Starity

Cameron Diaz kedvenc sportja a szex

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 09. 21:29 #61
- törölt felhasználó -    
Hát örülök neki hogy élvezi amit csinál XD
2011. június 09. 21:40 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.09. 21:28)
Azért az enyhe túlzás, hogy 10 évesen már gáz szűznek lenni. mellow.gif Én nem ismerek egy olyan embert sem a korosztályomban, aki ne lenne szűz. Lehet, hogy csak én járok olyan helyre, ahol az ilyesmi baromság nem divat, legalábbis ilyenkor...
Egyébként nem mondtam egy szóval sem, hogy én ezen annyira megbotránkoztam volna. pardon.gif

Nem is rád értettem, csak úgy általánosságban, hogy milyen hozzászólások születtek itt meg néhány kisgyerektől. Félre ne értsd nekem!XD Amúgy szerencséd van, mert az én sulim ezekkel van tele sajnos. Oké, én nem vagyok ilyen típusú lány, de amikor tök nyíltan nem csak maguk között, de kisgyerekekkel beszélget erről a tanár...hát az igazgatónőnek el kéne gondolkoznia a dolgokon azért. Múltkor nálunk lebuktak, hogy szexeltek a WC-ben, és még csak egy beírást sem kaptak. blink.gif A tanár csak mosolygott rajtuk és közölte velük, hogy hagyják el a mellékhelyiséget. Amúgy az is elképzelhető, hogy én járok degenerált iskolába, szóval nem mérvadó.XD
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, _ToTo_
2011. június 10. 22:33 #63
- törölt felhasználó -    
Hű...hát ehez nem tudok semmit mondani.Van ilyen smileeee.gif xD
2011. június 11. 23:43 #64
macietta
macietta
új tag
 
Státuszthe hunger games a legjobb konyv a vilagon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 142530
Offline offline
Majdnem 17 éves vagyok és még szűz, kövezzetek meg. Cameron felnőtt, de a gyerek-sex undorító!
Nem vagyok degenerált, vonzódom a fiúkhoz, de számomra ez fontosabb, mint a menőség kérdése! Szerelem nélkül nem jöhet létre... Szánalmas, hogy egyesekmilyen erkölcstelenek kis taknyos korukban. Képzeljétek el sex nélkül fejeztem be a sulit, és nem haltam meg!
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. július 23. 21:35 #65
- törölt felhasználó -    
hhááá legalább egy valamiben jó mert színésznőnek pocsék! rolleyes.gif
azért az milyen karrier a Maszk-tól eljutni a Shrekig??? biggrin.gif most van neki új filmje valami lúzer tanárnőt alakít testhez álló szerep!
nahhh mind1 ettől még úgy nézki hogy élsportolóvá válhat! biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok