Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 21. 20:30 #521
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.01.21. 20:10)
Az ikrek azért nem alfák, mert mikor Jennifer megölte őket, elvesztették a képességüket. Én amúgy úgy vettem ki, hogy még nem omegák, de azok lesznek, ha nem lesz falkájuk. Nem tudom sad.gif. Amúgy írtam erről is egy cikket, de nem jelent meg :/ A lényege annyi volt, hogy arról meséltek, hogy Scott egy ideig azon filózik majd, hogy bevegye-e őket a falkába vagy ne. Bár azon se csodálkoznék igazából, ha nemet mondana.

Most hogy mondod emlékszem hogy az előző részben mondták, az omegásat meg félreírtam, csak annyi mindent leakarok írni, és amikor meg ott az alkalom nem jut eszembe minden. rohog.gif
2014. január 21. 20:52 #522
- törölt felhasználó -    
Ismerős biggrin.gif
Megnéztem újra a részt. Aiden ezt mondta. "We're not betas anymore. We're omegas" - szóval, omegák sad.gif

Idézet (malna90 @ 2014.01.21. 20:30)
Most hogy mondod emlékszem hogy az előző részben mondták, az omegásat meg félreírtam, csak annyi mindent leakarok írni, és amikor meg ott az alkalom nem jut eszembe minden. rohog.gif
2014. január 24. 20:41 #523
- törölt felhasználó -    
Hűha megint izgalmas részt kaptunk. Igaz, korábban megnéztem már, de csak most jutottam ide, hogy leírjam a véleményemet róla.
Scott apja egyre antipatikusabb számomra, veszélybe sodor mindenkit maga körül. Most is hagyta, hogy szegény Melissa menjen be ahhoz az őrült Mr. Barrowhoz. Felállt a szőr a hátamon attól az embertől. Viszont látszik, hogy McCall anyukában mennyi erő és tartás van. Ez igazán lenyűgöző szerintem. Ha már a McCall családdal kezdtem, akkor jöjjön Scott, akit kezdek egyre jobban kedvelni, pedig eddig semleges volt számomra. Most viszont képes volt megnevettetni, a 'hot girl' jelenettel, ami hivatalosan is az eddigi legnagyobb kedvencem az évadból. Stiles és Lydia a szívem csücskei. Most is annyira helyesek voltak és továbbra is tetszik, hogy mindig egy rugóra jár az agyuk. Az Aidan -Lydia páros egyre idegesítőbb, pedig külön-külön kedvelem őket. A vak is láthatja, hogy kihasználják és csak tönkreteszik egymást. Szegény Ethant annyira sajnáltam, amikor meglátta Dannyt mással csókolózni, a hülye tesója meg csak nevetett rajta, de majd fog ő is szenvedni, ha omegák maradnak. Ettől eltekintve viszont egyre jobban szeretem az ikreket, mert olyan kis aranyosak is tudnak lenni. Isaac az előző évadban nagy kedvencem volt, most viszont legszívesebben felpofoznám néha. Allison és ő pedig a sorozat egyik legnevetségesebb párja. Ez az állandó huzavona közöttük viccesnek akart hatni, mégsem ők, hanem Chris nevettetett meg. Ráadásul egyre feleslegesebbnek érzem Allison karakterét, de szinte biztos, hogy nincs olyan mákunk, hogy őt írják ki. Kira egyre szimpatikusabb lesz, a titkai ellenére is. Kíváncsi vagyok, hogy vajon mi miatt is képes az elektromossággal babrálni. Amikor Barrow elrabolta, nekem az egy kicsit sokk volt, annak ellenére is, hogy Lydiáék az atomszámok alapján leírták a nevét. Ezt mondjuk valószínűleg a cuki légkör miatt volt, ami körüllengte őket Scott barátunkkal a vacsora után. Scott és a wasabi találkozása pedig egy újabb megmosolyogtató rész volt. Végül azt hiszem csak Peter és Derek marad. Nem igazán kötött le most az ő részük, valószínűleg azért, mert velük kapcsolatban cseppenként adagolják az információkat és egyenlőre azonkívül, hogy használták Talia karmait nem sok érdekes volt velük. Kíváncsi vagyok, mit mondhatott neki Peterrel kapcsolatban. Hűha van még valaki? Ja igen, az edző, vélhetően ő a sorozat legjobb mellékszereplő figurája, mert amit leművel Stiles és ő az valami eszelős. A csínyek miatt pedig lassan ideg összeroppanást kap, pedig szerintem nagyon jó poén volt kiszedni mindenből a csavarokat, bár tény, hogy elég balesetveszélyes. Aztán Stiles meghúzta a tűzjelzőt. Az az arc, amit az edző vágott hatalmas volt. Komolyan hihetetlen páros az övék. Azt hiszem ennyi lenne. Alig várom már a következő részt. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Ria1997
2014. január 28. 17:06 #524
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: BlackRose69
2014. január 28. 17:24 #525
- törölt felhasználó -    
SPOILER ALERT!
Ez a rész! wub2.gif
Nem akarok olyan részletes leírást, az a lényeg, hogy mindenképpen nézzétek meg, ha tehetitek még ma, mert rettentően jó volt! Egy rész alatt annyi esemény, és egyszerűen borzasztó, hogy még így sem tudjuk, mi a helyzet. A zene az intro alatt meglepett, de tetszett, olyan Halloweenes volt. biggrin.gif Waha, és Derek megint megmutatta, hogy ő a kemény csávó. biggrin.gif Hogy megijesztette szegény gyerekeket, tipukus Derek. <3
Stiles meg ismét hozta a formáját, haláli egy pasas. Jó lenne tudni, mire jött rá, mert nekem a
19 19 K
53 53 I
88 88 Ra

nem igen mond semmit még. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, mikieger, marti27
2014. január 28. 18:00 #526
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2014.01.28. 17:24)
SPOILER ALERT!
Ez a rész! wub2.gif
Nem akarok olyan részletes leírást, az a lényeg, hogy mindenképpen nézzétek meg, ha tehetitek még ma, mert rettentően jó volt! Egy rész alatt annyi esemény, és egyszerűen borzasztó, hogy még így sem tudjuk, mi a helyzet. A zene az intro alatt meglepett, de tetszett, olyan Halloweenes volt. biggrin.gif Waha, és Derek megint megmutatta, hogy ő a kemény csávó. biggrin.gif Hogy megijesztette szegény gyerekeket, tipukus Derek. <3
Stiles meg ismét hozta a formáját, haláli egy pasas. Jó lenne tudni, mire jött rá, mert nekem a
19 19 K
53 53 I
88 88 Ra

nem igen mond semmit még. pardon.gif

SPOILERR!

Stiles arra jött rá, hogy az az ő kézírása. Nem véletlen írta melléje ismét, az előző részben ezek szerint a vegyjeleket ő maga írta. (gondolom ismét "álmodott" vagy pedig a nemeton késztette) a kulcsod pedig lopta gondolom (ismét félálomban). Nem véletlen, hogy az épelméjűségével játszik a nemeton, van olyan érzésem, hogy a fából a növényt is ő húzta ki, ami kiszabadította a maszkos "démonokat". Ha a növény kihúzós részt megnézed, ott látszik hogy mielőtt kihúzza előtte habozik még, és utána rántja ki. Na most akinek eleve ez a célja az nem habozik. (persze ez csak elmélet). biggrin.gif
Mivel ő ember, így a félig nyitott ajtó nem jelent jót, bármikor megszállható és olyanokra vehető rá, amit ő nem tenne meg. (a nemeton pedig úgy látszik úgy rángatja ahogy neki tetszik sad.gif )
3 felhasználónak tetszik: Beba13, BlackRose69, marti27
2014. január 28. 18:12 #527
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2014.01.28. 18:00)
SPOILERR!
Stiles arra jött rá, hogy az az ő kézírása. Nem véletlen írta melléje ismét, az előző részben ezek szerint a vegyjeleket ő maga írta. (gondolom ismét "álmodott" vagy pedig a nemeton késztette) a kulcsod pedig lopta gondolom (ismét félálomban). Nem véletlen, hogy az épelméjűségével játszik a nemeton, van olyan érzésem, hogy a fából a növényt is ő húzta ki, ami kiszabadította a maszkos "démonokat". Ha a növény kihúzós részt megnézed, ott látszik hogy mielőtt kihúzza előtte habozik még, és utána rántja ki. Na most akinek eleve ez a célja az nem habozik. (persze ez csak elmélet). biggrin.gif
Mivel ő ember, így a félig nyitott ajtó nem jelent jót, bármikor megszállható és olyanokra vehető rá, amit ő nem tenne meg. (a nemeton pedig úgy látszik úgy rángatja ahogy neki tetszik sad.gif )

5 percig elemeztem a táblát, de erre nem is gondoltam. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Genevieve, BlackRose69
2014. január 29. 23:07 #528
- törölt felhasználó -    
Imádom a sorozatot, de komolyan, mindig képesek meglepni és ez alól a mostani rész sem volt kivétel.
Kezdeném most legújabb kedvencemmel Kirával, aki tényleg hihetetlenül aranyos. Rejtély ide vagy oda, én kedvelem és szerintem sok klassz dologban lesz még részünk hála neki. A képeken megmondom őszintén először csak sárga/arany lángoknak láttam a fényeket körülötte, de mikor Scott ránézett a vörös szemével az UV partin, tényleg látszott a róka. Ezek szerint akkor ő lesz a kitsune?! Remélem még sokáig láthatjuk a sorozatban. Nem csak érdekes történetszálat vezettek be vele, de még mindig imádom a párosukat Scottal. Viszont továbbra sem értem, hogy hogyan képes az elektromosságot irányítani. Térjünk át akkor az előző rész másik nagy rejtélyére, az álarcosok és Isaac esetére. Rám komolyan rám hozták a frászt. Egy rész alatt a fél bagázst elintézték és lehet, hogy közben Argent aput is. Remélem azért túléli szegény, nem tetszett, ahogy elájult a végén. Ha már Argenték, Allison továbbra is felesleges számomra, ráadásul az állandó huzavona közte és Isaac között már kezd átcsapni unalmasba, mint sem aranyosba. Az ikrek továbbra is a szívem csücske hihetetlenül édesek. Annyira tetszett, ahogy Aiden védelmezte Lydiát miután megtalálták az erkélyen Dannyvel. Még mindig képes meglepni, pedig már elkönyveltem bunkónak, ami igazából igaz is, de azért árnyalt a személyisége, ami ebben a jelenetben megmutatkozott. Derek pedig lehet, hogy nem szerepel sokat, de amikor igen, az igenis érdekes és vicces. Mint most a gyerekek és az M&Ms esete. Annyira nevettem azon, hogy élvezte, hogy ráhozta szerencsétlenekre a frászt. rohog.gif Azt hiszem a két nagy favoritom maradt csak ki, Stiles és Lydia. Kezdeném akkor Lydiával. Most nem volt szerepe, de mégis annyira örültem, amikor visszajött a szarkasztikus és vicces énje, mióta összekeveredett Peterrel ez nem volt olyan domináns nála. Végül pedig Stiles. Annyira aggódom miatta. Nem tetszik nekem, hogy köze lett ahhoz a Barrowhoz és az sem, hogy fogalma sincs mit, mikor és kivel csinált. Az, hogy rájött, hogy ő írta a táblára számokat ás ezzel Kirához irányította a gyilkost, az igen nagy hatással lesz még a sorozatra. Ráadásul nagyon tetszett, hogy megint beolvasott McCall apukának. Ritka beképzelt és bunkó egy ember. Mindenkivel magas lóról beszél, mintha minimum király lenne. Gondok lesznek még vele. Ismét remek részt kaptunk, tele megválaszolatlan kérdésekkel, szóval mint mindig, várom a következő részt. heart.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Genevieve, miss_areo, Misuzu86
2014. február 03. 10:11 #529
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Sajnos az "első két" 3B-s rész után kaptunk két szörnyűt. Értem én hogy alapozni kell na de ennyi időn keresztül? Főleg hogy 13 részes az évad második fele így már rég a történet "közepén" kellene járnunk. A kérdések folyamatosan gyűlnek, válaszokkal pedig nem igen kápráztatnak el... Jeff azt "nyilatkozta" hogy a Derek féle kalandozás rejtelmei kiderülnek a 3x13-ban, még mindig lövésem sincs merre járt. A Peter-el közös szál is hirtelen félbe maradt. Hova lett Bredan? Ki az a She Wolf? (Cora-ra tippelnék) A coyote szál ennyiben maradt? Scott folyamatos rossz döntéseivel pedig magát hozza kellemetlen helyzetbe. El kellene már fogadnia hogy ő AZ alfa akinek falkára van szüksége hiszen a béták erősítik az alfát és fordítva. Szegény omega Derek mennyivel jobban szerepelt a harcban a démonok ellen mint a trúúúúú alfa... mad.gif Nem indult rosszul a 3B csupán attól félek hogy annyi minden fel gyülemlik és az utolsó részbe paszíroznak majd mindent amit folyamatosan kellett volna adagolniuk. Hello borzalmas meg nem történtté tenném 3x12! dry.gif
2014. február 04. 15:27 #530
- törölt felhasználó -    
Kedves DemonswithRyux!
Igen, én is sajnálom, hogy a szálak félbemaradtak, de Jeffet ismerve, minden kiderül!
Am Derek nem omega, hanem béta wink.gif Már mikor megszületett, akkor is az volt. Az ikrek omegák.

Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.02.03. 10:11)
Sajnos az "első két" 3B-s rész után kaptunk két szörnyűt. Értem én hogy alapozni kell na de ennyi időn keresztül? Főleg hogy 13 részes az évad második fele így már rég a történet "közepén" kellene járnunk. A kérdések folyamatosan gyűlnek, válaszokkal pedig nem igen kápráztatnak el... Jeff azt "nyilatkozta" hogy a Derek féle kalandozás rejtelmei kiderülnek a 3x13-ban, még mindig lövésem sincs merre járt. A Peter-el közös szál is hirtelen félbe maradt. Hova lett Bredan? Ki az a She Wolf? (Cora-ra tippelnék) A coyote szál ennyiben maradt? Scott folyamatos rossz döntéseivel pedig magát hozza kellemetlen helyzetbe. El kellene már fogadnia hogy ő AZ alfa akinek falkára van szüksége hiszen a béták erősítik az alfát és fordítva. Szegény omega Derek mennyivel jobban szerepelt a harcban a démonok ellen mint a trúúúúú alfa... mad.gif Nem indult rosszul a 3B csupán attól félek hogy annyi minden fel gyülemlik és az utolsó részbe paszíroznak majd mindent amit folyamatosan kellett volna adagolniuk. Hello borzalmas meg nem történtté tenném 3x12!  dry.gif


SPOILER!
Őszintén szólva, nem vártam az új részt annyira, mint szoktam, de nem csalódtam! Scott apja az agyamra ment, és bár nem egy vérfarkas tépte szét, hanem egy japán őrült kardos harcot szúrta le, ez is rendben van. De úgyis túléli, én tudom :S :S
Stiles miatt rettenetesen aggódom. Szerintem ő a sötét lélek :'( Ráadásul olyan baja van, mint szegény anyukájának sad.gif Olyan aranyosan aludt, meg tudtam volna zabálni heart.gif
Kira és Scott nagyon édeseeek smileeee.gif Remélem, összejönnek. wub.gif
Szakadtam, mikor Isaac felbátorodott Allison csókja után XDD
Az ikreket továbbra is imádom <3 De az az érzésem, hogy Dereknek valamilyen szinten igaza van: ki fogják nyírni, ha a falkájukba veszi őket. Bármennyire is imádom Maxet és Charliet, vérfarkasként gonoszak.
Örültem, hogy Chris túlélte a támadást, egy hete aggódtam már érte. És nagyon helyes a fiatalkori énje tongue.gif tongue.gif
Lydia ebben a részben nem szerepelt, de nem is hiányoltam igazából biggrin.gif
Amikor a titok kiderült, elég ijesztő volt, de annak örülök, hogy ezek a japán kardos harcosok nem bántanak akárkit, de Stiles miatt nagyon aggódom sad.gif

Jövő heti rész előzetes, és képek a mai részből tongue.gif



(és mint ígértem, fogom hozni az animációkat is, amint lesz időm megcsinálni és hozni wink.gif)
1 felhasználónak tetszik: Galexa93
2014. február 04. 18:14 #531
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Chelsey: Derek a 3x11 óta OMEGA. Hogy miért is? Mert JELENLEG nincs falkája. Habár a mostani részben mutatott hajlandóságot arra hogy ő Scott falkájába tartozik, de miután meggyógyította Cora-t alfa nélkül maradtak, tehát Peter is az. Az lehet hogy bétának született de ugye ha nincs falkád alapból omegává válsz. Sajnos tartok attól hogy semmi nem derül ki ahogy Jeff-et ismerjük. Ki mérgezte meg Cora-t? Oké jöttek az elméletek hogy Blake de erről semmit nem tudtunk meg, Derek mit beszélt Táliával? Jelenleg ezt sem tudjuk, hol van Uncle Peter? Mi lett a Coyote szállal? Ki a She Wolf? Soroljam még? biggrin.gif Félek hogy nagyon összecsapják ezt az egészet mint a 3x12-őt, ott is lényegében nem kis csapatunk győzte le az alfákat hanem Blake. Mivel láttad a részt így nyugodtan írhatom hogy IGEN Ő a sötét lélek akit keresnek.
2014. február 04. 18:41 #532
- törölt felhasználó -    
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.02.04. 18:14)
Chelsey: Derek a 3x11 óta OMEGA. 
Ki mérgezte meg Cora-t? Oké jöttek az elméletek hogy Blake de erről semmit nem tudtunk meg, Derek mit beszélt Táliával? Jelenleg ezt sem tudjuk, hol van Uncle Peter?
Mi lett a Coyote szállal? Ki a She Wolf?

Derek akkor is béta volt, amikor a családja meghalt a tűzben, akár volt falkája akár nem és ezt ő maga mondta anno az 1x04-ben, hogy ő béta. Corát nem Jennifer, hanem az ikrek bántották ha jól emlékszem egy csata során. A Derek& Talia részben igazad van, arról tényleg nem tudunk semmit. A Coyote Malia volt, most néztem utána, és nem is coyote, hanem were-coyote volt. A Peteres kérdés pedig engem is foglalkoztat wink.gif

SPOILER:
Ez a rész volt érzelmes és akciódús is egyben. Az elején furcsa volt hogy mindenki azt hiszi, hogy Scottot akarják a harcosok bántani, és senkinek - kivéve Scottot - meg se fordult a fejében hogy Scott a lány elé ugrott amikor azok felé mentek. Az ikrek számomra túl rámenősek voltak, valamint abszolút egyetértettem azzal, amit Derek mondott, hogy hiába ölnének érte, meg is halálnak? Stiles, ó édes Stiles. Amikor Melindát anyának hívta elérzékenyültem, és nagyon meg is sajnáltam. Egyébként végre egy kicsit megtudtunk az édesanyjáról is, legalább a betegségét és a nevét:) McCall papa irritáló volt, mint mindig, de meglepődtem hogy a laptopja milyen furfangosan van beállítva, vagy csak Scott és Kira csinált véletlen képet? Egyébként, ha még nincs áram, akkor 2 nap munka óta hogy megy még mindig a laptopja? rohog.gif Elárulhatná a titkát;) Chris története nagyon érdekes volt, amit pedig a japán csávó mondott az ilyesztő is volt egyben. Amit nem értek, az hogy meg kell ölnie a lányát valamiért, vagy mi? Olyan érthetetlenül mesélte, na mindegy majd megnézem felirattal hátha akkor megértem:D A harcosok félelmetesek, egyébként amikor azt a hamut aktiválták és a japán pasi mondta rögtön utána hogy megállíthatatlanok, valahogy sejtettem hogy át tudnak jönni rajta, élő példaként Scottot hoznám fel, aki szintén átment rajta rolleyes.gif Derek nem szerepelt túl sokat, és egy kicsit őt és Stilest is hiányoltam ebben a részben. Stilesra rátértve nagyon félelmetes az egész, szerintem amikor megölte a szentjános bogarat is alvajárt, majd amikor Scott bejött ébredt fel. Az a gyanún nekem is, hogy ő lesz a sötét alak, az előzetest látva pedig nagyon valószínű. Csak ne hogy végül mégis ő haljon meg a sorozatba, mert azt nem bírnám ki. És végül Isaac és Allison. Hát eddig nem bírtam őket, de már kezdem kedvelni a párosukat és kíváncsi vagyok mi lesz velük blush.gif
2014. február 04. 23:16 #533
- törölt felhasználó -    
Én most nem az egész részről írnék, csak Stilesről, mert én rajta nagyon kiakadtam.
Egyszerűen imádtam, ahogy a végén eljátszotta a gonoszt, jól állt neki. Az, hogy beteg, nem jó jel, de nem hinném, hogy az ő karaktere veszélyben forog, hiszen szinte majdnem az egész sorozatot ő viszi a vállán. Még mindig nem hiszek a szememnek, komolyan, jobban örültem volna, ha Allison vagy Kira a gonosz lélek. Áh, még egy normális és összeszedett véleményt sem tudok írni, annyira felpörögtem. Ha lenyugodtam, lehet, hogy írok egy rendes szöveget is, de jelen pillanatban paff vagyok. ooo.gif
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2014. február 04. 23:45 #534
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2014.02.04. 23:16)
Én most nem az egész részről írnék, csak Stilesről, mert én rajta nagyon kiakadtam.
Egyszerűen imádtam, ahogy a végén eljátszotta a gonoszt, jól állt neki. Az, hogy beteg, nem jó jel, de nem hinném, hogy az ő karaktere veszélyben forog, hiszen szinte majdnem az egész sorozatot ő viszi a vállán. Még mindig nem hiszek a szememnek, komolyan, jobban örültem volna, ha Allison vagy Kira a gonosz lélek. Áh, még egy normális és összeszedett véleményt sem tudok írni, annyira felpörögtem. Ha lenyugodtam, lehet, hogy írok egy rendes szöveget is, de jelen pillanatban paff vagyok. ooo.gif



Dylan-nek kezd felpörögni a karrierje és egy főszereplő mindenképp meghal a 3b végéig. Jelen állás szerint ő, (most szerződött le egy tejfelesszájú színész a 4. évadra), aztán lehet Derek aki kérdezte az ikrektől hogy meghalnának-e Scott-ért. Hale pedig kell a sorozatba anélkül nem sok értelme van.
2014. február 06. 15:47 #535
- törölt felhasználó -    
Érdekes ez a dolog az omegák és béták körül, mert. Az első évadban Dereknek sem volt falkája, együtt keresték Scottal az alfát, mindkettő béta volt.
Az ikrek még mielőtt alfává váltak - és széttépték az alfájukat biggrin.gif -, omegák voltak, pedig falkában éltek.

Most arra, hogy ki hal meg... hát, én Allisonra tippelnék az utolsó rész alapján. A japán pasas azt mondta Chrisnek, hogy ölje meg azt a valamit akkor is, ha a saját lánya. És úgy nézett Allisonra, mintha tudna valamit. Stilest tutira nem nyírná ki Jeff. Nagy hülyeség lenne, a sorozatnak vége lenne abban a pillanatban. Allison meg Lydia karaktere nem olyan lényeges újabban. Derek van még szerintem veszélyben, mert ő meg alig szerepel, amit sajnálok. sad.gif
2014. február 06. 16:03 #536
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.02.06. 15:47)
Érdekes ez a dolog az omegák és béták körül, mert. Az első évadban Dereknek sem volt falkája, együtt keresték Scottal az alfát, mindkettő béta volt.
Az ikrek még mielőtt alfává váltak - és széttépték az alfájukat biggrin.gif -, omegák voltak, pedig falkában éltek.
Most arra, hogy ki hal meg... hát, én Allisonra tippelnék az utolsó rész alapján. A japán pasas azt mondta Chrisnek, hogy ölje meg azt a valamit akkor is, ha a saját lánya. És úgy nézett Allisonra, mintha tudna valamit. Stilest tutira nem nyírná ki Jeff. Nagy hülyeség lenne, a sorozatnak vége lenne abban a pillanatban. Allison meg Lydia karaktere nem olyan lényeges újabban. Derek van még szerintem veszélyben, mert ő meg alig szerepel, amit sajnálok. sad.gif


Keresték az alfát aki Peter volt Scott pedig az ő bétája volt majd egy időre Derek is beállt melléjük, persze arról is volt szó hogy 3 béta kell egy alfának hogy falkája legyen. Az ikrek pedig azért voltak omegák mert a falka kitaszította őket! Az öreg pedig azt mondta hogy engedje a démonoknak hogy elpusztítsa a Nogitsune-t még akkor is ha a saját lánya az! Ez azért kicsit más mint amit te írtál. Én most már Stiles-t várom távozónak hiszen elég sokáig szenvedtek azzal hogy ő bizony ember és az is marad, majd tessék 1 rész alatt hirtelen a sorozat legerősebb karaktere lett ami röhejes. Szerintem őt szállta meg a Nogitsune, nem bánnám ha tényleg meglépnék és Scott végezne vele, na az elég drámai és egyben tökös lenne, persze nem sziruposan!
2014. február 06. 21:45 #537
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
SPOILER

Stiles-ért egyre jobban oda vagyok. Sajnálom is, de ugyanakkor örülök, hogy előtérbe került. Mikor mondta alvás előtt Scott anyjának hogy "köszi anya" én úgy elérzékenyültem. cray.gif Valószínűleg az anyjával is az történt, ami vele. Megmutathatja a rossz oldalát is, de remélem nem ő távozik a sorozatból. Stiles már a Teen wolfhoz tartozik, nem halhat meg, üres lenne a sorozat. Felőlem meghalhat akárki csak Derek és Stiles ne! Scott és Kira cukik nagyon wub.gif a farkasfej tapizás aranyos jelenet volt. Jó, hogy Scott és Allison is túl lépett egymáson. Isaac nekem már ellenszenves, nagyképűsködik.
2 felhasználónak tetszik: Misuzu86, mikieger
2014. február 07. 16:14 #538
- törölt felhasználó -    
Tegnap volt egy fontos esemény... valakinek a szülinapja... BOLDOG SZÜLINAPOT CRYSTAL! bday.gif Hihetetlen, hogy már 29 éves ohmy.gif Valamiért mindig azt hittem, hogy Holland idősebb, mint ő biggrin.gif
Sokan írtátok, hogy édes volt az a jelenet, amikor azt mondta Stiles, hogy "Köszi, Anyu!" Az tényleg nagyon édes volt heart.gif :') Én személy szerint nem bánnám, ha Scott anyu lenne Stiles nevelőanyukája smileeee.gif
De azt tartom, hogy Stiles nem fog menni. NEM MEHET!
És már csak cirka két hónap, és megtudjuk, ki megy. Remélem, legalább a mellékszereplőgárda megmarad úgy, ahogy vannak.

LittleWalker spoilerét még várom biggrin.gif biggrin.gif Remélem, sikerült lenyugodni a kezdeti sokk után. smileeee.gif

Az animációk jönnek hamarosan! wink.gif Nemsokára kész vagyok biggrin.gif Esetleg ha valakinek egy konkrét részből kell, írjon nyugodtan, megcsinálom! wink.gif
2014. február 07. 16:39 #539
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Miért ne mehetne ha beindult a karrierje? Ha nem tudják megmenteni/vissza változtatni embernek akkor Scott nyugodtan nyársalja fel a karmaival. Én emberként bírtam viszont ez a megszállott gonosz nogitsune-kodás nem a kedvencem. Főleg hogy az anyja is hasonló tüneteket produkált.. :/
2014. február 07. 16:54 #540
- törölt felhasználó -    
A készítők megkérdezték, hogy minek látnánk szívesen Stilest, természetfelettinek vagy embernek? Ti mit gondoltok? wink.gif
50 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!