Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. március 06. 15:05 #8661
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2013.03.06. 14:04)
Az lenne a legjobb, ha a névhez az angol/európai írásmód szerint kerülne beírásra, míg a születési névhez az eredeti írásmód szerint, míg a szinpadi/stage név meg az alias mezőbe, amit ugye csak mi moderátorok tudunk kitölteni. Így ha valaki beküldi mondjuk csak a szinpadi névvel, akkor rákeresve ki fogja dobni a lexikon, hogy már van valaki, akinek ez az alias neve.


Szerintem ez így jó ötlet, mert így legalább tényleg nem lenne vagy legalábbis kevesebb ilyen dupla vagy esetleg tripla adatlap.
Én is azért kértem sok lapomnál név át írást, hogy a rendes nevén legyen fenn és a színpadi neve csak idézőjelek közt legyen, mert így ha rákeresnek bármit írjanak is be kidobja a keresett sztárt.
Bár szerintem még azt kéne egységesíteni, hogy a kérdéses sztárnak a keresztneve előtt vagy után legyen a családneve, mert az se mindegy, ugyanis még régebben én Lee Jun Ki-val jártam úgy, hogy így beírtam a keresőbe a nevét és azt dobta ki a kereső, hogy így még nincs regisztrálva sztár. Utólag találtam meg így --> Jun-ki Lee. Én az elől a családnév mellett érvelnék ugyanis ők is így használják és így is lenne helyes. /Engem mondjuk még a kötőjelek idegesítenek a keresztnévben, de ez már tényleg minimális probléma/
Nos nekem ennyi lenne a hozzáfűzni valóm. blush.gif
6 felhasználónak tetszik: Betti90, FruFruChan, _ToTo_, Sellőgirl, Darkness, lA-dONNA
2013. március 06. 15:10 #8662
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2013.03.06. 15:05)
Szerintem ez így jó ötlet, mert így legalább tényleg nem lenne vagy legalábbis kevesebb ilyen dupla vagy esetleg tripla adatlap. 
Én is azért kértem sok lapomnál név át írást, hogy a rendes nevén legyen fenn és a színpadi neve csak idézőjelek közt legyen, mert így ha rákeresnek bármit írjanak is be kidobja a keresett sztárt.
Bár szerintem még azt kéne egységesíteni, hogy a kérdéses sztárnak a keresztneve előtt vagy után legyen a családneve, mert az se mindegy, ugyanis még régebben én Lee Jun Ki-val jártam úgy, hogy így beírtam a keresőbe a nevét és azt dobta ki a kereső, hogy így még nincs regisztrálva sztár. Utólag találtam meg így --> Jun-ki Lee. Én az elől a családnév mellett érvelnék ugyanis ők is így használják és így is lenne helyes. /Engem mondjuk még a kötőjelek idegesítenek a keresztnévben, de ez már tényleg minimális probléma/
Nos nekem ennyi lenne a hozzáfűzni valóm.  blush.gif



Ez amúgy nagyon jó ötlen hiszen így gyorsabban meg lehetne találni a keresett sztárt. Engem is nagyon zavar a kötőjel hiszen ha valaki a keresőbe beírja a keresett sztár nevét nem biztos, hogy ki hozza mivel kötőjel van benne. Szerintem ezen is lehetne javítani PL: Engem Ga-in Han neve nagyon zavar, mert lehetetlen megtalálni mivel őt rendesen úgy hívják: Han Ga In
5 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Sellőgirl, FruFruChan, Darkness, lA-dONNA
2013. március 06. 15:13 #8663
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Köszönöm a csatolást, frissítettem az adatlapot! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. március 06. 15:32 #8664
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Online online
Idézet (Betti90 @ 2013.03.06. 15:10)
Ez amúgy nagyon jó ötlen hiszen így gyorsabban meg lehetne találni a keresett sztárt. Engem is nagyon zavar a kötőjel hiszen ha valaki a keresőbe beírja a keresett sztár nevét nem biztos, hogy ki hozza mivel kötőjel van benne. Szerintem ezen is lehetne javítani PL: Engem Ga-in Han neve nagyon zavar, mert lehetetlen megtalálni mivel őt rendesen úgy hívják: Han Ga In


Én eddig sem tudtam mit kezdeni a kötőjeles nevekkel. Rákeresek gugliban, van ahol így írják van ahol úgy. Mindig azzal hagytam jóvá, ami komolyabb vagy hitelesebb forrásnak tűnt a kidobott találatok közül, de ezek szerint nem ezen múlik. Melyik a helyes? Mindkettő? Egyik sem? Kell a kötőjel vagy sem? Itt elsősorban nem magánvélemények érdekelnének, hanem az aki meg tudja magyarázni, hogy miért van ez így. Ezután tudnánk arról dönteni, hogy kötőjelesen vagy anélkül egységesítsük ezeket a neveket a lexikonban.

