Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 05. 11:37 #261
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Mivel ezalatt az egy év alatt eléggé eltávolodtam a sorozattól kicsit bizonytalanul ültem elé blush.gif
Viszont ismét meglepett, nagyon erős nyitórész volt, talán a három évad első részei közül ez tetszett a legjobban meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, mikieger, Minimanó94
2013. június 05. 17:15 #262
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Igaz azt mondtam várok még vele, de nem bírtam ki, meg kellett néznem! És nem csalódtam, ezúttal sem. Érdekes volt már az első rész kíváncsian várom a többit... laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: zsuzsye
2013. június 05. 18:17 #263
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
SPOILERES LEHET!
Na végre visszatért a sorozat, erre vártam már 1 éve. biggrin.gif
Isaac jelenetei nagyon jók lettek, übercuki volt a motoros résznél, meg a kórházba is. blush.gif Az ikrek még furák kicsit, az az összeolvadós jelenet - OMG. - ohmy.gif
Scott tetkójának tuti lesz még valami jelentése, és Deucalion amit mondott Derekről, hát meglátjuk még ezzel mi lesz így. A falkavezér fura, hogy vak(már ha igaz persze), eddig eléggé ellenszenves, de ki tudja lehet még megkedvelem. Azt a nőt (húú nem jut eszembe a neve), aki a kórházba adta be Isaacnak azt az altatót, júújj már most megpofoznám, pedig még semmi komolyabbat gondot nem okozott.
A végén (tudom, hogy az Erica-t játszó színésznő nem jön vissza), de hátha csak kis elterelés volt. wink.gif
Allisonról nem tudok mit mondani, mert olyan semmilyen lett most. Lydia szobai jelenete, az fáájtt nagyon. tease.gif
Stiles pedig még mindig a kiskedvenc, úgy láttam jövőhéten több teret kap. meghajolo.gif
Összességében tetszett a nyitány, jöhet a következő rész.
4 felhasználónak tetszik: TheDanush, Minimanó94, zsuzsye, marti27
2013. június 05. 19:32 #264
- törölt felhasználó -    
» EGY KEVÉS SPOILER! «
wub2.gif Jaj, a jövőhetiben úgy érzem nagy fordulatok lesznek. De ahhj, miért van még csak szerda?? cray.gif Ahogy ennek az elsőnek vége lett... Whá, túl rövid volt. Drága farkasfiúmnak miféle tetoválása lett? OMGOMGOMG. Ezek az ikrek meg a frászt hozták rám azzal a motoros szerkóval meg azzal az "összeolvadás" dologgal. Rohadt jó volt! yahoo.gif És Dylan, akarom mondani Stiles ki a fenével fog smárolni? ooo.gif Az 100, hogy nem Holland volt az. WTF?! blink.gif
Oké, totálisan kiakadtam. joker.gif
Nagyon várom már a jövőheti részt, kíváncsi vagyok, mi lesz a szerepe ennek a sok alfának, és mi az, amit annyira el akarnak kerülni Scott-al kapcsolatban. Bár van egy sejtésem, de azért lehetnek váratlan fordulatok... heart.gif
Ja, elnézést a sok hangulatjelért, de ahhj. xD
3 felhasználónak tetszik: mikieger, TheDanush, Minimanó94
2013. június 05. 19:45 #265
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Nyomokban Spoilert tartalmazhat! laugh.gif
Uram atyám, de vártam már ezt az évadot. És nem csalódtam, bevezető résznek tökéletes volt.
Isaacbe megint belezúgtam, már az első öt perc alatt. Az ikrek... OMG, az az átváltozás. Erre nem gondoltam. ohmy.gif A mocis csaj nagyon szimpi volt, reméltem, hogy hosszabb életű lesz.
Stiles. kiss2.gif Mikor kiszálltak a kocsiból és rögtön Lydiához rohant. Meg a teremben ahogy védte a madaraktól. heart.gif Viszont ha Lydia karaktere továbbra is ilyen rohadtul idegesítő lesz, kitépem a hajam. Ne cseszerintsék már el. blink.gif Scott a szokásos volt, Derek viszont nagyon meglepett. Hát oda meg vissza voltam érte ebben a részben, azok a nézések, az a meggyötört tekintet. Engem megvett kilóra. Argent apu meg piszok dögös még mindig. laugh.gif Egy picit fura nekem ez a sok új szereplő, de tuti biztos, hogy sok jót lehet ebből kihozni. Várom a jövőheti részt. thumbsup.gif Amúgy a vak alfa csak szerintem hasonlít Peterre? laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, TheDanush, Minimanó94
2013. június 05. 21:28 #266
- törölt felhasználó -    
Találtam egy-két viszonylag jó minőségű animációt, ami állítólag a második részből van. Ki a fene ez a csaj?! ohmy.gif
2013. június 05. 21:33 #267
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2013.06.05. 21:28)
Találtam egy-két viszonylag jó minőségű animációt, ami állítólag a második részből van. Ki a fene ez a csaj?! ohmy.gif


Ez a The First Time című filmből van. Ő Britt Robertson.
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. június 05. 21:34 #268
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsmekaylie @ 2013.06.05. 21:33)
Ez a The First Time című filmből van. Ő Britt Robertson.

Eléggé félreinformáltak akkor. _nevet.gif blush.gif Á, nem gáz. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. június 05. 21:58 #269
- törölt felhasználó -    
Köszi, az ikrek egyszerűen... wub.gif wub.gif

Idézet (zsuzsye @ 2013.06.04. 21:08)
Teen Wolf 3x01 Tattoo still képek
1 felhasználónak tetszik: zsuzsye
2013. június 06. 05:47 #270
- törölt felhasználó -    
Amúgy azt mondták eddig hogy Stiles új "csaja" az valami régi barátja... de amúgy a tumblr-n jobban le van írva! Nem tudom, hogy hogyan kerülhet elő, hiszen nem úgy volt amúgy, hogy Stiles egyetlen barátja az Scott... hirtelen meg előbukkan egy csaj.. mindegy majd kiderül mi lesz!
2013. június 06. 06:59 #271
- törölt felhasználó -    
Idézet (zsedenyi2 @ 2013.06.06. 05:47)
Amúgy azt mondták eddig hogy Stiles új "csaja" az valami régi barátja... de amúgy a tumblr-n jobban le van írva! Nem tudom, hogy hogyan kerülhet elő, hiszen nem úgy volt amúgy, hogy Stiles egyetlen barátja az Scott... hirtelen meg előbukkan egy csaj.. mindegy majd kiderül mi lesz!

Igen, meg állítólag pasi, de nem igazán ez látszik az előzetesekben. Istene, Lydia is észrevehetné már Stilest, mert agy***szt kapok emberek! _nevet.gif
Oké, bocsánat. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, trina
2013. június 06. 13:33 #272
trina
trina
heart attack.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.01.
Hozzászólás: 2325
Csatolások: 0
Azonosító: 130399
Offline offline
Idézet (zsedenyi2 @ 2013.06.06. 05:47)
Amúgy azt mondták eddig hogy Stiles új "csaja" az valami régi barátja... de amúgy a tumblr-n jobban le van írva! Nem tudom, hogy hogyan kerülhet elő, hiszen nem úgy volt amúgy, hogy Stiles egyetlen barátja az Scott... hirtelen meg előbukkan egy csaj.. mindegy majd kiderül mi lesz!

Úgy tudom hogy lány szerepe nem lesz túl "hosszú életű". Elméletileg Stiles gyerekkori "szerelme", és Heathernek hívják.
2013. június 06. 14:31 #273
- törölt felhasználó -    
Itt mindenki azt akarja, hogy Lydia és Stiles összejöjjenek?!
Mert én nem. Olyan jó barátságuk lehetne így, és rohadtul jó párbeszédek, sértegetések...
+ nekem elrontaná az egész Jackson&Lydia dolgot, hisz ő Lydia "igaz szerelme" még ha nem is tér vissza Colton... Holland is azt mondta (vagy hasonlót) hogy bár lesznek "love interest'-jei egyik se lesz olyan, mint Jacksonnal, azt meg nem akarom, hogy Stiles-szal csak egy furó kalandjuk vagy hasonlójuk legyen, az nem lenne igazi!
2013. június 06. 14:36 #274
- törölt felhasználó -    
Idézet (zsedenyi2 @ 2013.06.06. 14:31)
Itt mindenki azt akarja, hogy Lydia és Stiles összejöjjenek?!
Mert én nem. Olyan jó barátságuk lehetne így, és rohadtul jó párbeszédek, sértegetések...
+ nekem elrontaná az egész Jackson&Lydia dolgot, hisz ő Lydia "igaz szerelme" még ha nem is tér vissza Colton... Holland is azt mondta (vagy hasonlót) hogy bár lesznek "love interest'-jei egyik se lesz olyan, mint Jacksonnal, azt meg nem akarom, hogy Stiles-szal csak egy furó kalandjuk vagy hasonlójuk legyen, az nem lenne igazi!


Szerintem meg igazán jó páros lennének, illik egymáshoz a két karakter. Jakson és Lydia között meg igazából nem tudom mi volt akkora dolog. Folyton veszekedtek és bunkóztak egymással, főleg az elején. Nem hinném, hogy ez akkora szerelem volt. Úgy gondolom, hogy a sorozat készítői is Stilesnek szánták Lydiát, mert akkor nem lennének benne Stiles&Lydia jelenetek a már majdnem-csók közelében, stb...
2013. június 06. 14:52 #275
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2013.06.06. 14:36)
Szerintem meg igazán jó páros lennének, illik egymáshoz a két karakter. Jakson és Lydia között meg igazából nem tudom mi volt akkora dolog. Folyton veszekedtek és bunkóztak egymással, főleg az elején. Nem hinném, hogy ez akkora szerelem volt. Úgy gondolom, hogy a sorozat készítői is Stilesnek szánták Lydiát, mert akkor nem lennének benne Stiles&Lydia jelenetek a már majdnem-csók közelében, stb...


Scott és Lydia pedig igazából is csókolóztak, akkor őket is egymásnak szánták?!
Lydia és Jackson pedig igazán jó párost alkottak, a kémia pedig igazán meg volt Colton és Holland között!! Azért is tudta Jacksont csak Lydia megmenteni, mert szerették egymást, szerintem ha Colton nem megy át az Arrow-ba még mindig együtt lennének!
2013. június 06. 15:10 #276
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Valaki segítsen, könyörgöm!
Én tavaly nyáron kezdtem el nézni a sorozatot, de nem vártam a részeket, így nem tudom, hogy előzetest tesznek-e fel, minden rész előtt? Mert nem találtam rá..
2013. június 06. 15:14 #277
trina
trina
heart attack.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.01.
Hozzászólás: 2325
Csatolások: 0
Azonosító: 130399
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.06.06. 15:10)
Valaki segítsen, könyörgöm!
Én tavaly nyáron kezdtem el nézni a sorozatot, de nem vártam a részeket, így nem tudom, hogy előzetest tesznek-e fel, minden rész előtt? Mert nem találtam rá..

Igen, minden résznek van előzetese, youtubeon fenn van az összes smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Minimanó94
2013. június 06. 15:55 #278
- törölt felhasználó -    
Idézet (zsedenyi2 @ 2013.06.06. 14:52)
Scott és Lydia pedig igazából is csókolóztak, akkor őket is egymásnak szánták?!
Lydia és Jackson pedig igazán jó párost alkottak, a kémia pedig igazán meg volt Colton és Holland között!! Azért is tudta Jacksont csak Lydia megmenteni, mert szerették egymást, szerintem ha Colton nem megy át az Arrow-ba még mindig együtt lennének!

Oké, Te így látod. Ezzel most nem egy vitát akartam kezdeni, csak leírtam, hogy szerintem Stiles&Lydia a legjobb, de ettől még lehet neked Jackson a kedvenced. Nem vagyunk egyformák, mert teljesen mindegy, ki kivel van, végtére is csak egy sorozat, nem a való élet. Nekem az tetszene, ha összejönnének, és nem fogom átkozni Coltont, hogy ő játszotta Holland fiúját. Különben is, most jönnek majd az ikrek, lehet, hogy a végén Lydia valamelyikkel lesz. Ki tudja még?
Oké, ez picit zavarosan lett megfogalmazva, de remélem érted, mit akarok mondani. blush.gif
2013. június 06. 16:00 #279
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2013.06.06. 15:55)
Oké, Te így látod. Ezzel most nem egy vitát akartam kezdeni, csak leírtam, hogy szerintem Stiles&Lydia a legjobb, de ettől még lehet neked Jackson a kedvenced. Nem vagyunk egyformák, mert teljesen mindegy, ki kivel van, végtére is csak egy sorozat, nem a való élet. Nekem az tetszene, ha összejönnének, és nem fogom átkozni Coltont, hogy ő játszotta Holland fiúját. Különben is, most jönnek majd az ikrek, lehet, hogy a végén Lydia valamelyikkel lesz. Ki tudja még?
Oké, ez picit zavarosan lett megfogalmazva, de remélem érted, mit akarok mondani. blush.gif


Én sem vitatkozni szerettem volna... És nem Jackson volt a kedvencem, hanem mindig is Stiles, csak Lydiát szerettem Jacksonnal!
Az ikreket már én is kedvelem pedig egy epizódjuk volt még!smileeee.gif
Az egyikük Danny-vel lesz, az biztos, ezt maga Jeff mondta!
2013. június 06. 16:02 #280
- törölt felhasználó -    
Idézet (zsedenyi2 @ 2013.06.06. 16:00)
Én sem vitatkozni szerettem volna... És nem Jackson volt a kedvencem, hanem mindig is Stiles, csak Lydiát szerettem Jacksonnal!
Az ikreket már én is kedvelem pedig egy epizódjuk volt még!smileeee.gif
Az egyikük Danny-vel lesz, az biztos, ezt maga Jeff mondta!
.
Értem. Ezen akkor nincs is mit ragozni. biggrin.gif
Danny és az egyik iker? Na, ezt nem is tudtam. biggrin.gif Már tényleg lehetne hétfő! smileeee.gif
50 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!