Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 16. 11:07 #6081
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Sziasztok! hi.gif

Szeretném, ha DJ Havana Brown lapját átcsatolnád BenceWTF-hez, hozzám pedig Jolin Tsai lapját. smileeee.gif

Előre is köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 16. 13:13 #6082
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Üdvözletem! hi.gif
Alex Gaskarth életrajza igen kevésnek tűnik. think.gif Szerintem szólni kéne a szerkesztőnek, hogy bővítse, mert van egy ismerősöm itt, aki nagyon szereti őt, s gondolom nem venné rossz néven, ha szerkeszthetné a lapot. biggrin.gif Kérlek szóljatok a szerkesztőnek, ha tudtok, vagy szólhatok én is. biggrin.gif

Üdv: Törpemókus. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, _ToTo_
2012. augusztus 16. 14:26 #6083
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpemókus @ 2012.08.16. 13:13)
Üdvözletem! hi.gif 
Alex Gaskarth életrajza igen kevésnek tűnik. think.gif Szerintem szólni kéne a szerkesztőnek, hogy bővítse, mert van egy ismerősöm itt, aki nagyon szereti őt, s gondolom nem venné rossz néven, ha szerkeszthetné a lapot.  biggrin.gif Kérlek szóljatok a szerkesztőnek, ha tudtok, vagy szólhatok én is.  biggrin.gif 
Üdv: Törpemókus.  smileeee.gif

Én is mondtam már ezt a lapot, de szerintem majd a Moderátorok elintézik. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. augusztus 16. 14:33 #6084
Ancsu
Ancsu
 
StátuszNever gonna be alone...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 998
Azonosító: 135804
Offline offline
Üdv!

Ana Bekoa lapjának nincs életrajza és utoljára 2011. november 26-án volt szerkesztve, így szeretném elkérni a lapját! Előre is köszönöm! meghajolo.gif

Életrajz:
Ana Bekoa 1988. július 19-én született Mexikóvárosban. A színészetet a mexikói Centro de Educación Artística de Televisa-ban (CEA) tanulta. Első szerepeit a "Las vías del amor"-ban és a "Mujer de Madera"-ban kapta. Ezután felhagyott a színészettel, és éttermekben illetve szállodákban kezdett dolgozni. Nem sokkal később meggondolta magát, és visszatért a színészethez. Visszatérését a "Hasta Que el dinero nos separe" című sorozatnak köszönhette. Itt egy Rubí nevű táncoslányt alakított. 2011-ben megkapta a Dos Hogares-ben Dyanna Díaz karakterét. A sorozatot Magyarországon elsőként a Zone Romantica tűzte műsorára 2011. október 24-én.

Érdekesség:
- Szeret moziba járni, táncolni és utazni.
- Kedvenc sportja a golf és a tenisz
- Kedvenc sztárja Michael Jackson és Luis Miguel
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 16. 15:32 #6085
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Király Linda adatlapjának lejárt a szerkesztési ideje. Én írtam neki egy új bővebb életrajzott és szívesen elválnám a szerkesztést. smileeee.gif

Életrajz
Linda New York-ban született, Bronxban. Nyolc éves kora óta foglakozik énekléssel, iskolájában rengeteg Broadway-siker adaptációban kapott szerepet (pl. 42nd Street, Annie). Tizenkét éves korában klasszikus zenét kezdett tanulni a Performing Art Institute of Long Islandben. Onnantól tv-műsorokban kezdett szerepelni: Long Island Tillys Center, Warner Channel 11 TV Show stb. Boces Cultural Arts Center 600 jelentkezőből választotta ki. Mire felcseperedett, az Egyesült Államokból és Angliából több kiváló zeneszerző és producer kereste, meg hogy együtt dolgozzon az ifjú énekesnővel.

1999-ben Családjával hazaköltözött az óhazába. Zene szeretetét Linda, szüleitől örökölte, hiszen apja, Király Tamás aki az Universal együttes dobosa volt 1972 és 1982 között (ami elsősorban Kovács Kati kísérőzenekaraként volt ismert), édesanyja, Király Gabriella a Cini és a tinik nevű együttes énekesnőjeként szerepelt a csapatban. Linda testvérei is örökölték szüleik zenei tehetségét ugyanis Király Viktor szintén elismert énekes, aki a Megasztár negyedik széria győztese és Király Benjamin az iker másik fele is foglakozik zenéléssel.

Első sikerek
Linda 2001-től Komlóssy Erzsébettől tanult. Tizenhét éves volt amikor szerepet kapott a Dívák éjszakája című darabban Budai Parkszínpadon és a Pesti Vigadóban. Vademberek és Szerelem utolsó vérig című filmdalok feléneklésére is felkérték. Az utóbbit és a Két szív című szerzeményt Presser Gábor szerezte és csak Linda hangjára hangszerelte. A Szerelem utolsó vérig óriási sikert ért el a Magyar hallgatók körében. Ezután hazánkban már befutott sztárként kezelték. Következő nagy sikere nem sokára utolérte, ugyanis amikor Linda felénekelte a Big Brother főcímdalát két hét elteltével dupla lemezes platina lett. Ezek után megkapta Andrew Lloyd Webber által meg írt Az Operaház Fantomja főhősnőjének, Christine-nek a szerepét. 2003 decemberében kiadták első albumát az #1 címmel, aminek felét Linda Angolul énekli, a felét pedig magyar nyelven. A fiatal énekesnő olyan jó hírnevű producerekkel dolgozott együtt, mint Mousse T. (aki Tom Jones Sexbomb című dalát írta), Errol Rieds és Denzel Foster. Presser Gáborral is írt dalt az albumára. Az lemezről két kislemez jelt meg: a Holla és az És mégis. 2004-ben az a legelő hősei című animációs film magyar változatát énekelte fel a magyarországi Disney megbízásából. Nem sokkal ezután felkérték, hogy énekeljen duettet Gáspár Lászlóval az athéni olimpia tiszteletére.
Hirtelen népszerűsége véget ért, amikor egy kosárlabda-mérkőzés előtt nem tudta elénekelni a magyar Himnuszt. Ettől kezdve rengeteg utálója volt attól fügétlenül, hogy Linda később bocsánatot kért.

Nemzetközi karrier
2004 őszén Londonba költözött, hogy elkészítse az első teljes angol nyelvű albumát és hogy külföldi karriert fusson be. Livingstone Brownnal kezdete el munkálatait, akiknek annyira megtetszet Linda hangja és kisugárzása, hogy ajánlotta Jonathan Shalinak, aki rögtön lemezszerződést kötött vele. Az amerikai Universal Music a demófelvételek meghallgatása után ötéves lemezszerződést ajánlott Lindának. Ennek megkoronázása képen kiadták első nemzetközi nagylemezét, melynek sikerét nagymértékben biztosították olyan producerek mint például Rodney Jerkins és D'Mile. Ebből az első kislemeze a Can’t Let Go 2007 júliusában került az amerikai rádiókhoz.
2008-ban Iminluvwichoo címmel énekelt fel duettet az amerikai R&B és soul énekes Eric Benét-vel. Ezt a dalt, mely Eric Benét lemezén jelent meg Grammy-díjra is jelölték. 2009-ben a Szomorú vasárnap című albumon a címadó dalt énekli magyar és angol nyelven (Gloomy Sunday). 2010. január 1-jén fellépet Mága Zoltán hegedűvirtuóz nagy sikerű újévi koncertjén a Papp László Budapest Sportarénában.

2012-ben testvéreivel részt vettek a Magyar Televízió, A Dal című dalversenyén, ahol az Untried című dalukkal a legjobb négy közé jutottak. „Lehet szeretni, nem szeretni minket, de az tény, hogy Viktor nagyon tud énekelni, Ben is nagyon tehetséges, és a dal (Untried) is nagyon erős lett, és imádunk boldoggá tenni embereket a zenénkkel” – nyilatkozta Tabu TV-nek Linda, aki maga is segített a dal szerzésében és szövegének megírásában.
2012. augusztus 16. 15:42 #6086
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nataural. @ 2012.08.16. 15:32)
Sziasztok! Király Linda adatlapjának lejárt a szerkesztési ideje. Én írtam neki egy új bővebb életrajzott és szívesen elválnám a szerkesztést.  smileeee.gif

Az ő lapja 1000 alatt van,így viszont ha el is veszik,pályázatra fog kerülni.
Ott viszont majd be tudod küldeni ezt az életrajzot és ha elég jó,akár a tied is lehet.biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Luckie, Lizania, idone, _ToTo_
2012. augusztus 16. 15:42 #6087
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Nataural. @ 2012.08.16. 15:32)
Sziasztok! Király Linda adatlapjának lejárt a szerkesztési ideje. Én írtam neki egy új bővebb életrajzott és szívesen elválnám a szerkesztést.  smileeee.gif 
Életrajz
Linda New York-ban született, Bronxban. Nyolc éves kora óta foglakozik énekléssel, iskolájában rengeteg Broadway-siker adaptációban kapott szerepet (pl. 42nd Street, Annie). Tizenkét éves korában klasszikus zenét kezdett tanulni a Performing Art Institute of Long Islandben. Onnantól tv-műsorokban kezdett szerepelni: Long Island Tillys Center, Warner Channel 11 TV Show stb. Boces Cultural Arts Center 600 jelentkezőből választotta ki. Mire felcseperedett, az Egyesült Államokból és Angliából több kiváló zeneszerző és producer kereste, meg hogy együtt dolgozzon az ifjú énekesnővel. 
1999-ben Családjával hazaköltözött az óhazába. Zene szeretetét Linda, szüleitől örökölte, hiszen apja, Király Tamás aki az Universal együttes dobosa volt 1972 és 1982 között (ami elsősorban Kovács Kati kísérőzenekaraként volt ismert), édesanyja, Király Gabriella a Cini és a tinik nevű együttes énekesnőjeként szerepelt a csapatban. Linda testvérei is örökölték szüleik zenei tehetségét ugyanis Király Viktor szintén elismert énekes, aki a Megasztár negyedik széria győztese és Király Benjamin az iker másik fele is foglakozik zenéléssel. 
Első sikerek
Linda 2001-től Komlóssy Erzsébettől tanult. Tizenhét éves volt amikor szerepet kapott a Dívák éjszakája című darabban Budai Parkszínpadon és a Pesti Vigadóban. Vademberek és Szerelem utolsó vérig című filmdalok feléneklésére is felkérték. Az utóbbit és a Két szív című szerzeményt Presser Gábor szerezte és csak Linda hangjára hangszerelte. A Szerelem utolsó vérig óriási sikert ért el a Magyar hallgatók körében. Ezután hazánkban már befutott sztárként kezelték. Következő nagy sikere nem sokára utolérte, ugyanis amikor Linda felénekelte a Big Brother főcímdalát két hét elteltével dupla lemezes platina lett. Ezek után megkapta Andrew Lloyd Webber által meg írt Az Operaház Fantomja főhősnőjének, Christine-nek a szerepét. 2003 decemberében kiadták első albumát az #1 címmel, aminek felét Linda Angolul énekli, a felét pedig magyar nyelven. A fiatal énekesnő olyan jó hírnevű producerekkel dolgozott együtt, mint Mousse T. (aki Tom Jones Sexbomb című dalát írta), Errol Rieds és Denzel Foster. Presser Gáborral is írt dalt az albumára. Az lemezről két kislemez jelt meg: a Holla és az És mégis. 2004-ben az a legelő hősei című animációs film magyar változatát énekelte fel a magyarországi Disney megbízásából. Nem sokkal ezután felkérték, hogy énekeljen duettet Gáspár Lászlóval az athéni olimpia tiszteletére.
Hirtelen népszerűsége véget ért, amikor egy kosárlabda-mérkőzés előtt nem tudta elénekelni a magyar Himnuszt. Ettől kezdve rengeteg utálója volt attól fügétlenül, hogy Linda később bocsánatot kért. 
Nemzetközi karrier
2004 őszén Londonba költözött, hogy elkészítse az első teljes angol nyelvű albumát és hogy külföldi karriert fusson be. Livingstone Brownnal kezdete el munkálatait, akiknek annyira megtetszet Linda hangja és kisugárzása, hogy ajánlotta Jonathan Shalinak, aki rögtön lemezszerződést kötött vele. Az amerikai Universal Music a demófelvételek meghallgatása után ötéves lemezszerződést ajánlott Lindának. Ennek megkoronázása képen kiadták első nemzetközi nagylemezét, melynek sikerét nagymértékben biztosították olyan producerek mint például Rodney Jerkins és D'Mile.  Ebből az első kislemeze a Can’t Let Go 2007 júliusában került az amerikai rádiókhoz. 
2008-ban Iminluvwichoo címmel énekelt fel duettet az amerikai R&B és soul énekes Eric Benét-vel. Ezt a dalt, mely Eric Benét lemezén jelent meg Grammy-díjra is jelölték. 2009-ben a Szomorú vasárnap című albumon a címadó dalt énekli magyar és angol nyelven (Gloomy Sunday). 2010. január 1-jén fellépet Mága Zoltán hegedűvirtuóz nagy sikerű újévi koncertjén a Papp László Budapest Sportarénában. 
2012-ben testvéreivel részt vettek a Magyar Televízió, A Dal című dalversenyén, ahol az Untried című dalukkal a legjobb négy közé jutottak.  „Lehet szeretni, nem szeretni minket, de az tény, hogy Viktor nagyon tud énekelni, Ben is nagyon tehetséges, és a dal (Untried) is nagyon erős lett, és imádunk boldoggá tenni embereket a zenénkkel” – nyilatkozta Tabu TV-nek Linda, aki maga is segített a dal szerzésében és szövegének megírásában.

Bőven 1000. alatt található, ráadásul a szerkesztő aktív tag, lehet szólni neki, hogy pótolja. Ha meg el is vennék tőle, pályázat útján kerülne valakihez. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, _ToTo_
2012. augusztus 16. 15:45 #6088
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpemókus @ 2012.08.16. 15:42)
Bőven 1000. alatt található, ráadásul a szerkesztő aktív tag, lehet szólni neki, hogy pótolja. Ha meg el is vennék tőle, pályázat útján kerülne valakihez.  beer.gif

Ja értem! Köszönöm! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. augusztus 16. 15:46 #6089
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2012.08.16. 15:42)
Az ő lapja 1000 alatt van,így viszont ha el is veszik,pályázatra fog kerülni. 
Ott viszont majd be tudod küldeni ezt az életrajzot és ha elég jó,akár a tied is lehet.biggrin.gif

Köszönöm! Mindenképp megpróbálom! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. augusztus 16. 16:00 #6090
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Az ő lapjai közül Apl.de.ap, Ábrahám Edit és Eva Tamargo lejárt, szerintem mehetnek a Strity-re, egy figyelmeztetéssel együtt.
2012. augusztus 16. 18:17 #6091
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Az ő adatlapját szeretném elkérni ha lehetséges blush.gif
http://starity.hu/sztarok/tristan-wilds/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 16. 19:18 #6092
- törölt felhasználó -    
Szija!
Yoo Chang Hyun adatlapja utoljára 2012.02.12-én lett szerkesztve. Én szívesen elvállalnám. thumbsup.gif
Köszi a válaszod előre!! new_russian.gif
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, _ToTo_
2012. augusztus 16. 19:26 #6093
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.08.12. 13:35)
Az idézőjelbe irt nevek alias nevek. Vagyis a sztár másik, ismertebb neve. Az idézőjelet csak úgy tüntethetjük el, ha töröljük az alias nevet. Mi legyen? Töröljem az aliasokat?


Igen, mert annál az egy névnél végül is ugyanaz lett beírva idézőjelbe is mint ami a valódi neve, ergó, nála nincs művésznév smileeee.gif
A többinél meg, ahova kértem, ott át kéne írni az alias nevéről a rendes, eredeti nevére, és csak idézőjelbe berakni a művésznevet happy.gif
Köszöntem meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Saranghae
2012. augusztus 16. 21:09 #6094
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
Szia ToTo ! smileeee.gif
nincsMikeO'Malleynél szerkesztőnek jelentkezek gomb,és szeretném szerkeszteni.smileeee.gif nagyon hálás lennék,ha átcsatolnád hozzám! smileeee.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 17. 12:02 #6095
vikike0614
vikike0614
 
StátuszWeak people revenge. Strong people forgive. Intelligent people ignore.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 950
Csatolások: 88
Azonosító: 138487
Offline offline
Szia ToTo!
René Strickler adatlapjánál nincs szerkesztőnenk jelentkezek gomb és én szivesen szerkeszteném.hálás lennék ha átcsatolnád hozzám.előre is köszönöm. smileeee.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 17. 14:53 #6096
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4855
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Szia! Szeretném ha Kocsis Orsi adatlapját áthelyeznéd Évike12-höz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Évike12
2012. augusztus 17. 20:14 #6097
Gumicukor
Gumicukor
új tag
 
StátuszNem vagyok más csak egy furcsa tini, ki imád őrült lenni.:D :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176613
Offline offline
Szia!Kanaeva Evgenia adatlapja már régóta nemvolt szerkesztve!Szeretném megkapni! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 17. 22:31 #6098
Viviiiii
Viviiiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.29.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 4188
Azonosító: 151913
Offline offline
Hali,
Cahit Gök-nek nincs szerkeztoje nem tennetek at hozzam van egy par infom rola smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 18. 08:44 #6099
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Sziasztok:)

Tudom,hogy új vagyok,és általában azt gondoljátok,hogy az újak adatlapgyüjtők,de észrevettem,hogy Tess adatlapját a szerkesztő utóljára 2011.12.01 frissítette.Van rá esély,hogy megkapjam? smileeee.gif

adatlap:
Tess Taylor Arlington
2012. augusztus 18. 08:56 #6100
- törölt felhasználó -    
Idézet (SsciorLuv @ 2012.08.18. 08:44)
Sziasztok:)
Tudom,hogy új vagyok,és általában azt gondoljátok,hogy az újak adatlapgyüjtők,de észrevettem,hogy Tess adatlapját a szerkesztő utóljára 2011.12.01 frissítette.Van rá esély,hogy megkapjam? smileeee.gif 
adatlap:
Tess Taylor Arlington

Nincs neki életrajza, írj ide egy 5-10 sorosat neki wink.gif
3 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo, Lizania, _ToTo_
484 oldal 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!