Starity

Selena Gomez nem akar példakép lenni

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 18. 15:02 #101
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Egyetértek janet7
2011. június 18. 15:12 #102
- törölt felhasználó -    
Megint firkáljátok a jó nagy hülyeségeket. Legalábbis olvastam itt 1-2 hozzászólást, és néztem, mint maci a málnásban. blink.gif Nekem sosem volt példaképem. Kellett volna lennie? Most komolyan, mondjátok már meg! A példakép definiálásánál kezdjük? Mert én legalábbis vagyok annyira gerinces és van bennem annyi tartás, hogy nekem akarok egy másik ember klónja lenni. Ezt csak én gondolom így? unsure.gif Jennifer Garner a kedvenc színésznőm, de régebben rajongtam Britney-ért is, sőt az utóbbiért nagyon, mégsem tartottam 10-12 évesen példaképemnek. Egyszerűen csak imádtam a hangját és a számait. Állandóan énekelgettem és táncoltam a dalaira. Most ezért legyen a példaképem? Hogy lehet egy olyan valaki a példaképed, akit nem is ismersz? Mert szerintem sehogy. Látsz belőle valamennyit, egy nagyon keveset a személyiségéből és te máris az egész személyiségét erre az apró információra ruházod fel. Pedig a sztárok is ugyanolyan emberek, mint én, te vagy bárki ezen a világon. Tény, ő elmondta, hogy ő sem tökéletes, ez teljesen így van. Csak én is emlékszem arra a bizonyos cikkre úgy egy éve, amikor kijelentette, hogy ő példakép szeretne lenni. Oké, az ember változik, ez megint csak egy igaz állítás, de tudjátok, amikor ki akarják szúrni az ember szemét ilyen állításokkal, én akkor kapok agyvérzést. LittleVampire az álszent interjút arra értette, hogy amit Szelena Gomez nyilatkozik, az nem ő. Nézzétek már meg az interjúit! Olyan mű ez a csaj! Megmondják neki, hogy mit mondjon és mit ne, valamint mire válaszoljon és mire ne. Ezek a tinisztárok a menedzserek, a pénznyelők és a lemez illetve filmcégek pénzeszsákjai. Úgy rángatják őket, mint egy bábút. Egy önálló gondolatuk, megmozdulásuk vagy egy szavuk sincsen, mert nem lehet. Sztárt csinálnak belőlük, egy világ rajong értük, de egyszerűen üresek, semmitmondóak ők is, a személyiségük és a zenéjük is. A benbengbeng daltól agygörcsöt kaptam, és most olvasom itt, hogy nem is ő írta? blink.gif Tény, nem néztem volna ki belőle azt, hogy otthon a luxusban ő leül egy gitárral dalt és szöveget komponálni. Egyébként ezzel szinte minden sztárt meg lehetne gyanúsítani, mert igen csekély számban vannak azok az énekesek, akik tényleg maguk írják a számaikat, szóval ez nem egyedi eset, mert sokan csinálják azt, hogy írnak egy dalszöveget nekik és azt feléneklik.
Mindenesetre az tényleg elég szánalmas, hogy állítólag a legújabb száma (mondjuk ez nekem mérhetetlenül gusztustalan és undorító) bíbőr ajnározásáról és szerencsétlen dzsonász gyerek lehordásáról szól. És akkor ezt nem ő írta? blink.gif Uram atyám irgalmazz! Ha már az életemről akarok énekelni, akkor nem dugok egy dalszövegíró elé pár ezer zsetont, hogy írja már meg azt, amit érzek. Bocsesz, de ez tökre olyan, mintha szelena egyetlen egy (már haldokló) agysejttel rendelkezne. Egyszerűen lerí róla, hogy csak feltűnési viszketettsége van. Semmi keresnivalója a művészek között. És én is elmondom azt, amit páran már elmondtak előttem. Semmi keresnivalója gomeznek a bulvárvilágban, sőt még a művészetben sem. Példakép az lehet, aki tényleg önerővel ért el valamit, de ő is ugyanolyan tucat diznisztár. Egy fikarcnyival sem jobb. Példakép tényleg csak az lehet, aki tett le valamit az asztalra és önerőből jutott el odáig, ahova jutott. Ott van Eminem vagy 50 Cent. Ez a két ember a nyomorból és a gettóból küzdötte fel magát. Szelena azt sem tudja, hogy milyen úgy élni, hogy nincsen extra gépe, szobalánya, plazmatévéje és szuperokos telefonja. Tudjátok itt a különbség azok között és a diznisek között, hogy egyesek a sztárvilágban sokkal nagyobb tiszteletet kaphatnának, de inkább istenítjük ezt a sok kakit, akik énekelni nem tudnak, feljavítják a hangjukat, aztán élőben vagy playback vagy égés. Az ilyeneket én sem minősítem tehetségnek, csak egy nagy trágyának, amire az emberek, pardon gyerekek igényt tartanak, és tudjátok ez a szomorú. Janet7-el abban viszont nem értek egyet, hogy a sztárok nem jószándék céljából jótékonykodnak. Oké, a diznisek és ezek a gagyitrágyuszok biztos, hogy csak önmaguk népszerűsítéséért jótékonykodnak, mert Szelenácskának alapból minden megmozdulása arra irányul, hogy az emberek szeressék (hiába is egy sztereotípia az egész), de ott van Angelina Jolie és Brad Pitt. Ők nem hiszem, hogy csak menőzés céljából jótékonykodnak. Róluk senki sem beszél, mert hát nem dizni, szóval Angire és Bradre igenis fel lehetne nézni, mert ők tényleg mindig jótékonykodnak, még hozzá nem is keveset és nem hiszem, hogy csak azért, hogy még jobban imádják őket. Van mindkettejüknek elég pénze ahhoz, hogy életük végéig eléldegéljenek. Szóval ez nem teljesen igaz szerintem. Vannak olyanok (májli, szelena, dizni, meg a rebeka blekk félék), hogy önmaguk promotálásáért csinálják, de igen is vannak olyanok, akik tényleg a jó szándék érdekében teszik azt, amit tesznek. Szelena számomra úgyis a sztárok legalján fog elhelyezkedni. Tehetsége nulla, alapjáraton pedig eladja magát. Szégyellem, hogy ő az első a sztároknál. Pedig nincs miért szeretni. Bárki lehet ugyanolyan "tehetséges", mint ő, ha feljavítják a hangját géppel. Szelena azt jelenthet ki, amit akar, mert gusztustalan és undorító, amit csinál.
9 felhasználónak tetszik: Twilight6, LittleVampire, szavy, janet7, prézli, Zsife, Nana_77, adriienn96, Bogszics
2011. június 18. 15:21 #103
- törölt felhasználó -    
Kedves Holly Keller!
Mintha csak a fejemben jártál volna, pont ez a véleményem, ledöbbentem, mivel teljesen egyetértek rolleyes.gif
Habár én így fogalmaznék: Szelena jó hejen volt jó időben, és megmentette az, hogy valamennyire szép! Köszönöm, hogy kifejezted magad helyettem is rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Holly Keller, janet7, Bogszics
2011. június 18. 15:21 #104
vikica77
vikica77
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 148063
Offline offline
Egyetértek Holly Keller biggrin.gif
2011. június 18. 15:24 #105
kovicseni14
kovicseni14
visszatérő vendég
 
StátuszThe Vampire Diaries!!♥ Nagyon várom már #4.évad♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 141922
Offline offline
Holly Keller. egyet értek. imástam selenát, de már nem annyira szeretem. igazad van . nagyon jó a meglátásod. :/ sztem sel ne is legyen példakép.
2011. június 18. 15:25 #106
kovicseni14
kovicseni14
visszatérő vendég
 
StátuszThe Vampire Diaries!!♥ Nagyon várom már #4.évad♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 141922
Offline offline
mondjuk , egy kicsit selenát megértem. abban a pontban, hogy elváltaka szülei, ezért nehéz lehetett. de nekem is nehéz nekem ugyanúgy elváltak
2011. június 18. 15:30 #107
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
nekem is nehéz,úgyanúgy elváltak..mégsem csinálok belőle hisztit -.-"
2011. június 18. 15:32 #108
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
Holly Keller:


meghajolo.gif
2011. június 18. 15:34 #109
- törölt felhasználó -    
igen, úgy nem lehet valaki példakép hogy személyesen nem is ismered...de nekem egy sztár max úgy példakép pl: olyan stílust szeretnék ami neki van...nekem Selly stílusa nagyon tetszik tongue.gif én szeretem nagyon Selenát..♥♥♥
2011. június 18. 15:58 #110
bongyi98
bongyi98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 152285
Offline offline
én eygetértek vele,de én számomra akkor is a példaképem !!!!!! smileeee.gif wink.gif :* *-* ♥♥♥♥♥♥♥
2011. június 18. 15:59 #111
Claudiia
Claudiia
directioner ♥
 
Státusz~elmúlik~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1855
Csatolások: 371
Azonosító: 144535
Offline offline
hát nem tudom erre mit is mondjak -
2011. június 18. 16:04 #112
Bebe_1999
Bebe_1999
 
