Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 06. 23:56 #401
MissAjsa.
MissAjsa.
 
Státuszsummer nights
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 1091
Csatolások: 33
Azonosító: 208217
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.08.06. 22:50)
Késő van, szóval mára csak annyit, hogy érzelmi roncs lettem az új résztől. ohmy.gif

Hajaj,csak annyit hogy detto.Amikor Stiles az eszméletlen Cora-hoz beszél a mentőautóban és sírni kezd akkor én is pityeregni kezdtem.Aztán a Scott,Peter&Aiden,Ethan harcnál majd összecsináltam magam.Na és mikor Isaac,Alison és neki az apja berontanak majd Scott-ékkal beszélgetnek a "tanárnőről" erre Isaac nagyban bemondja: Nagyon dögös! - hát én majdnem összepisiltem magam.Szóval ez a rész ismét perfekt lett. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Average Girl, Lady Suzy, Alison Lerman
2013. augusztus 07. 05:15 #402
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (MissAjsa. @ 2013.08.06. 23:56)
Hajaj,csak annyit hogy detto.Amikor Stiles az eszméletlen Cora-hoz beszél a mentőautóban és sírni kezd akkor én is pityeregni kezdtem.Aztán a Scott,Peter&Aiden,Ethan harcnál majd összecsináltam magam.Na és mikor Isaac,Alison és neki az apja berontanak majd Scott-ékkal beszélgetnek a "tanárnőről" erre Isaac nagyban bemondja: Nagyon dögös! - hát én majdnem összepisiltem magam.Szóval ez a rész ismét perfekt lett. laugh.gif


Ahogy mindenki ránézett _nevet.gif De a vége. Mikor Stiles elfutott, és mondta Isaac hogy nem megy el Scott nélkül. És az a jelenet a fiúkkal a tetőn. Sose heverem ki. laugh.gif sad.gif
1 felhasználónak tetszik: MissAjsa.
2013. augusztus 07. 11:50 #403
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350196
Azonosító: 98426
Offline offline
Ez az új rész szerintem az évad egyik legjobb része volt. Imádtam. Jennifer tényleg egy bitch, de hát ezt mondtam már az elején is. Tudtam én, hogy nem csak annyi lesz a karaktere, hogy összejön Derekkel aztán helló. Egyébként Dereket már kezdem sajnálni. Az első barátnőjét kinyírja, a másikról meg kiderül, hogy embereket gyilkol szabadidejében. Szegény ebben az évadban már annyit szenvedett, hogy meg sem tudom számolni. Amikor Stiles Corához beszélt a mentőautóban, akkor hirtelen két dolog jutott eszembe. Az első az volt, hogy Dylan-nek milyen szexisen mély és karcos a hangja, amikor halkan beszél. rohog.gif A másik pedig, hogy mindjárt elsírom magam. Mondtam már, ha Stiles sír, akkor én is vele sírok, így megy ez. rohog.gif Isaac és Allison szerintem még mindig jó párost alkotnak, a közös részeik voltak a kedvenceim az új részben és az előzőben is. Így a végére még annyit, hogy szerintem én vagyok az egyetlen ember, aki bírja Kalit. Sőt, én egyenesen imádom a karakterét.

