Beyoncé Knowles legújabb dala, a Best Thing I Never Had alig egy napja jelent meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
Megjelent Beyoncé legújabb dala
2011. június 02. 16:21
#1
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
2011. június 02. 16:35
#8
|
|
LadyAlba88 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.04. Hozzászólás: 1140 Csatolások: 200 Azonosító: 142600 offline
|
Na! Ez (majdnem) az igazi Beyoncé. Remélem a többi dala is egyre jobb lesz! Tetszik.
2011. június 02. 16:38
#11
Köszönjük Mese! Leülhetsz! szerintem borzalmas lett mint az összes többi dala.
2011. június 02. 16:45
#13
|
|
szalayevelin |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.03. Hozzászólás: 879 Csatolások: 0 Azonosító: 142529 offline
|
nagyon jó lett !!!
tetszik
2011. június 02. 16:48
#15
milliószor jobb, mint a Run The World (Girls)... ez úgy kb. tetszik, de hallottam már jobb B számot. ;]
2011. június 02. 16:57
#17
|
|
Adriannaღ music lover ღ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.17. Hozzászólás: 1582 Csatolások: 5393 Azonosító: 63884 offline
|
Idézet (gertii @ 2011.06.02. 16:48)
milliószor jobb, mint a Run The World (Girls)... ez úgy kb. tetszik, de hallottam már jobb B számot. ;]
Teljesen egyetértek.
2011. június 02. 17:03
#18
|
janet7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.11. Hozzászólás: 4230 Csatolások: 67 Azonosító: 133061 offline
|
A Run The World-nél mindenképpen jobb, de szerintem ez is elég gyengus lett. Annyira kár, hogy ő is átment ebbe a pop szemétbe (az igénytelenebb fajtába) pedig tényleg tudna jót is. Remélem visszatér a 2003 körüli zenei stílusához, mert az volt az igazi. Mondjuk erre kevés esélyt látok. A Sasha Fierce óta (már az is az volt) olyan szinten átlagos és béna zenéi vannak, hogy el sem hiszem. És még ezt nevezik egyesek RnB-nek? Ne már
Nagy kár, hogy a legtöbb egykor RnB-t csináló előadó vagy nem csinál már zenét, vagypedig átmegy ebbe a fajtába. Nagyon kevesen vannak, akik tényleg megmaradtak az igazi RnB-nél és ők sem azok a felkapott majmok, akiket mindenhol nyomnak. Babyface-ről meg annyit, hogy nem hiszem el, hogy fűződnek ilyen dalok a nevéhez, mostmeg ilyeneket csinál. Missy meg Timbaland után már ő is kezd elszar.dni sajnos. Kár értük...
2011. június 02. 17:14
#19
|
|
bogarka_95§Dreams.for.an.insomniac§ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.26. Hozzászólás: 1061 Csatolások: 2 Azonosító: 94215 offline
|
persze sokkal jobb mint az előző kislemeze,de Beyonce-tól már sokkal jobb számot is hallottam
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



