Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 07. 13:38 #5441
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Szeretném elkérni Lexi lapját, mivel az utolsó információ 2009-es, ezen kívül az életrajza webfordítós, sok benne az értelmetlen mondat!
Köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 07. 17:44 #5442
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Lacey Mosley adatlapját szeretném elkérni, Lukács Lászlót meg bakocsengéhez átcsatolni, mert cserélünk. Köszönjük! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 07. 18:35 #5443
Vladislava
Vladislava
új tag
 
Státuszkiss me like a world will end .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.16.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 71
Azonosító: 149356
Offline offline
Idézet (heyitsamyMT @ 2012.07.06. 21:30)
Sziasztok!
A következő lapokat szeretném elkérni: Harry herceg, Sári Évi, Ganxsta Zolee. Köszi előre is! biggrin.gif

Harry herceg adatlapját frissítettem (néhány másik adatlapommal együtt), így ő úgy vélem marad nálam beer.gif
2012. július 07. 19:35 #5444
- törölt felhasználó -    
Helló.

Szeretném elvállalni Paul Kalkbrenner adatlapját már több mint egy éve nem volt frissítve. meghajolo.gif meghajolo.gif
2012. július 07. 22:02 #5445
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Kiyla @ 2012.07.07. 19:35)
Helló.
Szeretném elvállalni Paul Kalkbrenner adatlapját már több mint egy éve nem volt frissítve.  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Írj egy 5-10 soros életrajzot! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Enaa, Kiyla
2012. július 07. 23:11 #5446
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Bessie/ToTo!
Kérlek csatoljátok át Németh Attila, Csuha Lajos és Elizabeth Perkins lapját a Starity-s profilra. Őket csak azért vettem fel, hogy kicsit rendbe tudjam tenni a lapokat, de senki nem jelentkezett értük, nekem pedig nincs időm foglalkozni velük. Továbbá kicsit fájó szívvel, de le kell mondanom még pár lapról, mivel dolgozom és nincs időm rájuk + most költöztem albérletbe és nincs még bekötve a net. Csak a szerencsének köszönhető, hogy ezen a hétvégén nem kellett dolgoznom és haza tudtam jönni. Remélhetőleg hamarosan az albérletben is lesz net, de a kevés szabadidőmet nem lapszerkesztésre szeretném fordítani, így azt kérem, hogy rakjátok át a profilra Taye Diggs, Romany Malco és Vincent Kartheiser lapjait is.

A többiekre mindenképp fordítok majd időt. Nárdi lapjával kapcsolatban viszont rátok bízom a döntést. Személyesen is ismerem a srácot, de zeneileg nem történik vele semmi említésre méltó. Az életében van pár színes, érdekes dolog jó és rossz értelemben is, de azokat meg biztos nem fogom itt közszemlére tenni. Rátok bízom, hogy nálam hagyjátok vagy őt is a profilra teszitek, de előre láthatóan nem tudom mikor lesz értelme frissíteni, a szerkesztem gombot meg nem nyomogatom.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 08. 00:47 #5447
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Szívesen elvállalnám Michael Vartan adatlapját! smileeee.gif
Mivel még nincs életrajza,ezért a szabályok szerint itt egy rövidebb:

Michael Vartan amerikai-francia színész,legtöbben az Alias című sorozatból ismerik,ahol Michael Vaughn karakterét játszotta.

Michael S. Vartan 1968. november 27-én született Franciaországban. Édesanyja Doris Pucher festő és művész, édesapja Eddie Vartan pedig zenész volt.
Michael családi háttere nagyon sokszínű, hiszen édesanyja zsidó származású lengyel, édesapja pedig bolgár születésű örmény-magyar. Szülei válása után egy ideig anyukájával élt Amerikában, majd a középiskola alatt Franciaországban élt, de aztán végleg az Egyesült Államokba költözött édesanyjához.

Eleinte európai filmekben játszott, majd kisebb szerepek után az áttörést a Bambanő című film hozta meg neki, amiben Drew Barrymore-ral játszott. Az ismertséget végül az Alias című sorozat hozta meg számára, 2001-ben.

A sorozat forgatásán találkozott Jennifer Garnerrel, akivel egy ideig együtt is voltak. 2009-ben egy Whole Foods parkolójában találkozott Lauren Skaarral, akit azóta már feleségül is vett.

Remélem ennyi elég kezdésnek, ez természetesen még ki lesz egészítve ha megkapom a lapot. smileeee.gif
Köszi szépen meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 08. 11:08 #5448
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Légyszi az Ő nevéből vegyétek ki a Balcazárt. A születési nevében ott van, de azt nem használja. Köszi smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 08. 14:05 #5449
Fannsell
Fannsell
~ But first, let me take a Sεℓƒiε
 
Státusz~ Never give up on your dreams
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.05.
Hozzászólás: 943
Csatolások: 0
Azonosító: 172707
Offline offline
Kedves Toto! A Vanessa Hudgens os oldal több mint 6 hónapja nem frissitették átadnád nekem?
2012. július 08. 14:07 #5450
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Fannsell @ 2012.07.08. 14:05)
Kedves Toto! A Vanessa Hudgens os oldal több mint 6 hónapja nem frissitették átadnád nekem?


bestiak kiemelt tag, náluk 9 hónap a türelmi idő. Rádadásul Vanessa lapja 1000. alatti helyezésű. Ha el is veszik a szerkesztőtől, akkor is pályázat útján lehet majd elnyerni.
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Enaa, ItsLénaa, G-Dragon08, Pöttömke, Lizania, LadyAlexa, pink_bunny
2012. július 08. 14:26 #5451
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.07.08. 14:07)
bestiak kiemelt tag, náluk 9 hónap a türelmi idő. Rádadásul Vanessa lapja 1000. alatti helyezésű. Ha el is veszik a szerkesztőtől, akkor is pályázat útján lehet majd elnyerni.

Ráadásul bestiak az egyik fontos szavazó az ilyen pályázatokon 110.gif
6 felhasználónak tetszik: Enaa, G-Dragon08, Jessy, Pöttömke, Lizania, LadyAlexa
2012. július 08. 15:38 #5452
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Jessy @ 2012.07.08. 00:47)
Szívesen elvállalnám Michael Vartan adatlapját! smileeee.gif
Mivel még nincs életrajza,ezért a szabályok szerint itt egy rövidebb:
Michael Vartan amerikai-francia színész,legtöbben az Alias című sorozatból ismerik,ahol Michael Vaughn karakterét játszotta.
Michael S. Vartan 1968. november 27-én született Franciaországban. Édesanyja Doris Pucher festő és művész, édesapja Eddie Vartan pedig zenész volt.
Michael családi háttere nagyon sokszínű, hiszen édesanyja zsidó származású lengyel, édesapja pedig bolgár születésű örmény-magyar. Szülei válása után egy ideig anyukájával élt Amerikában, majd a középiskola alatt Franciaországban élt, de aztán végleg az Egyesült Államokba költözött édesanyjához.
Eleinte európai filmekben játszott, majd kisebb szerepek után az áttörést a Bambanő című film hozta meg neki, amiben Drew Barrymore-ral játszott. Az ismertséget végül az Alias című sorozat hozta meg számára, 2001-ben.
A sorozat forgatásán találkozott Jennifer Garnerrel, akivel egy ideig együtt is voltak. 2009-ben egy Whole Foods parkolójában találkozott Lauren Skaarral, akit azóta már feleségül is vett.
Remélem ennyi elég kezdésnek, ez természetesen még ki lesz egészítve ha megkapom a lapot. smileeee.gif
Köszi szépen meghajolo.gif



Köszi a gyors intézkedést! smileeee.gif beer.gif
2012. július 08. 15:44 #5453
- törölt felhasználó -    
Megtennétek, hogy a következő lapjaimat átteszitek a starity adatlapra? Lemondanék a szerkesztésükről, de nem jelentkezett értük senki, azt meg nem szeretném, hogy olyan ember vegye fel őket, aki aztán hozzájuk sem nyúl. Előre is köszönöm. meghajolo.gif

http://starity.hu/sztarok/victoria-rowell/
http://starity.hu/sztarok/bono/
http://starity.hu/sztarok/becca/
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 08. 17:12 #5454
Muffin977
Muffin977
visszatérő vendég
 
Státuszthis world is mad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.01.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 426
Azonosító: 152100
Offline offline
Múlt héten frissítettem az adatlapjaimat smileeee.gif
Szívesen elvállalnám Riza Kocaoglut és Ismail Filiz adatlapját. Írnék nekik új életrajzot, filmográfiát smileeee.gif
Emellett Siva Kaneswaran-nek nincs életrajza, írtam a szerkesztőnek de még nem válaszolt. Őt is szívesen elvállalnám smileeee.gif
Köszönöm
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 08. 18:40 #5455
Vancsuu
Vancsuu
új tag
 
Státusz~Let me be empty and weightless, and maybe i'll find some peace tonight~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 10
Azonosító: 152347
Offline offline
sziasztok!! http://starity.hu/sztarok/kelli-berglund/-nak nincsen szerkesztője...megkaphatnám??? nagyon szeretem smileeee.gif) köszönöm előre is
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 08. 18:53 #5456
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Fernanda Tavares adatlapja sincs szerkesztve már száz éve. De ennek a szerkesztőnek mindhárom adatlapja ilyen.

http://starity.hu/sztarok/fernanda-tavares/
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 08. 18:55 #5457
- törölt felhasználó -    
David Coulthard adatlapja is el van hanyagolva. 2011 óta nincs frissítés. Átvehetném? rolleyes.gif
2012. július 08. 19:09 #5458
cucika
cucika
▪α bαηɗα gɩтáяσsα▪ ™
 
StátuszMeine Ehre heißt Treue! Ein Volk, ein Reich, ein Führer! Ungarn erwache!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.25.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 55
Azonosító: 151711
Offline offline
Helló Toto!
Van két adatlap, aminek a szerkesztése is lejárt, és az életrajzuk sincsen meg. Az adatlapokat tavaly nyáron szerkesztették utoljára...
Mellesleg az egyik adatlap szerkesztője, holnap után lesz 9 hónapja, hogy nem járt az oldalon. Ez tényleg az a "hanyagság", amit egyszer egy bölcs ember mondott...
Az egyik Richie Sambora, a másik Tico Torres. Nagy Bon Jovi rajongóként sok mindent tudok a banda tagjairól, tehát sok mindent tudnék javítani rajtuk. smileeee.gif
Nagyon hálás lennék ha átvehetném az adatlapok szerkesztését! meghajolo.gif

Előre is köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 08. 19:19 #5459
Asaka_Sa
Asaka_Sa
visszatérő vendég
 
StátuszSmile, smile, smile! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 819
Azonosító: 145163
Offline offline
Nancy Ajram lapját légyszíves helyezzétek át a Starity-s profilra.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 08. 19:29 #5460
sharkey
sharkey
 
Státusztake me down to the paradise city...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 0
Azonosító: 131792
Offline offline
Sziasztok!
Múltkor elkértem Brendon Urie adatlapját, de akkor még ezer alatt volt és ugye így nem kaphattam meg pályázat nélkül, de perpill 1000 felett van és megkérdezném, hogy az enyém lehet-e.
Írtam hozzá életrajzot is, bár elég hosszú, mert pályázat esetére készült smileeee.gif

Brendon Boyd Urie 1987. Április. 12-én született az amerikai Summerlinben, Nevada államban. Grace és Boyd Urie öt gyermeke közül ő a legfiatalabb. Családja a mormon vallást képviseli, ám Brendon megtagadta a vallást, amivel nem kis fejfájást okozott a családnak.
Tinédzserkorában figyelemhiányos hiperaktivitás-zavart diagnosztizáltak nála. Leginkább a zenével tudta lekötni magát; a családban mindig is ő volt a legmuzikálisabb. A Palo Verde Középiskolában végezte el tanulmányait. Szülei ezután szerették volna, ha fiuk Arizonában jelentkezik egyetemre, de Brendon a Panic! At The Disco-t választotta a továbbtanulás helyett. Az együttessel a középiskola végzős évében kezdett dolgozni.

Kezdetek:
Brent Wilsonnal, későbbi bandatársával a Palo Verde Középiskolában találkozott gitárórán. Brent kérte fel Brendont, hogy legyen a zenekar ritmusgitárosa és vokálosa. A próbákat 2004-ben kezdték meg a dobos, Spencer Smith nagymamájának nappalijában, Ryan Ross alapítótaggal az élen. Az egyik próba alkalmával fedezték fel Brendon sokszínű énekhangját és közös megegyezés alapján őt tették meg az együttes hivatalos énekesének és frontemberének.
Mivel a szülei nem támogatták Brendont zenei karrierjében, a fiúnak el kellett költöznie otthonról. Középiskolai tanumányai mellett, Brendon a Tropical Smoothie nevű kávézóban kezdett dolgozni, hogy fizetni tudja az egyszobás albérletét, illetve a helyet, ahol a banda akkoriban próbált. Munkaideje alatt énekhangjával szórakoztatta a kávézó vendégeit.

Karrier:
A fiúkat a Las Vegas-i zenei színvonal ösztönözte arra, hogy valami mást alkossanak, valami olyasmit, amivel Nevada állam határain túlra is eljuthat a hírük. 2004 októberében kezdték közzé tenni a három meglévő számuk demóját az interneten, illetve el is küldték az internetes weboldal linkjét a Fall Out Boy basszusgitárosának, Pete Wentznek, aki Los Angelesből Las Vegasba utazott, hogy meghallgathassa a bandát. Két szám meghallgatása után, Wentz úgy döntött, hogy szerződteti a fiatalokat a Fueled By Ramen kiadóhoz.
Mire Brendon 2005 májusában leérettségizett, Pete Wentz már belefogott az együttes promótálásába és ezáltal rövid időn belül hatalmas érdeklődést váltottak ki az emberekből.
2005. szeptember 27.-én jelent meg az első albumuk, 'A Fever You Can't Sweat Out' címen. Az album leghíresebb száma az 'I Write Sins Not Tragedies' megnyerte az Év Legjobb Videójának járó díjat az MTV Video Movie Awardson.
2006 májusában Brendon Urie, Spencer Smith és Ryan Ross közös megegyezés alapján telefonon keresztül rúgta ki a bandából a basszusgitárost, Brent Wilsont. Későbbi nyilatkozatuk alapján az ok Brent hanyagsága volt, illetve az album ugyanúgy hangzott volna Wilson nélkül is, mint vele; Brendon és Ryan írták meg az album összes számához a basszusgitár részeket és Brendon játszotta el őket Brent helyett.
Wilsont később Jon Walker helyettesítette. A második albumon, a 'Pretty. Odd'-on már az ő játékát hallhatjuk. A második album munkálataiban Brendon több szerepet is kivett, mint az első albuméban, hiszen ezúttal két számot is írt az albumra.
2009. június 6.-án a Panic! At The Disco sokkoló hírt osztott meg a rajongóikkal a Myspace oldalukon, miszerint Ryan Ross és Jon Walker elhagyják a bandát, valamint új, közös projektbe kezdenek.
Brendon és Spencer Smith ketten folytatták a zenélést. Harmadik stúdióalbumuk a Vices & Virtues 2011-ben jelent meg. Ez év februárjában indultak a fiúk turnéra a The Brobecksből ismert Dallon Weekes-szel és a The Cab volt szólógitárosával, Ian Crawforddal.
Az együttes jelenleg negyedik stúdióalbumán dolgozik.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!