Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 19. 18:11 #361
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.07.19. 09:24)
Nekem nem hozza be a linket, de en is talaltan egy elozetest a tovabbi reszekhez,remelem nem ugyanaz...  Lesz Lydia es Stiles csok emberek!!! smileeee.gif



De, egyébként ugyanaz.
2013. július 20. 12:41 #362
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Remélem nem csak én kedvelem Kali-t... megmondom őszintén hogy képes lennék megölni furesz.gif bocsi de ő a LEGUTÁLATOSABB szerep nekem.. Azok a hosszú lábkörmök fuuj bad.gif
1 felhasználónak tetszik: Lydia
2013. július 20. 12:44 #363
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.20. 12:41)
Remélem nem csak én kedvelem Kali-t... megmondom őszintén hogy képes lennék megölni  furesz.gif bocsi de ő a LEGUTÁLATOSABB szerep nekem.. Azok a hosszú lábkörmök fuuj  bad.gif




Evvel nem csak te vagy így, nyugi! biggrin.gif Én rettentően utálom. Valaki megölhetné már!!xDD Igen , tényleg nagyon undorító!
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 20. 13:25 #364
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.20. 12:41)
Remélem nem csak én kedvelem Kali-t... megmondom őszintén hogy képes lennék megölni  furesz.gif bocsi de ő a LEGUTÁLATOSABB szerep nekem.. Azok a hosszú lábkörmök fuuj  bad.gif

Én pont azért bírom, mert ilyen kis szemét. biggrin.gif Én most nem igazán utálok senkit, talán csak Allison, de hát azt a csajt inkább hagyjuk. xD
2 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Corby
2013. július 22. 15:11 #365
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Ezt egyszer elkaptam egy csatornán,és néztem is,nagyon bejött.Azóta viszont nem igazán keresem,mikor olvastam,hogy horror is.Én nem szeretem az ilyen fajta sorozatokat.
2013. július 23. 00:17 #366
- törölt felhasználó -    
Idézet (Crona99 @ 2013.07.22. 15:11)
Ezt egyszer elkaptam egy csatornán,és néztem is,nagyon bejött.Azóta viszont nem igazán keresem,mikor olvastam,hogy horror is.Én nem szeretem az ilyen fajta sorozatokat.


Ezt úgy írtad, mintha minimum A texasi láncfűrészes lenne a sorozat. Hidd el nekem, egyik rész sem horrorisztikus nagyon, persze vannak benne jelenetek, amik húzósabbak, de nagyon is jó sorozatról van szó. Mondom ezt én, aki messzire elkerüli a horror filmeket, mert ki nem állhatom őket, mivel képes vagyok hetekig rettegni egy megnézése után. Ez a sorozat azonban egyszer sem okozott álmatlan éjszakákat, legfeljebb csak azért, mert nem zártak le rendesen egy egy dolgok, vagy éppen az idegörlő várakozás miatt. Persze megértem, hogy nem szereted és nem is mondom, hogy akkor kezdd el nézni, csak gondoltam leírom a gondolataimat ezzel kapcsolatban, mint TW rajongó.
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 23. 00:46 #367
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsmekaylie @ 2013.07.23. 00:17)
Ezt úgy írtad, mintha minimum A texasi láncfűrészes lenne a sorozat. Hidd el nekem, egyik rész sem horrorisztikus nagyon, persze vannak benne jelenetek, amik húzósabbak, de nagyon is jó sorozatról van szó. Mondom ezt én, aki messzire elkerüli a horror filmeket, mert ki nem állhatom őket, mivel képes vagyok hetekig rettegni egy megnézése után. Ez a sorozat azonban egyszer sem okozott álmatlan éjszakákat, legfeljebb csak azért, mert nem zártak le rendesen egy egy dolgok, vagy éppen az idegörlő várakozás miatt. Persze megértem, hogy nem szereted és nem is mondom, hogy akkor kezdd el nézni, csak gondoltam leírom a gondolataimat ezzel kapcsolatban, mint TW rajongó.

Jobban meg sem fogalmazhattam volna, tényleg nem az a konkrét horror. smileeee.gif (Az avatarod, Istenem, annyira várom már azt a csókot! *o*)
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 23. 09:32 #368
- törölt felhasználó -    
Spoiler!
Ez a rész is hihetetlen volt, az egész visszaemlékezős dolog nagyon bejött. Azért furcsa volt Dereket és Petert így látni, elgondolkoztam, mert a fiatalabbik énjük ilyen kis nádszál, aztán most hogy ki vannak gyúrva. xD Na, de komlyra fordítva a szót, érdekesnek találtam ezt az egészet, Deucaliont meg szerintem meg lehetett volna ölni, biztos vagyok benne, hogy Gerard ezt így akarta. Pagiet pedig sajnáltam, amikor Peter mesélte a történetet, én mondjuk nem hatódtam meg, de az, hogy Stiles és Cora majdnem sírtak. Á, szörnyű volt. Imádtam. Azért arra kíváncsi leszek, hogy akkor most Deaton dokival mi is a helyzet. Jajj, és Ennis drágát ki felejtsem már! Hát meg tudom érteni, hogy Derek kinyírta. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Fancsilio, miss_areo
2013. július 23. 23:16 #369
- törölt felhasználó -    
SPOILER
Most volt alkalmam megnézni az új részt és OMG. Jeff Davis megint csak egy tökéletesen izgalmas de kiéhezve hagyott epizódott készitett. Nagyon tetszett az egész visszaemlékezős rész, jó volt látni Petert és Corát. Derek sztorija nagyon szomorú és igy már érthetőbb miért ilyen mufurc mindig, hiszen elveszette sőt gyakorlatilag megölte a szerelmét. blink.gif Gerard megint csak sunyi volt, ahogyan azt meg lehetett szokni tőle, először Scottot arra használta hogy elvegye tőle a fájdalmat majd csak azután mesélt neki. Mellesleg Deucaliont sajnáltam valamiféleképpen, mert tényleg rendes volt a részben és Gerard csak úgy megvakitotta. A druidos dologgal kapcsolatban pedig annyit emlitenék meg, hogy szerintem Chris Argent is benne van a dologban ahogyan azt a 3x9-es promóban láttam, de lehet hogy tévedek. Sok kérdést felvetett számomra ez az epizód is, de legalább azt megtudtam hogy akkor lesz valakinek kék a szeme, ha megöl valakit - ahogyan Peter is tette. Egyébként a rész végén Derek (Hoechlin) jelenetétől egy percig kirázott a hideg, de tetszett az is.
Mellesleg már csak 4 rész, azután pedig 6 hónapot kell várni! cray.gif
Egyébként láttátok a Comic Con-os interjúkat? Voltak nagyon jó. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2013. július 24. 10:11 #370
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.07.23. 23:16)
SPOILER
Most volt alkalmam megnézni az új részt és OMG. Jeff Davis megint csak egy tökéletesen izgalmas de kiéhezve hagyott epizódott készitett. Nagyon tetszett az egész visszaemlékezős rész, jó volt látni Petert és Corát. Derek sztorija nagyon szomorú és igy már érthetőbb miért ilyen mufurc mindig, hiszen elveszette sőt gyakorlatilag megölte a szerelmét. blink.gif Gerard megint csak sunyi volt, ahogyan azt meg lehetett szokni tőle, először Scottot arra használta hogy elvegye tőle a fájdalmat majd csak azután mesélt neki. Mellesleg Deucaliont sajnáltam valamiféleképpen, mert tényleg rendes volt a részben és Gerard csak úgy megvakitotta. A druidos dologgal kapcsolatban pedig annyit emlitenék meg, hogy szerintem Chris Argent is benne van a dologban ahogyan azt a 3x9-es promóban láttam, de lehet hogy tévedek. Sok kérdést felvetett számomra ez az epizód is, de legalább azt megtudtam hogy akkor lesz valakinek kék a szeme, ha megöl valakit - ahogyan Peter is tette. Egyébként a rész végén Derek (Hoechlin) jelenetétől egy percig kirázott a hideg, de tetszett az is.
Mellesleg már csak 4 rész, azután pedig 6 hónapot kell várni!  cray.gif 
Egyébként láttátok a Comic Con-os interjúkat? Voltak nagyon jó.  rolleyes.gif

6 hónap?? ohmy.gif Nem úgy volt hogy ez az évad 24 részes lesz? Lehet lemaradtam valamiről. biggrin.gif
2013. július 24. 10:52 #371
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Spoiler!!!
Minden mindegyik rész, ez is olyan rövidnek tűnt...és eléggé zavaros volt ez a rész is... össze vissza ugráltak a emlékekben... biggrin.gif jó ötlet volt ez a visszemlékezős rész, de a történet szinte most sem haladt előre semmi sem...
a fiatal Peter nagyon cuki volt és a szemei.. w00t.gif
nekem Derek anyja nagyon szimpatikus volt rolleyes.gif
Deaton dokin nagyon meglepődtem... blink.gif nagyon kíváncsi vagyok mik fognak még kiderülni vele kapcsolatban..biggrin.gif
de én igazából nem nagyon hiszem el Peter és Gerard minden szavát...Peternél már a rész közepe fele gyanakodtam..hisz ha jól értelmeztem volt olyan is, hogy pont az ellenkezőjét mondta annak ami a visszaemlékezésben volt...Gerardnál pedig scott bizonytalanított el biggrin.gif nagyon undorító volt, hogy mindig nézni kellett azt, ahogy az a fekete trutyi folyik Gerard képéből... 110.gif Deucalion pedig ebbe a részbe nagyon szimpatikus volt.. ohmy.gif és a farkas találkozó nagyon szupi volt...jó volt a régi falkával együtt látni az alfákat..de az ikreket hiányoltam onnan... dry.gif biggrin.gif
már nagyon várom a kövi részt és még mindig nagyon sajnálom Dereket unsure.gif és az a kék szem a végén a fiatal Dereknél... wub.gif sokkal különlegesebb, mint a sárga... thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2013. július 24. 10:54 #372
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Katttah @ 2013.07.24. 10:11)
6 hónap??  ohmy.gif  Nem úgy volt hogy ez az  évad 24 részes lesz? Lehet lemaradtam valamiről. biggrin.gif


Az évad felénél fél éves szünetet tartanak mad.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2013. július 24. 11:24 #373
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2013.07.24. 10:54)
Az évad felénél fél éves szünetet tartanak  mad.gif  dry.gif

Ennyi erővel akkor azt már 4.évadnak is hívhatnák.. sad.gif
2013. július 24. 12:17 #374
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Katttah @ 2013.07.24. 11:24)
Ennyi erővel akkor azt már 4.évadnak is hívhatnák.. sad.gif


De jobban jártunk így..biggrin.gif Mert ha 4. évad lenne, nem januárig, hanem júniusig várnánk. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2013. július 24. 12:19 #375
- törölt felhasználó -    
Egyébként ez most mi? :@ FÉL ÉVES SZÜNET? Ez szerintem hatalmas bunkóság. Nem értem, h tehetik ezt a rajongókkal. Vagy lehet, h csak eddig írták meg a forgatókönyvet? rohog.gif

Idézet (Average Girl @ 2013.07.24. 10:54)
Az évad felénél fél éves szünetet tartanak  mad.gif  dry.gif
2013. július 24. 14:09 #376
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2013.07.24. 12:17)
De jobban jártunk így..biggrin.gif Mert ha 4. évad lenne, nem januárig, hanem júniusig várnánk.  biggrin.gif

Ne is mondd, nem bírnám ki. Így is sok az a félév nemhogy kétszer annyi:D
2013. július 24. 14:27 #377
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.07.24. 12:19)
Egyébként ez most mi? :@ FÉL ÉVES SZÜNET? Ez szerintem hatalmas bunkóság. Nem értem, h tehetik ezt a rajongókkal. Vagy lehet, h csak eddig írták meg a forgatókönyvet?  rohog.gif



Lehetséges az is smileeee.gif De amúgy minden sorozattal ezt csinálják dry.gif a PLL-nél is fél éves szünet van.. dry.gif a TVD-nél meg több hónapos dry.gif a legtöbb sorozat felénél nagyon szeretnek szünetelni mad.gif
2013. július 24. 19:47 #378
- törölt felhasználó -    
A Született feleségeknél kb 2-3 hónap volt a szünet, ez a fél év már az emberkínzás határait súrolja biggrin.gif

Idézet (Average Girl @ 2013.07.24. 14:27)
Lehetséges az is smileeee.gif De amúgy minden sorozattal ezt csinálják  dry.gif  a PLL-nél is fél éves szünet van.. dry.gif  a TVD-nél meg több hónapos  dry.gif  a legtöbb sorozat felénél nagyon szeretnek szünetelni mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2013. július 24. 20:19 #379
- törölt felhasználó -    
Sikeresen megnéztem én is a részt és nagyon érdekesnek találtam.
Nagyon sok információt hoztak a mostani részben, ami szerintem nem is baj, mert sok dolgot megtudtunk Derek és Deucalion múltjáról.
Mellesleg a visszaemlékezések után, csak nekem tűnik úgy, mintha a dallam hasonlítana a The Walking Dead főcímére, vagy csak megint rám jöttek az elvonási tünetek és beleképzelem a dolgot?! _nevet.gif
Valahol mindig is sejtettem, hogy van más oka is annak, hogy Deucalion Beacon Hills-be jött, mint Scott. Gerard kapcsán is bejöttek a számítasaim, mert tudtam, hogy az öreg tartogat még dolgokat, de nem gondoltam volna, hogy ő vakította meg. Deucalion miatta lett ez a gyilkológép, ami nem meglepő hiszen, erre képes azt öreg. Allisont manipulálta, tett róla, hogy legyen oka a vérfarkasokat utálni. Deucalionnál pedig tett arról, hogy erősebb akarjon lenni. Amit nem értek, hogy miért ez a nagy vérfarkas utálat, nála ez átmegy ámokfutásba és képes a saját embereit is megölni, hogy eltörölje a föld színéről a farkasokat. A többi Argentnél azért ez nem annyira jelenik meg. Argent apuka, mindig is a kódex szerint jár el, ezáltal pedig az alkudozásra is képes lehet, ami azt jelenti, hogy ő lehet, hogy elfogadta volna Deucalion békejobbját. Allison pedig két esélyes, nála inkább a befolyásolhatóság a gond, mert szerintem az első évadban nagyon is szerethető volt a karakter.
Említettem, hogy Scott barátunkra figyelek és meg is tettem. Egyre érdekesebb lesz a története. Tetszik, ahogy egyre inkább magára talál és nem hagyja magát.
Visszatérve Derek-re: szegénykémmel elég rossz dolgok történtek. Én nagyon szeretem Petert, de a látottak alapján tevékeny része volt Derek szenvedésében. Hiszen ő ültette az átváltoztatás gondolatát a fejébe. Ahogy Derek folyamatosan bocsánatot kért Paige-től, miután megölte, majd meghasadt a szívem. Most már értem miért mondogatja mindig, hogy az emberek megsérülnek, meghalnak körülötte.
Elkötelezett Stydia párti vagyok, de Cora és Stiles is annyira édesek tudnak lenni együtt. Teljesen más mikor Stiles vele beszél és nem Lydiával, mert vele komolyabb tud lenni, ami kifejezetten jól áll neki. smileeee.gif
Lassan már mindekiről kaptunk információkat, csak Lydiáról nem, ami engem csak még inkább nyugtalanít, hiszen végülis ő immunis, amit szerintem eddig nagyon félvállról vettek.
Összegezve érdekes volt megtudni, hogy ki miért lett olyan amilyen. Általában rajtuk kívül álló okok miatt változtak. Egy tini fiú, a szerelme halála miatt, bezárkozott és gyanakvóbb lett. Egy nyitott szívű vérfarkas, pedig egy "főgonosz", pedig nekem nagyon is szimpatikus volt a régi Deucalion. Tetszett, ahogy a többiekkel bánt, ahogy nyugtatni próbálta Ennist vagy ahogy viccelődni próbált. Kali ugyanolyan idegesítő volt, mint általában, de ő ilyen és furcsa lenne nélküle. smileeee.gif

Nagyon tetszett a rész, habár néhol kicsit vontatott volt a dolog. Alig várom a következő részt.
4 felhasználónak tetszik: Average Girl, TheDanush, Fancsilio, miss_areo
2013. július 24. 20:38 #380
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsmekaylie @ 2013.07.24. 20:19)
Sikeresen megnéztem én is a részt és nagyon érdekesnek találtam.
Nagyon sok információt hoztak a mostani részben, ami szerintem nem is baj, mert sok dolgot megtudtunk Derek és Deucalion múltjáról. 
Mellesleg a visszaemlékezések után, csak nekem tűnik úgy, mintha a dallam hasonlítana a The Walking Dead főcímére, vagy csak megint rám jöttek az elvonási tünetek és beleképzelem a dolgot?! _nevet.gif 
Valahol mindig is sejtettem, hogy van más oka is annak, hogy Deucalion Beacon Hills-be jött, mint Scott. Gerard kapcsán is bejöttek a számítasaim, mert tudtam, hogy az öreg tartogat még dolgokat, de nem gondoltam volna, hogy ő vakította meg. Deucalion miatta lett ez a gyilkológép, ami nem meglepő hiszen, erre képes azt öreg. Allisont manipulálta, tett róla, hogy legyen oka a vérfarkasokat utálni. Deucalionnál pedig tett arról, hogy erősebb akarjon lenni. Amit nem értek, hogy miért ez a nagy vérfarkas utálat, nála ez átmegy ámokfutásba és képes a saját embereit is megölni, hogy eltörölje a föld színéről a farkasokat. A többi Argentnél azért ez nem annyira jelenik meg. Argent apuka, mindig is a kódex szerint jár el, ezáltal pedig az alkudozásra is képes lehet, ami azt jelenti, hogy ő lehet, hogy elfogadta volna Deucalion békejobbját. Allison pedig két esélyes, nála inkább a befolyásolhatóság a gond, mert szerintem az első évadban nagyon is szerethető volt a karakter. 
Említettem, hogy Scott barátunkra figyelek és meg is tettem. Egyre érdekesebb lesz a története. Tetszik, ahogy egyre inkább magára talál és nem hagyja magát.
Visszatérve Derek-re: szegénykémmel elég rossz dolgok történtek. Én nagyon szeretem Petert, de a látottak alapján tevékeny része volt Derek szenvedésében. Hiszen ő ültette az átváltoztatás gondolatát a fejébe. Ahogy Derek folyamatosan bocsánatot kért Paige-től, miután megölte, majd meghasadt a szívem. Most már értem miért mondogatja mindig, hogy az emberek megsérülnek, meghalnak körülötte. 
Elkötelezett Stydia párti vagyok, de Cora és Stiles is annyira édesek tudnak lenni együtt. Teljesen más mikor Stiles vele beszél és nem Lydiával, mert vele komolyabb tud lenni, ami kifejezetten jól áll neki. smileeee.gif
Lassan már mindekiről kaptunk információkat, csak Lydiáról nem, ami engem csak még inkább nyugtalanít, hiszen végülis ő immunis, amit szerintem eddig nagyon félvállról vettek.
Összegezve érdekes volt megtudni, hogy ki miért lett olyan amilyen. Általában rajtuk kívül álló okok miatt változtak. Egy tini fiú, a szerelme halála miatt, bezárkozott és gyanakvóbb lett. Egy nyitott szívű vérfarkas, pedig egy "főgonosz", pedig nekem nagyon is szimpatikus volt a régi Deucalion. Tetszett, ahogy a többiekkel bánt, ahogy nyugtatni próbálta Ennist vagy ahogy viccelődni próbált. Kali ugyanolyan idegesítő volt, mint általában, de ő ilyen és furcsa lenne nélküle. smileeee.gif

Nagyon tetszett a rész, habár néhol kicsit vontatott volt a dolog. Alig várom a következő részt.

Azt olvastam hogy a 9-ik részben lesz és az előzetes alapján igaznak is bizonyul smileeee.gif
50 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!