Starity

Selena Gomez kivágatta a rózsaszín lovakat

15 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 05. 12:17 #141
Dókacsa
Dókacsa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.06.
Hozzászólás: 103
Csatolások: 0
Azonosító: 134395
Offline offline
most mér kell ekkora ügyet csinálni abból h befestett néhány lovat?!
mikor szálltok már le a témáról?!
2011. június 05. 12:18 #142
Dókacsa
Dókacsa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.06.
Hozzászólás: 103
Csatolások: 0
Azonosító: 134395
Offline offline
virág10 egyetértek.
és a lovak is jól vannak.
2011. június 05. 12:23 #143
- törölt felhasználó -    
mondjuk most hogy már bevoltak festve nem kellett volna kidobatni.. ennek igy már semmi értelme nem volt. dehát mindegy.
2011. június 05. 12:28 #144
rencsajszi
rencsajszi
 
StátuszKönnyebb bocsánatot kérni, mint engedélyt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.20.
Hozzászólás: 605
Csatolások: 0
Azonosító: 135047
Offline offline
Xony egyetértek...
2011. június 05. 12:41 #145
szabinaa98c
szabinaa98c
 
StátuszBTR <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 636
Csatolások: 34
Azonosító: 143007
Offline offline
virág10 és Dókacsa nincs minek örülniük mert a lovak ugyan úgy néznek ki attól hogy nincsenek benne...egyre jobban utálom selenát
2011. június 05. 12:46 #146
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
Úristen :| Azért kellet befesteni azokat a szegény lovakat sokat elért vele -.-. Szegény lovakat úgy sajnálom ://. De akkor legalább ne hazudgáljon össze-vissza -.-.
2011. június 05. 12:57 #147
clydesdale
clydesdale
Mrs. Alvin™
 
Státusz"Vannak még csodák, csak mondd, hogy merre keressem!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 1487
Csatolások: 107
Azonosító: 127128
Offline offline
jaj istenem-.-" attól h Pink kisasszonynak szemet szúrt, h nem csak ő csinál "őrültségeket", már annyi is.... könyörgöm NEM káros!! ez az, hogy már szégyen és gyalázat h a mai világban már szinte semmit nem lehet megcsinálni, mert úgyis lesz valaki akinek nem tetszik, és majd az elkezd perelgetni, és a többi... már Pinkecske a szánalmas, nem Selena
oké, én se nagyon helyeselném, ha befestenék a lovakat, hisz ott a photoshop, de ahogy virág10 is mondja: kutyákat is festenek kékre, zöldre, sárgára, pirosra, lilára, stb... az nem káros? nem
hát ez sem!
2011. június 05. 12:59 #148
- törölt felhasználó -    
Dókacsa és virág10! És ti honnan tudjátok, h nincs bajuk azoknak a kutyáknak? -.-"
Selena ráadásul ellentmond magának ezzel kapcsolatban. Ő akarta a lovakat színesben - mint utólag kiderült, nem csak lilát és rózsaszínt -, utána meg másra kenné?
Azonkívűl a lovak STRESSZESEK lesznek tőle! Ezt olyan nehéz megérteni? Ennyire ne védjétek már Selenát.
2011. június 05. 13:01 #149
summerfan_girl
summerfan_girl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 1
Azonosító: 147970
Offline offline
szerintem ez nem Selena hibája,met ahogy mondta ö sem tudta,hogy a lovak tényleg be lesznek festve,nem öt kell hibáztatni,hanem azt aki kitalálta,hogy így legyen
2011. június 05. 13:11 #150
Lucy-chan
Lucy-chan
яuleя oƒ αѕgαrd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 159
Azonosító: 104204
Offline offline
Idézet (clydesdale @ 2011.06.05. 12:57)
jaj istenem-.-" attól h Pink kisasszonynak szemet szúrt, h nem csak ő csinál "őrültségeket", már annyi is.. könyörgöm NEM káros!! ez az, hogy már szégyen és gyalázat h a mai világban már szinte semmit nem lehet megcsinálni, mert úgyis lesz valaki akinek nem tetszik, és majd az elkezd perelgetni, és a többi... már Pinkecske a szánalmas, nem Selena
oké, én se nagyon helyeselném, ha befestenék a lovakat, hisz ott a photoshop, de ahogy virág10 is mondja: kutyákat is festenek kékre, zöldre, sárgára, pirosra, lilára, stb... az nem káros? nem
hát ez sem!


Istenem, komolyan fáj, hogy mennyi buta ember létezik. Igen persze, mert Pinknek biztosan az fáj, hogy nem ő találta ki, igaz? Pink a szánalmas? Na álljunk már meg egy szóra! Azért, mert ő mer szólni és nem csak homokba dugja a fejét? Amúgy meg, ha ne adj isten valaki egészen más vette volna észre, mondjuk egy átlagember és esetleg jelentette volna a PETA-nak, akkor ő is szánalmas, meg féltékeny? Gondolkozzunk már, hogy mit írunk.
Abban igazat adok, hogy kutyákat is festenek szerte a világon, DE honnan veszed, hogy az nem káros anyag, illetve, hogy nem lesz tőle bajuk? A kérdésedre pedig a válasz: Igen, az is lehet káros. Ráadásul idióta divatszokás, amit remélhetőleg hamarosan elfelejtenek az emberek, vagy be is tiltják. Nekik is lehet tőle bajuk. Jó, persze nem egyből halálra kell gondolni, de kihullhat a szőrük, vagy nagyon csúnya bőrproblémáik is lehetnek. A lovak (és persze más állatoknál is, csak hogy a tárgynál maradjak)estében pedig stressz is felléphet, abba pedig bele is pusztulhatnak. Azt pedig megjegyezném, hogy a tünetek nem mindig rögtön jelentkeznek, szóval én nem dobálóznék azzal, hogy a lovaknak nem lett semmi bajuk.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 05. 13:13 #151
Bekyce
Bekyce
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 128108
Offline offline
Nem tudom senki párját fogni.Selly hülyeséget csinált, de most már nem kéne összevissza beszélni... A lovakat sok mindennel lehet stresszelni, de ezzel nem igazán... Ha figyelnek arra, hogy keveset legyenek száraz, meleg helyen akkor kárt nem okoz bennük... Fel lehet háborodni ezenm de ennél sokkal súlyosabb és károsabb dolgokon senkinek nem akad meg a szeme... Amúgy meg jobb ötlet volt, hogy kivágatta ezt a részt, mert végre lemoshatják a lovakról így annál kevesebbet lesz ez a szer szegény állatokon...
2011. június 05. 13:16 #152
- törölt felhasználó -    
Csak nézek és nézek... Szúró próbaszerűen beleolvastam a topikba, és gyerekek... közröhej, amiket írogattok. ohmy.gif Visszaolvastátok egyáltalán az érveiteket?! Érdemes. Mielőtt írunk valami nagy balgaságot, nézzünk már utána a dolgoknak! ohmy.gif

