Lola újra stúdióban!
2011. június 17. 16:50
#21
Én sem szeretem különösebben. Van néhány száma ami tetszik. Hát remélem jó dal lesz ebből a „Hittem bennünk de te más lettél...”-ből..
2011. június 17. 17:11
#24
Idézet (LaGirl9292 @ 2011.06.17. 15:27)
Legalább eddig nem hallottunk felőle 
Egyetértek.
Azok voltak a szép idők.
2011. június 17. 17:17
#25
|
lady_girlúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.08. Hozzászólás: 97 Csatolások: 0 Azonosító: 152573 offline
|
Én nagyon várom már.Szeretem Lolát.A stílusa megváltozott,már nem az a kislány,aki megismertünk,és ezt a dalaiban,a klipjeiben és a külsejével is érzékelteti.A stílusa megváltozott,de a rajongóival ugynolyan kedves és közvetlen.
2011. június 17. 18:07
#27
prézli, szerintem bejön a rajongóknak. Szerintem sokkal szebb mint régen és a zenéje is egyre jobb. 23 éves, nem maradhat az Álomtánc stílusánál, mikor csak 16 éves volt vagy mennyi. Az a baj, hogy mivel közel 3 éve nem adott ki lemezt, így teljesen érthető, hogy visszaesett a népszerűsége.
Én szeretem Lolát. Régen nem bírtam, de a Mozdulj már!-al megnyert magának, a harmadik lemeze pedig rengeteget pörgött nálam, bár az első kettő is, de a harmadikról minden szám tetszett.
Én szeretem Lolát. Régen nem bírtam, de a Mozdulj már!-al megnyert magának, a harmadik lemeze pedig rengeteget pörgött nálam, bár az első kettő is, de a harmadikról minden szám tetszett.
2011. június 17. 18:28
#29
|
|
selena arwa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.10. Hozzászólás: 777 Csatolások: 37 Azonosító: 134550 offline
|
É
n is kiváncsi vok
n is kiváncsi vok
2011. június 17. 18:49
#30
ez a nő nem tudom miért és minek énekel semmi tehetsége vissza fejlödött kis semmi nő, vissza vonulhatna már mert annyira uncsi
2011. június 17. 18:54
#31
|
|
MissMusic110{ Be Positive } |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 1228 Csatolások: 987 Azonosító: 127832 offline
|
na, erre kíváncsi vagyok 
mondjuk biztos jó lesz!
mondjuk biztos jó lesz!
2011. június 17. 19:02
#32
|
janet7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.11. Hozzászólás: 4230 Csatolások: 67 Azonosító: 133061 offline
|
Megmondom őszintén én meglennék a zenének aligha nevezhető igénytelen zaj nélkül, amit csinál.
Mondjuk így is megleszek, úgysem hallgatom.
1 felhasználónak tetszik:
Bogszics
2011. június 17. 19:17
#35
|
|
vampiregomezTeen Wolfer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.05. Hozzászólás: 1759 Csatolások: 310 Azonosító: 146677 offline
|
Nem szoktam a számait hallgatni csak maximum ha épp akkor megy a TV-ben mikor nézem.Én a régi stílusú Lolát jobban bírtam nekem nem jönnek be ezek a gyenge angol kiejtésű számai.
2011. június 17. 19:26
#38
|
valentina villalbavisszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.01.07. Hozzászólás: 377 Csatolások: 8687 Azonosító: 142793 offline
|
Nem kedvelem Lolát én a Barbi,Rami,SP,csapatba sorolnám!Nem előadók ezek számomra rakás nyálas előadók.
2011. június 17. 20:48
#40
|
|
Melindalol |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.11. Hozzászólás: 825 Csatolások: 0 Azonosító: 152743 offline
|
hát mondjuk elhiszem hogy már ki akar törni a tinisztárok közül
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline

