Starity

Megjelent Selena Gomez új videóklippje!

32 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 25. 19:56 #401
Kemi023
Kemi023
új tag
 
StátuszHisz üres minden papírlap, írnék rólunk minden nap~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.27.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 151806
Offline offline
hát ez baromi szar lett.
2011. június 25. 20:46 #402
- törölt felhasználó -    
Én neem szeretem Selenáát.Rózsaszín lowak?? Egyetérteeek az állatwédőkkel.
2011. június 25. 21:19 #403
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Holly Keller egyetértek
2011. június 25. 21:20 #404
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Alexaaa ha végig nézted volna a klippet akkor láthattad volna hogy nincsenek benne a rózsaszín lovak....
2011. június 26. 10:35 #405
selena00
selena00
új tag
 
Státuszselena gomez ♥ egész jól sikerült az első, bár jobb is lehetne...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.18.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 127500
Offline offline
szerintem nagyon jó lett a dal is meg a klipp is. de sokan mondták már máshol is, hogy ez nem az igazi selena meg mittudom én. meg ugye ez a rózsaszín lovas ügy is...(TUDOM HOGY NINCS BENNE A KLIPPBE!!!) ti komolyan azt hiszitek hogy a sztár dönt a karrierjéről? kb olyanok ők, mint egy csicska, ahogy csettintenek, úgy csináljnak mindent. csak megtervezik nekik a klippet meg íratnak egy dalt, és mondják hogy na most te ezt fogod csinálni és kész. ez így megy. meg ezek a nyilatkozások...ez is mond színjáték, amit egy sztártól elvárnak.... ennyi az egész emberek, csak gondolkozni kell.
2011. június 26. 11:15 #406
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
ezen a csajon csak röhögni lehet,kiváncsian várom a következő hülyeségét.biggrin.gif először arról énekel,hogy ő milyen tökéletesnek hiszi magát,utána lényegében arról,hogy mit csinál a zárt ajtók mögött és mennyire örül az érdekkapcsolatának,most meg olyan bugyuta dologról,hogy így szeretlek úgy szeretlek.de biztos,hogy ezt is leadják a dizni csatornán,a húgom(!) nevetve hívta fel a figyelmemet,amikor jött a who says és a hozzá csatlakozó nyávogás.bocsi,ez a véleményem.de végülis aki azt nézi,annak tuti tetszeni fog.elhiszem,hogy nem ő tervezi ezt az egészet,de a jelek szerint teljesen élvezi ezt az egész felhajtást,amit egyáltalán nem ő befolyásol.elvégre így a legkönnyebb neki/nekik.és mi az,hogy elvárják?! vegyük megint miley-t vagy más sztárokat,ők őszinték és mégis vannak rajongóik,akik szeretik őt/őket,igaz nem annyian,mint ezt a csajt.csak ugye selenanak folyamatosan egyre több és több hírnév kell,amit így lehet megkapni,ha olyanokat csinálsz,amik tetszenek az embereknek,és azt mondod az interjúkban,amit az emberek hallani szeretnének. @selena00 megértem,hogy véded a kedvenced,de nem kéne ezért ˝gondolkodásra ösztönözni˝ minket,mivel úgy gondolod,hogy amit én/mások mondanak,ami nem pozitívum,az rögtön hülyeség.attól,hogy más véleményen vagyok,még ugyanúgy van eszem és nem tartom magam butának sem.amúgy meg,nem várják el a sztároktól,hogy színjátékot játszanak,én személy szerint az őszinteséget töbre tartom,mint ezt.taylor swift(nem vagyok fan,nem nagy kedvenc,nem félreérteni) saját maga írja a dalait,őszinte az emberekkel és mégis befutott.selenanak viszont mindenki írja a dalait,ha jól tudom,egyet talán ha maga írt...tudom,hogy rengeteg az olyan,akinek írnak dalokat,de nem az,hogy egy egész lemezre szinte semmit nem ír saját maga....
2011. június 26. 12:02 #407
arpex
arpex
visszatérő vendég
 
StátuszÚrrá lenni és uralkodni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 205
Csatolások: 0
Azonosító: 131765
Offline offline
An_d_a ez jol eset ki irni??XD inkabb csak enyit kel itni roviden: Nagyon jo szam nekem nagyon bejon:P s kesz... minek kell regenyt irni?tongue.gif amugy hany perc kellet mig le irtad?xDD:D
2011. június 26. 12:09 #408
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
@arpex nem tartott tovább egy esetleg másfél percnél,de miért is hazudjam azt,hogy tetszik a dal? LOL
2011. június 26. 12:29 #409
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Nekem nagyon tetszik, más, mint amit Selenától eddig megszokhattunk. Jó lett!smileeee.gif Sel>3♥
2011. június 26. 12:48 #410
- törölt felhasználó -    
Jó lett biggrin.gif
2011. június 26. 13:37 #411
Fruzsma
Fruzsma
visszatérő vendég
 
Státusz|SECRET| :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 14
Azonosító: 133900
Offline offline
Hogy mennyi bajotok van ><"
Nektek nem tetszik semmi(azokra értem akiknek nem nagyon tetszik a klip)
Kíváncsi lennék,hogy nektek mennyi az énektudásotok ><"
2011. június 26. 14:02 #412
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Szerintem nagyon ügyes a klip, nekem nagyon tetszik!smileeee.gif
2011. június 26. 14:07 #413
fajagirl
fajagirl
 
StátuszAdatlapot cserélek!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 5
Azonosító: 153568
Offline offline
Ügyes klip smileeee.gif
2011. június 26. 14:10 #414
- törölt felhasználó -    
Bye Fruzsma:
Idézet
Hogy mennyi bajotok van ><"
Nektek nem tetszik semmi(azokra értem akiknek nem nagyon tetszik a klip)
Kíváncsi lennék,hogy nektek mennyi az énektudásotok ><"

Kedves Fruzsma Akinek nem tetszik a klipp annak nem is kell, hogy legyen énektudása, mivel az ő hangjára senki se kiváncsi! De azért már ne csináljuk azt meg, hogy egy állítólagos énekesnő ne tudjon énekelni pardon.gif Az senkit nem érdekel, ha egy pattanásos akármilyen kamasznak nincs tehetsége (lehet hogy van, akkor meg aztán duplán nincs igazad), de az senkit nem érdekel, mivel civil, az viszont már igen irritáló, hogy egy "énekesnőnek" se tehetsége, se stílusa, ennyi, és az igen is fájó, hogy manapság sokkal több tehetsége van egy nem híres bandának, akik egy bárban keresik meg a kenyerükre, mint a Dizni csillagoknak dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2011. június 26. 15:04 #415
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nana_77 @ 2011.06.26. 14:10)
Bye Fruzsma: 
Kedves Fruzsma Akinek nem tetszik a klipp annak nem is kell, hogy legyen énektudása, mivel az ő hangjára senki se kiváncsi! De azért már ne csináljuk azt meg, hogy egy állítólagos énekesnő ne tudjon énekelni pardon.gif Az senkit nem érdekel, ha egy pattanásos akármilyen kamasznak nincs tehetsége (lehet hogy van, akkor meg aztán duplán nincs igazad), de az senkit nem érdekel, mivel civil, az viszont már igen irritáló, hogy egy "énekesnőnek" se tehetsége, se stílusa, ennyi, és az igen is fájó, hogy manapság sokkal több tehetsége van egy nem híres bandának, akik egy bárban keresik meg a kenyerükre, mint a Dizni csillagoknak  dry.gif

Ámen!smileeee.gif Minden gondolatomat megfogalmaztad.smileeee.gif Én személy szerint nem tudok énekelni, soha nem is tanultam, sőt szolmizálni sem tudok, mert sosem orientálódtam az ének felé. Nem tudok egy hangszeren sem játszani és énekelni sem tudok, de különbséget tudok tenni jó és rossz között. Nem kell ahhoz szupersztárnak lenni, hogy valaki negatív kritikát mondhasson. Szelena Gomez tehetsége a béka horizontját súrolja. blink.gif És bár, mint írta valaki feljebb, igaz, mások sem tudják magukat előadni élőben, de azok az énekesek megalapozták, sőt fel is építették a karrierjüket. Egy énekesnőnek az a szakmája, hogy tudjon énekelni, hiszen tényleg azért kapja a pénzét. Ez olyan, mintha egy fodrász nem tudna hajat vágni. Elmész egy olyan fodrászhoz, aki nem ért a hajvágáshoz? Gondolom nem. Ha valakinek van egy szakmája, akkor az a minimum, hogy a legalacsonyabb szintet tudja hozni. Nem azt mondom, hogy legyen a legjobb, de ne legyen már neki olyan marha megerőltető élőben énekelni, mert valljuk be missz gomez is ugyanolyan tucatsztár. A hangját feljavítják géppel és kész. Ennyi erővel a fórumon bárki lehetne ugyanakkora sztár, mint szelena. Szerintem a negatív véleményzőknek itt az a baja, hogy ez a kiscsaj csak úgy megél, bocsánat nem csak megél, de milliókat keres azzal, hogy feljavítják a hangját számítógépes szoftverekkel. Nincs semmi sem a csajban, sem a zenéjében, ami miatt az ember hallgatni akarná. Más tészta az, hogy a mai fiataloknak ez kell, mert fülbemászó. A dalszövege értelmetlen hülyeség, de mivel tök jó a ritmusa és a dallama ezért mindenki szeretni fogja, pedig mindhiába, ha maga a szöveg egy maroknyi hülyeség. blink.gif Zenét azért hallgat az ember (legalábbis én), mert az érzéseimet tudja kifejezni. Pontosan ezért is szeretem a rock bandákat, mert nem marhaságokról, hanem igazi, valódi érzésekről énekelnek, ami még hagyján, de nem dalszövegíróval íratják meg a dalszövegeket. Sajnos ez a probléma, hogy alig van elvétve 1-2 ember, aki hajlandó utána nézni annak, hogy miről is szól a dalszöveg. Sokaknak csak a ritmus és a dallam számít. Ott van Fluor Mizuja. Állítólag tökre jó a dallama (mondjuk én ezt megcáfolnám) és emiatt hallgatják. Magyarul énekel, a saját anyanyelvünkön, mégsem érdekli őket, csak az, hogy milyen fülbemászó a dallama. Kérem szépen errefelé halad az emberiség. Egyre csak süllyedünk és süllyedünk lefelé. Erre van igény, sajnos. És amíg az emberek ezt akarják, addig max csak leshetünk, hogy mikor hallunk meg egy normális számot akár a rádióban, akár a zenecsatornákon. És ez nem csak szelenítára vonatkozik, hanem úgy a világ popiparára. Nem sok értelmes számot hallani a Rádió1-en. Ha meg hall is valamit az ember, azt 99%-ban egy gép énekli el sajnos.
1 felhasználónak tetszik: Nana_77
2011. június 26. 15:33 #416
Muffyn.Girl
Muffyn.Girl
visszatérő vendég
 
Státuszdon’t regret the past,just learn from it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.08.
Hozzászólás: 473
Csatolások: 297
Azonosító: 150774
Offline offline
Annyira imádom. heart.gif happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Selena Gomez 20
2011. június 26. 16:19 #417
juli és ancsi
juli és ancsi
$€Ł€N@ F( )R€V€R™
 
StátuszWisthle baby!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 851
Csatolások: 18
Azonosító: 131210
Offline offline
Ritmusos és tök jó de a klip furcsa de amúgy imádom.
2011. június 26. 16:19 #418
juli és ancsi
juli és ancsi
$€Ł€N@ F( )R€V€R™
 
StátuszWisthle baby!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 851
Csatolások: 18
Azonosító: 131210
Offline offline
biggrin.gif
2011. június 26. 17:25 #419
selena00
selena00
új tag
 
Státuszselena gomez ♥ egész jól sikerült az első, bár jobb is lehetne...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.18.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 127500
Offline offline
én nem mondtam hogy buták vagytok x dd. én nem védtem amúgy, mert amikor mileyt szidták akkor őt is megvédtem, pedig nem szeretem annyira mint selenát. és amúgy meg taylor swiftet én igenis nagy embernek tartom, az egy másik dolog, hogy valakinek csinálnak karriert, mint pl a disney sztároknak, meg hogy valaki magának csinálja a karrierjét. mégegyszer mondom, én nem mondtam hogy bárki is buta lenne, és nem is gondoltam rá, csak mondtam hogy egy kicsit méllyebre kéne ásni ebben a témában...de ha majd mást fognak bántani, akkor azt is megvédem, mert tudom milyen, ha bántják az embert..
2011. június 26. 17:47 #420
Fruzsma
Fruzsma
visszatérő vendég
 
Státusz|SECRET| :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 14
Azonosító: 133900
Offline offline
Mindenkinek más a véleménye,lehet hogy azért mert már idősebb az ember (pl.te Holly Keller)
lehet hogy neked nem jön be ez a zene,lehet hogy egy tízen évesnek ez jön,be és nem olyanokat hallgat amelyben csúnyán beszélnek.
DE ez csak az én vélemény...
32 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok