Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. március 10. 20:38 #8721
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (lA-dONNA @ 2013.03.10. 20:33)
Nagyjából ugyanezt mondhatnám el én is, és itt higgye el mindenki, nem Csipkerózsi ellen megy a dolog, mert oké, hogy hirtelenjében voltak figyelmetlenségi hibái az életrajzban, ez orvosolható, de bárki mással szemben is ezúttal MittieELFish-nek adnék igazat, hát mert, előbb kérte na, így igazságos, stb. stb. ezt már tisztáztuk laugh.gif 
És szerintem MittieELFish másodszorra is korrekt volt, szépen kérte, és végül is ha át is rakják hozzá a lapot, Csipkerózsi akkor se jár rosszul mert Dongho lapja az övé smileeee.gif



Nem akarok belefolyni a dologba, mert engem nem érint, de azt, hogy inaktív a tag én vettem észre Csipkerózsi valóban nem ezzel az indokkal kérte le, másrészt pedig nem az ő hibája, hogy megkapta, csak megkérte és ennyi, most már hogy nálla van nem kellene egyit vitázni ezen. wink.gif
2013. március 10. 20:41 #8722
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.03.10. 20:38)
Nem akarok belefolyni a dologba, mert engem nem érint, de azt, hogy inaktív a tag én vettem észre Csipkerózsi valóban nem ezzel az indokkal kérte le, másrészt pedig nem az ő hibája, hogy megkapta, csak megkérte és ennyi, most már hogy nálla van nem kellene egyit vitázni ezen. wink.gif


Hát de éppen ezért: máskor is volt ilyen és akkor megkapta az aki először kérte rolleyes.gif És azt is tisztáztuk, hogy ez nem Csipkerózsi ellen irányult, leírtam hogy miért, de az utolsó mondatoddal sajnos nem értek egyet, ne haragudj mert ha úgy lenne ahogy ott írod, megint csak az IGAZSÁGTALANSÁGNÁL lyukadnánk ki (de unom már ezt a szót hajtogatni) 110.gif
2013. március 10. 20:44 #8723
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (lA-dONNA @ 2013.03.10. 20:41)
Hát de éppen ezért: máskor is volt ilyen és akkor megkapta az aki először kérte rolleyes.gif És azt is tisztáztuk, hogy ez nem Csipkerózsi ellen irányult, leírtam hogy miért, de az utolsó mondatoddal sajnos nem értek egyet, ne haragudj mert ha úgy lenne ahogy ott írod, megint csak az IGAZSÁGTALANSÁGNÁL lyukadnánk ki (de unom már ezt a szót hajtogatni) 110.gif



Én csak azt mondom, hogy már kár ezen veszekedni. Csipkerózsinak a lapja rendben vannak, biztos ezt is megcsinálja. Már ahogy láttam félig meg is csinálta a lapot. wink.gif Máskor is volt ilyen szóval már úgyis mind1.
2013. március 10. 20:47 #8724
- törölt felhasználó -    
Nem lehetne az újabb vitát lapok miatt privátban lerendezni? Ezzel úgysem juttok el sehova, ráadásul Bessienek, Candeenek és ToTonak csináltok ezzel csak fölösleges munkát!
9 felhasználónak tetszik: Darkness, Betti90, lA-dONNA, Beyla, Grace Benning, Lizania, Glamster, FruFruChan, bajuszművész
2013. március 10. 20:48 #8725
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.03.10. 20:47)
Nem lehetne az újabb vitát lapok miatt privátban lerendezni? Ezzel úgysem juttok el sehova, ráadásul Bessienek, Candeenek és ToTonak csináltok ezzel csak fölösleges munkát!



Igen teljesen igazad van én is pont ezt mondom, hogy egy adatlapon teljesen kár vitázni. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 10. 20:50 #8726
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.03.10. 20:44)
Én csak azt mondom, hogy már kár ezen veszekedni. Csipkerózsinak a lapja rendben vannak, biztos ezt is megcsinálja. Már ahogy láttam félig meg is csinálta a lapot.  wink.gif Máskor is volt ilyen szóval már úgyis mind1.


Hát azért azt enyhe túlzásnak érzem, hogy "megcsinálta a lapot", kb. ha 10 percébe telhetett és oda is írta hogy szerkesztés alatt, ezt most csak azért hogy ne tegyék át a lapot, hát nem tudom, nekem eléggé átlátszónak tűnik :/
Akkor meg mit tudom én vegyük azt alapul, hogy Csipkerózsinak több lapja van mint MittieELFish-nek és hogy utóbbi az adott sztárt jobban is szereti rolleyes.gif
2013. március 10. 20:50 #8727
- törölt felhasználó -    
Velem is előfordult már többször is, hogy egy laphoz odaírtam, h Szerkesztés alatt, mert épp megkaptam, csak nem volt időm megcsinálni, mivel pár napot igénybe vett wink.gif

Idézet (lA-dONNA @ 2013.03.10. 20:50)
Hát azért azt enyhe túlzásnak érzem, hogy "megcsinálta a lapot", kb. ha 10 percébe telhetett és oda is írta hogy szerkesztés alatt, ezt most csak azért hogy ne tegyék át a lapot, hát nem tudom, nekem eléggé átlátszónak tűnik :/
Akkor meg mit tudom én vegyük azt alapul, hogy Csipkerózsinak több lapja van mint MittieELFish-nek és hogy utóbbi az adott sztárt jobban is szereti rolleyes.gif
2013. március 10. 20:52 #8728
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.03.10. 20:47)
Nem lehetne az újabb vitát lapok miatt privátban lerendezni? Ezzel úgysem juttok el sehova, ráadásul Bessienek, Candeenek és ToTonak csináltok ezzel csak fölösleges munkát!


Nyugi, senki sem akart akaratlanul vitát kezdeményezni de az lett belőle, és be is lehet részemről itt rekeszteni (kb. akinek semmi köze az adott laphoz), csak azért szerintem pont hogy jó hogy ezt a moderátorok is látják, aztán el tudják ebből dönteni, hogy mi legyen a helyes lépés, legalább ismerik így a történetet rolleyes.gif
2013. március 10. 20:52 #8729
MittieELFish
MittieELFish
új tag
 
StátuszGoodBye Shin DongHo :'(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 172032
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.03.10. 20:44)
Én csak azt mondom, hogy már kár ezen veszekedni. Csipkerózsinak a lapja rendben vannak, biztos ezt is megcsinálja. Már ahogy láttam félig meg is csinálta a lapot.  wink.gif Máskor is volt ilyen szóval már úgyis mind1.


Lehet, hogy szerinted mindegy, de nekem nem az, mert most dedós viselkedés vagy sem, én akkor is előbb kértem, és bosszant, hogy más kapta meg. Szerintem téged is dühítene egy kicsit a dolog, ha egy profilt, amit hónapok óta szeretnél megkapni, nem lesz a tiéd, mert más, aki utánad kéri, az kapja meg. Nekem csupán ennyi a bajom, hogy előbb kértem, és figyelembe se vették a kérésemet.
1 felhasználónak tetszik: lA-dONNA
2013. március 10. 20:53 #8730
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.03.10. 20:50)
Velem is előfordult már többször is, hogy egy laphoz odaírtam, h Szerkesztés alatt, mert épp megkaptam, csak nem volt időm megcsinálni, mivel pár napot igénybe vett wink.gif


Hát csak, hogy rögtön akkor amikor ennek az egésznek elindult a "vitája"? Előtte meg nem nyúlt hozzá a laphoz, bár igaz, nem tudom mikortól kapta meg de nem hiszem, hogy abban a szent pillanatban sleep.gif

MittieELFish-nek meg megint csak igazat kell adnom, igazából szerintem aki kívülálló szintén így gondolná biggrin.gif

És most lehet bunkó leszek, de vállalom: a moderátorokat ezúttal ne nagyon "sajnáljuk", hogy itt folyik a vita ebben a topikban, mert hát ha úgy vesszük, végül is az indította el ezt az egészet, hogy ők még eleinte nem vették figyelembe MEF-s kérését. Tudom hogy figyelmetlenség és nem is akarok bántani ezzel senkit, főleg nem a moderátorokat mert tudom mennyi gondjuk van amúgy is a topikkal és bárkivel megeshet hogy a nagy kérelmek tengerében elsuhannak egy kérés fölött, de attól még nem árt ha ezt most itt látják smileeee.gif
2013. március 10. 20:54 #8731
- törölt felhasználó -    
Idézet (MittieELFish @ 2013.03.10. 20:52)
Lehet, hogy szerinted mindegy, de nekem nem az, mert most dedós viselkedés vagy sem, én akkor is előbb kértem, és bosszant, hogy más kapta meg. Szerintem téged is dühítene egy kicsit a dolog, ha egy profilt, amit hónapok óta szeretnél megkapni, nem lesz a tiéd, mert más, aki utánad kéri, az kapja meg. Nekem csupán ennyi a bajom, hogy előbb kértem, és figyelembe se vették a kérésemet.



Jól van akkor inkább neked adom a lapot csak fejezzük be ezt a vitatkozást.

Így jó lesz?
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90
2013. március 10. 20:55 #8732
MittieELFish
MittieELFish
új tag
 
StátuszGoodBye Shin DongHo :'(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 172032
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.03.10. 20:47)
Nem lehetne az újabb vitát lapok miatt privátban lerendezni? Ezzel úgysem juttok el sehova, ráadásul Bessienek, Candeenek és ToTonak csináltok ezzel csak fölösleges munkát!


Tudom, elnézést mindenkitől, csak felbosszantott ez az egész...
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90
2013. március 10. 20:57 #8733
- törölt felhasználó -    
Az egyik lapodhoz majdnem egy éve nem írtál egy sort sem az életrajzhoz, pedig ha kapsz egy lapot az életrajz megírására egy hónap álla rendelkezésedre, a másik meg szinte teljesen egybefüggő, mivel bár külön van választva, mindent félkövérrel írtál. Ez mondjuk nem indok, de kicsit zavaros.

Idézet (MittieELFish @ 2013.03.10. 20:52)
Lehet, hogy szerinted mindegy, de nekem nem az, mert most dedós viselkedés vagy sem, én akkor is előbb kértem, és bosszant, hogy más kapta meg. Szerintem téged is dühítene egy kicsit a dolog, ha egy profilt, amit hónapok óta szeretnél megkapni, nem lesz a tiéd, mert más, aki utánad kéri, az kapja meg. Nekem csupán ennyi a bajom, hogy előbb kértem, és figyelembe se vették a kérésemet.
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Betti90
2013. március 10. 20:59 #8734
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.03.10. 20:57)
Az egyik lapodhoz majdnem egy éve nem írtál egy sort sem az életrajzhoz, pedig ha kapsz egy lapot az életrajz megírására egy hónap álla rendelkezésedre, a másik meg szinte teljesen egybefüggő, mivel bár külön van választva, mindent félkövérrel írtál. Ez mondjuk nem indok, de kicsit zavaros.


Az a lapja (gondolom a Tabby-s), olyan lap volt amit eleinte hozott létre és nem is nagyon mondhatni sztárnak az illetőt, nem lehet hozzá mit írni, és már kérelmezni is akarta MIttieELFish a megszüntetését rolleyes.gif
2013. március 10. 21:00 #8735
- törölt felhasználó -    
Idézet (MittieELFish @ 2013.03.03. 23:33)
Sziasztok. Lassan lejár ennek az adatlapnak a szerkeszthetősége: http://starity.hu/sztarok/hoon/ Ha lejárt, illetve a szerkesztő továbbra is inaktív marad, megkaphatnám Hoon adatlapjának a szerkesztőségét? biggrin.gif Előre is köszönöm, nagyon régóta vadászom rá smileeee.gif


Itt az ominózus írás és én semmi indokot nem látok, hogy neki kellett volna kapni. Néhány hozzászólással lejjebb látható, aki visszanézi azt az oldalt, hogy a lap szerkesztési határideje március 20-án járt volna le és a szerkesztő is /a régi/ csak március 15-től számít inaktívnak, lapot pedig előre lefoglalni nem lehet.
Csipkerózsi viszont az életrajzra hivatkozva kérte el ami jogos is volt, így szerintem őt illeti a lap.
Nem akarok bele folyni a vitába és szerintem egy lapért kár is harcolni...
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. március 10. 21:03 #8736
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2013.03.10. 21:00)
Itt az ominózus írás és én semmi indokot nem látok, hogy neki kellett volna kapni. Néhány hozzászólással lejjebb látható, aki visszanézi azt az oldalt, hogy a lap szerkesztési határideje március 20-án járt volna le és a szerkesztő is /a régi/ csak március 15-től számít inaktívnak, lapot pedig előre lefoglalni nem lehet.
Csipkerózsi viszont az életrajzra hivatkozva kérte el ami jogos is volt, így szerintem őt illeti a lap.
Nem akarok bele folyni a vitába és szerintem egy lapért kár is harcolni...


MittieELFIsh is hivatkozott az életrajzra ha visszanézzük sleep.gif
De már tényleg kikészít a téma, utolsó hozzászólásom, nem érdekel mellow.gif A lényeg, hogy akkor rendezzék le egymás között privátban, csak akkor nem kellett volna ez az egész hercehurca rolleyes.gif
2013. március 10. 21:07 #8737
MittieELFish
MittieELFish
új tag
 
StátuszGoodBye Shin DongHo :'(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 172032
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.03.10. 20:57)
Az egyik lapodhoz majdnem egy éve nem írtál egy sort sem az életrajzhoz, pedig ha kapsz egy lapot az életrajz megírására egy hónap álla rendelkezésedre, a másik meg szinte teljesen egybefüggő, mivel bár külön van választva, mindent félkövérrel írtál. Ez mondjuk nem indok, de kicsit zavaros.


Igen, ahogy lA-dONNA is írta, a Tabby-set majd megszeretném szűntetni, mert az a lap úgy indult, hogy több helyen, ismerőseimnél láttam, hogy szeretik, és gondoltam, csinálok neki egy starity-s profilt. Páran kedvencnek jelölték, de a csajszi eltűnt, és így az oldal is lelankadt, mellesleg az utolsó évem van középiskolában, és nem sok időm jut frisselni. Oké, pár szót, tudnék írni pl. a HangEng-eshez, ez tény, de alig-alig látok vele kapcsolatban HIVATALOS híreket, hülyeségeket meg nem szeretnék írni róla.
1 felhasználónak tetszik: lA-dONNA
2013. március 10. 21:11 #8738
MittieELFish
MittieELFish
új tag
 
StátuszGoodBye Shin DongHo :'(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 172032
Offline offline
Idézet (lA-dONNA @ 2013.03.10. 21:03)
MittieELFIsh is hivatkozott az életrajzra ha visszanézzük sleep.gif
De már tényleg kikészít a téma, utolsó hozzászólásom, nem érdekel mellow.gif A lényeg, hogy akkor rendezzék le egymás között privátban, csak akkor nem kellett volna ez az egész hercehurca rolleyes.gif


Már írtam neki levelet, elintézzük magunk között, köszönöm mindenkinek!
1 felhasználónak tetszik: lA-dONNA
2013. március 11. 10:07 #8739
- törölt felhasználó -    
Idézet (MittieELFish @ 2013.03.10. 21:11)
Már írtam neki levelet, elintézzük magunk között, köszönöm mindenkinek!



Hoon lapját MittieELFish-nek

És szeretnék elnézést kérni a kellemetlenségért, megbeszéltük békésen a dolgot és úgy döntöttem MittieELFishnek nagy kedvence ezért neki adom. Sajnálom, hogy 3 oldalt végig veszekedtünk.
1 felhasználónak tetszik: lA-dONNA
2013. március 11. 13:23 #8740
- törölt felhasználó -    
Nem szerkeszti a lapjait.
484 oldal 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!