Starity

Moby leszólta Briney-t és Ke$hát

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 04. 21:00 #61
Strawberry
Strawberry
visszatérő vendég
 
Státuszsmoking a cigarette is like forgetting.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 207
Azonosító: 129539
Offline offline
Szerintem aki nem ismeri Mobyt az is kussolhat.
Legalábbis ne alkosson már róla olyan véleményt,előbb nézzen utána.
Annyira nevetséges.
És egyetértek Mobyval,még szép.
12 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, _ToTo_, Peszti, Josh_, LULUPeas, Twilight6, janet7, Grace Benning, Glamster, Adri98, Boscorelli, ownway
2011. június 04. 21:03 #62
leskukrisztina
leskukrisztina
#syn
 
StátuszA hang ami fejedben azt súgja, hogy nem bírod tovább, hazudik!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 882
Csatolások: 451
Azonosító: 150104
Offline offline
Hát Britney többet letett az asztalra mint ez a Dj smileeee.gif
2011. június 04. 21:05 #63
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Jó, hagyjuk már, mennyivel többen kíváncsiak már Britney-re és Ke$ha-ra biggrin.gif Úgyhogy ez a Moby csávó is lenyugodhat, mert amíg a 2 lányról mindenki tudja hogy kicsodák, addig sztem róla fogalma sincs a többségnek tongue.gif
2011. június 04. 21:10 #64
nadeeeee
nadeeeee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 145235
Offline offline
HÁT! Attól még mert nem ismerik őt annyian, mint Keshát és Britneyt TELJESEN IGAZA van. Mindkettő tucatzenét nyomat, a hangjukat eltorzítják, és élőben semmit sem tudnak letenni az asztalra...
2011. június 04. 21:16 #65
bart1
bart1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.20.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 2
Azonosító: 19102
Offline offline
A zenéhez nem feltétlenül kell hangszer, lehet az bármi ami hangot tud kiadni. Moby egy tehetséges zenész.Az, hogy itt páran nem ismerik nem sokat jelent, legfeljebb csak annyit, hogy a szokásos söpredéket magasztalják az egekbe. Britney és Kesha mint tehetséges énekes. Úgy beszéltek róluk mintha ők csinálnának mindent a zenétől a dalszövegeken át a koreográfiáig. Az meg, hogy kinek van híres száma semmit nem jelent. Shostakovichtól tudna valaki mondani bármit. Valószínű, hogy nem, de ha utánanéz nem vonná kétségbe a tehetségét. Nem összehasonlításképpen.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, janet7
2011. június 04. 21:26 #66
- törölt felhasználó -    
nahh már megint itt tartunk jön egy ilyen cikk és mindig a Rapperek és a hip-hop zene a felelős a világ bújára bajára!és rögtön jönnek "szerintem a rapben nincs ének ezért nem zene"nyaff nyafff és hasonlók!
a rapperek így a hiphop úgy a rap zene nem zene! rolleyes.gif mindifg ugyanez a szöveg...unalmas már komolyan!
soha nem fogom megérteni ezt!miért alkotnak egyesek véleményt arról amiről fogalmuk sincsen.
lehet én vagyok a hülye de én először kérdezek tájékozódom és aztán mondok véleményt.
Amikor Grandmaster Flash a hetvenes évek végén Harlemben és Bronxban meg alapította első hiphopcsapatként a Furious Five-ot nem azon törték akkor a fejüket hogy 2011-ben a hip-hop és rap zene most akkor beletartozik e a modern zenébe vagy sem vagy éppen egy fehér srácnak vagy fehér csajnak mi lesz a véleménye a rapzenéről és a hip hop szubkultúráról 30-év múlva vagy hogy 30 év múlva egy árucikké válik a HIp-HOP. és minden tehetségtelen színesbőrű kölök és csaj vagy később fehér kölök és lány a gyors meggazdagodás reményében tönkretegye azt amit Grandmaster Flash elindított rolleyes.gif Grandmaster flash & Furious Five 1982-ben megjelent Message albuma nem csak a hiphop hanem a modern könnyűzene történetének új fejezetét nyitotta meg. A címadó dallal kívánták hangsúlyozni hogy a hiphop társadalmi mondanivalót is közvetít.
a rap zenét nem kell szeretni illetve lehet utálni de van létezik formálódik alkot és maradandó több mint 30 éve jelen van a könnyűzene iparban.van múltja jelene és talán jövője is.

A cikkre is reagálva!
Moby nagyobb zenei tehetséggel rendelkezik mint Britney Spears vagy eza Kesha valaha is fog!
3 felhasználónak tetszik: janet7, Grace Benning, Glamster
2011. június 04. 21:28 #67
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.06.04. 19:42)
Na, íme egy újabb tehetség, nagy pofával megáldva.
Britney igenis sikeres, és szuper hangja van.
Kesha hangja se rossz.
De Moby... -.-"


... De a Grammy-díjas Moby egy gitárral vagy egy szimpla dobbal is különb zenét csinál, mint ezek ketten együttvéve. Nem egyszerű dj aki felpakolja a korongokat aztán mixeli erre-arra. A hangszeres zenét ötvözi az elektrónikus zenével és minden hangszer ami megszólal a lemezein személyesen ő játszik fel - lehet az gitár, dob, szájharmonika vagy bármilyen más hangszer - ez az igazi tehetség, nem az ugribugri autótunnal torzított előadók akik furcsa módon a koncerteken a felét sem tudják visszaadni annak amit a studióban kikevernek a szakemberek. Britney és Kesha valagán még pelenka volt amikor Moby már zenélt - több tiszteletet.


Idézet (lA-dONNA @ 2011.06.04. 21:05)
Jó, hagyjuk már, mennyivel többen kíváncsiak már Britney-re és Ke$ha-ra biggrin.gif Úgyhogy ez a Moby csávó is lenyugodhat, mert amíg a 2 lányról mindenki tudja hogy kicsodák, addig sztem róla fogalma sincs a többségnek tongue.gif

Ez a Ti szegénységi bizpnyítványotok amiért nem ismertek több előadót azon a harmicon kivül amit a VIVA tv a képetekbe tol. Én nem hangoztatnám, hanem szégyellném a helyedben magam.

Idézet (num1Kolosszus @ 2011.06.04. 20:23)
Már bocs, de ki az a Moby? Soha életemben nem hallottam még róla. Egyébként nem tudom, miért éppen egy DJ magyaráz arról, hogy mi a jó zene - nagy valószínűséggel csak a diszkókban nyomatja a duc-duc-ot. Britney zenéjét én sem szeretem, és szerintem Ke$ha hangja egy merő borzalom, de a dalai jók, mert őszinték és kapósak.


Ha fogalmatlanok vagytok akkor mit dumáltok? Ha azt sem tudjátok kiről van szó akkor szerintem K*SS a neve mindenkinek - úgy ne szóljunk már le senkit, hogy sosem hallottatok róla. Én legalább akiknek beszólok, tudom mit csinálnak és tudom, hogy szart sem érnek. Egyáltalán nem duc-duc zenét játszik. Fogalmatok nincs zenéről, műfajokról, csak a dizniszarokról.
8 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, Peszti, Josh_, LULUPeas, janet7, Grace Benning, Glamster, Boscorelli
2011. június 04. 21:28 #68
- törölt felhasználó -    
Valahol igaza van.
2011. június 04. 21:43 #69
barli
barli
 
StátuszSUMMER!:) (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.09.
Hozzászólás: 618
Csatolások: 63
Azonosító: 142944
Offline offline
Legalább ők sikeresek!
2011. június 04. 21:43 #70
- törölt felhasználó -    
A legtöbb Tagnak igaza van,nem ismeritek és ti beszéltek?Még mi előtt valaki írná hogy én írtam ki az a Moby? én bevallom nem ismerem,de nem kritizáltam.Én azt tartom rossznak,hogy ezt nem Britneynek,vagy Keshának,hanem a sajtónak mondta.Nem lepődök meg ha botrány lesz,hisz Kesha az épp nem az a csendes fajta,de annyira Britney sem.Mobyt nem ismerem,de nem kritizálom,csak hát mindenkinek más az ízlése.
2011. június 04. 21:44 #71
- törölt felhasználó -    
én szeretem Britney-t és Keshát is úgyhogy egyáltalán nem értek vele egyet reklamalo.gif
2011. június 04. 21:44 #72
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Először is ki ez s Moby?Lemaradtam valamiről??biggrin.gif
Úgy bírom amikor egy (számomra) névtelen senki leszólja a nagy sztárokat.
2011. június 04. 21:47 #73
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
ja és visszanézve a komikat én igen hangoztatom, _ToTo_, hogy nem tom ki ez (és nem nézem azt a szar VIVA tvt...) :/
2011. június 04. 21:52 #74
- törölt felhasználó -    
Igaza van Mobynak, csak az a baj, hogy manapság nem az igényességre van már kereslet, hanem a tucatra.
Az meg mindenkinek az egyéni szociális problémája, ha nem ismeri Mobyt, de akkor nem is kell leszólni, talán inkább meghallgatni pár zenéjét. Ja, hogy nem tetszik és szar? Gondoltam, mert az ilyen kis mitugrászok miatt a többségnek elkorcsosult az agyának eme központja.
4 felhasználónak tetszik: Josh_, janet7, Grace Benning, Boscorelli
2011. június 04. 21:55 #75
- törölt felhasználó -    
ja még annyit fűznék hozzá hogy Moby zenéje egyáltalán nem nagy szám úgyhogy ne szájaljon dry.gif
2011. június 04. 21:56 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (MachineMagic @ 2011.06.04. 21:47)
ja és visszanézve a komikat én igen hangoztatom, _ToTo_, hogy nem tom ki ez (és nem nézem azt a szar VIVA tvt...) :/

Nem a VIVA miatt lehet ismerni vagy sem, mert én sem nézem azt a szenny adót, és mégis tudom ki az a Moby wink.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. június 04. 22:12 #77
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Mennyi figyelemhiányos kistölcsér™? Nem kellene már ágyban lennetek? dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Boscorelli
2011. június 04. 22:14 #78
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Bakker akkor most mi van?Lehet az ő zenéje meg éppen a két csajénak nem tetszik,ennyi.
2011. június 04. 22:19 #79
Olyvia
Olyvia
új tag
 
StátuszYou're all a bunch of fuckin' slaves!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.09.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 129032
Offline offline
Legalább valaki a kinyilvánítja a véleményét a divatzenékről. Amúgy én nem büszkélkednék azzal, hogy nem ismerős a Moby név. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 04. 22:26 #80
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Az igazság néha fáj,biztos ők is fel fognak háborodni,ami teljesen érthető.biggrin.gif
Nem megvédeni akarom őket,de Moby szerint a DJ zene már zene kategória??? Mert szerintem nem nagyon.biggrin.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Moby Moby 9137.
Kesha Kesha 59.