Starity

A magyar rajongók csalódtak Shakirában

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 10. 17:58 #61
- törölt felhasználó -    
Képzeljétek el! Túl vagytok legalább 9 órás repülő úton. Alszol egy kicsit. Felkeltenek mert ez a próba amaz a próba. Fáradt vagy, éhes, legszívesebben hazamennél. Lenyomsz egy másfél-két órás koncertet. Most őszintén, hogy éreznéd magadat utána? Nekem bőven elég az, hogy összeveszek a párommal vagy a családommal, és utána hozzám sem lehet szólni. Lehet, hogy magánéleti gondjai vannak, sőt biztos. Gondolkodjunk már mielőtt dobálózunk a "r*banc" és ehhez hasonló szavakkal! Nem mellesleg ti miért szerettek egy énekesnőt? Én a zenéjéért szeretem. Aztán, ha bunkózik, akkor bunkózik. Sőt, a sztárok többsége lenéző, bunkó és arrogáns, csak megjegyzem. Nem tudom miért vagytok meglepve.
1 felhasználónak tetszik: Twilight6
2011. május 10. 18:02 #62
akks
akks
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.25.
Hozzászólás: 298
Csatolások: 6
Azonosító: 70015
Offline offline
Holly Keller: 9 órát utazik a luxusgépén, ami olyan mintha nyaralna..én másfél órát utazok a munkahelyemre a bkv-n, plusz ugyanennyit hazafele, tömegben a sok retkes ember között, étterembe felszolgálok megállás nélkül lótuk futok és amikor hazaérek otthon a két gyerek akiknek még szüksége van rám..nehogy már őnagysága miatt megszakadjon a szivünk, mert hogy túlterhelt szerencsétlen..
4 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Grace Benning, Fan-ily6889, NiceandCute
2011. május 10. 18:04 #63
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.05.10. 17:58)
Képzeljétek el! Túl vagytok legalább 9 órás repülő úton. Alszol egy kicsit. Felkeltenek mert ez a próba amaz a próba. Fáradt vagy, éhes, legszívesebben hazamennél. Lenyomsz egy másfél-két órás koncertet. Most őszintén, hogy éreznéd magadat utána? Nekem bőven elég az, hogy összeveszek a párommal vagy a családommal, és utána hozzám sem lehet szólni. Lehet, hogy magánéleti gondjai vannak, sőt biztos. Gondolkodjunk már mielőtt dobálózunk a "r*banc" és ehhez hasonló szavakkal! Nem mellesleg ti miért szerettek egy énekesnőt? Én a zenéjéért szeretem. Aztán, ha bunkózik, akkor bunkózik.


Idáig teljesen egyetérek. meghajolo.gif
2011. május 10. 18:05 #64
klaudia15
klaudia15
Black Veil Brides Army<3<3
 
StátuszBlack Veil Brides<3<3<3<3my heros
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 28
Azonosító: 141249
Offline offline
szerintem nagy bunkó volt!!!!!!!!!!!!
2011. május 10. 18:05 #65
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Nekem az az érzésem, hogy (szinte) minden sztár el van szállva magától. Azt hiszik felsőbbrendűek, mert sokan szeretik őket, folyton őket adják a tv-ben, és ettől különlegesnek tetszenek. De az is lehet, hogy ha nekünk traktálnák minden nap, hogy milyen fantasztikusak, egyedülállók, tökéletesek, felsőbbrendűbbek vagyunk, akkor egy idő után biztos elhinnénk, és ez lenne bennünk.. Nem tudom.. Én midnenesetre biztos próbálnék megmaradni önmagam. És az is lehet, hogy minden sztár képmutató, hiszen nem ismerjük őket, nem tudjuk a titkaikat, azért mosolyognak még jobban a kamerába, hogy aranyosabbnak tetszenek, azért osztogatnak autogrammot, hogy szimpatikusnak tűnjenek.. Lehet hogy így van, lehet hogy nem, de ők is emberből vannak.
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, NiceandCute
2011. május 10. 18:08 #66
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Én egy kicsit csalódtam Shakirában, de attól még szertem. És Gerard Piqué Budapesten volt. ahw *-* heart.gif eljöhetne egyszer hozzám. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, badperfect
2011. május 10. 18:08 #67
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
*szeretem
2011. május 10. 18:08 #68
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Nem hittem volna hogy Shakira ilyen... hiszen az afrikaiakkal is milyen rendes már...
2011. május 10. 18:12 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet (akks @ 2011.05.10. 18:02)
Holly Keller: 9 órát utazik a luxusgépén, ami olyan mintha nyaralna..én másfél órát utazok a munkahelyemre a bkv-n, plusz ugyanennyit hazafele, tömegben a sok retkes ember között, étterembe felszolgálok megállás nélkül lótuk futok és amikor hazaérek otthon a két gyerek akiknek még szüksége van rám..nehogy már őnagysága miatt megszakadjon a szivünk, mert hogy túlterhelt szerencsétlen..


Tény, ez igaz. De, ha esetleg bunkó vagy, akkor max másnap lepereg róluk. Bár őszintén szólva nem értem itt a fórumon a felháborodás okát. Ha el is mentem volna a koncertre, nem mentem volna el a hoteljéhez, hogy szerezzek egy autogrammot. Mondjuk nekem a sztárok helyében már rég üldözési mániám lenne.XD Egy hétköznapi embernek sokkal nehezebb a megélhetés, de legalább neked illetve nekünk nincs a nyomunkban 100 paparazzi és a rajongók nem figyelik azt, hogy mikor megyek ki a slozira. Most, ha egyszer bunkó volt, akkor bunkó volt. Minek ezt felfújni. blink.gif Konkrétan én a zenéjét szeretem, ettől még ugyanúgy fogom hallgatni.

Idézet (Kiraac @ 2011.05.10. 18:05)
Nekem az az érzésem, hogy (szinte) minden sztár el van szállva magától. Azt hiszik felsőbbrendűek, mert sokan szeretik őket, folyton őket adják a tv-ben, és ettől különlegesnek tetszenek. De az is lehet, hogy ha nekünk traktálnák minden nap, hogy milyen fantasztikusak, egyedülállók, tökéletesek, felsőbbrendűbbek vagyunk, akkor egy idő után biztos elhinnénk, és ez lenne bennünk.. Nem tudom.. Én midnenesetre biztos próbálnék megmaradni önmagam. És az is lehet, hogy minden sztár képmutató, hiszen nem ismerjük őket, nem tudjuk a titkaikat, azért mosolyognak még jobban a kamerába, hogy aranyosabbnak tetszenek, azért osztogatnak autogrammot, hogy szimpatikusnak tűnjenek.. Lehet hogy így van, lehet hogy nem, de ők is emberből vannak.


Tökéletesen egyetértek veled. A legtöbb sztár sajnos ilyen, sőt ez biztos. Talán a kevésbé híresek nem, de a legtöbbjük ilyen mentalitású. Nem ismerjük őket, nem tudjuk, hogy kik ők, mit éreznek vagy mit gondolnak. Mint ahogy írtad a sztárok is emberek, ahogyan Shakira is. Lehet, hogy történt valami, túl akart lenni az egészen és elege volt. Sosem fogjuk megtudni. De én még mindig azt mondom, hogy egy sztárnak ne a viselkedését, hanem a tehetségét nézzük. Engem konkrétan az érdekel. Igaz, a szívemre venném én is, ha bunkózna a kedvencem, de, ha nem akar autogrammot adni, akkor nem akar. Attól még ugyanolyan jó a szakmájában.
2011. május 10. 18:12 #70
Annus xD
Annus xD
visszatérő vendég
 
StátuszI'm proud to be a Lovatic :D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.12.
Hozzászólás: 454
Csatolások: 0
Azonosító: 140641
Offline offline
nem gondoltam volna de mindegy
2011. május 10. 18:14 #71
- törölt felhasználó -    
szegény rajongók ez nem volt szép tőle...bár nem tudtam hogy Shakira,pont Shakira teszi ezt meg
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. május 10. 18:15 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bettyke94 @ 2011.05.10. 18:08)
Nem hittem volna hogy Shakira ilyen... hiszen az afrikaiakkal is milyen rendes már...

Én sem gondoltam volna ezt Shakiráról, de sok minden csak PR.
2011. május 10. 18:18 #73
- törölt felhasználó -    
Megteheti, ez van. A magyar rajongók inkább örüljenek, ha ilyen világsztárok egyáltalán idejönnek, azért a szar pénzért, amit fizetni tudunk nekik. A legtöbben még ide sem jönnek, még olyanok sem, akik annyira nem is híresek, mint ő. Meg aztán a latinok meglehetősen bizalmatlanok a külföldiekkel szemben, nem szívesen állnak szóba senkivel olyan helyen, ahol nem az ő nyelvüket beszélik.
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2011. május 10. 18:19 #74
- törölt felhasználó -    
Én megértem, hogy fáradt lehetett, meg, hogy rossz kedve volt vagy valami hasonló okból volt ilyen, de erre fel kell készülnie! Lehetne már annyira rutinos, hogy legalább egy mosolyt dob az emberek felé, hiszen minden CSAK érte ment el! Bár van olyan ha az embernek tényleg rossz napja van, lehet, hogy mi is egy ilyet fogtunk ki..
2011. május 10. 18:20 #75
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (zuzu12 @ 2011.05.10. 18:14)
szegény rajongók ez nem volt szép tőle...bár nem tudtam hogy Shakira,pont Shakira teszi ezt meg

Hát ez az. mellow.gif
Egy pöppet most én is csalódtam... sad.gif
2011. május 10. 18:22 #76
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12509
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (VastagTamásfan @ 2011.05.10. 17:30)
tik


2 felhasználónak tetszik: Twilight6, NiceandCute
2011. május 10. 18:22 #77
- törölt felhasználó -    
Szerintem az, hogy a barátját "rejtegette" még nem ok arra, hogy így viselkedjen, de az is lehet, hogy az egész ügy kicsit túl lett reagálva.
2011. május 10. 18:25 #78
sparksfly
sparksfly
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 48
Azonosító: 138007
Offline offline
hát nemtudom...
ha én ekkora sztár lennék, és ilyen sokan szeretnének, akkor biztos, hogy időt szakítanék rájuk. smileeee.gif
2011. május 10. 18:28 #79
dorcsyful01
dorcsyful01
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 701
Csatolások: 8
Azonosító: 139116
Offline offline
Addig oké Gerald is ott volt de szerintem azért még nem feltétlenül kellett volna így viselkednie
2011. május 10. 18:30 #80
Kitty Andrews
Kitty Andrews
 
Státusz† I†'s αℓωαуs ωгσηg †σ нα†є, вυ† ι†'s ηєvєг ωгσηg †σ ℓσvє †
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.30.
Hozzászólás: 722
Csatolások: 1778
Azonosító: 51029
Offline offline
Nem akarok belefolyni a "vitátokba", de attól,hogy még fáradt,vagy rossz kedve van,attól még egy mosolyt erőltethetett volna a képére. Nem akarom bántani,de eléggé bunkó húzás volt ez. A rajongóiból él,akik megérdemeltek volna egy szép mosolyt. De hát Shakira te tudod,hogy mit csinálsz.... -.-
2 felhasználónak tetszik: dóóra, riri17
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Szakított Taylor Swift és Travis Kelce?

Szakított Taylor Swift és Travis Kelce?

Az énekesnőt mostanában nem látták a sportoló meccsein.