Starity

Amerikai country zene topik

14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 10. 00:34 #121
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.06.10. 00:02)
Köszi Johnny Cash-t, épp a Hurt-öt hallgatom. Akármilyen jókedvemből is mély depresszióba tud dönteni. Ebből látszik, mennyire jó. Imádom.  wub.gif


Bizony-bizony. A Hurt pont ilyen, ahogy te is leírtad, és az is igaz, épp ezért ilyen zseniális. meghajolo.gif

Idézet (Regina @ 2011.06.10. 00:02)
Nagyon örülök, hogy tetszik a Dixie Chicks és a Lady Antebellum is. Akkor hozok majd még kedvenceket, de nem akarok mindent az elején ellőni.  tongue.gif


Jöhet bármikor wink.gif meghajolo.gif Mindenesetre a Need you Know és a Cowboy Take me away nagyon erős kezdés volt wink.gif

Idézet (Regina @ 2011.06.10. 00:02)
Viszont itt van még két kedvenc dalom a Lady Antebellumtól...  blush.gif 

Ehhez nem is tudtam, hogy van klip, egészen mostanáig, hogy rákerestem a linkhez. biggrin.gif


Nem tudom emlékszel-e még arra a vicces filmre, hogy Jég veled. Igazából egy kellemes limonádé, de még mindig tudok rajta nevetni blush.gif laugh.gif

Szóval volt néhány country szám abban a bárban, ahol voltak, a film közepénél. A párbeszédeket nyugodtan tekerd el, ha gondolod, igazából, a zene az, ami lényeges. Szerintem nagyon jók, évek óta keresem ezeket a dalokat, de sehol sem találtam sajnos sad.gif

Link - jég veled - bár jelenet
2011. június 10. 10:07 #122
- törölt felhasználó -    
Persze, hogy emlékszem a Jég Veledre! biggrin.gif Elég sokszor láttam még kis taknyos koromban. biggrin.gif De ahogy írják is youtube-on, nem igazán fellelhető a neten ez a dal. De tényleg jó. smileeee.gif

Hoztam még Miranda Lambert-et, mert őt nagyon szeretem. wub.gif


2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, goldman
2011. június 10. 16:35 #123
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.06.10. 10:07)
Persze, hogy emlékszem a Jég Veledre! biggrin.gif Elég sokszor láttam még kis taknyos koromban. biggrin.gif De ahogy írják is youtube-on, nem igazán fellelhető a neten ez a dal. De tényleg jó.  smileeee.gif


Sajnos igen, már én is beletörődtem, pedig, ha meglenne, az jó lenne, mert jó hangzása van, és tetszik. Főleg a második smileeee.gif Mindenesetre az igaz, az énekesnőnek nagyon jó hangja van, ha minden igaz, Ő, Tanya Tucker.

Idézet (Regina @ 2011.06.10. 10:07)
Hoztam még Miranda Lambert-et, mert őt nagyon szeretem.  wub.gif


Jó ez. meghajolo.gif Tehetséges lány, plusz, hát nem rossz wub.gif Ja, vagyis, bocsi blush.gif blush.gif

Viszont az egyik kommentáron jót mosolyogtam, azt írta az első videohóz: "I love how country girls gets their revenge while pop girls sits down crying. lol" Hát ez így tényleg lol, bár elnézést is kérek Tőled, mert úgy emlékszem, hogy te szereted a popot is. Nem akartalak ám ezzel a megjegyzéssel megbántani. Én bevallom nem szeretem, de elfogadom, hogy ez a legnépszerűbb műfaj, és sokan nagyon kedvelik. wink.gif

Akkor én most erősíteném a férfi vonalat. A következő dal nem kifejezetten country, bár közel áll hozzá, de inkább mondanám folk dalnak. A wikipédia azt írja róla ez USA egyik leghíresebb népzenéje, hát, nekem nagyon tetszik, úgyhogy gondoltam megosztanám veletek, hátha nektek is tetszeni fog. Az egyik legnagyobb kedvenc énekesem adja elő:

Bruce Springsteen - This land is your land

2 felhasználónak tetszik: goldman, Regina
2011. június 10. 17:26 #124
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Én most egy duettet hozok. biggrin.gif

2 felhasználónak tetszik: Regina, Boscorelli
2011. június 10. 17:42 #125
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.10. 16:35)

Viszont az egyik kommentáron jót mosolyogtam, azt írta az első videohóz: "I love how country girls gets their revenge while pop girls sits down crying. lol" Hát ez így tényleg lol, bár elnézést is kérek Tőled, mert úgy emlékszem, hogy te szereted a popot is. Nem akartalak ám ezzel a megjegyzéssel megbántani. Én bevallom nem szeretem, de elfogadom, hogy ez a legnépszerűbb műfaj, és sokan nagyon kedvelik. wink.gif 


A kommenttel nem értek egyet, nagyon sok bosszúálló pop-szám is van, ahogy RnB is. Szeretem a "mérges" dalokat. biggrin.gif A pop pedig meglehetősen széles fogalom. Elég arra gondolni, hogy Lady Gaga is pop, valamint Adele is pop. Közük nincs egymáshoz. Pop zenében is vannak nagyon tehetséges előadók. Én szeretem a mainstream-et is, de vannak nagyon jó alternatív pop zenék is. Nekem egyáltalán nincs olyan zenei műfaj, amiből egy szám se tetszene, így kijelenteni egy teljes műfajra, hogy az nem jön be, szerintem nem lehet. Maximum nem ismerni lehet. Én sem hallgatok pl. punkot, metalt, keményebb rockot, de mindegyikből hallottam már jó dalt...

Ehhez a hozzászólásomhoz akkor passzol is nagy kedvencem, Carrie Underwood, aki leginkább a country-pop kategóriába sorolható, sokan támadják is Taylor Swifthez hasonlóan, hogy köze sincs a countryhoz, mégis nem egy country-díjat vitt már haza, a pop-listákon pedig sehol sincs. Hát nem tudom, én mindenképp szeretem, döntsétek el ti. wink.gif

Ha már a bosszúról volt szó:




Ezt pedig ráadásnak, csak mert a kedvenc számom tőle. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: goldman, Boscorelli
2011. június 10. 18:18 #126
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Szia Regina.
Ismét nagyon jó dalokat hoztál. Én ugyan jobban szeretem a férfi előadókat, de szivesen hallgatom a csajokat is. Ezen biztosan nem fogunk összeveszni. biggrin.gif

2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Regina
2011. június 10. 18:44 #127
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.06.10. 18:18)
Én ugyan jobban szeretem a férfi előadókat...


Hát ez egy szuper szám. Köszönöm szépen, vittem. Illetve hozzáadva kedvencek közé youtube-on beer.gif

Igen-igen én is így vagyok vele egyébként, de nyitott vagyok mindenre. Most jut eszembe, még a Living Legend-et nem hoztam.

Nos igen, nekem a The Highwaymen banda mindig is alap lesz, ha valaki megkérdez a countryról. Igazából korábban már hoztam tőlük dalokat, de most akkor legyen még egy.

Az egyik kedvencem, a Living Legend. Mind a 4 srácnak olyan hangja van, hogy ez pont így tökéletes, számomra meghajolo.gif És a hangszerekkel is úgy bánnak, olyan hangokat hoznak ki belőle, hogy látszik is, nem akárkikről van szó.



Idézet (Regina @ 2011.06.10. 17:42)
A pop pedig meglehetősen széles fogalom. Elég arra gondolni, hogy Lady Gaga is pop, valamint Adele is pop. Közük nincs egymáshoz. Pop zenében is vannak nagyon tehetséges előadók. Én szeretem a mainstream-et is, de vannak nagyon jó alternatív pop zenék is. Nekem egyáltalán nincs olyan zenei műfaj, amiből egy szám se tetszene, így kijelenteni egy teljes műfajra, hogy az nem jön be, szerintem nem lehet. Maximum nem ismerni lehet. Én sem hallgatok pl. punkot, metalt, keményebb rockot, de mindegyikből hallottam már jó dalt...


Igazad van Regina, most, hogy így jobban belegondolok, tudnék olyan popot mondani, ami még ma is nagyon tetszik, pl. CC Catch biggrin.gif
De jogos, tényleg nem lehet kijelenti egy műfajra, hogy az rossz lenne, én sem így gondolom ám, hanem valahogy úgy, ahogy Te is írod, hogy nem nagyon ismerem. És ez tényleg így van. Régebbiek között találok jókat, de a maiak már, meg kell mondanom, nem az én stílusom smileeee.gif

Idézet (Regina @ 2011.06.10. 17:42)
Ehhez a hozzászólásomhoz akkor passzol is nagy kedvencem, Carrie Underwood, aki leginkább a country-pop kategóriába sorolható, sokan támadják is Taylor Swifthez hasonlóan, hogy köze sincs a countryhoz, mégis nem egy country-díjat vitt már haza, a pop-listákon pedig sehol sincs. Hát nem tudom, én mindenképp szeretem, döntsétek el ti.  wink.gif


Óh, hát én Carrie-t nagyon szeretem. blush.gif Ööö, sokkal jobban, mint Taylor Swiftet, nem tudok rajta szépíteni, ne haragudj. Persze Taylor számait is meghallgatom, de valahogy azok tényleg nem igazán country dalok blush.gif

De, akkor hozok egy Taylor dalt is, legújabb, Speak now című albumáról:

2 felhasználónak tetszik: Regina, Szösziii
2011. június 10. 18:53 #128
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Hoztam én is egy számot.Nem tudom mit szóltok hozzá,de nekem nagyon tetszik.

2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, goldman
2011. június 10. 18:57 #129
- törölt felhasználó -    
Taylor Swift legújabb albuma 100% pop. Sajnos. Jobb lenne, ha visszatérne az első albumához hasonló stílushoz...

Nekem ez a kedvenc dalom tőle, ha már itt tartunk. Ennek azért van köze szerintem a countryhoz. wink.gif

1 felhasználónak tetszik: Szösziii
2011. június 10. 19:02 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (Regina @ 2011.06.10. 18:57)
Taylor Swift legújabb albuma 100% pop. Sajnos. Jobb lenne, ha visszatérne az első albumához hasonló stílushoz...
Nekem ez a kedvenc dalom tőle, ha már itt tartunk. Ennek azért van köze szerintem a countryhoz.  wink.gif 

Nem szeretnék kötekedni,de szerintem nagyon jó a legújabb albuma.Mondjuk,én nekem mindegyik albuma tetszett a dalokkal együtt.(Ízlések és pofonok.) blush.gif
2011. június 10. 19:21 #131
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Szösziii @ 2011.06.10. 18:53)
Sziasztok!
Hoztam én is egy számot.Nem tudom mit szóltok hozzá,de nekem nagyon tetszik.


Jó ez-jó ez. Utánanéztem, michigani a srác. Az én családom is ott él, úgyhogy már ez egy jó pont, de, jó dal, nekem is tetszik. Köszi Szöszi smileeee.gif

Idézet (Szösziii @ 2011.06.10. 19:02)
Nem szeretnék kötekedni,de szerintem nagyon jó a legújabb albuma.Mondjuk,én nekem mindegyik albuma tetszett a dalokkal együtt.(Ízlések és pofonok.) blush.gif


Én se abból írom, rendben? Komolyan. Csak segíteni szeretnék egy technikai infóval. Szóval, ha válaszolsz, akkor a youtube videókat töröld majd ki belőle. wink.gif Úgy lehet, hogy van egy [youtube] ilyen jellegű hasáb. Ezt kell kitörölni. Nem azért, csak elképzelhető, hogy mondjuk valaki egy hozzászólásban 5 számot linkel be, és, hogy, ha a válaszokban is benne lesz az-az öt dal, akkor lassabban tölt be a fórum. Ez, csak egy ilyen kényelmi kérdés, tényleg ne vedd kioktatásnak, kötekedésnek, csak segíteni akartam wink.gif

Idézet (Regina @ 2011.06.10. 18:57)
Taylor Swift legújabb albuma 100% pop. Sajnos. Jobb lenne, ha visszatérne az első albumához hasonló stílushoz...
Nekem ez a kedvenc dalom tőle, ha már itt tartunk. Ennek azért van köze szerintem a countryhoz.  wink.gif


Igen tudom, hogy az első még jó volt sad.gif Pedig kedvelném én a lányt, csak, hát, nahát, megígérem, egyszer végighallgatom majd ezt az új albumát, hogy legyen összehasonlítási alapom, mert kb. két számot ismerek csak róla.


Amit én coutrynak gondolok, az pl. olyasmi, amit Billy Currington is csinál:




És a kedvenc, tudom, eredetileg goldman már belinkelte (köszi még egyszer beer.gif), de ez annyira jó, hogy, megunhatatlan:

1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. június 10. 20:01 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.10. 19:21)
Jó ez-jó ez. Utánanéztem, michigani a srác. Az én családom is ott él, úgyhogy már ez egy jó pont, de, jó dal, nekem is tetszik. Köszi Szöszi smileeee.gif
Én se abból írom, rendben? Komolyan. Csak segíteni szeretnék egy technikai infóval. Szóval, ha válaszolsz, akkor a youtube videókat töröld majd ki belőle. wink.gif Úgy lehet, hogy van egy [youtube] ilyen jellegű hasáb. Ezt kell kitörölni. Nem azért, csak elképzelhető, hogy mondjuk valaki egy hozzászólásban 5 számot linkel be, és, hogy, ha a válaszokban is benne lesz az-az öt dal, akkor lassabban tölt be a fórum. Ez, csak egy ilyen kényelmi kérdés, tényleg ne vedd kioktatásnak, kötekedésnek, csak segíteni akartam wink.gif
Igen tudom, hogy az első még jó volt sad.gif Pedig kedvelném én a lányt, csak, hát, nahát, megígérem, egyszer végighallgatom majd ezt az új albumát, hogy legyen összehasonlítási alapom, mert kb. két számot ismerek csak róla.
Amit én coutrynak gondolok, az pl. olyasmi, amit Billy Currington is csinál:

És a kedvenc, tudom, eredetileg goldman már belinkelte (köszi még egyszer beer.gif), de ez annyira jó, hogy, megunhatatlan:

Nem veszem kioktatásnak,köszi hogy szóltál. smileeee.gif
Csak tudod nem igazán tudom az ilyen "trükköket" itt a fórumon,ezt se tudtam volna hogy kell ha nem szólsz. blush.gif blush.gif
2011. június 10. 21:24 #133
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Az az első szám Billytől nagyon teteszik. thumbsup.gif Eddig még nem hallottam. Köszi. meghajolo.gif




Ezzel a számmal, egy kis időre elköszönök tőletek. Pár napra elutazom. Ha előkerültem, majd jelentkezek. Addig is hozzatok sok jó zenét. biggrin.gif
Sziasztok.
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. június 10. 21:45 #134
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.06.10. 21:24)
Az az első szám Billytől nagyon teteszik.  thumbsup.gif  Eddig még nem hallottam. Köszi.  meghajolo.gif


Nagyon szívesen. Örülök, ha csak egy kicsit is vissza tudok adni, a People are Crazy című dalért beer.gif
Egyébként ez is ugyanazon az albumon van, szerintem jó kis album lett, az a Little bit of Everything.

Még egy számot akkor ugyanerről az albumról, hátha tetszeni fog:




Ez a fickó szerintem óriási zenész meghajolo.gif

Idézet (goldman @ 2011.06.10. 21:24)
Ezzel a számmal, egy kis időre elköszönök tőletek. Pár napra elutazom. Ha előkerültem, majd jelentkezek. Addig is hozzatok sok jó zenét.  biggrin.gif Sziasztok.


Rendben, nem fogunk csalódást okozni wink.gif

Akkor egy Carrie Underwood dalt is még, hogy a női vonalat se hanyagoljam smileeee.gif

Amit Carrie csinál, az nekem is nagyon tetszik, ez a szám szerintem nagyon szép smileeee.gif





(Csak most jut eszembe, őt elfelejtettem társítani a topikhoz blush.gif)
1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. június 10. 23:32 #135
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.06.10. 19:02)
Nem szeretnék kötekedni,de szerintem nagyon jó a legújabb albuma.Mondjuk,én nekem mindegyik albuma tetszett a dalokkal együtt.(Ízlések és pofonok.) blush.gif


Én nem mondtam, hogy nem jó Taylor új albuma, mert van néhány szám, ami tényleg nagyon üt. (Haunted, The Story Of Us, Mine, Enchanted) Meg persze szeretek sok másikat is, ott a Sparks Fly, a Back To December, a Last Kiss, a Long Live, az Innocent, a Mean... de egyiket sem hallgattam annyiszor, mint mondjuk a Fearless-t, a Tell My Why-t, a Fifteent, a Tim McGraw-t, stb. unsure.gif sad.gif
De Taylor kicsit megrekedt ebben a stílusban, pedig telnek az évek és még mindig a gimis szerelmekkel van elfoglalva, elhiszem, hogy a jól beváltnál akar maradni, de valami újat is szeretnék már látni/hallani tőle. Taylor óriási kedvencem, minden albuma megvan eredetiben (az első pl. limitált kiadásban, 3D borítóval, rohadt drága volt biggrin.gif), mikor megjelent a Speak Now, nagyon tetszett, de főleg ennyi idő után érzem, hogy nem hallgattam feleannyit sem, mint az előző kettőt. Hónapok óta nem nyomtam be róla egy számot sem. Na és vannak rajta olyan dalok, amik egyáltalán nem tetszenek, erre pedig nem volt eddig példa Taylor esetében. A Dear John-t és a Never Grow Up-ot soha nem hallgatom. Balladák tekintetében nem szuperál a lemez szerintem, hiányzik róla egy Breathe, vagy egy White Horse. Nem az igazi valahogy. De persze továbbra is szeretem Taylort, csak nagyon remélem, hogy a következő albumán majd egy új, komolyabb, felnőttesebb oldalát is megmutatja.

u.i.: A moderátorok köztünk járnak! biggrin.gif (kiszedtem az idézésekből a felesleges linkeket)
2011. június 13. 00:58 #136
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.06.10. 23:32)
Taylor óriási kedvencem, minden albuma megvan eredetiben (az első pl. limitált kiadásban, 3D borítóval, rohadt drága volt biggrin.gif)


Wow smileeee.gif Hát nem gondoltam volna, hogy ennyire szereted Őt. Meg sem merem kérdezni mennyire smileeee.gif Persze, nem is tartozik rám. smileeee.gif


Én egy kicsit másfajta countryt szeretek, mint Taylor Swift (beleértve az első albumot is), azt hiszem, ezt sose tudom eltitkolni, de talán annyira nem is baj. smileeee.gif Mármint, nem lehetünk egyformák smileeee.gif
Ennek megfelelően most egy "outlaw" számot gondoltam. Willie Nelson egyik leghíresebb dala, az On the Road again.

1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. június 13. 14:44 #137
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.06.10. 17:26)
Én most egy duettet hozok.  biggrin.gif


Ez a Clint Black zenék nagyon jók meghajolo.gif meghajolo.gif Komolyan mondom, nagyon tetszenek, főleg a Better man, de ez a duett is nagyon jó beer.gif

Arra gondoltam, hogy most én is hozok egyet tőle, szerintem ez a dal is kiváló lett, Good run of bad luck:

1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. június 13. 18:52 #138
- törölt felhasználó -    
Idézet (Regina @ 2011.06.10. 23:32)
Én nem mondtam, hogy nem jó Taylor új albuma, mert van néhány szám, ami tényleg nagyon üt. (Haunted, The Story Of Us, Mine, Enchanted) Meg persze szeretek sok másikat is, ott a Sparks Fly, a Back To December, a Last Kiss, a Long Live, az Innocent, a Mean... de egyiket sem hallgattam annyiszor, mint mondjuk a Fearless-t, a Tell My Why-t, a Fifteent, a Tim McGraw-t, stb.  unsure.gif  sad.gif 
De Taylor kicsit megrekedt ebben a stílusban, pedig telnek az évek és még mindig a gimis szerelmekkel van elfoglalva, elhiszem, hogy a jól beváltnál akar maradni, de valami újat is szeretnék már látni/hallani tőle. Taylor óriási kedvencem, minden albuma megvan eredetiben (az első pl. limitált kiadásban, 3D borítóval, rohadt drága volt biggrin.gif), mikor megjelent a Speak Now, nagyon tetszett, de főleg ennyi idő után érzem, hogy nem hallgattam feleannyit sem, mint az előző kettőt. Hónapok óta nem nyomtam be róla egy számot sem. Na és vannak rajta olyan dalok, amik egyáltalán nem tetszenek, erre pedig nem volt eddig példa Taylor esetében. A Dear John-t és a Never Grow Up-ot soha nem hallgatom. Balladák tekintetében nem szuperál a lemez szerintem, hiányzik róla egy Breathe, vagy egy White Horse. Nem az igazi valahogy. De persze továbbra is szeretem Taylort, csak nagyon remélem, hogy a következő albumán majd egy új, komolyabb, felnőttesebb oldalát is megmutatja.
u.i.: A moderátorok köztünk járnak!  biggrin.gif  (kiszedtem az idézésekből a felesleges linkeket)

Bocsánat,félre értettelek. blush.gif

Most hogy mondod,észrevettem magamon,hogy az új számait én is kevesebbszer hallgatom.Még mindig le vagyok maradva a -Teardrops On My Guitar,-a Fearless és az I'm Only Me When I'm With You-nál.
Szeretem az új számait ,de a régiek felülmúlhatatlanok. blush.gif
Na de mindegy,nálam akkor is a példakép helyét tölti be továbbra is. biggrin.gif

Ui.:Bocsánat,mégsem sikerült kitörölnöm a videót a hozzászólásomból.Mint láttam most már nincs ott,és köszönöm Reginának hogy kitörölte nekem. meghajolo.gif


Szerk.:Hoztam egy kis Frankiet. cool.gif

2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, goldman
2011. június 13. 23:48 #139
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Most egy Joe Nichols dal következik. Szerintem, egész jó meghajolo.gif

1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. június 16. 22:38 #140
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Szösziii @ 2011.06.13. 18:52)
Hoztam egy kis Frankiet.


köszi beer.gif Nekem ez is tetszett, jó ez a michigani gyerek, meg kell mondanom.

Én most ismét Billy Currington-t hozok, sorry, épp most kezdtem bele az Enjoy Yourself albumának meghallgatásába, és arról kiválasztottam egy dalt, mégpedig a másodikat, a Love done gone című dalt, amit én leginkább egy vidám dalként tudok definiálni, de jó, szerintem blush.gif

2 felhasználónak tetszik: Szösziii, goldman
14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok