Starity

Debütált Eminem új klipje

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 25. 18:01 #41
Bieber-fan
Bieber-fan
 
Státuszsziasztok :D nem vagyok JB fan...csak nem tudom megváltoztatni a nevem.XDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 693
Csatolások: 21
Azonosító: 131058
Offline offline
jó dalt, meg a klipp is tetszik biggrin.gif
2011. június 25. 18:03 #42
starxxx
starxxx
live your life•
 
StátuszFriendship is the most beautiful gift above all life's treasures…"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.10.
Hozzászólás: 1453
Csatolások: 12
Azonosító: 152674
Offline offline
nagyon joo lett thumbsup.gif
2011. június 25. 18:04 #43
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
Idézet (Pandus @ 2011.06.25. 16:43)
Nagyjából egyetértek janet7-el, mostanában nagy divat lett Eminemet szeretni, de kíváncsi vagyok, hogy hányan ismerik a régi számait, és nem csak a Love The Way You Lie-t, meg a Not Afraid-et :dry:
Számomra a Beautiful, When I'm Gone, Lose Yourself, Without Me, Sing For The Moment és még tudnék sorolni sokat zenéi jöttek be úgy igazán.
Ettől függetlenül szerintem nem lett rossz szám, a klip is egész jó, és mindig is szeretni fogom Eminemet.

szívemből szólsz, teljes mértékben egyetértek veled meghajolo.gif
2011. június 25. 18:05 #44
- törölt felhasználó -    
Nem olyan jó, mint a régi számai, de nem rossz smileeee.gif
2011. június 25. 18:06 #45
- törölt felhasználó -    
SZUPPPER!!!!! heart.gif
2011. június 25. 18:07 #46
- törölt felhasználó -    
nem rossz!
2011. június 25. 18:08 #47
- törölt felhasználó -    
nekem kifejezetten tetszik!
2011. június 25. 18:11 #48
HeyAlice
HeyAlice
visszatérő vendég
 
Státuszfeelin' blue
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 332
Csatolások: 0
Azonosító: 153816
Offline offline
KIRÁLY! <3 (L)
2011. június 25. 18:27 #49
- törölt felhasználó -    
óh nagyon jó lett a klip Marshall irtó helyes benne és a szám is tökéletes egy igazi Eminem nóta a sajátos kis elemeivel megspékelve,imádom!!
2011. június 25. 18:31 #50
- törölt felhasználó -    
Mégis miről beszélünk egy olyan világban,ahol a leghíresebb(direkt nem legnagyobbat mondtam)rapper egy fehér,és a leghíresebb golfozó egy fekete? pardon.gif Egyébként nekem is hiányzik a régi Eminem.Ha röviden le akarom írni,azzá vált amiről a The Real Slim Shady-ben rappelt egykor.Nem azt mondom hogy a mostani Em sz@r,de nem arra kéne menni hogy a viván leadják a számait.Se vele,se nélküle.
5 felhasználónak tetszik: janet7, Pandus, Adri98, Bogszics, raspberry
2011. június 25. 18:32 #51
- törölt felhasználó -    
nagyon jóó. ilyen jó klipet rég nem láttam. végre nem csak selena gomez új zenéjét meg klipjét reklámozzák ._. kicsit már unalmas volt.
2011. június 25. 18:58 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2011.06.25. 16:37)
Ez nekem még mindig nem elég Eminemes. Nem lett annyira nagyon vészes, de eléggé olyan 'kislányok imádják és csorgatják rá a nyálukat' zene, mint nagyjából minden újabb zenéje (igen, a Not Afraid is újnak számít 110.gif ), ő pedig nem ilyen. Régen legalább is nem ilyen volt. Jó lenne, ha visszatérne azokhoz az igazi Eminemes zenéihez, de sajnos erre egyre kevesebb esélyt látok. Ez az "ordibálós" rappelési stílus pedig hihetlen módon irritáló tőle. Pedig a tehetsége meglenne, nem tudom miért pazarolja ilyen kommersz, divatos, "húdekemény", divatrap hallgató kislányok által imádott dalokra, mint amiket mostanában csinál. Ez nekem valahogy annyira nem ő. Meg mondjuk attól félek, hogy mostmár bármilyen zenét csinálna, a nyálcsorgató kislányok így is-úgy is odalennének érte, és neadjisten' még az igényesebb zenére is vevők lennének, ha ő csinálja (igen, szerintem is elég hihetetlen, de az úgysem az zene miatt lenne), de tényleg nem látok rá esélyt, hogy olyanokat csináljon újra. Azért reménykedem. Ja és a barna haj borzalmasan áll neki, de ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg.

Én is teljesen egyetértek veled, de szerintem semmi értelme ha minden új Eminemes cikknél leírjuk, hogy sírunk a "régi" Eminem után. Lehet, hogy ma már nem csinál olyan hű de nagy slágereket, de ez van, sajnos el kell fogadni. sad.gif Talán egy csoda folytán Eminem észbe kap...és talán megint lesz olyan Sing for the Moment feeling-es dalai smileeee.gif
Megjegyzés: szerintem a barna jobban áll neki blush.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. június 25. 19:01 #53
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Janet7, szerinted kiemelten neked címeztem amit írtam? Ha egyedül neked szólt volna, hidd el, név szerint megemlítelek, de nem kell ennyire magadra venned azt a bizonyos inget, nem csak hozzád akartam szólni ezzel. És nem is célom megváltoztatni senki véleményét, csak kifejeztem, hogy nagyon nem értem, és nem is értek egyet sem ezzel a "régebbenőisjobbvoltmegazösszestöbbielőadóis" dologgal. Meglátásom szerint pont te vagy az, aki most nekem esel amolyan lincshangulatban, holott mondom még egyszer, egy szóval nem említettem, hogy kizárólag téged szerettelek volna megtalálni azzal, amit írtam. Szerintem kicsit túlreagáltad ezt az egészet, csomó olyan dolgot magyarázol most bele, meg adsz a számba, ami el sem "hangzott". Nem tetszik, hát nem tetszik. Sajnálom, pedig kiváló dalról van szó, szvsz. Viszont azt sajnos neked is be kell látnod, hogy a zenei világ erőteljesen változik, senki sem a régi, és ha ezt nem vagy hajlandó elfogadni, akkor még sokáig nem fognak tetszeni a mai zenék. A te döntésed, a te ízlésed, azt szereted, ami tetszik, de ez akkor is tény. Az engem is idegesít, hogy most mindenkinek ő az etalon, és ismerik összesen 3 számát, de ezzel szintén nem tudunk mit kezdeni. Ilyen ez a szép mai világ.
2011. június 25. 19:09 #54
- törölt felhasználó -    
Szerintem jó szám .
2011. június 25. 19:12 #55
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Mia @ 2011.06.25. 19:01)
Janet7, szerinted kiemelten neked címeztem amit írtam? Ha egyedül neked szólt volna, hidd el, név szerint megemlítelek, de nem kell ennyire magadra venned azt a bizonyos inget, nem csak hozzád akartam szólni ezzel. És nem is célom megváltoztatni senki véleményét, csak kifejeztem, hogy nagyon nem értem, és nem is értek egyet sem ezzel a "régebbenőisjobbvoltmegazösszestöbbielőadóis" dologgal. Meglátásom szerint pont te vagy az, aki most nekem esel amolyan lincshangulatban, holott mondom még egyszer, egy szóval nem említettem, hogy kizárólag téged szerettelek volna megtalálni azzal, amit írtam. Szerintem kicsit túlreagáltad ezt az egészet, csomó olyan dolgot magyarázol most bele, meg adsz a számba, ami el sem "hangzott". Nem tetszik, hát nem tetszik. Sajnálom, pedig kiváló dalról van szó, szvsz. Viszont azt sajnos neked is be kell látnod, hogy a zenei világ erőteljesen változik, senki sem a régi, és ha ezt nem vagy hajlandó elfogadni, akkor még sokáig nem fognak tetszeni a mai zenék. A te döntésed, a te ízlésed, azt szereted, ami tetszik, de ez akkor is tény. Az engem is idegesít, hogy most mindenkinek ő az etalon, és ismerik összesen 3 számát, de ezzel szintén nem tudunk mit kezdeni. Ilyen ez a szép mai világ.


Oké, lehet, hogy túlságosan magamra vettem, csak én szoktam általában ezeket leírni és már másik cikknél sem értettünk egyet, mindegy. Én írtam egy véleményt, te meg egy olyat írtál, ami az "ellen" van, amit én gondolok. Az szerintem nem számít, hogy nem kifejezetten nekem írtad.
Én elfogadom, hogy változik a zenei világ, csak max nem tetszik. Attól, hogy most bemagyaráznám magamnak, hogy de igenis ez így van jól, attól még nem tetszenének a mai zenék. Az ízlésem nem ilyen, azt meg nem tudom (sőt, nem is akarom) hipp-hopp megváltoztatni. Én sem csak "régi" zenéket hallgatok, attól, mert általában nem tetszenek a 2011-es zenék. Véleményem szerint -és ezzel nagyon nem vagyok egyedül- a zenei világ nem csak változik, hanem rossz irányba változik. Az nekem egyáltalán nem baj, hogy nekem nem tetszenek általában a mostani zenék. Ebből nekem mi bajom származik? Nem megyek a tömeg után, hanem egyedi ízlésem van, de ez nekem nem baj. Én nem akarom azt elérni magamban, hogy szeressem a 2011-es zenéket. Számtalan előadó van, akit szeretek, ha nem tetszenek a mostani kommerszek, akkor nem hallgatom őket, hanem azt hallgatom, aki nekem tetszik. De ettől függetlenül szerintem ha nem tetszik a dal, akkor is jogom van leírni, szerintem te is írtál már negatív véleményt. Azzal meg nem értek egyet, hogy mindenki változik, csak max a legtöbben. Attól mert egy előadó megmarad a régi stílusánál, egyáltalán nem válik unalmassá szerintem. Sőt, aki változik, az is maradhat igényes. Most csak egy példát mondok: Kelis. Neki a zenei stílusa teljesen megváltozott a régebbihez képest, mert ő régebben RnB volt, most meg electro szerű, de mégis igényes. Egyáltalán nem az én stílusom ez a fajta zene, de ő érdekes meg tudta úgy csinálni, hogy tőle ezt is szeressem, mert igényes és nem tucat. Szóval aki nem a hátrányára változik, nekem azzal semmi bajom nincsen és elismerem, ami jó.
Én nem akartam "neked esni", bocs, ha úgy jött le.
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, raspberry
2011. június 25. 19:16 #56
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
fu a klip vége naon durva de a szám király
2011. június 25. 19:31 #57
- törölt felhasználó -    
atyám! az a fejbelövés annyira valóságosnak tűnt
2011. június 25. 19:47 #58
- törölt felhasználó -    
szerintem jó lett biggrin.gif biggrin.gif
2011. június 25. 20:18 #59
Pillebaba98
Pillebaba98
New York *-*
 
StátuszLégy önmagad :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 1511
Csatolások: 10
Azonosító: 152801
Offline offline
szerintem jó lett biggrin.gif a klipp durva de jó és a szám is tetszik smileeee.gif
2011. június 25. 20:21 #60
- törölt felhasználó -    
nagyon jó lett. biggrin.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 154.