StátuszDebby♥ We ended right as you cut the ties♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.03.
Hozzászólás: 552
Csatolások: 21
Azonosító: 128734
Offline offline
Tényleg nem tökéletes senki, de én őt nagyon szeretem heart.gif wub.gif thumbsup.gif
2011. június 18. 16:12 #113
Bogecco
Bogecco
Bonbon Baby
 
StátuszBogecco most valamiért nem fogja beállítani a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.26.
Hozzászólás: 1599
Csatolások: 1604
Azonosító: 132038
Offline offline
Szerintem az a mázlija hogy szép és jókor volt jó helyen.A színészkedés talán jól megy neki de az éneklést feleslegesen erőlteti , ő nem valami művész aki saját zenéit írja, szerintem nem is tanult semmilyen zenét és még kottát sem tud olvasni.És emlékszem régen tökre odavoltam tőle de most már kezdem nem szeretni.Elég sokat csalódtam benne ,mert szerintem nagyon elszállt magától.
1 felhasználónak tetszik: Nana_77
2011. június 18. 16:15 #114
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Azthiszem, hülyeség a leghíresebb Disney-csajnak ilyet nyilatkoznia. Valószínű leesett neki, hogy ez már unalmas és mivel már Ő is " kezd felnőni" ezt kikell nyilvánítani, mert így nem tűnik annyira "rossz" dolognak...
2011. június 18. 16:17 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bogecco @ 2011.06.18. 16:12)
Szerintem az a mázlija hogy szép és jókor volt jó helyen.A színészkedés talán jól megy neki de az éneklést feleslegesen erőlteti , ő nem valami művész aki saját zenéit írja, szerintem nem is tanult semmilyen  zenét és még kottát sem tud olvasni.És emlékszem régen tökre odavoltam tőle de most már kezdem nem szeretni.Elég sokat csalódtam benne ,mert szerintem nagyon elszállt magától.


Végre valaki!! meghajolo.gif
2011. június 18. 16:19 #116
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet
. Janet7-el abban viszont nem értek egyet, hogy a sztárok nem jószándék céljából jótékonykodnak. Oké, a diznisek és ezek a gagyitrágyuszok biztos, hogy csak önmaguk népszerűsítéséért jótékonykodnak, mert Szelenácskának alapból minden megmozdulása arra irányul, hogy az emberek szeressék (hiába is egy sztereotípia az egész), de ott van Angelina Jolie és Brad Pitt. Ők nem hiszem, hogy csak menőzés céljából jótékonykodnak. Róluk senki sem beszél, mert hát nem dizni, szóval Angire és Bradre igenis fel lehetne nézni, mert ők tényleg mindig jótékonykodnak, még hozzá nem is keveset és nem hiszem, hogy csak azért, hogy még jobban imádják őket. Van mindkettejüknek elég pénze ahhoz, hogy életük végéig eléldegéljenek. Szóval ez nem teljesen igaz szerintem. Vannak olyanok (májli, szelena, dizni, meg a rebeka blekk félék), hogy önmaguk promotálásáért csinálják, de igen is vannak olyanok, akik tényleg a jó szándék érdekében teszik azt, amit tesznek.


Természetesen én sem minden sztárra gondoltam. Tudom, hogy vannak, akik tényleg szívből csinálják, pl. az általad említett két ember is. Ők nem érdekből teszik, nem lenne szükségük rá, mert tehetségesek. Nekem erről a dologról mindig MJ jut eszembe, hihetetlen amennyit segített és tényleg szívből és nem azért, hogy jobbnak tűnjön. Amikor ő ezt elkezdte, akkor még nem volt ez divat. Csak azt vettem észre, hogy manapság egyre inkább az. Nyilván nem Angelináékra, meg ilyenekre gondoltam, hanem az ilyen Selena féle hulladékokra. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. június 18. 16:19 #117
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2807
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Hm... Egyszer már hallottam egy ilyen kijelentést. Ki is mondta? rohog.gif
Reméljük azért a következmények majd másképp alakulnak...tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2011. június 18. 16:25 #118
- törölt felhasználó -    
Bebe_1999
Tényleg nem tökéletes senki, de én őt nagyon szeretem

Egyett értek veled! smileeee.gif
2011. június 18. 16:28 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bebe_1999 @ 2011.06.18. 16:04)
Tényleg nem tökéletes senki, de én őt nagyon szeretem heart.gif wub.gif  thumbsup.gif

Egyett értek veled! smileeee.gif
2011. június 18. 16:45 #120
PankaaFruit
PankaaFruit
 
StátuszÚj adatlap,kis változás de annál jobb:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 94
Azonosító: 138629
Offline offline
Igen ez elég fárasztó lehet sad.gif De nekem akkor is ő a példaképem,én sem akarok tökéletes lenni!
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok