Starity

Sean Bean - Mozimánia Magazin (2011. június)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 14. 19:41 #1
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Domcicc, kriszti145, kateblock, brylyn1979
2011. június 15. 08:34 #2
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Hogy ez a cikk mekkora egy baromság! omg.gif Egyrészt ez a kép már vagy 5 éves, másrészt meg Sean a 25 éves pályafutása során 2 fantasyban játszott lovagot, meg egy középkori thrillerben, tehát korántsem igaz, hogy csak ilyesmikben szerepel és ő karakterszínész. dry.gif (Ez nem ellened szólt, Christo! Azért köszi a feltöltést, csak kitört belőlem a fan. biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. június 15. 12:03 #3
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 08:34)
Hogy ez a cikk mekkora egy baromság! omg.gif Egyrészt ez a kép már vagy 5 éves, másrészt meg Sean a 25 éves pályafutása során 2 fantasyban játszott lovagot, meg egy középkori thrillerben, tehát korántsem igaz, hogy csak ilyesmikben szerepel és ő karakterszínész.  dry.gif (Ez nem ellened szólt, Christo! Azért köszi a feltöltést, csak kitört belőlem a fan.  biggrin.gif )


Felraktam, mert gondoltam, hogy örülnétek neki. Ezek szerint nem annyira rohog.gif Szerintem jó ez a kép, attól függetlenül, hogy régi. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 15. 12:14 #4
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Christo @ 2011.06.15. 12:03)
Felraktam, mert gondoltam, hogy örülnétek neki. Ezek szerint nem annyira rohog.gif Szerintem jó ez a kép, attól függetlenül, hogy régi. biggrin.gif


Á, nem tudhattad, hogy vérszemet kapok ha Sean Bean nevét a karakterszínész kifejezéssel összefüggésben látom valahol. _nevet.gif Amúgy a kép tényleg baromi jó, én is imádom, de ha már cikket írnak róla, legalább valami újabb képet ástak volna elő róla. Nos, ha az újságíró munkáját nem is, a tiédet mindenképpen értékelem! meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. június 22. 17:33 #5
Chuck
Chuck
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.07.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 140292
Offline offline
Üdv,

Ezt azért nem hagyhattam figyelmen kívül. Nem akarok senkit megbántani, de nem értem miért kell egyből fikázni ezt a cikket. Ha figyelmesen végigolvassátok, maga Bean mondja, hogy karakterszínész és ő mindezt több interjúban említette már a Trónok harcával kapcsolatosan. És feltételezem azért a Gyűrűk Ura van megemlítve - ami úgy általában a legtöbb újságíró mostanában megkérdez tőle -, mert ennek köszönhetően lett igazán ismert. És oké, hogy játszott másban is pl. Nemzet Aranya, de nem ezek ragadtak meg a többség fejében. Szerintem nem rossz a cikk az pedig már végképp röhej, hogy képbe is szúrja a szemeteket.
2011. június 22. 18:25 #6
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Chuck @ 2011.06.22. 17:33)
Üdv,
Ezt azért nem hagyhattam figyelmen kívül. Nem akarok senkit megbántani, de nem értem miért kell egyből fikázni ezt a cikket. Ha figyelmesen végigolvassátok, maga Bean mondja, hogy karakterszínész és ő mindezt több interjúban említette már a Trónok harcával kapcsolatosan. És feltételezem azért a Gyűrűk Ura van megemlítve - ami úgy általában a legtöbb újságíró mostanában megkérdez tőle -, mert ennek köszönhetően lett igazán ismert. És oké, hogy játszott másban is pl. Nemzet Aranya, de nem ezek ragadtak meg a többség fejében. Szerintem nem rossz a cikk az pedig már végképp röhej, hogy képbe is szúrja a szemeteket.


Nekem nincs bajom a cikkel, sem pedig a képpel. smileeee.gif
2011. június 22. 18:31 #7
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Chuck @ 2011.06.22. 17:33)
Üdv,
Ezt azért nem hagyhattam figyelmen kívül. Nem akarok senkit megbántani, de nem értem miért kell egyből fikázni ezt a cikket. Ha figyelmesen végigolvassátok, maga Bean mondja, hogy karakterszínész és ő mindezt több interjúban említette már a Trónok harcával kapcsolatosan. És feltételezem azért a Gyűrűk Ura van megemlítve - ami úgy általában a legtöbb újságíró mostanában megkérdez tőle -, mert ennek köszönhetően lett igazán ismert. És oké, hogy játszott másban is pl. Nemzet Aranya, de nem ezek ragadtak meg a többség fejében. Szerintem nem rossz a cikk az pedig már végképp röhej, hogy képbe is szúrja a szemeteket.


Nem veszem bántásnak, de ezt nem hagyhattam figyelmen kívül. rolleyes.gif A helyzet az, hogy ez a cikk egy kivonat nagyon sok másikból, erősen megvagdosva. Persze, Sean maga mondja, hogy beskatulyázták, de az eredeti interjúkban ez nagyon nem így hangzott. Ironikus megjegyzés volt, amit aztán így kifordítottak. Szereti ezeket a szerepeket, de nem szeretne úgy meghalni, hogy mindenki csak a GyU-t, meg ezt ismeri, mikor játszott ő másban is és nagyon jól. A kép meg csak azért szúrja a szememet, mert a cikk 2011-ben íródott, a kép viszont 2006-ban készült. Új cikkhez nem dukálna új kép is? Vagy legalább is újabb? Persze az is lehet, hogy túlságosan elfogult vagyok vele kapcsolatban, de így éreztem, amikor megláttam a cikket és ezen nem tudok változtatni.
2011. június 22. 23:19 #8
Chuck
Chuck
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.07.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 140292
Offline offline
Nem akarok vitázni, mert egy nagy Sean Bean rajongót biztosan nem fogok meggyőzni az ellenkezőjéről. De azért akárhogy is nézzük, s legyünk őszinték, ő komolyan gondolja a "karakter-színész skatulyát". Én, akárhány interjút olvasok, látok vele kapcsolatban soha nem ironizálva, cinizmussal beszél erről. A képet szerintem most hagyjuk... Azt gondolom - és szerintem, akik olvassák az iménti bejegyzéseket, ők is úgy látják -, hogy elfogult vagy. És ez abszolút nem baj, azonban ezáltal lefikázol, egy olyan cikket, aminek az égvilágon semmi baja nincsen. Ha pedig az én véleményemre vagy(tok) kíváncsiak, szerintem ez az újság és ez a cikk is teljesen megállja helyét.
2011. június 22. 23:36 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chuck @ 2011.06.22. 23:19)
Nem akarok vitázni, mert egy nagy Sean Bean rajongót biztosan nem fogok meggyőzni az ellenkezőjéről. De azért akárhogy is nézzük, s legyünk őszinték, ő komolyan gondolja a "karakter-színész skatulyát". Én, akárhány interjút olvasok, látok vele kapcsolatban soha nem ironizálva, cinizmussal beszél erről. A képet szerintem most hagyjuk... Azt gondolom - és szerintem, akik olvassák az iménti bejegyzéseket, ők is úgy látják -, hogy elfogult vagy. És ez abszolút nem baj, azonban ezáltal lefikázol, egy olyan cikket, aminek az égvilágon semmi baja nincsen. Ha pedig az én véleményemre vagy(tok) kíváncsiak, szerintem ez az újság és ez a cikk is teljesen megállja helyét.


Az elfogultságnak is vannak határai. Én is olvastam a cikket, valóban meg lett nyirbálva és igen, irónikus megyjegyzés volt tőle a karakterszínészes beskutályzós mondat. Azért mondta ezt, mert már ő maga is unja, hogy mindenki csak ugyanarról tudja kérdezni. Olvasni kell a sorok között. Sean több interjúban sérelmezte a skatulyát, amiről egyértelműen nem ő tehet. Nem, nem ő. Csinált ő sok minden mást is, csak az emberek nem veszik a fáradtságot megnézni tőle mást is és fanoknak mondják magukat, az egekig dicsőítik egy egy szerepét és tessék, kész is van a skatulya. Épeszű színész nem szereti a skatulyát és Sean sem, csak rájött, hogy nem válaszolhat minden kérdésre ugyanúgy, és teljesen mindegy, hogy mennyire szidja a filmipart, Amerikában akkor is kapja majd a szerepeket rendesen.
A cikk nem pontos fordítás és megnyirbált. Ha csak az interjú felét lefordították volna rendesen, másképpen festene, amit mond és gondol.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 23. 06:16 #10
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.06.22. 23:36)
Az elfogultságnak is vannak határai. Én is olvastam a cikket, valóban meg lett nyirbálva és igen, irónikus megyjegyzés volt tőle a karakterszínészes beskutályzós mondat. Azért mondta ezt, mert már ő maga is unja, hogy mindenki csak ugyanarról tudja kérdezni. Olvasni kell a sorok között. Sean több interjúban sérelmezte a skatulyát, amiről egyértelműen nem ő tehet. Nem, nem ő. Csinált ő sok minden mást is, csak az emberek nem veszik a fáradtságot megnézni tőle mást is és fanoknak mondják magukat, az egekig dicsőítik egy egy szerepét és tessék, kész is van a skatulya. Épeszű színész nem szereti a skatulyát és Sean sem, csak rájött, hogy nem válaszolhat minden kérdésre ugyanúgy, és teljesen mindegy, hogy mennyire szidja a filmipart, Amerikában akkor is kapja majd a szerepeket rendesen.
A cikk nem pontos fordítás és megnyirbált. Ha csak az interjú felét lefordították volna rendesen, másképpen festene, amit mond és gondol.


Köszönöm! meghajolo.gif Pontosan így gondoltam, csak az én számból valóban elfogultan hangzik.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok