Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 16. 11:24 #221
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.15. 12:55)
Húú, hát az évadzáró nagyon ütött. biggrin.gif
Örülök, hogy Jackson nem halt meg, és végre vérfarkassá válhatott, úgy látszik most sikeresen magához tért, és nem lesz többé olyan bunkó, lenéző. Stilest nagyon sajnáltam, Lydia állandóan összetöri a szívét. sad.gif 
Gerard tuti nem halt meg, belőle is valamilyen lény lesz, bár sejtelmem sincs, hogy pontosan mi, de majd kitalálnak valamit. Annak is nagyon örültem, hogy Isaac életben maradt, illetve, hogy Peter is  wub.gif  Kezdek abban reménykedni, hogy tényleg Derekékkel van, és nem dolgozik valamin a háttérben, elvégre a családjáért már bosszút állt. 
Éééés jön a sok alfa, ez is nagyon izgalmas.
 
Nem tudom, hogyan fogom kibírni a következő évadig, a sorozat az egyik kedvencemmé nőtte ki magát, amolyan guilty pleasure lett belőle. Le a kalappal a készítők előtt.  meghajolo.gif Annak meg végképp örülök, hogy jövőre 24 részt fogunk kapni, bár ez valószínűleg azt jelenti, hogy lesz egy fél éves szünet.  sad.gif Persze ez még mindig sokkal kevesebb, mint amennyi 2 évad között eltelik, de azt is elég nehéz lesz kivárni. 
Na, egyszóval kíváncsian várom a folytatást. biggrin.gif

Szerintem ha Gerard valamilyen lénnyé változna akkor az a Kanima lenne mert ha jól emlékszem Jacksonnál is így kezdődött ..
2012. augusztus 16. 13:57 #222
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Ennél jobb finálé nem is lehetett volna, nagyon tetszett biggrin.gif Scott anyukáját nagyon bírom, tetszik, hogy nem hátrált meg és támogatja a fiát wub.gif Örültem, hogy Chris átált Scott-ékhoz. biggrin.gif És ami legnagyobbat ütött az szerintem az volt amikor a Kanimával harcoltak és ment közben a főcím zene, az nagyon bejövős volt thumbsup.gif Stilest nagyon sajnáltam a Jackson Lydia jelenet alatt azt hittem megszakad a szíve beee.gif Az még nagyon tetszett, amikor Scott mondta hogy "Gerardnak mindig van terve, de most nekem is van" chicken.gif Szóval ez egy tökéletes rész volt, és még olyan sok idő van jövő nyárig, nagyon hiányzoni fog huh.gif
2012. augusztus 16. 17:59 #223
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Idézet (Katttah @ 2012.08.16. 11:24)
Szerintem ha Gerard valamilyen lénnyé változna akkor az a Kanima lenne mert ha jól emlékszem Jacksonnál is így kezdődött ..

Én is erre gondoltam, de szerintem ez túl egyértelmű lenne. Az már tuti, hogy nem halt meg, viszont nem tudom, hogyan akarják visszahozni a következő évadban. Talán a vége felé, amikor már azt hiszi az ember, hogy nem sokkolhatják újabb váratlan fordulattal, és akkor visszatér a gonosz nagyapa, valami csúnya nagy szörnyként. Még az is lehet, hogy tényleg ő lesz a Kanima, csak az a teljesen kifejlett, szárnyas változata. Izgalmas lenne, az biztos.
Amúgy meddig kell fehéríteni a spoilereket?
2012. augusztus 16. 20:36 #224
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.16. 17:59)
Én is erre gondoltam, de szerintem ez túl egyértelmű lenne. Az már tuti, hogy nem halt meg, viszont nem tudom, hogyan akarják visszahozni a következő évadban. Talán a vége felé, amikor már azt hiszi az ember, hogy nem sokkolhatják újabb váratlan fordulattal, és akkor visszatér a gonosz nagyapa, valami csúnya nagy szörnyként. Még az is lehet, hogy tényleg ő lesz a Kanima, csak az a teljesen kifejlett, szárnyas változata. Izgalmas lenne, az biztos.
Amúgy meddig kell fehéríteni a spoilereket?

öö.. nem tudom. szerintem szavakat is elég de én azután szoktam fehéríteni amikor elkezdek egy aktuális rész egyik jelenetéről beszélni .. és én innentől fehérrel írom mert szerintem így egyszerűbb .. ezután már csak a PS-t szoktam feketére váltani smileeee.gif
2012. augusztus 30. 21:10 #225
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Nekem nagyon tetszett az évadzáró, izgalmasra sikeredett. happy.gif
Alisont már teljesen megutáltam a végére, pff.. dry.gif De remélem, a harmadik évadban újra a régi kedves kis lány lesz belőle.
Végig azt hittem, hogy valamelyik főszereplő meg fog halni benne. Volt, amikor úgy tűnt, hogy Jackson, volt, amikor Lydia.. valaki mindig volt! De örülök, hogy végül egyik főszereplő sem távozott ab sorozatból, mert mindegyiket imádom.

Bár nem sajnáltam volna, ha Tyler Poseyt lecserélik, de ez úgysem teljesülne be, mert ő a főszereplő. Főszereplők közül nekem ő az, akit legkevésbé szeretek.. rolleyes.gif Nem tudom annyira, hogy miért..
Viszont: valaki nem tudja, hogy Ericát (Gage Golightly) láthatjuk-e még a harmadik évadban? Mert még nem volt hír arról, hogy benne lesz-e, de én angyon sajnálnám, ha kiírnák a karakterét, imádom a csajszit. heart.gif Egyik kedvencem, és a zsínésznőt is nagyin imádom, szerintem tehetséges.
2012. augusztus 30. 21:13 #226
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.16. 17:59)
Én is erre gondoltam, de szerintem ez túl egyértelmű lenne. Az már tuti, hogy nem halt meg, viszont nem tudom, hogyan akarják visszahozni a következő évadban. Talán a vége felé, amikor már azt hiszi az ember, hogy nem sokkolhatják újabb váratlan fordulattal, és akkor visszatér a gonosz nagyapa, valami csúnya nagy szörnyként. Még az is lehet, hogy tényleg ő lesz a Kanima, csak az a teljesen kifejlett, szárnyas változata. Izgalmas lenne, az biztos.
Amúgy meddig kell fehéríteni a spoilereket?

Szerintem a spoilereket mindig fehérítsük, mert gondoljunk bele, van olyan is, aki például csak pár évvel később kezd bele egy sorozatba, mint ahogy a tv-ben megjelenik, meglátogatja a topikot, és megtud valami nagyon fontos információt, amit nem szeretett volna. Most szerintem nem jár túl sok problémával a kifehérítés szerintem, egyáltalán nem igényel sok időt, hogy beilleszted a fehérítés kódja közé a szöveget. pardon.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. augusztus 31. 00:05 #227
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alizgirl98 @ 2012.08.30. 21:10)

Viszont: valaki nem tudja, hogy Ericát (Gage Golightly) láthatjuk-e még a harmadik évadban? Mert még nem volt hír arról, hogy benne lesz-e, de én nagyon sajnálnám, ha kiírnák a karakterét, imádom a csajszit. heart.gif Egyik kedvencem, és a színésznőt is nagyon imádom, szerintem tehetséges.


Én úgy tudom, hogy ő is és Boyd is benne lesznek az elején, aztán ki tudja mi lesz velük. Az új gonoszok (gondolom tudod kik azok) fogták el őket, de ez benne is van a sorozat végén. Ezt még régebbem olvastam, szóval még lehet benne változás, de remélem azért segítettem. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2012. augusztus 31. 09:05 #228
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2012.08.31. 00:05)
Én úgy tudom, hogy ő is és Boyd is benne lesznek az elején, aztán ki tudja mi lesz velük. Az új gonoszok (gondolom tudod kik azok) fogták el őket, de ez benne is van a sorozat végén. Ezt még régebbem olvastam, szóval még lehet benne változás, de remélem azért segítettem. smileeee.gif

Igen, láttam, hogy elfogták őket, csak nem mutattak ebből nagyon sokat, szóval remélem, azért nem haltak meg, vagy majd sikerül kiszabadulniuk! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. szeptember 06. 20:58 #229
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Nem tudjátok mikor indul a 3. évad hivatalosan? Én sajnos ebben nem vagyok képben, mert már vagy öt dátumot hallottam és olvastam, szóval arra az elhatározásra jutottam, hogy itt kérek segítséget. blush.gif
2012. október 06. 15:27 #230
- törölt felhasználó -    
1 vagy 2 hét alatt megnéztem a 2 évadot... imádom...
2012. október 08. 19:23 #231
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Halihó!!!

Remélem a fanok örülnek a hírnek, mert igaz, hogy az első két évad elég erős volt, de sajnos csak 12 részes, a következő évad azonban 24 részes lesz!!!

Itt pedig olvashattok egy érdekes interjút Jeff Davisszel.
2012. december 31. 17:48 #232
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Gyerekek, hát én majdnem leestem a székről, idén (2013) nyáron kezdik el vetíteni végre, odakint a sorozatot, szóval hamarosan hozzánk is elér. pompom.gif
2013. január 04. 23:11 #233
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.10.08. 19:23)
a következő évad 24 részes lesz!!!

Ez nagyon jó hír! A tizenkét részt kevésnek éreztem. Remélem tudják tartani a második évad színvonalát.
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2013. január 04. 23:20 #234
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Én is gondoltam csatlakozok a topikhoz, mert ezalatt a kevesebb mint 1 hónap alatt végignéztem az első és a második évadot. (Suli miatt persze, amugy néztem volna egész nap rohog.gif ) Előszöris a szereplőválogatás kétség kivül az eddigi legjobb, ennél jobbat még egy sorozatban se láttam. A kedvenc karakterem Derek. Először Dylan miatt kezdtem el nézni a sorozatot, még november végén.. Az első epizód felkeltette bennem azt az érzést, amit nem sok sorozat tesz/tt meg eddig. Vágytam rá hogy lássam a folytatást, annyi izgalom és válaszolatlan kérdés volt bennem. Nagyon szerettem az első évadot, bár be kell hogy valljam nekem is a második a kedvencem. Sokkal több szerethetőbb karakter van benne (Isaac, Boyd, stb) mint az elsőbe, ahol például én Kate-et utáltam. A legellenszenvesebb karakter számomra is mint olvastam is egy pár embernek Allison. Sehogy se tudott megfogni, mindig inkább ellenszenvet váltott ki, és azt sem értem miért szeret belé mindenki, amikor mondjuk Lydia vagy Erica egy jobb karakter mint ő.. Mindegy.. biggrin.gif
Nagyon megszerettem a sorozatot, várom a harmadik évadot és köszönöm annak aki ezt most elolvasta, mert ez még nem is az egész véleményem. rolleyes.gif
malna90
3 felhasználónak tetszik: Mirjána, Minimanó94, Fucka2
2013. január 11. 01:14 #235
- törölt felhasználó -    
Jár még erre valaki? Na mindegy. A lényeg, hogy úgy néz ki még egy színész távozik a stábból. Néhány rajongói oldalon olvasható, hogy Gage (Erica) állítólag nem fog visszatérni a harmadik évadra. Nem tudom valaki tudta-e, de nekem újdonság, gondoltam megosztom a rajongókkal is.
2013. január 11. 19:32 #236
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2013.01.11. 01:14)
Jár még erre valaki? Na mindegy. A lényeg, hogy úgy néz ki még egy színész távozik a stábból. Néhány rajongói oldalon olvasható, hogy Gage (Erica) állítólag nem fog visszatérni a harmadik évadra. Nem tudom valaki tudta-e, de nekem újdonság, gondoltam megosztom a rajongókkal is.

Én nagyon enm örülök neki.. Ő volt az egyik kedvencem.. Előbb Colton, most meg ő. sad.gif
2013. január 11. 22:26 #237
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alizgirl98 @ 2013.01.11. 19:32)
Én nagyon nem örülök neki.. Ő volt az egyik kedvencem.. Előbb Colton, most meg ő.  sad.gif


Hidd el én sem különösen örültem, amikor megláttam az egyik oldalon. Őszintén meglepődtem rajta, valahol azért mégis reménykedem, hogy mégis, de Colton esetében is ezt tettem, de az már sajnos hivatalos. Kicsit aggódom a sorozatért, habár nekem minden kedvencem bent van.
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2013. január 11. 22:33 #238
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Alizgirl98 @ 2013.01.11. 19:32)
Én nagyon enm örülök neki.. Ő volt az egyik kedvencem.. Előbb Colton, most meg ő.  sad.gif


Colton távozása engem nagyon szíven ütött, mert ő volt a kedvence szereplőm... Viszont valamennyire megnyugtatott az, hogy a rendezők azt mondták, ha kedve van, bármikor visszajöhet. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, House Of Wax
2013. január 12. 18:47 #239
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2013.01.11. 01:14)
Jár még erre valaki? Na mindegy. A lényeg, hogy úgy néz ki még egy színész távozik a stábból. Néhány rajongói oldalon olvasható, hogy Gage (Erica) állítólag nem fog visszatérni a harmadik évadra. Nem tudom valaki tudta-e, de nekem újdonság, gondoltam megosztom a rajongókkal is.


Tessék??? Ne már! Erica sem jön vissza! Ne már! Mikor olvastam az üzenetedet azt hiszem ilyen fejet vágtam: wtf.gif Ez egyszerűen nem lehet igaz! Erica volt a legjobb!!! Na jó az egyik, de azért ez még közel sem biztos!!! laugh.gif Remélem csak kacsa a hír. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2013. január 12. 19:45 #240
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.01.12. 18:47)
Tessék??? Ne már! Erica sem jön vissza! Ne már! Mikor olvastam az üzenetedet azt hiszem ilyen fejet vágtam: wtf.gif Ez egyszerűen nem lehet igaz! Erica volt a legjobb!!! Na jó az egyik, de azért ez még közel sem biztos!!!  laugh.gif Remélem csak kacsa a hír.  wink.gif


Hát én sem nagyon örülök a dolognak, női szereplők közül (Scott anyján kívül) ő a kedvencem..
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
50 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!