Nekem már véleményem sincs erről a csajról. Először kitalálja, hogy neki rózsaszín lovak kellenek, ami még hagyján, de visznek neki igazi befestett rózsaszín pacikat. Persze ez nem csak a PETA, de a rajongók szemeit is szúrta szerintem. unsure.gif Rossz reklám volt és inkább úgy döntött, hogy kivágatja a filmből. Rontott a kis szűzike imázsán, amitől én személy szerint rosszul vagyok. blink.gif Sosem értettem, hogy miért kell az embernek megjátszania magát. Rühellem májlit, de az legalább magát adja és nem hazudozik össze-vissza csak azért, hogy az emberek ő érte rajongjanak a legjobban. Szerintem szánalmas. blink.gif Ez persze, megint csak az én véleményem, de hogy gondolhatja valaki egészségesnek ezt?! Sajnos vannak olyan elmebeteg idióták, akik befestik a kutyájukat és az egyéb háziállataikat is. Az mióta normális? ohmy.gif Nekem is van itthon kutyám, macskám, papagájom, de egyszer sem jutott eszembe az, hogy be akarom őket festeni. Őszintén? Az mentálisan igen sérült lehet, akinek eszébe jut egy olyan beteg ötlet, hogy fessük be az állatokat, mert milyen jó muri. Szelenácskának pedig halvány lila lövése sincs a dolgokról. Szerintem buta, mert aki azért részt vett pár kémia órán, az azért tudhatja, hogy a festékben (akármilyen festék is az) van benne káros anyag. Kezdhetném a hidrogénnel, a festék anyaggal, az ammóniával stb. A kutyának is ártalmas, ahogyan a te hajadnak sem tesz túl jót, ha befesteted. A mai fiatalok színvonalát mutatja az is, hogy tök jó dolognak és tök normálisnak tartjátok azt, ha befestünk egy állatot. Uram atyám, irgalmazz! Pár embernél itt is megvan a háttér tudás. Akkora hülyeségeket írogattok, hogy a kémikus Nobel díjasok forognak a sírjukban. blink.gif Csapjatok már fel egy kémia könyvet, vagy nézzetek már utána a hajszínező (nem festék!) összetevőinek! Szerencsétlen lovat az orrluykától a popsija lyukáig befestették festékkel. Szerintetek ez normális?! Itt nem csak a biológiai érzékenységről (bőrirritációról, allergiáról stb.-ről) van szó, hanem ahogyan többen is írták, a mentális állapotukról. Képzeld már el, hogy te hogyan éreznéd magadat, ha befestenének, állnod kéne a tűző napon, nem csak bazári majom vagy, de 48 órán keresztül le sem vakarják rólad azt a baromi egészséges festéket, mert itt egyesek szerint az olyan egészséges. blink.gif Öcsém, bennetek sincs empátia. Gratulálok! blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 05. 13:25 #153
Kit-tus96
Kit-tus96
why don't you like me?
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.05.
Hozzászólás: 1605
Csatolások: 34
Azonosító: 124273
Offline offline
LoveandPeace egyetértek.
2011. június 05. 13:36 #154
- törölt felhasználó -    
Még meddig zsibbadnak ezekkel a lovakkal? -.-
2011. június 05. 13:38 #155
Klauc
Klauc
visszatérő vendég
 
StátuszLégy mindig önmagad! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 44
Azonosító: 133161
Offline offline
nem értem miért egy dologról 26ezer cikket írni, felfújják ezt a dolgot nagyon :/ a neten több amerikai nyelvű forrás is megerősítette, hogy ételfesték alapú színezővel festették be a lovakat.. semmi bajuk nem esett, és egyébként különféle előírásoknak kell megfelelnie a forgatásnak, szóval biztosan oda figyeltek a lovakra!
2011. június 05. 14:08 #156
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
akkor mostmár TÉNYLEG FÖLÖSLEGES volt.
2011. június 05. 14:09 #157
Blasius03
Blasius03
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.03.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 152260
Offline offline
Nem értem, miért mondjátok, hogy Selena összevissza beszél, meg hazudik, amikor a zöldség alapú festékről a produkció szóvivője beszélt, arról meg, hogy Selena nem tudott a dologról, egy forgatáson dolgozó személy.
Mellesleg a klip ötlete egy producer fejéből pattant ki, de elfelejtették közölni a főszereplővel, hogy befestik a lovakat. A produkcióban dolgozók hibája az egész. Egyébként egy humánus szervezet is jelen volt, érdekes módon ők jóváhagyták a dolgot, nyilván joggal. De azzal egyetértek, hogy nem kellett volna befesteni őket.
(Azt meg már megszoktam, hogy a staritys cikkekben sok a fordítási és a fogalmazási hiba, ami megtéveszti az olvasókat.)
2011. június 05. 14:12 #158
Loveme
Loveme
SPN
 
Státuszszeretem a petit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.07.
Hozzászólás: 1502
Csatolások: 2572
Azonosító: 140291
Offline offline
Szerencsétlen lovak
2011. június 05. 14:38 #159
eme97
eme97
új tag
 
Státuszyabadabbadabbadada mizu?:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.18.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 49855
Offline offline
most akkor feleslegesen festették be a lovakat. ha már megcsinálták, akkor maradjon is úgy. istenem..
2011. június 05. 14:49 #160
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7763
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Nem értem hogy miért kellett egyáltalán befesteni
15 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok