Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. március 23. 13:50 #8901
- törölt felhasználó -    
Sabrina lapját szeretném ha nicol bellox-hoz csatolná egy moderátor, mert neki adtam. Előre is köszönöm! blush.gif
2013. március 23. 16:57 #8902
- törölt felhasználó -    
Idézet (lA-dONNA @ 2013.03.22. 15:56)
Ne haragudj, de azt a lapot a szerkesztője nekem ígérte el, és amikor a legutóbb belépett meg is kérdezte, hogy Sulli-t vagy Krystal-t kérem-e el, és Sulli-t kértem.
Írtam neki, hogy legyen szíves írjon akkor a moderátor topikba, csak azóta még nem lépett be az oldalra, ez látható is a profilján blush.gif Valamint nagyon régóta kérlelem tőle ezt a lapot és örülök, hogy végre nekem adta, úgyhogy ne haragudj de nagyon örülnék ha végül aztán hozzám kerülne unsure.gif 
Nem szeretnék ebből újabb topikos vitatémát kihozni, csak tényleg így volt már régóta megbeszélve és elnézést kérek még egyszer unsure.gif 
CanDee Sweet-et/_ToTo_-ot/ vagy Bessie-t (amelyik moderátor előbb látja), akkor ezúton is szeretném megkérni, hogy csatolja át hozzám Sulli lapját blush.gif 
Ha valaki nem hiszi, akkor küldjön üzenetet Vanessa98-nak, majd amikor belép (ki tudja mikor) meg tudja erősíteni.
Csipkerózsitól meg elnézést kérek még egyszer, remélem megérti unsure.gif  blush.gif



Mostmár én minden adatlapról mondjak le. Ne haragudj de akkor én írtam hamarabb a topikba úgy tudom előre adatlapot lefoglalni nem lehet. Akkor Vanessa miért nem írt hamarabb. reklamalo.gif reklamalo.gif
Most én írtam először az előző esetnél is ez volt a baj.
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. március 23. 17:06 #8903
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Sziasztok!
Ha Reeve Carney adatlapja elkérhető Starity profilról akkor szeretném elkérni smileeee.gif

Köszi meghajolo.gif
2013. március 23. 17:26 #8904
- törölt felhasználó -    
Idézet (Csipkerózsi @ 2013.03.23. 16:57)
Mostmár én minden adatlapról mondjak le. Ne haragudj de akkor én írtam hamarabb a topikba úgy tudom előre adatlapot lefoglalni nem lehet. Akkor Vanessa miért nem írt hamarabb. reklamalo.gif  reklamalo.gif 
Most én írtam először az előző esetnél is ez volt a baj.

Előre akkor próbált volna lapot foglalni ha ide írt volna a határidő lejárta előtt anélkül hogy a szerkesztőjével beszélt volna.Itt nem ez történt.Ha valóban lebeszélték ezt egymás közt teljesen jogos hogy jelezte,az a lány pedig nem tudhatjuk miért nem lépett be azóta,bármilyen oka lehet..nem látom értelmét ennek az egész felháborodásnak elvégre nem az lenne a lényeg hogy a lap megfelelően frissüljön?
Mindenesetre a döntés nem az én kezemben van de igazán nem értem miért kellett ezt így lereagálni..nem téged támadott és hozzáteszem hogy az én hozzászólásom sem ilyen céllal íródott.Nem mindig kaphatja meg mindenki azt a lapot amit annyira szeretne de ne húzd fel magad ilyesmi miatt,mással is előfordult már.És ez tényleg pusztán jótanács a részemről,csúsztam már le én is lapról de elfogadtam. smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: Kazuo, Saranghae, Sellőgirl, Lizania, Cassie3, lA-dONNA, Törpemókus, Luckie, pink_bunny, Lindsay019, Beyla, Grace Benning
2013. március 23. 17:30 #8905
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy óriási kérést a kedves moderátoroktól. Nos a következő lenne; Szeretném Zelo lapját átneveztetni, s ez miután megtörtént akkor szeretnék belemélyülni a szerkesztésében, mert igazság szerint mostanában elég trehány vagyok a lapjaimmal kapcsolatban családi gondok miatt, de amint tudom pótolom a lemaradásomat. Nos akkor szeretném, hogy ha Zelo lapát átneveznétek a következőre; Choi Jung Hong 'Zelo'-ra. A másik lapomnál nem emlékszem, hogy írtam-e, de Jieun lapját is szeretném majdan átneveztetni a születési nevére Song Ji Eun-re.

Nagyon szépen köszönöm, kellemes napot! Saranghae
5 felhasználónak tetszik: Sellőgirl, lA-dONNA, FruFruChan, Betti90, _ToTo_
2013. március 23. 18:45 #8906
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Csipkerózsi @ 2013.03.23. 16:57)
Mostmár én minden adatlapról mondjak le. Ne haragudj de akkor én írtam hamarabb a topikba úgy tudom előre adatlapot lefoglalni nem lehet. Akkor Vanessa miért nem írt hamarabb. reklamalo.gif  reklamalo.gif 
Most én írtam először az előző esetnél is ez volt a baj.


Azért nem írt hamarabb mert azóta még nem lépett be. Én meg éppen ezért nem írtam külön, nem akartam sunyi módon elkapkodni tőle mint "egyesek" khm blink.gif Bocs a jóindulatomért tényleg, és ha érdekel, ezt már kb. fél éve megbeszéltem Vanessával, csak azt mondta majd akkor átadja, ha már nem lesz aktív az oldalon, ez most következett el, nem tehetek én az időpontról blink.gif Az pedig nem számít lefoglalásnak, ha maga a szerkesztője adja nekem a lapot rolleyes.gif És üvöltsd már le a fejem légyszíves, neked privátban elmondtam mindent amit el kellett, úgyhogy igazából nem értem az ellenségeskedésedet és hogy miért nem jó akkor mondjuk Krystal lapja 110.gif
De nem kéne ebből újabb topikos témát kikerekíteni rolleyes.gif

U.i.: WhiteAngel-el meg csak egyet érteni tudok smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Kazuo, Luckie, Saranghae, Betti90
2013. március 23. 19:04 #8907
- törölt felhasználó -    
Csipkerózsi álláspontját is meg lehet azért érteni, de Vanessa logikája nem világos. A laplemondásnak mi köze van ahhoz, hogy aktív-e az oldalon, vagy sem? :S Odaadhatta volna előbb is, és akkor most nem lenne ez. Egymás torkának ugratok egy-egy lapért, mintha nem lenne koreai-lapokból vagy 100 az oldalon. Meg ennyi erővel Te is beérhetnéd Krystal lapjával, nem? Ha már nem érted a másik "ellenségeskedését". Lehet a másik lányt jobban szereti, és ezért azt kérte.

Lenne egy kérdésem is: képet lehet betenni az adatlapokba, az életrajzi részhez?

Idézet (lA-dONNA @ 2013.03.23. 18:45)
Azért nem írt hamarabb mert azóta még nem lépett be. Én meg éppen ezért nem írtam külön, nem akartam sunyi módon elkapkodni tőle mint "egyesek" khm blink.gif Bocs a jóindulatomért tényleg, és ha érdekel, ezt már kb. fél éve megbeszéltem Vanessával, csak azt mondta majd akkor átadja, ha már nem lesz aktív az oldalon, ez most következett el, nem tehetek én az időpontról blink.gif Az pedig nem számít lefoglalásnak, ha maga a szerkesztője adja nekem a lapot rolleyes.gif  És üvöltsd már le a fejem légyszíves, neked privátban elmondtam mindent amit el kellett, úgyhogy igazából nem értem az ellenségeskedésedet és hogy miért nem jó akkor mondjuk Krystal lapja 110.gif 
De nem kéne ebből újabb topikos témát kikerekíteni rolleyes.gif
U.i.: WhiteAngel-el meg csak egyet érteni tudok smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. március 23. 19:17 #8908
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.03.23. 19:04)
Csipkerózsi álláspontját is meg lehet azért érteni, de Vanessa logikája nem világos. A laplemondásnak mi köze van ahhoz, hogy aktív-e az oldalon, vagy sem? :S Odaadhatta volna előbb is, és akkor most nem lenne ez. Egymás torkának ugratok egy-egy lapért, mintha nem lenne koreai-lapokból vagy 100 az oldalon. Meg ennyi erővel Te is beérhetnéd Krystal lapjával, nem? Ha már nem érted a másik "ellenségeskedését". Lehet a másik lányt jobban szereti, és ezért azt kérte.
Lenne egy kérdésem is: képet lehet betenni az adatlapokba, az életrajzi részhez?


Azért mert mondom: már régóta meg volt ez beszélve, és miután Vanessa mostanában már nem aktív az oldalon, ezért ajánlotta fel nekem Sulli-t most, akinek a lapját már hónapok óta elkértem, és akkor el is ígérte, de egyértelmű, hogy akkor még amíg aktív magánál akarja tartani a lapot, szerintem ez logikus. És azért nem véletlenül Krystal-t kértem mert Sulli-t jobban szeretem, nagy kedvencem smileeee.gif Ha nem így lenne, nyilván nem lobbiznék a lapért már fél éve. Másodszor pedig: hiába van még sok koreai lap, én erre mondhatnám sok még az amerikai, nem mindegy neked melyiket szerkeszted? Na ugye hogy nem. Ugyanígy vagyok én is. Sulli-t jobban szeretem, nem véletlenül őt kértem blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Saranghae, Cassie3, Betti90
2013. március 23. 19:21 #8909
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
OFF topik vége! meghajolo.gif
Majd a moderátorok döntenek, bár úgyis az fogja megkapni, akivel a szerkesztő beszélt az adott lapról és szerintem itt zárjuk is le a témát! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Saranghae, Lindsay019
2013. március 23. 21:30 #8910
- törölt felhasználó -    
Üdv ismét. laugh.gif
Ha tudtok majd rá némi időt szakítani helyezzétek át kérlek Charice lapját staritys profilra.Köszönöm előre is. beer.gif
2013. március 23. 22:08 #8911
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Sziasztok
Tom Hiddleston adatlapjáról lemondok, kérlek rakjátok át a Starity profilra blush.gif
2013. március 23. 22:39 #8912
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Inaktív szerkesztő.
+ Nála az összes lapjánál lejárt a határidő.
2013. március 23. 22:42 #8913
Sellőgirl
Sellőgirl
visszatérő vendég
 
StátuszLAPJAIM SZERKESZTÉS ALATT
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 53
Azonosító: 192991
Offline offline
Szeretném elkérni ezt a lapot
3 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90, FruFruChan
2013. március 24. 00:27 #8914
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Kim Kyu Jong lapját kérlek csatoljátok át Cassie3-hoz.
Előre is nagyon köszönöm! meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Cassie3, lA-dONNA, Betti90, FruFruChan
2013. március 24. 11:19 #8915
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Nem bánom, így aludtam a dologra egyet és akkor eldöntöttem, hogy kaphassa meg Csipkerózsi Choi Sulli-nak az adatlapját, csak ez az utálkozás már nagyon unalmas mellow.gif És akkor remélem most nem megint én leszek beállítva a fő gonosz szerepébe, köszöntem hi.gif

Így viszont szeretném kérvényezni Krystal Jung adatlapját, ha egy mód van rá blush.gif

Valamint Elison Kim-nek is lejárt a szerkesztési határideje, a szerkesztője inaktív az oldalon és 1000-res sorszám felett van, úgyhogy őt is el szeretném kérni smileeee.gif meghajolo.gif

Az előzményekért meg a magam és a résztvevők nevében is bocsánatot kérek, szívből remélem a jövőben most már nem lesznek ilyenek itt a topikban unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Cassie3, FruFruChan, Betti90, Saranghae
2013. március 24. 11:26 #8916
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
GomNaNa felhasználóhoz pedig csatoljátok át Lee Hong Bin adatlapját, neki adtam meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Betti90, FruFruChan
2013. március 24. 11:41 #8917
Ancsu
Ancsu
 
StátuszNever gonna be alone...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 998
Azonosító: 135804
Offline offline
Üdv!
Chris Lawyer lapjánál lejárt a szerkesztési idő, így szeretném elkérni ha megoldható. Előre is köszönöm! meghajolo.gif
Üdv: Ancsu

Rövidített életrajz hozzá:
Katona Krisztián, ismertebb nevén Chris Lawyer január 11-én született Egerben. Ő az egyik leghíresebb DJ-s hazánkban. Nem csaj DJ-ként dolgozik, hanem dalszerző is. Karrierjét 2007-ben kezdte. Nevét egész Európában, sőt még Brazíliában is ismerik. Legismertebb számával, a Mezara-val a Music FM top 50-es listáján a 12. helyen végzett.
2013. március 24. 12:35 #8918
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Helló!
Szeretném elkérni őt, őt és őt, mivel szerkesztőjük inaktív.
Előre is köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. március 24. 14:33 #8919
Zsófi1123
Zsófi1123
 
StátuszLife is infinit in possibilities!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 0
Azonosító: 189530
Offline offline
Sziasztok!
Légyszi adjátok át Nathan Fillion adatlapját Qiny-nek, tőlem! Köszi!
2013. március 24. 14:46 #8920
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Samantha Jade adatlapját szeretném elkérni, ha lehetséges.
köszönöm
484 oldal 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!