5 felhasználónak tetszik: MissAjsa., Misao, Alison Lerman, Beba13, hayley4
2013. augusztus 07. 13:36 #404
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Huha,az új rész (meg az előtte lévő) nekem is nagyon tetszett. Végre egy kis akció,a folytonos újabb szálak gyártása helyett. Hál'isten,már azt is tudjuk Lydia mi a csuda, aminek nagyon örülök, mert már egy ideje böki a csőrömet mióta elkezdett sikongatni. Jennifer eddig is gyanún volt, számítottam rá,hogy sokkal több ő mint vmi mosolygós, kis napközis tanárnő. Szóval ez nem lepett meg,de ennek is örülök, mert valahogy így kellett lennie. Amúgy mi ez a nagy elítélés az Allison&Isaac párost illetően? Már nem itt, de twitteren+youtube komikban is többször olvastam,hogy a legtöbb rajongó nem helyesli azt ami éppen kialakulóban van. Miért? Allison sokkal jobban nézett ki a képernyőn Izsákkal az alatt a pár jelenet alatt,mint Scottal két évadon át..
De lehet ez csak az én véleményem és nem mindenki látja így. unsure.gif
Még valami:
Leggonoszabb trükk egy rendezőtől 4EVA? Amikor az eddig legviccesebb karaktert arra használja,hogy minden epizód végén megsirassa a nézőket,mivel tudja ő fogja kiváltani belőlük a legnagyobb gyászt, azzal hogy személyiségének ellentmondó viselkedést provokáltat vele. És nem,nem,nem,deazér'igen - Stiles az akire gondolok.
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Lady Suzy
2013. augusztus 07. 15:14 #405
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Gyerekek, ez az epizód! ohmy.gif
Azt sem tudtam, hova legyek! Dylan ismét bebizonyította, miért őt szeretem a legjobban a csapatból és miért magaslik annyira ki a többiek közül. Ez alatt a színészi képességei értendők. De, én megmondtam, annyit szív szerencsétlen már mióta, tuti biztos vagyok benne, hogy Neki és Dereknek lesz a legjobb sorsa a szériában...vagy nem. tongue.gif Most már amúgy, komolyan félek, mi lesz. Alison és Isaac nekem nagyon nem tetszik, dry.gif én Scolison vagy Alliott párti vagyok, nagyon nem örülnék, ha ezek ketten egymás mellett kötnének ki. Ragaszkodó típus vagyok, és sajnálatos módon könnyen befolyásolható is. Ha tegyük fel, a 3. évaddal kezdek, akkor lehet őket pártolom, de így olyan vagyok, mint egy hisztis gyerek. Lydia még továbbra sem érdemli meg Stilest, akkor már inkább Cora, de ahogy hallom, ő is távozik. unsure.gif
Kalit nem nagyon csípem, igazából tetszik az ereje és a karaktere, a harci jelenetei, de az isten szerelmére annyira borzasztón idegesítenek azok a fél méteres karmok a lábán. Most már életcélomnak tekintem, hogy levágom egy ollóval az összeset.
Kellően izgalmas, fordulatos volt a rész, és két drámai jelenet között - ami most azért lényegesen dominánsabb alkotója volt - mégis sikerült pár poént belevinniük. Például Stiles Cora újraélesztése után tett megjegyzése, rohog.gif vagy Isaac beszólása. "Jennifer Blake. “She’s the one with the brown hair. She’s kind of hot.” _nevet.gif 1. 2. 3.
Nem hiszem el, hogy még mindig itt várakoztatnak minket, a hajam kitépem, ha nem nézhetem meg azonnal a következőt! blink.gif
Amúgy, reagálva sokatok kommentjére, én szeretem Alisont, bár sokszor engem is kiborít, bár lehet elfogult vagyok vele szemben.
5 felhasználónak tetszik: Misao, Katttah, Fancsilio, hayley4, Corby
2013. augusztus 07. 21:42 #406
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, SPOILER következik wink.gif
Ez a rész is érzelemdús, ugyanakkor irtó izgalmas volt. Cora és Stiles nagyon tetszettek együtt, és az méginkább ahogyan Stiles mondta "legközelebb jobban teszed hogy ébren leszel amikor megcsókollak" biggrin.gif Jennifert egyesen gyűlölöm, szint úgy Haley-t, bár meg kell emliteni hogy egész jól alakitja a pszihopatát. Derek ahogyan Corát akarta megmenteni, és Stiles apján segiteni is akart nagyon teszett, és Peter Hale gondoskodása is meghatott. Az alfák most pont abban a helyzetben vannak nálam hogy nem tudok mit kezdeni velük - Ethannel legalábbis. Most akkor Scottal van, vagy nem? Allison és Scott. Nem tetszik ez a páros, én is inkább Scott+Allison párti vagyok - mellesleg pedig még mindig meg van a vonzás kettejük között. Egy interjúban beszélt Crystal Daniel-ről, és ott mondta hogy az új forgatásokon összejövős jelenetek voltak Isaac és Allison között - ami kinos volt nekik (Daniel, Crystal) - szóval lesznek ilyen részek, csak hogy ne érjen senkit sokként majd a látvány. biggrin.gif Peter és McCall mama annyira szeretném ha összejönnének, az első évadban is jók lettek volna - de akkor nem sikerült. Isaac, a jelenete nagyon vicces volt, "She is the one with the brown hair, she's kinda hot." rohog.gif Akkorát nevettem rajta, szerintem tök komolyan mondta. Kali nekem is szimpatikusabb lett, sőt Ennist is hiányolom már. Deucalion megint alakitott, ahogyan mondta Kalinak "Don't point that accusing toe at me" az is akkora volt. Visszatérve Kalihoz, kiderült az is hogy Jennifer nem is Jennifer, hanem Julia. blink.gif Kicsit összezavarodtam, remélem a következő részben megértem majd. Scott megint jó volt, imádtam a mama McCall és fia párost. Egyébként érdekes fordulat volt számomra az is, hogy Derek és mindenki más is megtudta hogy Scott az igazi alfa. Peter Hale, amikor bedrogozta magát iszonyatosan jó volt, eddig is imádtam a beszólásait, de most már teljesen odavagyok érte és Ian-ért. heart.gif
Remélem nem lett túl hosszú, ha igen akkor elnézést. blush.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, Alison Lerman, Lilimooo, Corby, hayley4
2013. augusztus 08. 12:07 #407
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
ez a új részre csak annyit írok.: nagy NO COMMENT taps.gif
2013. augusztus 08. 13:36 #408
Virginia2
Virginia2
új tag
 
StátuszSpring time
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 30
Azonosító: 193135
Offline offline
Nagyon jó sorozat! smileeee.gif Imádom! wub.gif
2013. augusztus 08. 22:39 #409
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.08.07. 21:42)
Visszatérve Kalihoz, kiderült az is hogy Jennifer nem is Jennifer, hanem Julia.  blink.gif Kicsit összezavarodtam, remélem a következő részben megértem majd.


SPOLIER?Pedig szerintem ez egész egyszerű volt így első nézésre is...
Jennifer valódi neve Julia volt ugyebár, aki Kali megbízottja/küldöttje (nem tudom hogyan fordítják) volt még az Alpha Pack előtt. Amikor Kali megölte az egész falkáját, hogy Ennis-szel lehessen, akkor megölte Juliát is, de mivel ő volt az akiben megbízott mindig és szerette is, ezért nem tudta befejezni, amit elkezdett, így inkább csak elsétált onnan, remélve, hogy Julia belehal a sérüléseibe. Nem így lett, szóval Julia felvette a Jennifer Blake nevet és most próbál bosszút állni az Alfákon.//
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. augusztus 09. 00:09 #410
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Annyi mindent írnék, sok jelenetet ki tudnék emelni, hogy mi tetszik de ti is látjátok.
Nem is tudom mi lenne velem nyáron, ha nem lenne ez a sorozat. Stiles-nak köszönhetően olyan hangulatváltozásaim vannak a rész alatt, hogy csak na. Stiles-sal sírok és vele nevetek... nagyszerű színész. A többiek is tudnak jókat mondani pl. a mostani részbe Isaac. Én szívesen együtt látnám Isaac-et Alison-nal, de Scott-tal is, úgy hogy tök mindegy. Alison-t az 1. évadba kedveltem de a 2. évadba megtéptem volna, most valamivel jobb. smileeee.gif Stiles megérdemelne egy barátnőt, aki szereti. Én szurkoltam, hogy Lydia észrevegye, de kezdtem belefáradni, plussz ott volt Jackson. Corát szánnám most neki, nagyon aranyosak lennének együtt. Egy Lydia féle könnyűvérű lány lehet megbántaná Stiles-t (láttam, h lesz egy csók köztük, szóval Lydia vigyázz! tucherch.gif ) Corát is most kell kiírni reklamalo.gif ,de remélem nem ölik meg. Szegény Derek nem tudom, hogy viselné. Ő is megérdemelne egy igaz szerelmet, de nem Mrs. Voldemort-ot. Ez a nő nekem gyanús volt és amúgy se illetek össze Derekkel, de úgy voltam ha neki jó, akkor legyen. A szülőket remélem nem bántja az a nő. Deucalion-tól a hideg kiráz, de jól csinálja amit csinál, kicsit olyan Peter-es csak durvább. Ó igen Petert is megkedveltem. Kali-t utálom, nagyon irritál. Minden rész egy érzelmi hullámvasút, de így jó. good.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, hayley4
2013. augusztus 09. 18:34 #411
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Őszintén megmondom hogy nagyon megsajnáltam Jennifert/Juliat.
2013. augusztus 09. 18:37 #412
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Amúgy színészileg engem három ember nyűgöz le egyre jobban. Dylan, Daniel és Tyler H. Tyler nekem ott tetszett a legjobban (mostanában) ahol meghalt Boyd. Annyira jól játszott ott, hogy kb a szívem szakadt meg. Isaac a Motel Californiában tetszett nagyon, Dylan meg mindhol baromi jól hozza a formát. Viszont kicsi Ty is fejlődik az első évadhoz képest szerintem.
2 felhasználónak tetszik: Fancsilio, hayley4
2013. augusztus 09. 20:23 #413
- törölt felhasználó -    
Hoztam egy behind the scenes videót annak akit érdekel, ahol benne van Shadow a farkas, nagyon izgatott vagyok mikor láthatom majd ezt a részt, mert szerintem egy gyönyörű állat. Mellesleg lesz megint teliholdos rész is, legalábbis Jeff Davis - a sorozatkészitő aki még nem tudja - ezt nyilatkozta, és megtudunk a kövi részből is valamit arról hogy Peter miért változtatta át Lydiát azzá ami. smileeee.gif

4 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Zsuzsy93, Alison Lerman, hayley4
2013. augusztus 12. 18:35 #414
- törölt felhasználó -    
Gyerekek, én kicsit csalódott vagyok, és meglepett, h a Teen Wolf egy díjat se zsebelt be :/ Ti mit gondoltok erről?
4 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Average Girl, hayley4, marti27
2013. augusztus 12. 18:40 #415
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.08.12. 18:35)
Gyerekek, én kicsit csalódott vagyok, és meglepett, h a Teen Wolf egy díjat se zsebelt be :/ Ti mit gondoltok erről?

Szintúgy.. dry.gif Megint a Vámpirnaplók vitték a primert, meg a Pretty Little Liars.
1 felhasználónak tetszik: Corby
2013. augusztus 12. 19:12 #416
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.08.09. 20:23)
Hoztam egy behind the scenes videót annak akit érdekel, ahol benne van Shadow a farkas, nagyon izgatott vagyok mikor láthatom majd ezt a részt, mert szerintem egy gyönyörű állat.



Anyám, mekkora egy jószág ez te! ohmy.gif Két hátsólábára áll, van olyan nagy mint a fickó. Amúgy szerintem az egy hatalmas előrelépés lenne a show részéről, ha igazi farkasokat is alkalmaznának. Ugye az oké,hogy félig farkasnak maszkírozott, tinik szaladgálnak,de az milyen lenne már,ha teljesen át is tudnának alakulni. Nem csak,hogy a színészek fel lennének mentve néhány szerves jelenet alól, de szerintem sokkal látványosabb lenne.
Nagyon várós! w00t.gif Tényleg gyönyörű egy állat, bár én inkább így a távolból csodálom. secret.gif
3 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, hayley4, mikieger
2013. augusztus 12. 21:19 #417
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.08.12. 18:35)
Gyerekek, én kicsit csalódott vagyok, és meglepett, h a Teen Wolf egy díjat se zsebelt be :/ Ti mit gondoltok erről?


Abszolút egyetértek! De nem csak az, hogy nem kapott díjat, hanem még jelölést sem! blink.gif
Pedig annyira izgalmas, ötletben gazdag széria, tele tehetséges színészekkel.
A Pretty Little Liars megérdemelte, mert tartja a színvonalat, de a Vámpírnaplóktól most én is sajnáltam a díjat, mert már nagyon ellaposodott a sztori. unsure.gif
Én örültem volna annak is, ha a New Girl, a Zöld íjász vagy a Szépség és a szörny nyer valamit, mert megérdemelték volna. De Dylan O'Brien színészi alakításáért 1000%! blush.gif
8 felhasználónak tetszik: Misao, Katttah, Judit107, SmileyZ, hayley4, mikieger, marti27, Corby
2013. augusztus 14. 01:35 #418
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Én is csalódott voltam, hogy nem kapott semmit a Teen wolf. Szeretem a TVD-t is nagyon, de beismerem a TW most jobb.
SPOILER
Hujujj ennek a mostani résznek a vége ütött nálam. Onnan, hogy Derek-Cora és fagyos vízben a csapat. Az eleje is jól kezdődött, egy kis Sterek jelenettel. Egy az egybe olyan volt mint, talán a 1x04-be. Ájult Dereket Stiles pofozza. Scott apjának olyan színészt találtak, aki hasonlít is rá. Stydia csóknál többre számítottam, de azért látszik, hogy kezdenek közel kerülni egymáshoz. Allison és Isaac is úgy szintén. Na de remélem lesz Stora! Vagy ha nem is az, de legalább Cora ne haljon meg és vissza tudják hozni. Megnyugodna a kis lelkem. Egyre kevesebb rá az esély, de álmodozni jó. lazy.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, hayley4
2013. augusztus 14. 02:00 #419
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Atya ég... shout.gif

A legutóbbi rész nálam ütött, főleg a vége. Fogtam a fejemet, néztem a perceket, hogy még mennyi van hátra, nem tudtam elhinni, hogy így lett vége. Először is szeretem Morrellt, remélem nem fog belehalni a sérülésébe. Meglepődtem, hogy Isaac Alisonhoz állt, és nem Scotthoz, de aztán rájöttem, hogy Deatonnak nincs kapcsolata Alisonnal. Ezt a bitchJennifert meg most már jó lenne, ha valaki seggbe rúgná, eddig mindig talált valami okot arra, hogy életben tartsák, remélem ezúttal nem tud majd. Dereket nagyon sajnálom, amiért folyton áldozatokat kell hoznia a többiekért. Persze, megértem, hogy a húgát szeretné megmenteni, de ez így akkor sem fair fele szemben. Peteren viszont azt láttam, hogy vonakodik, amikor Cora megmentéséről van szó. Valamelyest mégis próbálja megmenteni mindkettejüket (Derek&Cora), de nem szívesen állt az utolsó másodpercekben Cora megmentése mellett... legalábbis nem efféle módon. Viszont az utóbbi két részben nagyon bírtam, kezdem egyre jobban megszeretni Petert. wub.gif Na, és a vége. Wow. Elég idegtépő volt a zene hozzá, nemhogy még a jelenetek tartalma... Scott apját egyáltalán nem ilyennek képzeltem el, valamivel másabbnak, kb. mint Mario Lopez. rohog.gif Viszont nekem bejött így elsőre, bár amikor azt mondta Stiles Scottnak, hogy az apja a városban van, egyből beugrott, hogy tuti az az FBI-os arc, akire gondol. Szóval izgalmas volt ez a rész, de biztosan lesz valami gubanc ezzel a "meghalunkdemégsem" dologgal. Illetve szeretném is, hogy legyen, mert úgy izgalmas, de nem, mert mindhárom szereplőt imádom. mellow.gif És ha belegondolok, hogy még egy hét a következő részig... sleep.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Zsuzsy93, hayley4, Lady Suzy
2013. augusztus 14. 18:17 #420
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Na ne. dry.gif
Amikor a To be continued felirat megjelent, kb. ilyen volt a reakcióm, de az egész 40 percet végigordítoztam. Stylest még mindig nem érdemli meg Lydia, de ez a csók nagyon édes volt kettejük között. Most már komolyan aggódok minden szereplőért, mert a készítők úgy tűnik, átmennek George R.R. Martin-ba. blink.gif Gondolom nem tennék el láb alól, de ha az én Styles-omnak valami baja lesz, akkor itt komoly gondok lesznek. A legutolsó percekben olyan volt a feszültség, hogy nem is emlékszem, vettem e levegőt. A Carter tesók amúgy még nem igazán tetszenek, de lehet csak mert hiányzik Colton. unsure.gif
Amikor feltűnt az FBI-os csávó az epizód elején, még nem is sejtettem, hogy fontos szereplő lehet, mármint Scott életében. Erre kiderül, hogy ő az apja?
A zenék is nagyon jelenethez illőek voltak, mondjuk ez majdnem mindig így van, percenként állítottam meg a sorozatot és írogattam a dal címeket! biggrin.gif
Nagyon de nagyon várom a jövő hetet! Mellesleg imádom ezt a képet most...
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Zsuzsy93, hayley4, Misao
50 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!