Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 28. 18:05 #581
- törölt felhasználó -    
Ezzel egyetértek. Jó volt neki úgy is, h nem zselézték agyon.

Idézet (malna90 @ 2014.02.28. 17:53)
Igen biggrin.gif Egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem az évad első felében Stiles haja jobb volt, mármint olyan szempontból hogy nem volt agyonzselézve. blush.gif Ti mit gondoltok? smileeee.gif
2014. február 28. 18:46 #582
- törölt felhasználó -    
Végre sikerült felzárkóznom, és megnéznem a legújabb részt, és már alig várom a jövő hetet, és vele együtt az újabb epizódot. Nem is tudok túl sokat mondani az eddigi részekről, csak annyit, hogy zseniális az egész sorozat, és nekem a harmadik évad úgy ahogy van, nagyon tetszik. Még úgy is, hogy egy kicsit azért megviselt, leginkább a sötét hangulata miatt. Példának okáért Stiles vívódása és a "dark spirittel" folytatott beszélgetése az, ami megrázott, ilyen szempontból a 3x20 nem volt semmi. Malia és Stiles amúgy cukik voltak, de én még mindig reménykedem egy Lydia/Stiles párosban, még akkor is, ha egyelőre erre nincs sok esély.
Másrészről furcsa belegondolni (legalábbis nekem) hogy az első évadhoz képest mennyit fejlődött a sorozat, a különböző karakterek, stb. Én például anno a humorfaktor miatt kezdtem nézni, most meg ugyanúgy minden alkalommal leragadok a képernyő előtt, pedig már nem annyira vicces, sőt, egyre komolyabb. Ennek ellenére nagyon várom, hogy kiderüljön, mi lesz Stilesszal, meg persze a többiekkel is, de jelenleg Stiles az, aki a leginkább érdekel.
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Genevieve
2014. február 28. 20:16 #583
- törölt felhasználó -    
Mindenki Stidiaban reménykedik? tongue.gif Aranyosak lennének tényleg :$ Lydia sokkal jobban passzolna Stileshoz, mint Aidenhez. Őket nem is tudom, mi köti össze a szexszen kívül.

Idézet (haylee @ 2014.02.28. 18:46)
Végre sikerült felzárkóznom, és megnéznem a legújabb részt, és már alig várom a jövő hetet, és vele együtt az újabb epizódot. Nem is tudok túl sokat mondani az eddigi részekről, csak annyit, hogy zseniális az egész sorozat, és nekem a harmadik évad úgy ahogy van, nagyon tetszik. Még úgy is, hogy egy kicsit azért megviselt, leginkább a sötét hangulata miatt. Példának okáért Stiles vívódása és a "dark spirittel" folytatott beszélgetése az, ami megrázott, ilyen szempontból a 3x20 nem volt semmi. Malia és Stiles amúgy cukik voltak, de én még mindig reménykedem egy Lydia/Stiles párosban, még akkor is, ha egyelőre erre nincs sok esély.
Másrészről furcsa belegondolni (legalábbis nekem) hogy az első évadhoz képest mennyit fejlődött a sorozat, a különböző karakterek, stb. Én például anno a humorfaktor miatt kezdtem nézni, most meg ugyanúgy minden alkalommal leragadok a képernyő előtt, pedig már nem annyira vicces, sőt, egyre komolyabb. Ennek ellenére nagyon várom, hogy kiderüljön, mi lesz Stilesszal, meg persze a többiekkel is, de jelenleg Stiles az, aki a leginkább érdekel.
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Corby, Genevieve
2014. február 28. 20:23 #584
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.02.28. 20:16)
Mindenki Stidiaban reménykedik? tongue.gif Aranyosak lennének tényleg :$ Lydia sokkal jobban passzolna Stileshoz, mint Aidenhez. Őket nem is tudom, mi köti össze a szexszen kívül.


Nekem már az első évad óta ők a kedvenc párosom, habár Lydiát csak a második évadban szerettem meg igazán. Szerintem nagyon összeillenek: okosak, az iróniától sem rettenek meg és képesek Peter Hale arcába vágni minden eszükbe jutó sértést, pedig tudják, hogy ő az erősebb.

Egyébként ti szoktátok nézni a Wolf Watch műsort Jillel (Kate)? Ha igen mi a véleményetek róla?
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Corby, Genevieve
2014. február 28. 20:28 #585
- törölt felhasználó -    
Na igen, Peternek mindig oda tudnak vágni tongue.gif tongue.gif Ezt én is szeretem bennük smileeee.gif Bár Lydiat az elején nem kedveltem, olyan kis hp típus volt.

A műsorból egy-két részletet láttam csak, de egész jó tongue.gif


Idézet (itsmekaylie @ 2014.02.28. 20:23)
Nekem már az első évad óta ők a kedvenc párosom, habár Lydiát csak a második évadban szerettem meg igazán. Szerintem nagyon összeillenek: okosak, az iróniától sem rettenek meg és képesek Peter Hale arcába vágni minden eszükbe jutó sértést, pedig tudják, hogy ő az erősebb.
Egyébként ti szoktátok nézni a Wolf Watch műsort Jillel (Kate)? Ha igen mi a véleményetek róla?
2014. február 28. 20:52 #586
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.02.28. 20:28)
Na igen, Peternek mindig oda tudnak vágni tongue.gif tongue.gif Ezt én is szeretem bennük smileeee.gif Bár Lydiat az elején nem kedveltem, olyan kis hp típus volt.
A műsorból egy-két részletet láttam csak, de egész jó tongue.gif


Nekem is ez volt a benyomásom róla először, aztán jött a második évad és a véleményem gyökeresen megváltozott. Végre láttam rajta az esendőséget, hogy ő sem tökéletes és igenis rászorul arra, hogy legyenek igazi barátai is és segítsék. Elkezdte levedleni a méhkirálynő szerepét és egy teljesen új oldaláról is megismertem és számomra ez végtelenül szimpatikussá tette.

Én eddig minden részt láttam és nagyon szórakoztatónak találom. A játékokat nagyon jól kitalálták és nem csak most szereplő, de régebbi színészeket is hívnak, így tért vissza a Matt-et alakító, Stephen Lunsford is.
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, mikieger
2014. március 01. 21:59 #587
- törölt felhasználó -    
Egy kis spoiler a fináléval kapcsolatban, amit Jeff mondott:

“It involves a lot of our leads, so it’s pretty epic. There’s an epic fight scene in the snow that’s a lot of swords clashing.”

+ Plusz a végén hozzátette, hogy a közönség egyik kedvence távozik, de hát van egyáltalán olyan az 5 főszereplő között, aki nem kedvenc? blush.gif
2014. március 01. 22:37 #588
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2014.03.01. 21:59)
Egy kis spoiler a fináléval kapcsolatban, amit Jeff mondott:
“It involves a lot of our leads, so it’s pretty epic. There’s an epic fight scene in the snow that’s a lot of swords clashing.”

+ Plusz a végén hozzátette, hogy a közönség egyik kedvence távozik, de hát van egyáltalán olyan az 5 főszereplő között, aki nem kedvenc? blush.gif


Allison? mellow.gif
2014. március 02. 03:34 #589
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2014.03.01. 21:59)
Egy kis spoiler a fináléval kapcsolatban, amit Jeff mondott:
“It involves a lot of our leads, so it’s pretty epic. There’s an epic fight scene in the snow that’s a lot of swords clashing.”

+ Plusz a végén hozzátette, hogy a közönség egyik kedvence távozik, de hát van egyáltalán olyan az 5 főszereplő között, aki nem kedvenc? blush.gif

Jeff Davis ugyebár elmondta, hogy egy olyan főszereplő fog távozni, akinek a neve feltűnik a nyitányban, ez pedig meghagyja nekünk Scott-ot, Stiles-t, Allison-t, Lydia-t és Dereket.

A legtöbb teória pedig Allison és Derek körül forog.

Mivel Jeff Davis sokadszorra bizonyította azt, hogy pocsék forgatókönyvíró, (amennyiben karakterfejlődésről és megmagyarázatlan kérdésekről van szó), ezért én valóban Allison-ra tettem volna voksom (főleg az ostobábbnál ostobább rajongók igényeinek kielégítései végett, akiknek a #KillAllison trendet is köszönhetjük a Twitteren, na meg a tudat, hogy JD-nél csak a felesleges férfi, karakterfejlődés nélküli szereplők vannak biztonságban, mint például Peter), de közben nyilvánosságra hozták ezt a fotót, amin szerepel Crystal neve is.
:
https://31.media.tumblr.com/6e9e7e7c82158a50cf0d99e39b554a84/tumblr_inline_n1kuo6eEWZ1rbvse2.jpg

Ez a negyedik évad első részének a szereplő listája. A jelenetek leírása (majdnem) tisztán leolvasható a papírról:
    Jelenet 4x01-13: Allison és Lydia elmondja Argent-nek, hogy mit találtak. (ergo: Allison él és virul és még mindig egy csapatot alkotnak Lydiával.)
    Jelenet 4x01-17: Argent nem árulja el nekik, hogy hova megy. Allison észrevesz valami különöset a szobor mögött.
    Jelenet 4x01-34: Melissa (ember legyen a talpán aki a következő három szót kiolvassa) Stilinski-t keresi a kórházban.
    Jelenet 4x10-39: Stilinski megnyugtatja Melissát, Agent McCall feltűnik.

Ezek szerint a negyedik évad első részében Allison él és virul, hacsak az egész nem egy flashback vagy esetleg egy álomjelenet, de nem igazán tűnik annak, szóval Allison-t kilőhetjük.

Ugyanez vonatkozik Scott-ra és Lydiára (első évad: Scott centrikus, második Allison centrikus, harmadik Stiles centrikus, negyedik Lydia centrikus, szóval semmi értelme nem lenne, ha épp most írnák ki a sorozatból).

Stiles. Őszintén én még mindig aggódom miatta, annak ellenére, hogy a hivatalos francia Teen Wolf Twitter postolt arról, hogy Susan Walters, Dylan Sprayberry, Linden Ashby, Holland Roden, Tyler Posey, Melissa Ponzio, Matthew Del Negro és Dylan O’brien is aláírt a negyedik évadra.

Ha bízhatunk ebben a forrásban, akkor Stiles biztonságban van. Ezek mellett pedig, ha bárki is belegondol; Stiles egy igen népszerű karakter, ha nem a legnépszerűbb. A kiírásával valószínűleg megszűnne létezni az egész sorozat. Elég sokan itt adnák fel az egész sorozat követését = MÉG Jeff Davis sem lenne ennyire hülye, hogy így kinyírja a show-ját (habár ezzel vitatkoznék)...

Egy szó, mint száz: Stiles túlságosan központi karakter ahhoz, hogy csak így kinyírják a karakterét. Ezzel akár búcsút mondhatnának a sorozatnak úgy, ahogy van.

Így sajnos maradt Derek, akinek búcsút inthetünk, igaz?

Nem hiszem. Miért?

A harmadik évad második felének összesen négy epizódja maradt, de még mindig sok a megválaszolatlan kérdés Derek családjával és a teljes karakterével kapcsolatban, amire Peter és Malia ( már ha egyáltalán ő valóban Peter lánya [szegény lány...]) nem tudna egyedül választ adni.

Kaptunk egy kis szívbemarkoló jelenetet a legújabb trailer-ből:
https://31.media.tumblr.com/e97e85347e293e69d8a42ea1717a5345/tumblr_inline_n1kw6dNUMi1rbvse2.gif
A hivatalos Teen Wol Twitter pedig posztolt egy linkecskét, ami összefoglalja a szóban forgó előzetest.

Nézzük:
https://31.media.tumblr.com/cc9b0571f46e11956a66b3696cb7d487/tumblr_inline_n1kwcqx4Z41rbvse2.png
Valóban azt hiszi bárki is, hogy egy főszereplő halálát bemutatnák a trailer-ben? Ki csinálna ilyet most őszintén? Senki. Még Jeff Davis sem. Hol marad akkor az izgalom?

Elég rosszul néz ki a helyzet az előzetes alapján, de őszintén..., nem gondolom, hogy megölnék Dereket... Az ő karakterének a kiírása ugyanakkora butaság lenne, mint Stiles-é.

Főleg a rajongók által legkedveltebb ship, Sterek miatt (amit teljesen mindegy, hogy most utál-e vagy imád-e valaki, azt meg kell vallani, hogy a fandomnak és a sorozatnak is egy nagy része -mindegy mit gondolnak a készítők vagy szereplők-, sokan CSAK emiatt nézik a sorozatot = Jeff nem távolítaná el a felét a legnagyobb rajongótáborral rendelkező párosnak.

Másfelől Hoechlin már utalt arra, hogy szerepelni fog a következő évadban.

Nem maradt senki a várólistán, igaz? Hupsz, megint téves.

Nézzünk még pár egyértelmű tényt:
    *Keahu (Danny) azt mondta, hogy valaki természetfelettivé válik és meghal
    *Linden Ashby (Papa Stilinski) a következőt tweetelte:
    https://31.media.tumblr.com/f22c1342e76dbe13fadef079b66f863f/tumblr_inline_n1kww1yKl31rbvse2.png
    *Egy Mark Twain idézet: "The report of my death was an exaggeration."/ "A halálomról szóló híresztelések nagymértékben túlzottak."
    *3. évad 18. rész: megtudjuk, hogy Stiles-nak valamiféle gyógyíthatatlan elmebaja van, amire Scott válasza: [i]"We’ll do something. I’ll do something." / "Meg fogjuk oldani, Meg fogom oldani."
    = az egész fandom bezsong, mert Scott utal a harapásra.
    *Az utolsó 3x20-as részben pedig megtudjuk, hogy Stiles testének valamiféle változáson kell keresztülmennie annak érdekében, hogy megszabaduljon a nosgitsunétől, (nem, ez nem azt jelenti, hogy ezért "feküdt" le Malia-val, mivel ez meg is lett erősítve, hogy nem is szexeltek) és Scott ki is mondja: " By turning him into a werewolf."/ Azáltal, hogy vérfarkassá változtatjuk.


Száz szónak is egy a vége:
Stiles valószínűleg vérfarkas lesz, az agysorvadása pedig megszűnik. Azáltal, hogy vérfarkas lesz, a régi, emberi énje pedig meghal, a nyitány pedig megújul, mivel Dylan-nek végül is már a harmadik éve ugyanaz.

Ez persze csak találgatás, de majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a harapás meg fog történni. Stiles betegségére nincsen gyógyír- a harapást kivéve. Jelen pillanatban pedig nincsen más mód arra, hogy megszabaduljanak a nogitsunétől, csak Stiles testének a "megváltoztatásával" = ergo harapás.

Csak bele kell gondolni: ha úgy reklámozták volna az évadot/évadzárót, hogy " Húúú, az egyik főszereplőt megharapják, húúú", akkor mindenki egyből tudta volna, hogy Stiles lesz az.
Lydia immunis, marad Allison és Stiles-de tudjuk, hogy az utóbbinak van gyógyíthatatlan betegsége, magyarul ő marad az egyedüli jelölt.

"One of the major characters will die and not come back"/ "Az egyik főszereplő meghal és sosem látjuk viszont", mindenki csak találgat, hogy hűűűű vajon ki lesz az és a készítők pont ezt akarják, izgalomban tartani a nézőket.
Közben pedig valószínűleg Stiles emberi alakja lesz, aminek búcsút mondhatunk és nem látjuk viszont soha többé.
7 felhasználónak tetszik: Genevieve, cintia0023, Dorci000, Galexa93, adriienn96, csicsi20, hayley4
2014. március 02. 09:03 #590
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (bajer @ 2014.03.02. 03:34)
Jeff Davis ugyebár elmondta, hogy egy olyan főszereplő fog távozni, akinek a neve feltűnik a nyitányban, ez pedig meghagyja nekünk Scott-ot, Stiles-t, Allison-t, Lydia-t és Dereket.
A legtöbb teória pedig Allison és Derek körül forog.
Mivel Jeff Davis sokadszorra bizonyította azt, hogy pocsék forgatókönyvíró, (amennyiben karakterfejlődésről és megmagyarázatlan kérdésekről van szó), ezért én valóban Allison-ra tettem volna voksom (főleg az ostobábbnál ostobább rajongók igényeinek kielégítései végett, akiknek a #KillAllison trendet is köszönhetjük a Twitteren, na meg a tudat, hogy JD-nél csak a felesleges férfi, karakterfejlődés nélküli szereplők vannak biztonságban, mint például Peter), de közben nyilvánosságra hozták ezt  a fotót, amin szerepel Crystal neve is.
:
https://31.media.tumblr.com/6e9e7e7c82158a50cf0d99e39b554a84/tumblr_inline_n1kuo6eEWZ1rbvse2.jpg
Ez a negyedik évad első részének a szereplő listája. A jelenetek leírása (majdnem) tisztán leolvasható a papírról:
    Jelenet 4x01-13: Allison és Lydia elmondja Argent-nek, hogy mit találtak. (ergo: Allison él és virul és még mindig egy csapatot alkotnak Lydiával.)
    Jelenet 4x01-17: Argent nem árulja el nekik, hogy hova megy. Allison észrevesz valami különöset a szobor mögött.
    Jelenet 4x01-34: Melissa (ember legyen a talpán aki a következő három szót kiolvassa) Stilinski-t keresi a kórházban.
    Jelenet 4x10-39: Stilinski megnyugtatja Melissát, Agent McCall feltűnik.

