Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 12. 22:36 #501
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (haylee @ 2014.01.12. 14:42)
Szerintem sincs veszélyben Stiles karaktere, valahogy mindig úgy vagyok vele, hogy ő tuti biztonságban van, hiszen talán nincs is olyan/alig akit ne háborítana fel, ha őt írnák ki. De mivel ennyire nyugodt vagyok, ha mégis eltávolítanák, az egy  hatalmas pofon lenne  blink.gif 
Allisonnal én is úgy vagyok hogy pótolható, de ő is egyike a hármasnak, tehát neki is itt vannak a hallucinációi, és ha Kate visszajönne (azt hiszem már olvastam ilyesmiről) akkor valószínűleg lenne nagyobb a szerepe. Plusz ott van Isaac, akivel egyre jobban bontakozik ki a kapcsolata (bár részemről nem valami érdekes ez a szerelmi szál...)
Egyébként azt nem lehet tudni, hogy kábé mikor derül ki, hogy ki hagyja el a sorozatot?

Jeffhez hűen gondolom a 3.évad végén (23-24.résznél), hogy nyárig (elvileg ekkor jön a 4.évad, de MTV még nem nyilatkozott a kezdési dátumról), megtudjuk emészteni a színész eltávozását. blink.gif reklamalo.gif
2014. január 14. 12:29 #502
- törölt felhasználó -    
Igen, valószínűleg így lesz. Amúgy látta valaki az új részt? :$

Idézet (mikieger @ 2014.01.12. 22:36)
Jeffhez hűen gondolom a 3.évad végén (23-24.résznél), hogy nyárig (elvileg ekkor jön a 4.évad, de MTV még nem nyilatkozott a kezdési dátumról), megtudjuk emészteni a színész eltávozását.  blink.gif  reklamalo.gif
2014. január 14. 13:45 #503
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.01.14. 12:29)
Igen, valószínűleg így lesz. Amúgy látta valaki az új részt? :$

Én már letöltöttem, de csak este fogom megnézni. laugh.gif Alig várom már!
2014. január 14. 16:53 #504
- törölt felhasználó -    
Nem bírtam tovább várni, megnéztem az új rész. Nos, aki még nem látta, ne olvasson tovább, mert nagyon izgalmas volt, nem akarok senkit megfosztani az élvezettől. biggrin.gif
Az elején, mikor Derek és Peter ott lógtak, nem tudtam, mit gondoljak. Nem is voltam rá kíváncsi, mit csináltak, egyszerűen csak azt akartam, hogy kiszabaduljanak, és felpörgessék a dolgokat. Nos, amikor az az idegen nő lement, és kérdezősködött, megrémültem, és az járt a fejembe, hogy remélem, ha meghal valaki, nem Derek les az. blush.gif
Aztán szerencsére semmi nem történt, csak Petert szabadította meg egy ujjától az a valaki.
A sulis jelenet az új lánnyal vérciki volt, főleg, hogy az apja milyen szöveget nyomott le, amikor odavitte a papírokat Scottnak. rohog.gif
Stilest nagyon sajnáltam, tudtam, hogy ez lesz az olvastatásból. Meg ez a prérifarkasos dolog elég viccesen alakult. Mármint jól ki lett találva, csak egyes jelenetek nekem túlságosan is valótlannak tűntek.
Allison és Isaac jelenete megint felesleges volt. Mondjuk Allison látomásán jót derültem, azért még mindig tudnak újat mutatni. rohog.gif
Az ikrek végre benne voltak, bár azt hittem, nagyobb durranás lesz.
Derek és Peter meg kiszabadultak, ennek örültem.
Az erdős jelenet viszont tényleg nagyon-nagyon tetszett, olyan igazi Teen Wolf jelenetet láthattunk, imádtam! biggrin.gif
Stiles ismét rájött mindenre és még Lydiát is megmentette.
Scott apját meg sikerült leállítani, bár szerintem még visszatér, hogy megkeserítse Stiles apjának életét.
Az utolsó jelenet pedig szörnyű volt, mert fogalmam nincs, hogy ki mászkált a fatörzsnél. Arra tippelnék, hogy az újak közül valaki.

Ajj, nagyon várom már a következő rész, addig ezerszer megnézem még ezt, nagyon tetszett! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: marti27
2014. január 14. 20:09 #505
- törölt felhasználó -    
Én is sikeresen megnéztem még délután a részt. Ennyit tudok mondani: OMG. Történtek érdekes dolgok ebben a részben is.
A múltkor nem említettem a Derek/Peter párost, de akkor most megtenném, mert elég érdekes történet részt kaptak. Kíváncsi vagyok, hogy vajon azok a 'gengszterek', jobb szó nincs rájuk szerintem, pontosan kit is keresnek, mert ez nekem nem volt egyértelmű, de a Hale családhoz van köze az biztos. Enyhe sokkot kaptam, amikor levágta a nő Peter ujját. Ami nagyon megdöbbentett, hogy a harmadik évados csajszi él, én végig abban a tudatban voltam, hogy meghalt, de akkor szerencsére nem. Lehet újabb segítőt kap a kis csapat. Vajon mi lehet abban a dobozban amit annyira megakartak találni?! Ha már a kis csapatot is megemlítettem, akkor következzenek ők. Kezdeném a Scott és Kira párossal. Imádom őket. Szerintem hihetetlenül édesek együtt, bár félek hogy Kira nem az akinek látszik, pedig annyira szimpatikus, ráadásul az első évados Allisont juttatja eszembe. Márpedig az akkori Allison a szívem csücske volt, mert rettenetesen aranyos volt. Az apja szerintem direkt hozza kínos helyzetekbe szegényt. Aztán megtámadta Malia is, de legalább nem lett semmi baja. Stiles miatt fájt a szívem megint, szegény lassan tényleg olyan lesz, mintha megbolondult volna. Viszont hála Lydia és Scott segítségének ismét visszatért az okos Stiles. Remélem hamar kiderítik, hogy hogyan tudják lezárni az elméjüket, mert nagyon nagy szüksége lenne rá a Stiles/Allison párosnak. Scottnál nem jelentkeznek ilyen hevesen a tünetek, az hogy volt egy kósza hallucinációja az erdőben, az még mindig nem olyan veszélyes, mint a másik kettőé. Allison látomása megint érdekesre sikerült. Nem szívesen lettem volna a helyében, amikor konkrétan felzabálták őt. Amúgy felmerült bennem, hogy egyszer komolyan kicsinál valakit a látomásai miatt. Az előző részben Lydia, most meg Isaac. Komoly gondok lehetnek még vele. Mennyire hiányoztak már az ikrek. Meglepett, hogy már nem alfák. Nem rémlik, hogy ez benne lett volna az évadzáróban, de sok érdekeset kihozhatnak belőle. Az viszont biztos, hogy Aidennek dühkezelési problémai vannak. rohog.gif Végre többet megtudtunk Maliáról is. Érdekes volt ez a történetszál is. Legalábbis nekem. Megható volt, ahogy Stilinski seriff hazavitte őt. Legalább McCall apuka leszáll róla egy darabig. Visszatérve Maliára. Tényleg ő volt a felelős a családja haláláért?! A karom nyom miatt szerintem nem, mert 9 volt, amikor átváltozott, a nyom meg akkora volt, mint Scott keze most 'tizenakárhány' évesen. Vajon mit hoznak még ki a történetből?! Kíváncsian várom a következő részt is.
1 felhasználónak tetszik: miss_areo
2014. január 15. 13:34 #506
- törölt felhasználó -    
Gyerekek, ez a rész... egyszerűen, wáó biggrin.gif
SPOLER! biggrin.gif

Azt hittem, az a nőci Derekkel akar majd csinálni valamit, ám mikor odalépett Peterhez, már biztos voltam, hogy valami baj lesz. Mikor a nő Peter ujját, teljesen ledöbbentem ohmy.gif Hát még akkor, amikor Isaac megmentője megjelent.
Az ikrek <3 Aidennek valóban dühkezelési problémái vannak, ahogy kaylie is írta rohog.gif
Allison rémálma egyszerűen borzalom volt ohmy.gif ohmy.gif Nem csodálnám, ha hamarosan bekattanna szerencsétlen.
Charlie a rész megjelenésekor írt valamit egy féllábú bansheeról, először azt hittem, valami új szereplő lesz. Lydia meg Stiles am cukik lennének együtt. Ha Jeff helyében lennék, adnék egy esélyt a Stiles-Lydia párosnak tongue.gif
Kira apja egyszerűen borzasztó, de osztom kaylie véleményét. Az jutott eszembe, hogy először Jenniferről sem gondolta senki, hogy velejéig gonosz, aztán miket csinált. sad.gif
És Scott "apja" - egy aljas szemét, remélem, soha többet nem tér vissza, de ha mégis, egy vérfarkas igazán széttéphetné rohog.gif
Az utolsó jelenet a Nemetonnál semmi jót nem sejtet, de valószínűleg egy új emberke lesz - hacsak nem támadt fel Jennifer is hallottaiból.

Jövő hét hétfőt/keddet akarok! *-* smileeee.gif
2014. január 16. 19:35 #507
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Tegnap sikerült megnéznem a két legutóbbi részt.
Wow, ez a sorozat egyre jobb és jobb lesz. Scott még mindig az egyik kedvencem, és azt kell hogy mondjam, Kira-val jól néznének ki együtt. wub3.gif Amikor megláttam az új szereplőt, én nem egyből gyanakodni kezdtem, hogy belőle is később negatív szereplő válik. Inkább arra gondolok, hogy komoly segítséget adhat a főszereplőknek. Főleg Scottnak, Allison után. Egyébként megértem, hogy Scott így reagált Isaac szándékaira, nekem nem jönnek be együtt, mármint Allison és Isaac. Nem nagyon érezhető a kémia közöttük, bár ez még változhat. Amikor éppen álmodtak, nagyon nehéz volt ki találni, hogy most csak hallucináció vagy tényleg álom, ugyanis nagyon hiteles volt mindegyik szituáció. Allison álmait még egyelőre nem sikerült megértenem, remélem nincs köze ahhoz, hogy a nagynénje visszatérjen (bár miután elvágták a torkát, gyakorlatilag ez lehetetlen), régen nagyon nem volt szimpatikus. Derekből hiányoltam azt a régi, agresszív és erős énjét, Peter viszont hozta a formáját, még akkor is, amikor az egyik ujjperce. laugh.gif És végül, Lydia nekem nem volt lényeges szereplő ebben a két részben.
Az, hogy a főszereplők közül távozni fog valaki, na ezt nem tudom elképzelni... mindegyikük "törzsgyökeres tag", nehéz elképzelni nélkülük a sorozatot. Akire tippelnem kéne, az talán Lydia. Semmi szerepe nincs jelenleg, bár nyilván, ezt két rész után még nehéz megítélni. Allisont, Scottot és Stilest féltem. Attól tartok, hogy a két lány közül fog kiesni valaki... kár. Ja! És Argent aput hiányoltam, csak egy említés erejéig szerepelt, én régen nagyon csíptem, lehetne megint egy kis szerepe. beer.gif


Szóval összességében bejött a folytatás, kevés sorozat van, ami ennyi rész után is képes fenntartani az érdeklődésemet. smileeee.gif
2014. január 17. 19:04 #508
- törölt felhasználó -    
Hoztam stilleket, Wolferek tongue.gif
Amúgy Christ én is hiányoltam. Remélem, lesz még szerepe, és nem tűnik el, mert szerintem fontos figura smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, marti27, Galexa93
2014. január 17. 21:26 #509
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Alig várom a következő részt. heart.gif

1 felhasználónak tetszik: mikieger
2014. január 19. 10:03 #510
- törölt felhasználó -    
Na végre biggrin.gif Lydia is használja a különleges képességét biggrin.gif És egyre többet van Stilesszal. Charlie írta múlt héten hétfőn, az új rész premiere közben, hogy Stilia biggrin.gif biggrin.gif Úgy legyen :kcocint:
Kíváncsi vagyok, Isaac miért zárta magára az ajtót.

Idézet (Genevieve @ 2014.01.17. 21:26)
Alig várom a következő részt. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: marti27, Genevieve
2014. január 19. 13:05 #511
- törölt felhasználó -    
Végre én is sort kerítettem a következő epizódra, mert már szerda óta húzom a dolgot, de kár volt, mert ha lehet, még jobban élveztem, mint az előzőt.

SPOILER!

Hűha. Összességében azt sem tudom, hol kezdjem, hiszen az első perctől az utolsóig imádtam minden pillanatát. Amikor megpillantottam Dereket és Peter bácsit, szélesen vigyorogtam, de a mosolyom le is fagyott a szadizós banya ujjlevágós akciójánál, és onnantól csak tátott szájjal figyeltem mindent. Kira egyre szimpatikusabb, most már nem bánom, hogy Scott és Allison szakítottak, csak arra várok, mikor jön össze Scotty végre Kirával, mert szerintem aranyosak lennének együtt. Allison és Isaac párosát valahogy nem tartom ütősnek, ahogy írták előttem, én sem érzem, hogy lenne köztük kémia (azt nem tudom, hogy a valóságban együtt voltak-e még, amikor ezeket a jeleneteket felvették, bár gyanítom, hogy már nem). Stiles és Lydia meg heart.gif
A végénél pedig igencsak elérzékenyültem, szép volt az a jelenet, amikor Malia találkozott az apjával.
És utána, amikor kiszabadult az a sok világító bogár, nos, azt nem tartottam jó előjelnek. Mindenesetre várom a folytatást ^^
Ja, és tudom, hogy azt említettem, hogy szeretem ezt a "sötétebb" Teen Wolfot ami még mindig így van, sőt, de amikor Allison hallucinált, és a vérfarkasok + a nagynénje elkezdték felzabálni a belső szerveit az már nekem túl sok volt xD
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2014. január 19. 18:26 #512
- törölt felhasználó -    
Kicsit megkésve - mert már kedden láttam az új részt - de hoztam én is a véleményem:)
Csak úgy, mint mindig le a kalappal Jeff Davis előtt. Megint egy nagyszerű részt hoztak össze, de persze felmerültek bennem új kérdések. Az elején amikor a Derek-Peter részek voltak eléggé izgatott voltam, legfőképp hogy Peter már megint mibe vitte bele Dereket. Amikor levágták az ujját kisebb sokkot kaptam, de örülök, hogy a végén visszakerült a helyére. Ha már itt tartunk, a lány aki megmentette Isaacet nekem nem igazán szimpatikus, az viszont hogy Deucalion még él és valószínűleg benne lesz a következő részek egyikében számomra jó hír, mert imádtam. blush.gif Az ikrek, legfőképp Aiden egy kicsit túlságosan keményen bántak szegény Scottal, de hát ez van. Stilest kínozzák, mint mindig, bár most egy kicsit fellélegezhetünk, de kitudja meddig. Lydia ebben a részben végre csinált valamit. Nem azért mondom, mert egyébként imádom Hollandot, de az utóbbi részekben nekem egy kicsit olyan semmirekellő volt a szerepe, de a kövi rész trailerjétől sokat várok, remélem nem okoz csalódást a képessége. Allison gyönyörű volt ebben a részben blush.gif de ugye nem ez a legfontosabb most rohog.gif Örülök, hogy kezd megint normális karakter lenni, mert a 2 vége, 3 évadban nem volt a kedvenceim között. Isaac, nos most ő sincs a kedvenceim listáján, ez többek közt az Alisonnal való kapcsolata miatt érzem. Szerintem nem helyes, és véleményem szerint kihasználja egy bizonyos ponton Scottot. Kíváncsi vagyok, hogy Scott végül igazi farkas lesz-e és nem egy szörny, mint ami Peter volt. Malia. Nagyon megszerettem a karakterét, ugyan nem sokat tudni róla, de talán amiatt is szimpatikus, hogy gyönyörű farkas játszotta. McCall papa idegesítő, az pedig hogy Stilinki seriff helyére pályázik méginkább ellenszenvet vált ki belőlem.
Várom már az új részt, valamint egy kicsit Danny is hiányzik. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: cintia0023
2014. január 19. 19:56 #513
- törölt felhasználó -    
Látom, nem szívlelitek Scott "apját"... amit nem csodálok rohog.gif Még mindig remélem, széttépi egy vérfarkas... mondjuk Peter vagy Aiden XD És remélem, hogy CSAK Stiles apu helyére pályázik, Melissara nem. A múltkori részben is azt mondta Scottnak, hogy majd később számol vele, mintha eddig foglalkozott volna szerencsétlen gyerekkel -.-' Most akar apaszerepben tündökölni, vagy mi?

Amúgy boldog szülinapot Stillinski seriffnek bday.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. január 20. 09:27 #514
- törölt felhasználó -    
ANIMÁCIÓK! Egyelőre csak az első és második évadból van, de hozni fogom a harmadik évadot is hamarosan wink.gif
2014. január 20. 17:06 #515
- törölt felhasználó -    
Hoztam még párat az utolsó részből :)Nyugodtan használjátok őket, de szívesen csinálok kérésre is, csak írjatok!

Idézet (Chelsy @ 2014.01.20. 09:27)
ANIMÁCIÓK! Egyelőre csak az első és második évadból van, de hozni fogom a harmadik évadot is hamarosan wink.gif
2014. január 20. 18:41 #516
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
[quote=malna90,2014.01.19. 18:26~4656126]
Allison gyönyörű volt ebben a részben blush.gif de ugye nem ez a legfontosabb most rohog.gif Örülök, hogy kezd megint normális karakter lenni, mert a 2 vége, 3 évadban nem volt a kedvenceim között. Isaac, nos most ő sincs a kedvenceim listáján, ez többek közt az Alisonnal való kapcsolata miatt érzem. Szerintem nem helyes, és véleményem szerint kihasználja egy bizonyos ponton Scottot.

Uhh, egyébként nekem is mindig az tűnik fel először, hogy Allison milyen szép mindig. w00t.gif Nekem főleg a sminkje meg a haja tetszik. Már el sem tudnám képzelni a régi, hosszú hajával. Ez szebbé teszi az arcát. Csak néha a ruháit nem tudom megérteni, Lydia stlusa sokkal jobb a sorozatban. És szerintem a való életben is, Crystal nem mindig találja el a ruhákat, de ettől függetlenül nagy kedvenc. smileeee.gif
Abban egyetértek, hogy Isaac az Allisonnal való kapcsolata miatt kevésbé szimpatikus. Nem illenek össze... vagyis, inkább azt mondom, hogy Scotthoz jobb lenne Allison, de most Scottnak inkább Kira kellene... aranyosak együtt. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. január 21. 09:01 #517
- törölt felhasználó -    
Tudom, h a 15. rész csak tegnap jelent meg, de már itt is van a 16. rész előzetese. Veszélyes lesz...





Továbbá itt vannak a stillek az új részből. Ma reggel belenéztem, és még mindig nem világos, Lydia és Aiden miért titokban szexel a suliban. Allison és Isaac meg... na majd meglátjátok biggrin.gif
És végre volt Danny és Chris is, na meg persze az ikrek heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Genevieve, marti27, Galexa93, BlackRose69, Toxic, alexahemingway
2014. január 21. 15:54 #518
- törölt felhasználó -    
Ééés, megvolt, megnéztem az új részt!

SPOILER VESZÉLY! biggrin.gif
Wolferek, ez a rész ohmy.gif
Ez a legyes, gyilkos pasas rettentő rémisztő. ohmy.gif Scott apja még mindig idegesítő :@
Az ikrek kérése nem meglepő, de Aiden egy rohadák biggrin.gif Dannyvel akarja rávenni arra a tesóját, hogy visszajöjjön a suliba... egyetértek Ethannel, h ez részben Lydia miatt van. Viszont Ethant kicsit sajnáltam, mikor meglátta Dannyt smárolni egy másik sráccal. sad.gif Lydia és Aiden kapcsolata még mindig nem tiszta nekem, mint ahogy korábban is írtam. Remélem, hogy Lydia végül Stiles mellett köt ki, ő ugyanis szereti, és nem csak egy gyors numerára kell neki.
Kíváncsi vagyok, mit tudhatott meg Derek a látomásából. Kicsit durva volt, mikor Derek visszavarrta Peter ujját. És a doboz tartalma is meglepett.
Kira és a családja aranyosak, de tudtam én, hogy valami nem stimmel velük. A végén, mikor Kira a fényekkel szórakozott, baromi furcsa volt. A susis rész viszont nagyon cuki volt smileeee.gif
Isaac és Allison vetkőzős részén nagyon nevettem XDDD
Baromi kíváncsi vagyok, kik voltak azok a figurák, akik Isaackel a szobában voltak, de valami azt súgja, hogy Kiráékhoz van közük.
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, Ria1997, miss_areo
2014. január 21. 17:45 #519
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!smileeee.gif
Egyetértek, Barrow számomra is felállította a szőrt a hátamon, amikor pedig ott az elektronikai részeknél volt még félelmetesebb volt. Lydia végre mutatott valamit, de ez a sikítás elképesztően hangos..biggrin.gif Stiles nagyon édes volt vele ebben a részben, és persze megint az okos énjét is láthattuk. Mellesleg imádom a Seriff & Stiles és a Scott & McCall mama részeket, ezek olyan meghatóak és jók. blush.gif Aiden és Ethan omegák? Ez nekem egy kicsit kusza, meg az is hogy már nem alfák.. unsure.gif Ahogy Derek visszavarrta Peter ujját rohog.gif Hát komolyan, ez a napom fénypontja. Egyébként Talia farkasformában megint gyönyörű volt, egyszerűen olyan szép farkasokat tesznek a sorozatba *o* Arra pedig nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondott Dereknek, amiért az így nézett Peterre. Mellesleg megjegyzem, hogy a Hale-es történeteket úgy szeretem, engem a tűzeset és a gyerekkori rész is izgatottá tett, jó lenne ha lenne róluk egy külön sorozat blush.gif Tyler H. pedig eszméletlenül nézett ki wub2.gif Kira most meglepett, de nagyon várom mit hoznak ki belőle, talán ő lesz a Kitsune, vagy nemtudom. Alison és Isaac. Hát ez a rész kicsit furán jött ki, nekem még most se tetszenek együtt, viszont Chris ordítása, te jó ég mennyire nevettem rajta: A Werewolf, again? rohog.gif Danny, végre láthattuk. És az edző. biggrin.gif Imádom az ő karakterét is, de szegényt eléggé megszívatták rohog.gif Azok az emberek akik bezárták Isaac-et is nagyon félelmetesek, nekem az a gyanúm hogy Kirához tartoznak, de az is lehet, hogy azok az emberek, akik a fából jöttek ki az előző rész végén. Már nagyon várom a következő részt, az előzetes alapján pedig egy bombasztikus részre számítok, és lesznek benne harcok dögvel.
2 felhasználónak tetszik: Genevieve, Ria1997
2014. január 21. 20:10 #520
- törölt felhasználó -    
Az ikrek azért nem alfák, mert mikor Jennifer megölte őket, elvesztették a képességüket. Én amúgy úgy vettem ki, hogy még nem omegák, de azok lesznek, ha nem lesz falkájuk. Nem tudom sad.gif. Amúgy írtam erről is egy cikket, de nem jelent meg :/ A lényege annyi volt, hogy arról meséltek, hogy Scott egy ideig azon filózik majd, hogy bevegye-e őket a falkába vagy ne. Bár azon se csodálkoznék igazából, ha nemet mondana.

Idézet (malna90 @ 2014.01.21. 17:45)
Sziasztok!smileeee.gif
Egyetértek, Barrow számomra is felállította a szőrt a hátamon, amikor pedig ott az elektronikai részeknél volt még félelmetesebb volt. Lydia végre mutatott valamit, de ez a sikítás elképesztően hangos..biggrin.gif Stiles nagyon édes volt vele ebben a részben, és persze megint az okos énjét is láthattuk. Mellesleg imádom a Seriff & Stiles és a Scott & McCall mama részeket, ezek olyan meghatóak és jók. blush.gif Aiden és Ethan omegák?  Ez nekem egy kicsit kusza, meg az is hogy már nem alfák..  unsure.gif Ahogy Derek visszavarrta Peter ujját  rohog.gif Hát komolyan, ez a napom fénypontja. Egyébként Talia farkasformában megint gyönyörű volt, egyszerűen olyan szép farkasokat tesznek a sorozatba *o* Arra pedig nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondott Dereknek, amiért az így nézett Peterre. Mellesleg megjegyzem, hogy a Hale-es történeteket úgy szeretem, engem a tűzeset és a gyerekkori rész is izgatottá tett, jó lenne ha lenne róluk egy külön sorozat blush.gif Tyler H. pedig eszméletlenül nézett ki wub2.gif Kira most meglepett, de nagyon várom mit hoznak ki belőle, talán ő lesz a Kitsune, vagy nemtudom. Alison és Isaac. Hát ez a rész kicsit furán jött ki, nekem még most se tetszenek együtt, viszont Chris ordítása, te jó ég mennyire nevettem rajta: A Werewolf, again? rohog.gif Danny, végre láthattuk. És az edző. biggrin.gif Imádom az ő karakterét is, de szegényt eléggé megszívatták rohog.gif Azok az emberek akik bezárták Isaac-et is nagyon félelmetesek, nekem az a gyanúm hogy Kirához tartoznak, de az is lehet, hogy azok az emberek, akik a fából jöttek ki az előző rész végén. Már nagyon várom a következő részt, az előzetes alapján pedig egy bombasztikus részre számítok, és lesznek benne harcok dögvel.
50 oldal 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!