A két jóbarát, Fluor és SP az 1000 Lámpás Éjszakája elnevezésű rendezvényen hívják fel a figyelmet a gyermekeltűnésekre.
A teljes cikkhez kattints ide!
Fluor és SP összefogtak
2011. május 20. 20:42
#2
|
|
chrisBrown14OKC |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.10. Hozzászólás: 1450 Csatolások: 1870 Azonosító: 143010 offline
|
Ez viszont egy kis jó pont..
1 felhasználónak tetszik:
Kelsey
2011. május 20. 20:45
#7
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Nem kedvelem őket, de azért most mindketten nőttek a szememben.
Na persze nem a tehetségüket tekintve, mert az nincs nekik, de emberileg el kell ismernem, hogy helyén van a szívük és mindketten rendesek.
2011. május 20. 20:51
#11
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12644 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.05.20. 20:45)
Nem kedvelem őket, de azért most mindketten nőttek a szememben.
Na persze nem a tehetségüket tekintve, mert az nincs nekik, de emberileg el kell ismernem, hogy helyén van a szívük és mindketten rendesek. 
Csak az az örök kérdés, hogy ebből mennyi az ő érdemük és mennyi a háttérmunkás PR gépezetnek és producerek/menedzserek aránya. Meg aztán könnyű beállni negyvenediknek a sorba a többi híresség után - azt nyilván érzik, hogy nem mondhatnak nemet - da vajon maguktól is szerveznének ilyesmit?
2011. május 20. 21:00
#12
|
|
timcsi2000új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.25. Hozzászólás: 76 Csatolások: 0 Azonosító: 147978 offline
|
JÓ!!!
NEM RAJONGOK ÉRTÜK!!!
NEM RAJONGOK ÉRTÜK!!!
2011. május 20. 21:04
#13
Nem értem miért kell mindig mindenben a rosszat látni, énse szeretem őket sőt.. De miért ne adakoznának maguktól is? Hisz nem ismerjük őket, akármilyen is legyen a zenéjük attól még lehetnek rendes emberek, nem? Nyilván minden ilyen esemény mögött áll egy menedzser vagy egy szervező, de attól még nem kell olyan történeteket szövögetni, hogy biztos csak a hírnév stb. miatt vállalták el.. Hisz nekik is vannak érzéseik és talán jó érzéssel tölti el őket, hogy segíthetnek egy kicsit legalább a zenéjükkel, ha már mást nem tudnak tenni! Szerintem ez is nagy dolog, szóval nagyon szép ez tőlük és persze sok más sztártól is aki ilyen célok mellett állnak ki!
2011. május 20. 21:09
#16
|
|
TennantLove |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.31. Hozzászólás: 1109 Csatolások: 0 Azonosító: 142192 offline
|
rendes tőlük
2011. május 20. 21:11
#20
|
|
Kicsilány16♡イαяα♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.06. Hozzászólás: 1825 Csatolások: 421 Azonosító: 146753 offline
|
Kedves tőlük:)
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline



