Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 02. 15:17 #481
P.J.Sz.
P.J.Sz.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 218194
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2014.01.02. 14:56)
Ms. Morrell mondta a 2x11-ben Stiles-nak: "If you’re going through hell, keep going." smileeee.gif



Köszi szépen a segítséget! Lehet még is magyarul fogom ezt inkább magamra varratni.
2014. január 04. 15:56 #482
- törölt felhasználó -    
Meegjelent a B részekhez az Opening, itt mindenki meg tudja tekinteni.
6 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Katttah, Lady Suzy, Genevieve, TheDanush, hayley4
2014. január 04. 18:02 #483
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Jézus, de rég jártam itt! blush.gif Amúgy biztosan láttátok és olvastátok a cikket miszerint elmegy egy főszereplő, szerintetek ki lesz az? blush.gif Én már rémeket látok, komolyan. rohog.gif Főleg az előzetesen alapján...
2014. január 06. 21:06 #484
- törölt felhasználó -    
Stillek a mai részből *-* beer.gif
8 felhasználónak tetszik: Dorci000, mikieger, TheDanush, Rékakroki72, Galexa93, hayley4, Toxic, marti27
2014. január 07. 23:46 #485
- törölt felhasználó -    
Hű srácok, el sem tudom mondani mennyire hiányzott már a sorozat. Tegnap már teljesen kész voltam. Ismét remek részt kaptunk, habár megint építkeztünk a következő részekre, de nem is baj, mert már ezzel a résszel nagyon sok kérdés merült fel bennem, úgyhogy kíváncsian várom a folytatást is. Stiles miatt annyira aggódom. Szegény így is egy csomó mindent átélt, persze a többiek is, de neki mintha több vesztenivalója lenni. Az ő és Allison rémálmai a frászt hozzák rám. Az, hogy nem tudja ébren van-e vagy sem, az egyszerű hátborzongató, legalábbis számomra. Mondjuk a jelbeszédes rész tetszett, mert már régóta szeretném megtanulni, szóval érdekes volt, hogy odakint hogyan is használják. Az üzenet semmi jót nem jelent Stiles számára, mert mi van, ha nem sikerül bezárnia a tudatalattijának ajtaját? Isaac lényegében érdektelen volt, de ő hozta a rész nagy poénját, mármint elég sötétre sikerült és Isaac képes volt egy mondatával egy teljesen új hangulatot hozni neki. Konkrétan győzködte Scottot, hogy üsse meg. A végén teljesen jogosnak éreztem, hogy kétszer is falhoz kenték. Allison és Kate jelenetei szintén rémisztőek voltak, főleg amikor az erdőben futott felé. Lydiát viszont sajnáltam, ha Isaac nincs, fejbe lövi az a nem normális liba. Stiles álmában viszont kis édesek voltak együtt. Úgy szeretném, ha valóban összejönnének és nem csak pánikrohamok és álmok miatt látnánk őket együtt. Scott víziói semmi extrát nem tartalmaztak. Nem egyszer akadt már gondja a vérfarkas léttel, szóval miért ne akadna alfaként is, de biztos lesz valami csavar a dologban. Amikor az árnyéka vérfarkassá változott inkább volt komikus, mint ijesztő, ahogy futott előtte. Az új lány, Kira már most szimpatikus, ráadásul hihetetlenül szép is. Vagány csajnak néz ki és már most hasznos volt a kis csapat életében. Amiről beszélt a szünetben semmi jót nem jelent az Allison-Scott-Stiles hármasra nézve. Egyébként, akkor közülük hal meg valaki? Csak, mert mintha ez lett volna a lényege annak a buddhizmushoz köthető izének, amiről beszélt, mert a vége a halál. McCall apuka elmehet a sunyiba, szegény Stilinski apukát kirúgatja, majd nagyot néz, ha ő sem tudja megoldani az ügyeket. Nagyon tetszett, ahogy Scott és az anyukája az arcába vágták, hogy konkrétan sz*rt sem ér a munkája. Ez a kitsune dolog pedig egyre jobban érdekel. Vajon a végén tényleg Malia volt és ha igen, mi történhetett vele és a családjával? Alig várom már a következő részt. smileeee.gif heart.gif
7 felhasználónak tetszik: TheDanush, Genevieve, Lady Suzy, Zsófi765, hayley4, Dorci000, marti27
2014. január 08. 10:41 #486
- törölt felhasználó -    
Wolferek!
Megvan az új rész, ma nézem meg - a harmadik évad első felének utolsó két részével együtt -, és eszembe jutott valami. De lehet, h más is gondolt erre, nem tudom.
Szóóval, Stiles anyukájáról van szó. Eddig azt beszéltük, h talán autóbaleset, vagy rák volt a halálának oka, ami nemsokára kiderül, de eszembe jutott, hogy mi van, ha egy vérfarkas harapta meg, és olyan volt, mint Paige, aki szintén belehalt?
Nem tudom, miért, de eszembe jutott, hogy talán...

Én tudjátok, mit szeretnék látni? Egy Aiden-Jackson harcot biggrin.gif biggrin.gif Természetesen Lydia miatt. Később jövök, addig írjátok meg, hogy szerintetek milyen volt a a rész - kaylie beszámolója alapján szuper *-*.
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2014. január 08. 13:28 #487
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Szerintem ez a rész volt az egyik legjobb. Annyira izgalmas volt, egyáltalán nem untam, nem volt túl sok az akció, pont tökéletes volt. Nagyon tetszik, ahogy alakítják a történetet. Egyedül az utolsó jelenet nem tetszett, mi az, hogy csak annyit mutattak? Szegény Tyler, remélem, hogy nem lesz semmi baja.. unsure.gif
2014. január 08. 14:36 #488
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.01.08. 10:41)
Wolferek!
Megvan az új rész, ma nézem meg - a harmadik évad első felének utolsó két részével együtt -, és eszembe jutott valami. De lehet, h más is gondolt erre, nem tudom.
Szóóval, Stiles anyukájáról van szó. Eddig azt beszéltük, h talán autóbaleset, vagy rák volt a halálának oka, ami nemsokára kiderül, de eszembe jutott, hogy mi van, ha egy vérfarkas harapta meg, és olyan volt, mint Paige, aki szintén belehalt? 
Nem tudom, miért, de eszembe jutott, hogy talán...
Én tudjátok, mit szeretnék látni? Egy Aiden-Jackson harcot biggrin.gif biggrin.gif Természetesen Lydia miatt. Később jövök, addig írjátok meg, hogy szerintetek milyen volt a a rész - kaylie beszámolója alapján szuper *-*.


Nem rossz gondolat, mert ezzel például Stiles a dolgok sűrűjébe kerülhetne még jobban, de valamiért azt gondolom ennél azért összetettebb lesz a halálának oka. Ha valóban csak ez lenne az ok, az nem is lenne igazán Teen Wolfos, mindig csavarnak a dolgokon egyet, szóval szerintem itt is ez várható vagy éppen pont az lesz a poén, hogy mindig valami természetfelettit várunk és mégsem az lesz. Említettem már, hogy kikészít a sorozat?!
Hohó, azt a jelenetet én is szívesen látnám. rohog.gif De nem valószínű, hogy egyhamar kapunk ilyet. Néha hiányzik Colton önelégült feje a sorozatból.
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. január 08. 15:57 #489
- törölt felhasználó -    
Tegnap kezdtem el, de ma fejeztem be, szóval most nem tudom mit írjak, mikor is néztem. Legyen tegnap. biggrin.gif Szóval, mikor tegnap leszedtem, egyből elkezdtem nézni, és nagyon boldog voltam, hogy végre ismét láthatom a kedvenceimet.
(SPOILER VESZÉLY)
Az első pillanatban azt hittem, Stiles tényleg ébren van, de mint kiderült, nem. Aztán, mikor felébredt, és Lydia ott volt vele, megállítottam, és olyan örömtáncot jártam, éljeneztem, hogy még a szomszéd is felkelt rá. laugh.gif Erre meg kiderült, hogy ez is az álom része. Mondom, na köszi szépen... rohog.gif Egyébként eddig úgy láttam, hogy a Stiles-Lydia páros nem lenne valami jó ötlet, így jó, hogy Stiles drága epekedik utána, de ez a jelent meggyőzött arról, hogy nem. Nekik össze kéne jönniük. biggrin.gif
Igazából az egész részben Stiles jelenetei érdekeltek legjobban, Scott még mindig közömbös számomra, de Allisont nem szeretem, nem is fogom megkedvelni. dry.gif
Az epizód amúgy nem volt unalmas, inkább azt untam, hogy álom és ébrenlét között ingáztak a szereplők, ezért zavaros volt. Várom a következőt, kíváncsi vagyok, mi lesz Stiles papa és Scott papa között, plusz eléggé érdekel, hogy mi a fene volt az a végén a két kedvenc vérfarkasommal! blink.gif
Peter és Derek mindig belekeverik magukat valamibe. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Genevieve, hayley4
2014. január 08. 17:17 #490
- törölt felhasználó -    
Húha... ennyit tudtam kinyögni a rész után hirtelen biggrin.gif
SPOILER VESZÉLY NO. 2 biggrin.gif
Szóóval... Stiles álma... valahogy tudtam, hogy csak álmodta, hogy Lydia mellette van, de sajnáltam, amikor ott ordibált szegény sad.gif
Scott látomásai, és az, h nem tudja magát kontrollálni, kicsit zavaró.
Allison... az ő álmai se semmik. Mikor majdnem Lydiaba küldte a nyilat, durva volt biggrin.gif biggrin.gif
Kira aranyosnak tűnik, de valamiért mégis azt érzem, hogy vele meg az apjával lesznek még bajok.
A vérróka... azt hittem, h farkas. Előtte, mikor a baba megszólalt Stiles kezében, majd megszakadtam a röhögéstŐl XDD
Scott apja meg egy rohadt szemétláda, remélem, valami széttépi.
És a vége... baromi kíváncsi vagyok, hogy Derek és Peter hogy kerültek oda, ahol vannak. Peterrel is sok baj lesz, ebben biztos vagyok. A harmadik évadban is, bár segítette Dereket, mégis manipulálta.

Danush!
Elhiszem, nekem se tetszett, de így legalább van bennünk egy is igzi, hogy mi lesz. És nyugi! Derek meg mindent túlél... tongue.gif

Idézet (TheDanush @ 2014.01.08. 13:28)
Egyedül az utolsó jelenet nem tetszett, mi az, hogy csak annyit mutattak? Szegény Tyler, remélem, hogy nem lesz semmi baja.. unsure.gif


kaylie!
Nem tudom, lehet, hogy említetted, de ebben is lehet valami.
Nekem is hiányzik, de Colt most mást forgat sad.gif Másik színészt meg nem hiszem, hogy betennének, hogy játssza el Jacksont. Jobb is.

Idézet (itsmekaylie @ 2014.01.08. 14:36)
Nem rossz gondolat, mert ezzel például Stiles a dolgok sűrűjébe kerülhetne még jobban, de valamiért azt gondolom ennél azért összetettebb lesz a halálának oka. Ha valóban csak ez lenne az ok, az nem is lenne igazán Teen Wolfos, mindig csavarnak a dolgokon egyet, szóval szerintem itt is ez várható vagy éppen pont az lesz a poén, hogy mindig valami természetfelettit várunk és mégsem az lesz. Említettem már, hogy kikészít a sorozat?! 
Hohó, azt a jelenetet én is szívesen látnám. rohog.gif De nem valószínű, hogy egyhamar kapunk ilyet. Néha hiányzik Colton önelégült feje a sorozatból.
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Lady Suzy
2014. január 08. 17:47 #491
- törölt felhasználó -    
Sziasztok:) Én is meghoztam a véleményem az új részről, már tegnap láttam, de nem vett rá a lélek hogy írjak:D
Szóval. Az eleje számomra egy kicsit több volt a kelleténél, már megint az az érzésem van, hogy ebben az évadban részben is Stiles lesz az áldozat. Amikor az első ébredés után Lydia ott volt, kicsit meglepődtem, na de mindegy. Scott és Isaac között lesz még kínosabb szituáció szerintem, de azért egy kicsit tetszett köztük a "cica-harc" rohog.gif Az új lány, Kira nagyon szimpatikus és nem mellesleg gyönyörű is. Allison képzelgései a legérdekesebbek, főleg Kate miatt. Már várom, mit hoznak ki belőle, az viszont biztos hogy hátborzongató. Lydia karaktere ebben a részben számomra egy kicsit idegesítő volt, de remélem ez csak most volt. Isaac szintén így, az meg hogy követi Allisont számomra ijesztő. Egyébként csak én vettem észre azt, hogy egy csomó visszatekintő momentum volt ebben a részben? Mármint hogy Scott és Stiles elmentek egy hullát megkeresni (1x1) ahogy Allison és Lydia íjaztak (1x8) vagy éppen a végén Derek fellogatása. Stilinki seriffet sajnálom, Scott apja pedig nagyon unszimpatikus. Scott anyut pedig még mindig nagyon szeretem, ebben a részben is nagyon édes volt. Scott "anchor"-ja már nem Allison, ez pedig kíváncsivá tett ki/mi az új. Thalia is sok kérdést vet fel bennem, és már várom a válaszokat. Azonban a nap fénypontja számomra az utolsó 30 másodperc, a Derek&Peter páros biggrin.gif Peter már megint hozza formáját, de a jelenetük közösen, hát én elolvadtam wub2.gif heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Genevieve, TheDanush, Lady Suzy, Zsófi765, hayley4
2014. január 08. 18:32 #492
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.01.08. 17:17)

Danush!
Elhiszem, nekem se tetszett, de így legalább van bennünk egy is igzi, hogy mi lesz. És nyugi! Derek meg mindent túlél... tongue.gif

Így, hogy mondod valóban, Derek legyőzhetetlen..rohog.gif Istenem, még várni kell egy hetet, kész kínzás lesz. wub2.gif

Egyébként titeket nem aggaszt, hogy valamelyik főszereplőtől majd búcsúznunk kell? Ti kire tippeltek?
2014. január 08. 18:49 #493
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2014.01.08. 18:32)
Egyébként titeket nem aggaszt, hogy valamelyik főszereplőtől majd búcsúznunk kell? Ti kire tippeltek?

Lehet, hogy gonosz leszek, de remélem Allison lesz az. Mondjuk őt nem írnák ki, kell feszültséget gerjeszteni Isaac és Scott között. Talán egy srácot mondanék, esetleg Peter, mert ő a kezdetek óta a sorozatban van, viszont lehet bárki, a doki, Stiles apja, de még akár Scott anyja is.
A készítők mindig meglepnek, úgy érzem, most is lesz benne némi csavar. laugh.gif
2014. január 08. 19:54 #494
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2014.01.08. 18:49)
Lehet, hogy gonosz leszek, de remélem Allison lesz az. Mondjuk őt nem írnák ki, kell feszültséget gerjeszteni Isaac és Scott között. Talán egy srácot mondanék, esetleg Peter, mert ő a kezdetek óta a sorozatban van, viszont lehet bárki, a doki, Stiles apja, de még akár Scott anyja is.
A készítők mindig meglepnek, úgy érzem, most is lesz benne némi csavar. laugh.gif

Jeff Davis azt mondta, hogy új intrót kell készíteniük a 4.évadra, mert egy főszereplő eltávozik. Na most az intróban csak Scott, Allison, Stiles, Lydia és Derek van (és ők a főszereplők). Szóval a Al-Sti-Ly-Der négyesfogatból fog valaki távozni..
Ha tippelhetek, akkor remélem Allison lesz az (bocsi), ő neki nincs semmi súlya a sorozatban már. Ha Dereket írják ki, akkor milyen már a sori Hale-k nélkül? (esetleg Peter is elmegy, vagy meghal??), Lydiáról pedig most derült ki, hogy banshee, ki kellene aknázni a karakterét. Ha pedig Stilesot, akkor részemről lezárom a sorit majd, ő a legjobb karakter, ő viszi a hátán a sorozatot, kész öngyilkosság lenne kiírni.. Legalábbis én így gondolom blush.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, hayley4
2014. január 09. 12:24 #495
- törölt felhasználó -    
Én pont most írtam le a véleményemet a cikknél, de bemásolom ide is... :$

Dereket azért nem mondanám, mert róla már sokszor gondolhattuk ezt, és mindig túlélt mindent. Jöhettek az alfák, a Kanima, Peter, Jennifer biggrin.gif biggrin.gif

Scott a legfőbb főszereplő, így nem sok értelme lenne őt kitenni.

Stiles NEM mehet, mert ő kulcsfontosságú figura.

Isaac sem, mivel ő a főcímben sincs benne.

Kiranak még nem volt annyi szerepe, így róla nem tudok véleményt alkotni.

Marad a két lány, Lydia és Allison. Szerintem kettejük közül valaki. Allisonnak alig van már szerepe, Lydia meg olyan furcsa, néha kicsit jelentéktelennek is tűnik.
De bárki is megy majd, hiányozni fog sad.gif

Amúgy meg, Peter sem fog meghalni. Legutóbb is feltámadt biggrin.gif De szerintem ez csak a férfi Hale-ek tulajdonsága: szegény Lora az elején nem támadt fel.
2 felhasználónak tetszik: hayley4, mikieger
2014. január 10. 21:27 #496
- törölt felhasználó -    
Akkor én is leírom a véleményemet a szünet utáni első epizódról...

SPOILER VESZÉLY!


HŰHA. Így, nagybetűvel. Azt hiszem, végre arra a pontra jutott a sorozat, amire eddig is vártam, tetszik, hogy kezd egy kicsit "durvulni" (bár már az eddigi részek sem voltak kutyák). Néhány résznél már a hideg is rázott, kicsit olyan volt, mint egy lightos horror, ugyanakkor a Scott vs. Isaacon csomót röhögtem xDD
Nekem leginkább Stiles hallucinációi a legizgalmasabbak, de Allison képzelgéseitől Kate-ről szintén felállt a szőr a hátamon. Scott most egy kicsit olyan közömbös volt a számomra, remélem, mihamarább összejön Kirával (aki mellesleg szimpatikus, még ha nem is szerepelt annyit) és elfelejti Allisont, akit sosem szerettem és soha nem is fogok. Szerintem Őt írják ki bár van egy olyan sejtésem, hogy Derek is benne van ilyen szinten a pakliban unsure.gif Ha már Derek, kíváncsi vagyok, hol voltak Peter bá'val, és mi történt velük.
Összességében nekem nagyon tetszett ez az epizód, és most teljesen úgy voltam vele, hogy ezt a 40 percet is kevésnek éreztem, elnéztem volna még egy darabig. Várom a következő részt nagyon!!
5 felhasználónak tetszik: Alexis_0504, miss_areo, Genevieve, Dorci000, mikieger
2014. január 11. 09:22 #497
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2014.01.08. 19:54)
Jeff Davis azt mondta, hogy új intrót kell készíteniük a 4.évadra, mert egy főszereplő eltávozik. Na most az intróban csak Scott, Allison, Stiles, Lydia és Derek van (és ők a főszereplők). Szóval a Al-Sti-Ly-Der négyesfogatból fog valaki távozni.. 
Ha tippelhetek, akkor remélem Allison lesz az (bocsi), ő neki nincs semmi súlya a sorozatban már. Ha Dereket írják ki, akkor milyen már a sori Hale-k nélkül? (esetleg Peter is elmegy, vagy meghal??), Lydiáról pedig most derült ki, hogy banshee, ki kellene aknázni a karakterét. Ha pedig Stilesot, akkor részemről lezárom a sorit majd, ő a legjobb karakter, ő viszi a hátán a sorozatot, kész öngyilkosság lenne kiírni.. Legalábbis én így gondolom  blush.gif

Ez mind igaz amit elmondtál. Egyébként elgondolkoztam és nekem is eszembe jutott egy elmélet a távozó karakterrel kapcsolatban. Ugye Kira az előző epizódban beszámolt az élet/halál közti állapotról, a Bardo-ról, ami ugye halállal végződik. Nos, mivel 3-an "meghaltak" ezért lehet, hogy valaki (remélem hogy nem Stiles) tényleg meg fog őrülni ettől a sok hallucinációtól és végül eltávozik a sorozatból. De persze ez csak egy teória, valamint akire még én gondolok, hogy elmegy az Derek. Ezt pedig onnan sejtem, hogy Jeff mondta, Derek az évadok során sokat változott, rosszfiúból ebben az évadban hőssé fog válni, és ugyan megszakadna a szívem ha ő menne el, de benne van a pakliban sad.gif

ON: Hoztam az előzetest is. blush.gif

2 felhasználónak tetszik: Genevieve, mikieger
2014. január 11. 18:41 #498
- törölt felhasználó -    
Ikrek *-*
Am ez alapján a spoiler alapján vagy Stilesot, vagy Allisont mondanám kiesőnek. Scott egy idő után tudni fogja irányítani a látomásait, és az átváltozását, de Stiles olvasási gondjai, meg Allison szellemlátó képessége igen veszélyes :S
mikegerrel egyetértek. Ha Stiles kiesik, a sorozat meggyilkolja magát. Nagyon sok rajongót elveszítenek majd.

Idézet (malna90 @ 2014.01.11. 09:22)

ON: Hoztam az előzetest is. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Genevieve
2014. január 12. 13:27 #499
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.01.11. 18:41)
Ikrek *-*
Am ez alapján a spoiler alapján vagy Stilesot, vagy Allisont mondanám kiesőnek. [...] Ha Stiles kiesik, a sorozat meggyilkolja magát. Nagyon sok rajongót elveszítenek majd.

Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy Allison lesz az. Stiles egyszerűen nem mehet el, Lydia pedig szintén létfontosságú, plusz valahol olvastam, hogy most fog kiderülni, hogy mi köti össze Peterrel, ezért szerintem ő is marad, hogy ezt boncolgathassák majd. biggrin.gif Allison meg pótolható karakter, bár az is lehet, hogy nem halálozik el senki, csak a 3. évadban nem fog szerepelni. Nem lehet tudni mi lesz, és annyira idegtépő, hogy így hagynak szenvedni. crazy.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. január 12. 14:42 #500
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2014.01.12. 13:27)
Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy Allison lesz az. Stiles egyszerűen nem mehet el, Lydia pedig szintén létfontosságú, plusz valahol olvastam, hogy most fog kiderülni, hogy mi köti össze Peterrel, ezért szerintem ő is marad, hogy ezt boncolgathassák majd. biggrin.gif Allison meg pótolható karakter, bár az is lehet, hogy nem halálozik el senki, csak a 3. évadban nem fog szerepelni. Nem lehet tudni mi lesz, és annyira idegtépő, hogy így hagynak szenvedni. crazy.gif


Szerintem sincs veszélyben Stiles karaktere, valahogy mindig úgy vagyok vele, hogy ő tuti biztonságban van, hiszen talán nincs is olyan/alig akit ne háborítana fel, ha őt írnák ki. De mivel ennyire nyugodt vagyok, ha mégis eltávolítanák, az egy hatalmas pofon lenne blink.gif
Allisonnal én is úgy vagyok hogy pótolható, de ő is egyike a hármasnak, tehát neki is itt vannak a hallucinációi, és ha Kate visszajönne (azt hiszem már olvastam ilyesmiről) akkor valószínűleg lenne nagyobb a szerepe. Plusz ott van Isaac, akivel egyre jobban bontakozik ki a kapcsolata (bár részemről nem valami érdekes ez a szerelmi szál...)
Egyébként azt nem lehet tudni, hogy kábé mikor derül ki, hogy ki hagyja el a sorozatot?
1 felhasználónak tetszik: miss_areo
50 oldal 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!