Ezek szerint a negyedik évad első részében Allison él és virul, hacsak az egész nem egy flashback vagy esetleg egy álomjelenet, de nem igazán tűnik annak, szóval Allison-t kilőhetjük.
Ugyanez vonatkozik Scott-ra és Lydiára (első évad: Scott centrikus, második Allison centrikus, harmadik Stiles centrikus, negyedik Lydia centrikus, szóval semmi értelme nem lenne, ha épp most írnák ki a sorozatból).
Stiles. Őszintén én még mindig aggódom miatta, annak ellenére, hogy a hivatalos francia Teen Wolf Twitter postolt arról, hogy Susan Walters, Dylan Sprayberry, Linden Ashby, Holland Roden, Tyler Posey, Melissa Ponzio, Matthew Del Negro és Dylan O’brien is aláírt a negyedik évadra.
Ha bízhatunk ebben a forrásban, akkor Stiles biztonságban van. Ezek mellett pedig, ha bárki is belegondol; Stiles egy igen népszerű karakter, ha nem a legnépszerűbb. A kiírásával valószínűleg megszűnne létezni az egész sorozat. Elég sokan itt adnák fel az egész sorozat követését = MÉG Jeff Davis sem lenne ennyire hülye, hogy így kinyírja a show-ját (habár ezzel vitatkoznék)...
Egy szó, mint száz: Stiles túlságosan központi karakter ahhoz, hogy csak így kinyírják a karakterét. Ezzel akár búcsút mondhatnának a sorozatnak úgy, ahogy van.
Így sajnos maradt Derek, akinek búcsút inthetünk, igaz?
Nem hiszem. Miért?
A harmadik évad második felének összesen négy epizódja maradt, de még mindig sok a megválaszolatlan kérdés Derek családjával és a teljes karakterével kapcsolatban, amire Peter és Malia ( már ha egyáltalán ő valóban Peter lánya [szegény lány...]) nem tudna egyedül választ adni.
Kaptunk egy kis szívbemarkoló jelenetet a legújabb trailer-ből: 
https://31.media.tumblr.com/e97e85347e293e69d8a42ea1717a5345/tumblr_inline_n1kw6dNUMi1rbvse2.gif
A hivatalos Teen Wol Twitter pedig posztolt egy linkecskét, ami összefoglalja a szóban forgó előzetest.
Nézzük:
https://31.media.tumblr.com/cc9b0571f46e11956a66b3696cb7d487/tumblr_inline_n1kwcqx4Z41rbvse2.png 
Valóban azt hiszi bárki is, hogy egy főszereplő halálát bemutatnák a trailer-ben? Ki csinálna ilyet most őszintén? Senki. Még Jeff Davis sem. Hol marad akkor az izgalom?
Elég rosszul néz ki a helyzet az előzetes alapján, de őszintén..., nem gondolom, hogy megölnék Dereket... Az ő karakterének a kiírása ugyanakkora butaság lenne, mint Stiles-é.
Főleg a rajongók által legkedveltebb ship, Sterek miatt (amit teljesen mindegy, hogy most utál-e vagy imád-e valaki, azt meg kell vallani, hogy a fandomnak és a sorozatnak is egy nagy része -mindegy mit gondolnak a készítők vagy szereplők-, sokan CSAK emiatt nézik a sorozatot = Jeff nem távolítaná el a felét a legnagyobb rajongótáborral rendelkező párosnak.
Másfelől Hoechlin már utalt arra, hogy szerepelni fog a következő évadban.
Nem maradt senki a várólistán, igaz? Hupsz, megint téves.
Nézzünk még pár egyértelmű tényt:
    *Keahu (Danny) azt mondta, hogy valaki természetfelettivé válik és meghal
    *Linden Ashby (Papa Stilinski) a következőt tweetelte:
    https://31.media.tumblr.com/f22c1342e76dbe13fadef079b66f863f/tumblr_inline_n1kww1yKl31rbvse2.png
    *Egy Mark Twain idézet: "The report of my death was an exaggeration."/  "A halálomról szóló híresztelések nagymértékben túlzottak."
    *3. évad 18. rész: megtudjuk, hogy Stiles-nak valamiféle gyógyíthatatlan elmebaja van, amire Scott válasza: [i]"We’ll do something. I’ll do something." / "Meg fogjuk oldani, Meg fogom oldani."
    = az egész fandom bezsong, mert Scott utal a harapásra.
    *Az utolsó 3x20-as részben pedig megtudjuk, hogy Stiles testének valamiféle változáson kell keresztülmennie annak érdekében, hogy megszabaduljon a nosgitsunétől, (nem, ez nem azt jelenti, hogy ezért "feküdt" le Malia-val, mivel ez meg is lett erősítve, hogy nem is szexeltek) és Scott ki is mondja: " By turning him into a werewolf."/ Azáltal, hogy vérfarkassá változtatjuk.

Száz szónak is egy a vége: 
Stiles valószínűleg vérfarkas lesz, az agysorvadása pedig megszűnik. Azáltal, hogy vérfarkas lesz, a régi, emberi énje pedig meghal, a nyitány pedig megújul, mivel  Dylan-nek végül is már a harmadik éve ugyanaz.
Ez persze csak találgatás, de majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a harapás meg fog történni. Stiles betegségére nincsen gyógyír- a harapást kivéve. Jelen pillanatban pedig nincsen más mód arra, hogy megszabaduljanak a nogitsunétől, csak Stiles testének a "megváltoztatásával" = ergo harapás.
Csak bele kell gondolni: ha úgy reklámozták volna az évadot/évadzárót, hogy " Húúú, az egyik főszereplőt megharapják, húúú", akkor mindenki egyből tudta volna, hogy Stiles lesz az.
Lydia immunis, marad Allison és Stiles-de tudjuk, hogy az utóbbinak van gyógyíthatatlan betegsége, magyarul ő marad az egyedüli jelölt.
"One of the major characters will die and not come back"/ "Az egyik főszereplő meghal és sosem látjuk viszont", mindenki csak találgat, hogy hűűűű vajon ki lesz az és a készítők pont ezt akarják, izgalomban tartani a nézőket.
Közben pedig valószínűleg Stiles emberi alakja lesz, aminek búcsút mondhatunk és nem látjuk viszont soha többé.



Ez igen Bajer te vagy az én emberem! wink.gif laugh.gif Ilyen kommenteknek örülök csak igazán ami szépen ki van fejtve és nem full of shit. Egyébként én is a Stiles vérfarkassá válik, ezért újul meg a nyitányban hiszek. Ugyanis készült egy 4. évados forgatási kép amin láss csodát Derek is ott van! Na meg ez a lövés igen csak semmi ahhoz képest amikor Kali forgatta benne a csövet!
2014. március 03. 15:10 #591
- törölt felhasználó -    
Istenem, ezek mekkora marhák XDD Főleg Dylan tongue.gif Az biztos, hogy mellettük sosem lehet unatkozni biggrin.gif







Ja és új képek Dylanről, és Charlieról!
4 felhasználónak tetszik: Galexa93, marti27, Genevieve, Blackheart.com
2014. március 04. 13:14 #592
- törölt felhasználó -    
Sziasztok Wolferek! beer.gif

Az új rész… hát, voltak meglepetések.

SPOILER

Már az két perc után csak lestem. Ez a Nogitsune kezd az agyamra menni, de komolyan. Rohadt ijesztő ebben a múmia-szerkóban, ráadásul a hangja :S :S Mikor letépte a csávó fejét, csak lestem. Hihetetlen a düh, ami ebben az izében lakozik. Kira anyja okozta most számomra a legnagyobb meglepetést, mikor kiderült, h közel 900 éves. ohmy.gif De legalább most már tudni, honnan indult ez a Nogitsune-hülyeség. Remélem, téved, és Scottnak lesz igaza, lentebb írtam, mire gondolok smileeee.gif!
Allisont nagyon sajnáltam a kiakadása miatt, Stilesapu meg tök vicces volt biggrin.gif
Stiles nagyon nem tetszik. Az meg főleg, hogy pontosan olyan a felvétel az agyáról, mint az édesanyjának.
A háborús visszaemlékezős jeleneteket fantasztikusra megcsinálták, baromi élethű volt az egész, minden elismerésem! Rhyns halála nagyon rémisztő volt :S



Nézelődtem a neten, és ezt találtam, nem tudom, mennyire igaz, de gondoltam, megosztom veletek… a weboldalon, ahol találtam is írták, h nem 100%, hogy ez fog történni.

A harmadik évadról az alábbi infókat osztották meg:
Stiles marad, de nem lesz olyan, mint mielőtt megszállta a Nogitsune (a fene vigye el… ). Kira anyja 70 éves elmúlt (WTF?, csak lestem, mert amikor ezt olvastam, nem láttam a mai részt, csak később, és kiderült, h jóval több, mint 70) és Kira az anyja totális másolata, azt fogja elkövetni, mint ő fiatalabb korában. (a tegnapi részben egyébként Arden játszotta az anyja fiatal énjét smileeee.gif) Derek mindenkit távol akar tartani Stilestól, és megpróbálja menteni(személyes véleményem, h egyedül semmire nem fog menni a Nogitsune ellen), továbbá Scott is ezen van. Megmenteni Stilest anélkül, hogy megölné. A megölés egyébként Kira anyjának a javaslata volt :S A 24., az évad utolsó része izgalmas lesz! biggrin.gif Beacon Hillsbe érkezik egy spanyol vadász család, és várható egy nagy csata, Allison, Kira és Scott az Onik ellen (gondolom ez lesz az a havas jelenet, amiről Jeff is beszélt, és volt az egyik videóban is). És sajnos az ikrek elmennek, mikor tudomást szereznek a spanyolokról. Arról nincs infó, hogy visszatérnek-e. Állítólag nem, de a hoztam forgatási képeket, az egyiken rajta van Charlie biggrin.gif
Amúgy nem tudja valaki, hogy hívják a motoros lányt, aki megmentette Isaacet, az alfák megtámadták, Deucalion megölte, majd feltámadt, és segített Dereknek és Peternek a karmokkal? Itt is látható a csaj a forgatási képek egyikén.