Egyébként kötőjel nélkül írva is megtalálja a kereső a kötőjeles neveket is.
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Darkness, lA-dONNA, FruFruChan
2013. március 06. 15:40 #8665
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Köszönöm szépen Elize Ryd adatlapját! beer.gif smileeee.gif
2013. március 06. 16:00 #8666
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2013.03.06. 15:32)
Én eddig sem tudtam mit kezdeni a kötőjeles nevekkel. Rákeresek gugliban, van ahol így írják van ahol úgy. Mindig azzal hagytam jóvá, ami komolyabb vagy hitelesebb forrásnak tűnt a kidobott találatok közül, de ezek szerint nem ezen múlik. Melyik a helyes? Mindkettő? Egyik sem? Kell a kötőjel vagy sem? Itt elsősorban nem magánvélemények érdekelnének, hanem az aki meg tudja magyarázni, hogy miért van ez így. Ezután tudnánk arról dönteni, hogy kötőjelesen vagy anélkül egységesítsük ezeket a neveket a lexikonban. 
Egyébként kötőjel nélkül írva is megtalálja a kereső a kötőjeles neveket is.


Most kipróbáltam és azt megtalálja kötőjel nélkül is akinek a születési név helye normálisan van kitöltve, de pl. Han Ga In-nál nem működik mivel ugye neki más a születési neve és így a keresőnek nincs mibe kapaszkodnia.
Én kötőjeles név írásnál főleg wikipédiánál szoktam találkozni, de amúgy mindenhol máshol még a rajongói oldalaknál is anélkül van legtöbbször írva.
Meg ha megnézzük ha írásjellel írják le a nevüket ott sincs kötőjel és pont ezért nem értem, hogy az átírt változatba minek kell tenni?
Bár nekem van egy ötletem, hogy lehetne erre a kérdésre szakavatott választ kapni, csak írni kell ezzel kapcsolatba egy e-mailt erre a címre: koreaikultura@gmail.com --> Ez a tavaly Budán megnyílt Koreai Kulturális Központ e-mail címe és itt biztos kapnánk megfelelő választ. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Betti90, Sellőgirl, Darkness
2013. március 06. 18:06 #8667
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Először is nagyon kellenének az ellenőrző linkek. Mindegy, hogy az amit tudni kell róla részhez van írva, vagy esetleg a honlap, vagy facebook linkekhez, csak tudjunk hol utána nézni.
Sajnos a Google sem teljesen megbízható, mert nemegyszer találkoztunk többféle írásmóddal. (Esetleg ugyanazon a néven több ember is megtalálható a google-ban) Egy névnél minden variációt kikeresni meg kész téboly. rolleyes.gif Legtöbbször én pl. a család illetve a születési, és a művésznevekre keresek rá. De még így is nagyon oda kell figyelni. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Betti90, lA-dONNA, Luckie, FruFruChan
2013. március 06. 18:36 #8668
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Kedves moderátorok:
Mivel nincs időm szerkeszteni lapjaimat,le szeretnék mondani róluk.Nagy részük nem is annyira ismert,így lehet törölni is őket.
Előre is köszönöm.beer.gif
Vampire Lady
2013. március 06. 19:53 #8669
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Julie Bowen életrajza vagy webfordítós, vagy a szerkesztő nem beszél jól magyar nyelv. A szerkesztő többi lapja között akad még hasonló.
2013. március 07. 14:13 #8670
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Elvállalnám csisztu zsuzsa adatlapját
2013. március 07. 16:50 #8671
Sellőgirl
Sellőgirl
visszatérő vendég
 
StátuszLAPJAIM SZERKESZTÉS ALATT
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 53
Azonosító: 192991
Offline offline
Szeretném elkérni ezt a lapot ugyanis nincs életrajza írtam egy pá sorost.

1991. noveber 21-én született Dél-Koreában. A karriejét a Dal Shabetnél kezdte el, amkor a 2011-ben megjelentek. A Supa Dupa Diva volt az első daluk majd a Pink Rocket követte. Woohee a csapat egyik mellékénekes. A Dal Shabet a Dream High első részében is szerepelt, mint vendégszereplő. Woohee művészeti iskolába járt ezért nagyon szeret rajzolni. Majd csak később csatlakozott a csapathoz. Nagyon jó barátságban van Lime(Hello Venus) és a Nine Muses tagjaival.


Majd még bővítem thumbsup.gif

+ ezt

elkérném
2 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Betti90
2013. március 07. 17:11 #8672
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Kicsit gondban vagyok az évről-évre szekcióval. Van egy ikerpárom, akikhez szeretnék évről-évre képeket feltölteni, de nem tudom, hogy lehet-e úgy is, hogy mindketten rajta vannak, vagy csak olyan képet tölthetek fel hozzájuk, amin egyedül vannak.
Köszönöm a választ/válaszokat előre is blush.gif beer.gif
2013. március 07. 19:59 #8673
Ancsu
Ancsu
 
StátuszNever gonna be alone...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 998
Azonosító: 135804
Offline offline
Üdv!
Néhány lapomat nem szeretném többé szerkeszteni. Kérlek csatoljátok át őket Starity-re. Köszönöm! meghajolo.gif
Mane de la Parra
Andrea Legaretta
Raquel Olmedo
Carmen Salinas
Pedro Armendáriz Jr.
Manola Diez
Joy Huerta
Pedro Fernández
2013. március 07. 20:07 #8674
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Sziasztok!
Két kérésem volna; Az első, Shin Soo Hyun lapját átcsatolnátok FruFruChan-hoz, mivel nekiadtam a lapot. A második, Go Ara lapjára nem tartanék igényt már, szóval szeretném, hogy ha az ő lapját átcsatolnátok a Starity-s profilra. Köszönöm szépen, további szép napot! happy.gif
2 felhasználónak tetszik: Betti90, FruFruChan
2013. március 07. 20:31 #8675
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Szia _ToTo_!
Ezt a kérést neked szánom (illetve aki meg tudja csinálni) blush.gif
Didrik Solli - Tangen Évről-Évre szekciójában nem tudom a 2013-as képet megváltoztatni.Kitöröltem a "régit",feltöltöm az új (és szebb,valamint hivatalosat)erre visszatölti a régit.Pedig nem is ugyanaz a file neve.
Ami a profilolképem szerepel (arra) szeretném cserélni.Buherált kép,mivel leszedtem a sok reklámot róla rohog.gif
üdv
N.k
2013. március 07. 20:38 #8676
- törölt felhasználó -    
Idézet (N.k @ 2013.03.07. 20:31)
Szia _ToTo_!
Ezt a kérést neked szánom (illetve aki meg tudja csinálni)  blush.gif 
Didrik Solli - Tangen Évről-Évre szekciójában nem tudom a 2013-as képet megváltoztatni.Kitöröltem a "régit",feltöltöm az új (és szebb,valamint hivatalosat)erre visszatölti a régit.Pedig nem is ugyanaz a file neve.
Ami a profilolképem szerepel (arra) szeretném cserélni.Buherált kép,mivel leszedtem a sok reklámot róla  rohog.gif 
üdv
N.k

nyomd meg párszor az F5-öt. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: N.k
2013. március 07. 21:40 #8677
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (N.k @ 2013.03.07. 20:31)
Szia _ToTo_!
Ezt a kérést neked szánom (illetve aki meg tudja csinálni)  blush.gif 
Didrik Solli - Tangen Évről-Évre szekciójában nem tudom a 2013-as képet megváltoztatni.Kitöröltem a "régit",feltöltöm az új (és szebb,valamint hivatalosat)erre visszatölti a régit.Pedig nem is ugyanaz a file neve.
Ami a profilolképem szerepel (arra) szeretném cserélni.Buherált kép,mivel leszedtem a sok reklámot róla  rohog.gif 
üdv
N.k

A képcserénél várni kell egy kicsit általában, míg megjelenik. Sőt, ha rákattintasz a képre akkor már elvileg az újnak kéne ott lennie. Elvileg... wink.gif
2 felhasználónak tetszik: N.k, FruFruChan
2013. március 07. 23:25 #8678
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Matthew Perry-t és Jordan Hinson-t "kicsit" régen szerkesztette...
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. március 08. 00:32 #8679
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Idézet
Luckie

Idézet
mse90

Köszönöm.Sikerült! good.gif Igaz vagy 10x F5-tem laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Luckie, FruFruChan, mse90
2013. március 08. 15:07 #8680
xxstar
xxstar
új tag
 
StátuszAdatlapjaimat cserélem:))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.16.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 4
Azonosító: 177967
Offline offline
Szia!
Léccives Torres Dani(megasztár)lapját csatold át hozzá: http://starity.hu/profil/143848-nicol-bellox/
484 oldal 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!