Starity

Mario Bros 3.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 08. 17:09 #1
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem méltán az egyik leghíresebb NINTENDO játék. Gondolom nem kell bemutatni senkinek, persze aki nem ismeri, vagy szeretne játszani vele az ITT megteheti.

Azért hoztam létre a témát, hogy esetleg tippekkel, ötletekkel segítsük egymást. smileeee.gif
Akkor én kezdeném egy egyszerű kis trükkel: Vannak úgynevezett fehér gombák is, csak tudni kell előhívni őket. A lényeg az, hogy egy adott pályát adott mennyiségű pénzérmét gyűjts össze és akkor megjelennek. Egy kis segítség a lentebbi számokhoz az elsők a "világok" számát, a második az ott lévő pálya számát, a zárójelben lévő pedig az összegyűjtendő érmék mennyiségét jelöli. Elég hasznos holmik vannak ott. Horgony, és "P" szárny.
1-4 (44)
2-2 (30)
3-8 (42)
4-2 (22)
5-5 (28)
6-7 (78)
7-2 (42)

Remélem tudtam egy kicsit segíteni. Vagy egyáltalán érdekel majd valakit a téma. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: MatildaLavoie
2011. június 08. 19:56 #2
- törölt felhasználó -    
Gondoltam még egy ötlet: Az első világ első pályáján intézd úgy, hogy csak 22 érmét szerezz és a pontjaid száma is 20-ra végződjön(itt mindegy, hogy 22, 23, 25 stb, lényeg, hogy a tízesen helyén 2 álljon) biggrin.gif Ha ez sikerül megjelenik egy pénzes hajó.

Na meg ha már írogatós hangulatomban vagyok leírom az első világot.
1.Pálya Ebben csak az az extra amit fent is leírtam
2.pályaSemmi különös itt se, max. az, hogy amikor a levegőben lévő csőre ugrassz(arra gondolok amibe ha belemész sok pénzt találsz rohog.gif ) Na szóval ott mielőtt belemégy a csőbe, ugorj fel, mert van egy rejtett élet a levegőben.
3.Pálya: Na itt sok minden van, először is a titkos hangjegy, de ezt nehéz lenne leírni, hogyan találd meg úgyhogy találtam egy kis videót. Aztán a másik rejtett dolog a furulya, ezt úgy találod meg, hogy elmész a pálya végéig, egészen a fekete határig és onnan visszafele egészen a legelső fehér kis valamiig, arra ráugrassz és leguggolsz(vigyázz a békával biggrin.gif ), várj egy kicsit aztán Mario beesik a képernyő mögé és menj a pálya végéig ismét és megtalálod.. wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=rAPYI6c3yq0
4.Pálya szerezz itt pontosan 44 érmét és megnyílik előtted a fehér gomba
vár: itt is találhatsz furulyát, ez a videó megmutatja hogyan( a hármas pálya is benne van)
http://www.youtube.com/watch?v=GSKm3wB_1vU&feature=related
5 pálya:szintén rejtett hangjegy ami felrepít
6 pálya Nincs különösebb extra, talán az, hogy ha a megfelelő helyen repülsz fel igencsak sok pénz üti a markod wink.gif
2013. december 14. 21:04 #3
- törölt felhasználó -    
De érdekes blink.gif 4 éves korom óta játszok ezt eddig mégse tudtam ohmy.gif miket nem tanul az ember smileeee.gif köszönöm a témát akkár mennyire is nem vagy már regisztrált tag biggrin.gif thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!