És a képre kattintva megtaláltok egy scant Crysről. smileeee.gif

http://kepfeltoltes.hu/140304/cryskicsik_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A NEGYEDIK ÉVAD FORGATÁSI KÉPEI!
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Galexa93, marti27
2014. március 04. 13:56 #593
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Én is olvastam jó néhány spoilert tegnap és azok alapján (persze, ha hihetőek) el volt hintve a mostani részben az, hogy ki fog meghalni az évad végén.
2014. március 04. 13:59 #594
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Sajnos azokat a spoilereket nagyon hamar elterjesztették miután bekerült a TW facebook csoportjába pedig a 3/4-e kamu! Mondjuk anno Jeff-től fordítottam legalább 50 mondatnyi spoiler-t azt érdekes kb sehova nem rakták ki... laugh.gif Jeff szavára meg nem szabad adni, mert kb semmi "nem igaz" amit mondd, lásd pl a fentebb említett spoilerek. A motoros lány nem támadt fel mivel nem is halt meg. Egyébként Braeden a neve, az első részben csak annyit láttunk hogy Duke odacsapott neki de ennyi. Szintén a facebook csoportba dobtam egy 3x21 kibeszélőt amibe kifejtettem hogy sajnos ez a rész borzalmasan gagyi volt. A fillerek fillere, egyszerűen annyira semmilyen volt, és a cselekmények sem pörögtek még fel úgy hogy 3 rész van már csak hátra, hello összecsapott 3x12 mad.gif mad.gif
2014. március 04. 14:46 #595
- törölt felhasználó -    
Ami az előző irományomból lemaradt...

TRAILER!



SNEAK PEAK ITT!

bajer!
Egy konkrét szereplőről én is olvastam, a sakktáblás résznél viszont valószínűbbé vált, ki az... (Isaac)
2014. március 04. 17:59 #596
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Jól "megcsinálták" ezt a trailert szó se róla biggrin.gif kb a másfél percesből kivágták azt ami a következőre vonatkozik laugh.gif
2014. március 04. 19:18 #597
- törölt felhasználó -    
Nekem személy szerint tetszett a rész, örültem, hogy végre kiderült, hogy mi a Nogitsune és Kira anyja közötti kapocs, érdekes és egyben hátborzongató egy rész volt, sajnáltam, hogy Stiles nem szerepelt annyit. Sajnálom, hogy már csak néhány rész maradt, mert amit az előzőben és a mostaniban láthattunk, rengeteg új kérdést vet még fel, amire szerintem nem fogunk 3-4 rész alatt választ kapni. Főleg, ha abból indulok ki, hogy a farkasos téma sincs kiaknázva még, plusz a Hale család titkaira sem derült fény a mai napig, pedig régen volt már az első évad...
Már kezdem hiányolni a farkasokat, hiszen anno a címe fogott meg a sorozatnak, és nem gondoltam volna, hogy elmegyünk egy teljesen más irányba. Persze ez sem rossz, de lassan kezd az American Horror Storyra hajazni, ahol minden évad másról szól.
Stilesre visszatérve pedig, nem szeretném, ha belőle is valami természetfeletti lény válna, de ahogy a dolgok alakulnak, az lesz nagy bánatomra, mert szerintem sokat dobott a sorozaton az emberi karaktere, és el se tudnám képzelni, hogy ugrándozzon az erdőbe Isaacel meg Scottal.
Apropó Scott... Már böki a csőröm, hogy alfa a srác, de ha belegondolunk, feleslegesen. Jó, ő a trúalfa meg minden, de az ember azt várná, hogy akkor már erősebb legyen mindennél és mindenkinél.
Azt hiszem, kicsit pipa vagyok Jeffre, mert annak idején remek sorozatnak indult, de a varázsa elveszett így a 3b közepe felé. nea.gif
4 felhasználónak tetszik: marti27, hayley4, Dorci000, xxxddd
2014. március 04. 19:44 #598
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2014.03.04. 19:18)
Már kezdem hiányolni a farkasokat... 
Stilesre visszatérve ... sokat dobott a sorozaton az emberi karaktere...

Teljesen egyetértek! Az évad első fele ilyen szempontból sokkal izgalmasabb volt, volt rendesen akció, voltak vérfarkasok, még Deucalion is hiányzik, pedig ő nem volt piskóta. A Hale családról még mindig alig tudunk valamit, Talia is csak 1-2 részben szerepelt, és azt se tudtuk meg hogy mit mondott pontosan Dereknek, leszámítva hogy valószínüleg elmondta hogy Peternek van egy lánya. Stiles dobta fel a sorozatot a szarkasztikus poénjaival, meg azzal hogy egy kicsit lüke volt, elesett, soha nem mondták ki jól a nevét ("Bilinski", the jó ég de imádtam azt a részt rohog.gif ) és mostmár ez is kezd eltűnni a sorozatból. sad.gif

A mai résszel kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak. Megint egyre több a kérdés, és alig 3 rész van hátra, ami megintcsak azt jelenti a felére legalább nem fogunk választ kapni. Személy szerint nem voltam/vagyok oda ezért a "japán" dologért. Mármint ahogy LittleWalker is említette, egy a vérfarkasokról kéne hogy szóljon, oké hogy kell egy-két új dolog, de szerintem azért már egy kicsit kezdünk afelé haladni, hogy a japán és ázsai emberekből több lesz, mint az amerikaiakból. rolleyes.gif A srácot, akiből Nogitsune lett megsajnáltám, mert nem érdemelte meg se a halált, se pedig hogy egy szörnyeteg legyen belőle. Kira anyja nekem nem szimpatikus, főleg hogy jön ezzel a "mindenképp öljük meg a Nogitsunet" dumával, ami egy ponton érthető, de egy idő után már sok. Allison kicsit fura, megsajnáltam őt is, és Isaacet is ahogy róla beszélt, de amikor a Scottal való kapcsolatát ecsetelgette csak nekem tűnt egy kicsit erőltetettnek? Mármint ő lökte el magától, ő kezdett ki Isaac-kel és mikor Scott végre túl akar lépni rajta kezd rájönni hogy talán mégis csak őt akarja? Lydia és Peter hiányzott ebből a részből, amikor még nem kezdődött el az évad B része velük kapcsolatban is annyi spoilert mondott Jeff és alig teljesült ebből is valami, és félek, hogy soha nem is fog. unsure.gif

+ már az edző is kezd hiányozni, a második évadban annyi beszólása volt, most meg a képernyőn sincs sad.gif
3 felhasználónak tetszik: marti27, hayley4, Dorci000
2014. március 04. 20:30 #599
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Ezzel a résszel esett össze az egész 3B úgy ahogy van. Nem kellett volna 24 részes 3. évad hagyni kellett volna inkább hogy kidolgozzák normálisan az egészet. Mindenbe belekapnak egy kicsit, flashback rész amikor még a történet a negyedénél sem tart de már csak 3 rész van, wolf már csak a címben van. A true alpha nem hogy over powered hanem a leggyengébb ha épp a 10 másodpercnyi harci jelenetre kerül az egész. Értelmetlen ahogy van. Hirtelen bezárták az ajtókat pedig nagyon szenvedniük kellett volna, Malia is jegelve lett, Peter-Tália beszélgetés semmi, Peter alfás terve sehol és még sorolhatnám napestig. Sajnálom hogy ennyire siettek nem tudom mi miatt de meg is lett az eredménye sajnos. mad.gif
3 felhasználónak tetszik: hayley4, Dorci000, xxxddd
2014. március 05. 09:25 #600
- törölt felhasználó -    
Igazatok van. Tetszik ez a japán cucc, még akkor is, ha néha bonyolult, de már tényleg kezdünk ebben az irányban elmenni, holott eredetileg vérfarkasokkal indult a sztori. Harapásokkal, alfákkal, harcokkal, vadászokkal. Értem én, hogy Beacon Hills jelzőfény lett a múltkori feláldozás során, és vonzza a természetfelettit, de néha már sok kicsit. Nekem az se világos, hogy miért lett a harmadik évadnak B része. A 12. rész lezárásnak tökéletes lett volna. Kíváncsi vagyok, hogy kiderül-e még egyáltalán bármi a maradék három részben, vagy összecsapják. Az igazi Alfa szerintem azért lett Scott, mert ő a (legfőbb) főszereplő. Scottnak helyén van a szíve, az esze, és szerintem remek karakter, nem biztos, hogy Alfának jó. És igaz az is, h harcok során gyenge, kb semmit nem csinál. Pedig régen beleadott apait-anyait. Plusz igen, ott van Peter alfás terve. Amikor vége lett a sorozatnak, alig vártam a folytatást, hogy kiderüljön, mi volt ez, és semmi. :/ Sőt, Ian is alig szerepel már.
És amit LittleWalker Stilesról írt, tökéletesen egyetértek vele. Nem kéne megváltoztatni a karakterét, sokkal jobb embernek.

És végre vannak stillek is a hétfői részből smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Galexa93, Dorci000
50 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!