köszönöm szépen!

Idézet (Nataural. @ 2012.06.25. 15:40)
Szia Toto! smileeee.gif Azt szeretném kérni hogy ragd át Thora_90-nek Ivana Baquero adatlapját! smileeee.gif
előre is köszönöm! Nataural.  smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 25. 17:53 #5253
- törölt felhasználó -    
Naomi Campbell adatlapjára szeretnék jelentkezni, remélem jó lett az életrajz.

Naomi Campbell 1970 május 22.-én született Londonban. Modellként lett híres, de emellett kipróbálta a színészkedést és az éneklést is. Ráadásul a médiában is állandóan jelen van. Úgy tartják, hogy Naomi Christy Turlington, Cindy Crawford, Claudia Schiffer és Linda Evangelista változtatta meg a divatot 1980 és 1990-es években.
Naomi anyukája jamaicai származású, aki balettáncos volt. Apukáját nem ismerte, mivel rögtön a születése után elhagyta az anyukáját. Mint, az anyukája ő is balettozott. 10 éves korában lett beiratva az Olasz Conti Akadémiára. A tánc után énekelni kezdett el tanulni. Csupán 17 éves volt, amikor meghódította a divatvilágot. Főleg a tökéletes alakja és a karakteresen szép arca jutatta hozzá a világsikerhez. Naomi volt az első fekete lány, aki szerepelhetett a Time magazinban.
1991-ben Japánban befutott, mint énekesnő. Csak a szigetországban jelent meg az albuma Baby Women címmel. Még ebben az évben feltűnt a poplegenda, Michael Jackson In the Closet című klipjében. Sem színészi, sem énekesi karrierje nem lett olyan sikeres, mint a modellkarrierje. A kifutók állandó szereplője lett, és a különféle divatlapok (Vogue, Elle, InStyle, Marie Claire) is őt akarták. Vagy egy divatanyagra vagy épp a címlapra. A szupermodell híres a jótékonyságáról, ahol tud segít alapon.
2010-ben írt egy könyvet, aminek a bevételét felajánlotta a Vörös Keresztnek.
Az élete koránt sem botránymentes, nem elég, hogy "hisztikirálynőnek" nevezik, de rengeteg fiúval is összehozták már. 2006-ban elterjedt egy hír, hogy Naomi hozzámegy Rachid dubai herceghez, ám a pletyka kacsának bizonyult. Mostanában Vladislav Doronin a párja.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 25. 18:33 #5254
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
Natalia Vodianova adatlapjára szeretnék pályázni, írtam egy rövid életrajzot. smileeee.gif

Natalia Vodianova

Natalia Mikhailovna Vodianova néven született 1982-ben, orosz modell. Olyan világmárkáknak dolgozott már, mint a Givenchy, a Calvin Klein, Louis Vuitton, L'Oréal, Chanel, Versace de ezeken kívül még számtalan világszinten elismert kampányhoz adta az arcát. 2012-ben felkerült a Forbes legjobban kereső modelljeinek listájára, ahol a harmadik helyen szerepelt 8,6 millió dolláros vagyonával. Jelenleg Nagy-Britanniában él három gyermekével.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 25. 21:40 #5255
- törölt felhasználó -    
Szia ToTo! Laura Kirkpatrick adatlapján hiányzik a szerkesztőnek jelentkezem gomb. És szivesen elválanám. Kérlek helyezd át hozzám a lapját! smileeee.gif Előre is köszönöm! Nataural. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 25. 22:06 #5256
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Sziasztok!
Coko adatlapjának nincs szerkesztője. Én szívesen szerkeszteném! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 26. 08:10 #5257
- törölt felhasználó -    
Helló ToTo és Bessie!!
Nem tudom elkérték-e már előttem Lacey Mosley lapját, ami a Starity profilon van, de ha nem, akkor lenne valamelyikőtök olyan kedves és áttené hozzám?? Valamint szeretném Brandon Lee lapját is, nincs nála szerkesztőnek jelentkezek gomb. Előre is köszönöm!! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 26. 08:27 #5258
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.25. 14:32)
ha esetleg lehetne, akkor Till Lindemann adatlapját is szívesen szerkeszteném.  meghajolo.gif


Gondoltam mégis csak jobb, hogy ha egy kicsit életrajzot írok. smileeee.gif

Till Lindemann Wendisch-Rambowban, Schwerinben (Kelet Németország) nőtt fel. Édesapja Werner Lindemann és édesanyja Brigitte (Gitte) Lindemann társ-írók voltak. Fiatalkorában sikeres úszó volt, az 1980. évi nyári olimpiai játékokra is neveztek, de itt végül nem indulhatott, mert az előtte megrendezett római Európa- Bajnokság során engedély nélkül elhagyta a csapat szállodáját. Zenei pályafutását a First Arsch nevű punk zenekarban, dobosként kezdte. 1994-ben alapították meg zenésztársaival a Rammsteint. Elvált, két lánya (akiket hivatalosan felvállalt) van, Nele és Marie-Lousie.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 26. 10:09 #5259
adorebubble
adorebubble
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 763
Csatolások: 3488
Azonosító: 123989
Offline offline
Charlotte Gainsbourg és Emily DiDonatolapjait régen szerkesztették, több mint hat hónapja, én szívesen szerkeszteném őket.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 26. 10:19 #5260
- törölt felhasználó -    
Hello. Találtam egy idei képet Hayley Williams-nek. blush.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2yamubaA91r6qcryo5_250.png
484 oldal 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!