Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 05. 11:32 #321
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2013.07.04. 23:41)
Ez az évad rengeteg meglepetést tartogat még a számunkra, hiszen 12 helyett 24 részt kapunk, ami szerintem hihetetlenül jó, és tényleg lesz min rágódnunk. biggrin.gif
ON: Már jöhetne az új rész, ez az egyetlen sorozat, amit képes vagyok felirat nélkül nézni, mert nem bírom kivárni. Hihetetlenül tetszik ez az évad, és most talán mindenkit kedvelek a szereplők közül, egyedül Kali az, aki szerintem kicsit parás, de amúgy imádom, hogy nincs egy cipője sem. (Pl az az oszlopon való lecsúszás...! xD)
++ Észrevettem, hogy a jelenetben, ahol Ennis és Derek lezuhannak, az esés közben Derek pólója még ép, semmi karmolás, de amikor leérnek, egyből ott virít a három csík és a seb. #wtf? Zuhanás közben nem tudtak harcolni, mert egymás mellett estek.
A másik meg az, hogy a Stiles-Danny és sms résznél Danny válaszol Stilesnek, de a telefon nem mutatja a szöveget, vagy hogy egyáltalán Stiles megkapta volna, de mégis válaszol Dannynek. biggrin.gif
A harmadik pedig, hogy a végén Jennifer bekötötte az övét, de ahogy Derek odaért, egyből kipattant a kocsiból. Bár lehet, hogy elkerülte a figyelmemet az öv kicsatolása, de na... biggrin.gif
Ez most mi? xD Na, mindegy, nem lényeges, csak egy-két észrevétel... biggrin.gif Szeretek az ilyeneken fennakadni.

Én telen osszel sehol nem talaltam a masodik es az elso evadoy, szoval ugy neztem de nem olyan nehez a sorozatnak a szovege hogy annyira kelljeb a felirat szerintem. Marmint szerintem blush.gif
ON : En meg azt vettem eszre, hogy amikor Cora a mozgolepcsonel van ahova Derek esett, Ennis veret es neki a helyet fogdossa, nem azt ahol Derek volt rohog.gif
Kalit en se szeretem, de egyebkent Felisha jo szineszno wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2013. július 05. 15:03 #322
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.07.04. 23:41)

++ Észrevettem, hogy a jelenetben, ahol Ennis és Derek lezuhannak, az esés közben Derek pólója még ép, semmi karmolás, de amikor leérnek, egyből ott virít a három csík és a seb. #wtf? Zuhanás közben nem tudtak harcolni, mert egymás mellett estek.
A másik meg az, hogy a Stiles-Danny és sms résznél Danny válaszol Stilesnek, de a telefon nem mutatja a szöveget, vagy hogy egyáltalán Stiles megkapta volna, de mégis válaszol Dannynek. biggrin.gif
A harmadik pedig, hogy a végén Jennifer bekötötte az övét, de ahogy Derek odaért, egyből kipattant a kocsiból. Bár lehet, hogy elkerülte a figyelmemet az öv kicsatolása, de na... biggrin.gif
Ez most mi? xD Na, mindegy, nem lényeges, csak egy-két észrevétel... biggrin.gif Szeretek az ilyeneken fennakadni.[/font]


Hát ha már a bakiknál tartunk: most totál éber voltam és észre vetétek, hogy a buszon Stiles mikor Scottot kérdezi a tableten az idő: 4.49, majd mikor kicsivel később SMS-ezik Dannynek, hogy tudja meg mit néz annyira Ethan a telefonján, ott Danny telefonján az idő 3.16 ... Na ez meg hogyan? Ekkora az időeltolódás a busz eleje és vége között... rohog.gif
AMúgy nekem is nagyon tetszik ez az évad, már alig várom a következő részt. blush.gif
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Katttah, Lady Suzy, Fancsilio, Ajsika
2013. július 06. 20:59 #323
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Remélem én is csatlakozhatok erre a forum-ra. smileeee.gif
Én szerintem Scott anyja meghal (remélem nem) mivel promo-ban az volt. És szerintem Alison nem lesz vérfarkas ( ne is legyen). ohmy.gif Csak abban tudok reménykedni hogy Scott és Alison újra együtt legyenek, Isaac meg ne haljon neee. w00t.gif Blake tanárnő és Derek .. úúúh nem tudok mit mondani rá.. Na jó.. befejeztem de rémült lettem a 3x6 promo miatt MOTEL. ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Ajsika
2013. július 08. 13:32 #324
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.06. 20:59)
Remélem én is csatlakozhatok erre a forum-ra. smileeee.gif
Én szerintem Scott anyja meghal (remélem nem) mivel promo-ban az volt. És szerintem Alison nem lesz vérfarkas ( ne is legyen).  ohmy.gif Csak abban tudok reménykedni hogy Scott és Alison újra együtt legyenek, Isaac meg ne haljon neee.  w00t.gif Blake tanárnő és Derek .. úúúh nem tudok mit mondani rá.. Na jó.. befejeztem de rémült lettem a 3x6 promo miatt MOTEL.  ohmy.gif


Mondjuk szerintem várható egy meglepő vérfarkassá válás, mivel egyre jobban fogynak, na jó gyerekek elveszítettük Ericát. sad.gif Tehát nagyon fordulat lenne, ha mondjuk Allison maga is farkas lenne, hiszen nemrégiben még a másik csapatban játszott, nem? rohog.gif De lehet, hogy inkább Allison apja lesz farkas, hát most miért ne. Mondjuk még nem hiszem, maximum évadzáróban, az meg még messze van. rohog.gif Na de a lényeg, szerintem Isaac nem hal meg, miért halna meg? A 3x6 promó meg - hát nem is tudom. Már alig várom a részt. rohog.gif
2013. július 09. 13:37 #325
- törölt felhasználó -    
Figyelem, spoiler veszély!
Ez a rész brutálisan jó volt, nekem az egész nagyon tetszett. Már amikor megérkeztek a helyre, lehetett "érezni" a feszültséget. Boyd karaktere aztán sok meglepetést tartogat, érdeke volt. Isaacről pedig azt hittem, hogy több szerepet kap, de azért így is sajnáltam. Ethan pedig most kifejezetten szimpatikus volt, bár kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a Dannys dolognak a folytatása. Meg azért majdnem kettőbe vágta magát, hú, nem tudom, nekem annyira tetszett, hogy Stiles egyből a segítségére sietett. Az meg, hogy Lydia idézte elő a dolgokat, nekem kicsit furcsán jött le, de ez a szál megint csak idővel bontakozik majd ki. Derek és Jennifer pedig mindent vittek, sejtettem, hogy nem csak egy szimpla tanárnőről van szó, mert ugye Derek mondta, hogy ezek a sebek csak idővel gyógyulnak meg, erre a csóktól az egész testén eltűntek a karmolások. Nagyon tetszett, főleg, hogy őszinték voltak egymással. Én nem vagyok nagy Scott rajongó, engem inkább a háttérkarakterek izgatnak, de tény és való, hogy megható volt a beszéde, én arra számítottam, hogy majd Allison hozza vissza, ehelyett Stiles volt az. Könnyek szöktek a szemembe, ahogy beszélt arról, hogy ők testvérek. A résznek az volt a legnagyobb hibája, hogy megint nem haladtunk sokat előre, csak egy pár pluszinformációt kaptunk, mondjuk még mindig van hátra 18 rész, így nem aggódom. Éés Stiles és Lydia még mindig remek páros!
Szóval igen, megérte nem kivárni a feliratot, mostantól így fogom nézni, mert annyira egyszerű a szövege, hogy nem éri meg a feliratra várni. :D Imádtam!
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Fancsilio, mikieger, Lilimooo
2013. július 09. 16:46 #326
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Én szerintem rossz ötlet volt hogy Erica haljon meg, nekem ő volt a 4ik kedvencem, lehet túlzás de sírtam hogy ő már nem szerepel majd a sorozatban. És tényleg előfordulhat hogy Alison apja vérfarkas lesz.. Szerintem lehet úgy is hogy megharapja az Alfa és belehal.. Miért ne? Ez izgalmas lehet. És Isaac több szerepet kapjon már.. Szerintem jól játssza a szerepet. thumbsup.gif és tényleg nem bonyolult a sorozat felirat nélkül (mivel úgy nézzem a sorozatot) meghatódtam a új részen mellow.gif várom az új részt! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Corby
2013. július 09. 18:07 #327
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Ez a rész is nagyon ott volt. A vége felé én is megkönnyeztem, amikor Stiles próbálta lebeszélni Scottot az öngyilkosságról, de egyébként tök mindegy, mert ha Stiles sír, akkor én is sírok vele. biggrin.gif A Derek és Jennifer jelenetek nagyon édesek voltak, kezdem megkedvelni ezt a nőt, de azért az a bizonytalanságom iránta akkor is ott van. Viszont azok a Lydia & Stiles részek. wub.gif Ilyenkor mindig az jut eszembe, ahogy Stiles próbálkozott nála az előző két évadban, most meg tessék. Lydia mindenben számít rá. Nem tudom miért találom ezt aranyosnak. biggrin.gif Azt sajnáltam, hogy Cora és Peter nem voltak benne, igazából fogalmam sincs, hogy mit csinálhattak, de jót röhögtem volna, ha éppen akkor toppannak be a házba, amikor Derek a tanárnővel hentereg az ágyon. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Beba13, Katttah, Corby, Alison Lerman
2013. július 09. 19:07 #328
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2013.07.09. 18:07)
Ez a rész is nagyon ott volt. A vége felé én is megkönnyeztem, amikor Stiles próbálta lebeszélni Scottot az öngyilkosságról, de egyébként tök mindegy, mert ha Stiles sír, akkor én is sírok vele. biggrin.gif A Derek és Jennifer jelenetek nagyon édesek voltak, kezdem megkedvelni ezt a nőt, de azért az a bizonytalanságom iránta akkor is ott van. Viszont azok a Lydia & Stiles részek. wub.gif Ilyenkor mindig az jut eszembe, ahogy Stiles próbálkozott nála az előző két évadban, most meg tessék. Lydia mindenben számít rá. Nem tudom miért találom ezt aranyosnak. biggrin.gif Azt sajnáltam, hogy Cora és Peter nem voltak benne, igazából fogalmam sincs, hogy mit csinálhattak, de jót röhögtem volna, ha éppen akkor toppannak be a házba, amikor Derek a tanárnővel hentereg az ágyon. rohog.gif

szerintem Peter és Cora keresik Derek-et és azért szerintem nem voltak benne az új részben. smileeee.gif de remélem hogy következő részben benne lesznek mert Peter-t kezdem kedvelni szerintem már nem gonosz már ő.. smileeee.gif Szomszéd barat azt mondta nekem hogy olvasott olyat Derek-nek van öccse és ő is benne lesz majd sorozatban.. én nem tudom hogy ez igaz lenne.. Szerintem max a Derek család múltjáról mesélés közben benne szerepelhetne. Na jó, sok dolog van amit akarnám blush.gif
2013. július 09. 23:02 #329
- törölt felhasználó -    
Végignéztem a részt és nagyon tetszett, de egyben meg is hatott, egy kis SPOILER következik smileeee.gif
Abban amit Stiles mondott Scottnak, hogy Lydia lehet a dolgok mögöt erős gyanúm van hogy még a későbbi részekben lesz valami kapcsolat, de szerintem nem ő öli meg az embereket, ez valamennyire nyilvánvaló. + Matt-et is megemlitették akit nem értem miért is, hiszen Gerard megölte - vizbefolytotta a második évad végén, igy lett ő Jackson/a Kanima irányitója. blink.gif Ethan és Danny között amikor az ágyon voltak és Danny sebéről beszélgettek, amikor Ethan megemlitette, hogy van rá mód hogy eltűnjön elgondolkoztam és rájöttem, hogy talán Danny lesz az, aki vérfarkas lesz - persze ez csak egy teória. biggrin.gif Boyd és Alicia szerintem még része lesz a következő részeknek, másként nem hozták volna fel de lehet hogy tévedek. És el ne felejtsem megemliteni hogy Miss Tanárnő, (akit nem birok) azt is mondta Dereknek hogy már sok "rossz" dolgon ment keresztül és ez olyan furán hangzott. blink.gif Ethantől rendes volt hogy beavatta Scott-ot abban, hogy mi lesz Derekkel és hogy egyáltalán életben van. Mellesleg Gerard megjelenése szerintem fontos mozzanata lesz szerintem az elkövetkezendő epizódoknak, és valami lesz közte és Deucalion között, és emlitésre méltó hogy egy egész nyár óta vérzik az orra amiben szerintem már rég meghalt volna. biggrin.gif
Isaac sajnálom, hogy nem volt benne annyit, és nagyon megijedtem amikor az apja hangját meghallottam, mert azt a karaktert sem birtam nagyon. rolleyes.gif
Mellesleg azt láttam egy interjúban Holland-el hogy valami lesz közte és Stiles között az első 12 rész végére, szóval Stydia! heart.gif blush.gif
És nekem is hiányzott 'sassy' Peter, és persze Cora is rohog.gif
Én is megkönnyeztem a Scott és Stiles beszélgetés alatt. cray.gif
Remélem nem lett túl hosszú, de szerintem eddig ez volt a legjobb rész a harmadik évadban thumbsup.gif

4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Fancsilio, Beba13, Katttah
2013. július 10. 20:33 #330
- törölt felhasználó -    
Megérkeztem én is. smileeee.gif Hűha, megint adtak a készítők egy adag gondolkodnivalót.
Annyira szokatlan, hogy egyenlőre érdekes mozzanatok csak hébe-hóba bukkanak fel a részekben, mert vagy lezárják rögtön vagy annyira húzzák halasztják, hogy egy idő után már nem is fogunk emlékezni rá, ugyanakkor megy ezerrel az egész évad történetének alapozása. Eddig ugye nem ezt szokhattuk meg, de most legalább több rész lesz, mint eddig volt, ami nem is baj. Biztos megszokom a dolgot, mindenesetre már most nagyon izgalmas a történet.
Stydia heart.gif még mindig a szívem csücske annyira édesek együtt. Néha már várom, hogy befejezzék egymás mondatát, annyira egy rugóra jár az agyuk. Stiles megint hozta a formáját és kombinált ezerrel, de elég gyakran bejönnek a számításai. Kíváncsi vagyok, hogy a jelöltjei közül vajon ki is lesz a megfelelő. Lydia háttérsztoriját, pedig már tűkön ülve várom. Komolyan érdekel, hogy miért hall dolgokat, amiket mások nem. A mostani részben, mintha nem ő idézte volna elő a hallucinációkat, bármennyire is akarták rá terelni a gyanút (de legalább később kiderült, hogy most nem ő volt a ludas), hanem előre megérezte volna, hogy ki mit fog tenni. A pár a szomszéd szobában = Ethan félbe akarta vágni magát. Vízcsobogás = Boyd vízbe akarta fojtani magát. Az immunitás pedig külön érdekes lehet még.
Ha már szóba hoztam Ethant. A Danny-Ethan páros szerintem még hozhat érdekes dolgokat. Legalábbis a vérfarkasos utalás miatt.
Boyd is érdekes volt most. Egész új dolgokat tudtunk meg róla. Például a testvéréről. Isaac, szívem, lassan idegösszeroppanást kap az állandó kínzástól. Még mindig fenntartom, hogy azért lett főszereplő, hogy legyen kit szadizni.
Derek és a tanárnő kapcsolata nekem kicsit gyors volt, úgy értem cukik együtt meg minden, de azok után ami a nővel történt Cora és Boyd miatt, lehet nem bíznék meg ennyire benne, ugyanakkor Derek is kiszolgáltatta magát neki egy kicsit. Hmm... Végülis lehet kihoznak még ebből valamit.
Allison egyenlőre érdektelen számomra, eddig egy részben volt az, hogy oké visszatért a harcos Allison, remélem látjuk még.
Scottról az előző rész miatt azt mondtam nem aggódtam, most sem túlzottan érdekelt, hogy mi lesz vele, de azért több érzelmet váltott ki belőlem, mint múltkor. Igazából akkor állt meg a szívem, amikor Stiles belépett mellé a tócsába. Nem tudom mennyire normális, hogy amikor ő beszél ilyen komolyan és hozza ezt az igazi felnőtt énjét, mindig megríkat valamivel. Most is elhittem neki, hogy Scott nélkül lenne senki és nem akkor volt az, amikor még nem volt Scott vérfarkas. Jaj Dylan, miért teszed ezt velem? Annyira jó színész vagy. meghajolo.gif
A tűzben az a darach volt? Az amit Lydia látott? Mert már most rám hozta a frászt. fear.gif
Annyira tudtam, hogy Gerard még valahogy képbe kerül. Ez az orrvérzés még mindig nem végzett vele?! Én mondom hallhatatlan ez az ember. _nevet.gif Argent apuka úgy látom beszáll az öljük meg Deucaliont buliba! Hajrá srácok, bár én kifejezettem kedvelem ezt a kissé elmebeteg figurát.

Éljen az újabb regény. rohog.gif Alig várom már a következő részt. Az előzetes alapján még érdekesebb lesz.
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Fancsilio
2013. július 11. 10:59 #331
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsmekaylie @ 2013.07.10. 20:33)
Megérkeztem én is.  smileeee.gif Hűha, megint adtak a készítők egy adag gondolkodnivalót. 
Annyira szokatlan, hogy egyenlőre érdekes mozzanatok csak hébe-hóba bukkanak fel a részekben, mert vagy lezárják rögtön vagy annyira húzzák halasztják, hogy egy idő után már nem is fogunk emlékezni rá, ugyanakkor megy ezerrel az egész évad történetének alapozása. Eddig ugye nem ezt szokhattuk meg, de most legalább több rész lesz, mint eddig volt, ami nem is baj. Biztos megszokom a dolgot, mindenesetre már most nagyon izgalmas a történet.
Stydia heart.gif még mindig a szívem csücske annyira édesek együtt. Néha már várom, hogy befejezzék egymás mondatát, annyira egy rugóra jár az agyuk. Stiles megint hozta a formáját és kombinált ezerrel, de elég gyakran bejönnek a számításai. Kíváncsi vagyok, hogy a jelöltjei közül vajon ki is lesz a megfelelő. Lydia háttérsztoriját, pedig már tűkön ülve várom. Komolyan érdekel, hogy miért hall dolgokat, amiket mások nem. A mostani részben, mintha nem ő idézte volna elő a hallucinációkat, bármennyire is akarták rá terelni a gyanút (de legalább később kiderült, hogy most nem ő volt a ludas), hanem előre megérezte volna, hogy ki mit fog tenni. A pár a szomszéd szobában = Ethan félbe akarta vágni magát. Vízcsobogás = Boyd vízbe akarta fojtani magát. Az immunitás pedig külön érdekes lehet még. 
Ha már szóba hoztam Ethant. A Danny-Ethan páros szerintem még hozhat érdekes dolgokat. Legalábbis a vérfarkasos utalás miatt.
Boyd is érdekes volt most. Egész új dolgokat tudtunk meg róla. Például a testvéréről. Isaac, szívem, lassan idegösszeroppanást kap az állandó kínzástól. Még mindig fenntartom, hogy azért lett főszereplő, hogy legyen kit szadizni. 
Derek és a tanárnő kapcsolata nekem kicsit gyors volt, úgy értem cukik együtt meg minden, de azok után ami a nővel történt Cora és Boyd miatt, lehet nem bíznék meg ennyire benne, ugyanakkor Derek is kiszolgáltatta magát neki egy kicsit. Hmm... Végülis lehet kihoznak még ebből valamit. 
Allison egyenlőre érdektelen számomra, eddig egy részben volt az, hogy oké visszatért a harcos Allison, remélem látjuk még. 
Scottról az előző rész miatt azt mondtam nem aggódtam, most sem túlzottan érdekelt, hogy mi lesz vele, de azért több érzelmet váltott ki belőlem, mint múltkor. Igazából akkor állt meg a szívem, amikor Stiles belépett mellé a tócsába. Nem tudom mennyire normális, hogy amikor ő beszél ilyen komolyan és hozza ezt az igazi felnőtt énjét, mindig megríkat valamivel. Most is elhittem neki, hogy Scott nélkül lenne senki és nem akkor volt az, amikor még nem volt Scott vérfarkas. Jaj Dylan, miért teszed ezt velem? Annyira jó színész vagy.  meghajolo.gif 
A tűzben az a darach volt? Az amit Lydia látott? Mert már most rám hozta a frászt. fear.gif 
Annyira tudtam, hogy Gerard még valahogy képbe kerül. Ez az orrvérzés még mindig nem végzett vele?! Én mondom hallhatatlan ez az ember.  _nevet.gif Argent apuka úgy látom beszáll az öljük meg Deucaliont buliba! Hajrá srácok, bár én kifejezettem kedvelem ezt a kissé elmebeteg figurát.

Éljen az újabb regény.  rohog.gif Alig várom már a következő részt. Az előzetes alapján még érdekesebb lesz.

Hat az biztos hogy erdekes lesz, mert szerintem valaki megint neg fog halni, vagy csak a kemia tanar holttestet talaljak meg. rolleyes.gif
Egyebkent Derek es Jennifer kapcsolata nagyon hirtelen jott es szerintem pont ezert nem is fog annyira sokaig tartani, vagy csak en hiszem ezt blush.gif
Egyebkent igy hogy meghalt Ennis mar egy kicsit hianyzik, mert azert valamennyire jo szereplo volt. Es szerintem Kali a kovetkezo reszben meg fogja bosszuli a halalat, mert azert ok kozel alltak egymashoz mondjuk szegeny csak nen us sejti hogy Deucalion olte meg. unsure.gif
A franciatanarno meg nem is tudom kinek az oldalan all, annyira misztikus o is. smileeee.gif
2013. július 11. 14:01 #332
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Csak én vagyok úgy hogy nem akarom hogy Ethan és Danny kapcsolat folytatódjon? Én szerintem nem kéne, jó igaz így izgalmas stb. De nektek mi a véleményetek erről? boredom.gif
2013. július 11. 15:00 #333
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
ez a részen csak én sírósan röhögtem? _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Minimanó94, mikieger, Galexa93, Alison Lerman
2013. július 11. 16:58 #334
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.11. 15:00)
ez a részen csak én sírósan röhögtem?  _nevet.gif

Én is nevettem nagyon. biggrin.gif
És amikor ez az osztály elött kiesett Styles zsebéböl? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Lady Suzy
2013. július 11. 18:58 #335
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.11. 14:01)
Csak én vagyok úgy hogy nem akarom hogy Ethan és Danny kapcsolat folytatódjon? Én szerintem nem kéne, jó igaz így izgalmas stb. De nektek mi a véleményetek erről?  boredom.gif


Én valahol örülök neki, hogy végre kezdenek valamit Dannyvel, mert az előző kettő évadban úgy éreztem, hogy csak van a sorozatban, de semmi érdekes nem történt vele. Hébe-hóba, ha belekeveredett az akcióba, de nem éreztem azt, hogy tevékeny része lenne a történetnek, pedig nagyon nyomatták. Valahol talán az is benne van a dologban, hogy azzal akarják egy kicsit közelebb hozni az ikreket az emberekhez, hogy a kedvelt karakterekhez kapcsolják őket. Ugyanakkor egy előreutalás is lehet a jövőre nézve, pl.: hogy esetleg az ikrek a jó oldalra állnak. Úgy értem az ikrek már most nagyon érdekes karakterek, nehéz őket teljesen kiismerni, mert mikor azt hiszed, hogy oké tudod melyik oldalon állnak, akkor csinálnak valami olyat, ami ezt megkérdőjelezi. A Carver tesóknak pedig gratula, mert szerintem nagyon jól hozzák a karaktereket.
Visszakanyarodva a kérdésedre. Én azt mondom, hogy egyenlőre még szokatlan a sorozatban az ehhez hasonló páros, érdekes dolgokat eredményezhet a kapcsolatuk, így nem hiszem, hogy túl korán szétrobbantanák őket. Engem nem zavar a dolog, mert így legalább Dannyről is kiderül néhány dolog.
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 12. 20:19 #336
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.11. 15:00)
ez a részen csak én sírósan röhögtem?  _nevet.gif


Szerintem ez a jelenet nagyon kellett feszültségoldás gyanánt a részbe, nekem is nagyon tetszett és tényleg mosolyt csalt az arcomra. laugh.gif

Idézet (malna90 @ 2013.07.11. 16:58)
Én is nevettem nagyon. biggrin.gif
És amikor ez az osztály elött kiesett Styles zsebéböl? _nevet.gif


Hát nem is tudom esésnek nevezném-e, inkább röpült... rohog.gif De az tényleg ott volt... wink.gif

Amúgy én is megnéztem az új részt és nekem tetszett egyre érdekesebbek lesznek ezek a részek. Ez a múltba visszatekintős dolog , nem rossz kezdés. Főleg, hogy az öngyilkos férfiről kiderül, hogy ő maga is Argent, tehát a legnagyobb és legrosszabb dolog, ami történhet egy farkasölővel, hogy ő maga is az lesz. Tehát önfegyelemre és elég erőre volt szüksége, hogy megtegye a döntő lépést. Az öngyilkosságot. Talán ő indította el a sorozat? - Nekem ez nem volt tiszta. blush.gif
További értékelésem itt: http://mymovieword.blogspot.hu/2013/07/teen-wolf-s03e06-hotel-california-201 blush.gif
2013. július 13. 00:12 #337
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Következő epizódból egy részlet.
Jól értettem, hogy Scott beindult? _nevet.gif
Allison: What are you doing?
Scott: Nothing.
Allison: Part of you is doing something.
(…)
Allison: I’ll turn around.
Scott: Allison… it’s worse.

7 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, chelseagirl18, Lilimooo, Fancsilio, TheDanush, Lydia, zsuzsye
2013. július 13. 00:23 #338
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2013.07.13. 00:12)
Következő epizódból egy részlet.

Jujj, ez kegyetlen lesz, előre látom. biggrin.gif Majd Argent papa meglepi őket. _nevet.gif Azért ütős egy részlet. xD "Part of you is doing something..."
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 13. 21:00 #339
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Most volt csak időm, hogy írjak az új részről. Spoiler!!
Brutál jó volt ez a rész. Az elejétől kezdve az utolsó percig. Természetesen nekem is a Stiles, Scott jelenet volt a kedvencem. Nagyon megható volt. Dylan fantasztikusan játszik. Aki egyre jobban lenyűgöz, az Daniel Sharmen. Bár keveset szerepelt ebben a részben, de piszok jó volt. Stiles és Lydia szuper jól együtt tudnak működni. Stiles egy igazi hős volt most. rolleyes.gif Danny és az iker csávó szerintem szuper aranyosak laugh.gif Argent apu meg csak dögös még mindig... SŐT, egyre dögösebb.
Nekem tetszett a Derek Jennifer dolog, de valami van ezzel a nővel blink.gif A rész vége elég WTF volt, szóval nagyon várom a kövit. ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 16. 20:32 #340
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Még csak belelestem az új részbe, de pacsi a stylistnak... Piszok jól öltöztetik a srácokat mostanában. (Főleg Isaacet, Dereket és Stilest) w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, TheDanush, Judit107
50 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!