Starity

Pénzt csinál halott fiából Jacko apja

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 28. 16:20 #21
- törölt felhasználó -    
Mikor fogják már fel az emberek, h Michael gúnyneve volt a Jacko, amit a sajtó aggatott rá? -.-"

Am nem csodálkozom, az a pasas nem normális. 82 évesen inkább az unokáival kéne foglalkoznia, játszani velük, segíteni a leckében stb, erre ő itt parádézik. Undorító -.-"
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, janet7
2011. június 28. 16:21 #22
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Nekem az idősebb Jackson sose volt szimpatikus, igaz nem vagyok egy MJ fan, de akkor is az apja egy pénzhajhász, mikor meghalt a fia mindenki zokogott ez a férfi meg... csak volt mintha még örült is volna a dolognak! Szánalmas egy ember, csak sajnálni tudom!
2011. június 28. 16:22 #23
- törölt felhasználó -    
ökör...
2011. június 28. 16:23 #24
Rékakroki72
Rékakroki72
these are the badlands
 
Státuszroses are red, violets are blue, you won’t find out who I am until season 92. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 3909
Csatolások: 326
Azonosító: 124542
Offline offline
de jó apa... ez szánalmas...
2011. június 28. 16:24 #25
Kristen95
Kristen95
¤ ♥ Király.k. ¤ ♥
 
StátuszSelenna esküszöm lelopom a képeid annyirajók :D ♥♥♥ na jó én nemvagyok lopos!♥
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 30
Azonosító: 133666
Offline offline
De szem** apja lehet szegény JAckom <3
2011. június 28. 16:30 #26
- törölt felhasználó -    
Az apja gonosz!Egy cseppnyi jóindulat nincs benne.Én olvastam Michael önéletrajzát.Nagyon félt tőle.És az apját hívták Jackonak és nem ŐT!!!!! Most volt 2 éve,hogy meghalt,és még mindig nem tiszteli a fiát.Az ilyen ember nem érdemli meg,hogy ilyen csodás fia legyen.Nem érdemli meg,hogy Michael apjának nevezze magát!! Jól jegyezze meg mindenki nem Jacko,hanem Michael !!! R.I.P. King of Pop
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, janet7
2011. június 28. 16:38 #27
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 915
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Először is: MI AZ, HOGY JACKO?! JEGYEZZÉTEK MÁR MEG, HOGY NEM SZERETTE, főleg aki kicsit is szereti, annak illene tudnia. Másrészt ez szánalmas, hogy még mindig nem hagyják békéban nyugodni Michaelt. Milyen apa az ilyen?? Michael nem ezt érdemli, ha Michael az én gyerekem lett volna, akkor nem terrorban tartottam volna, hanem megbecsültem volna, mert ilyen óriási tehetség jólelkű ember is egyben minden évezredben csak egyszer születik. Csoda, hogy Michael ilyen apa mellett nem vált maga is ilyenné, igen mert ő annál billiószor jobb ember volt, mint amilyennek a média lefestette! Az meg szánalom, hogy mire nem képes még halála után a fia hírnevét felhasználva. Undorító ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: Aalyah, janet7
2011. június 28. 16:45 #28
MycySmiley
MycySmiley
♥Dean Winchester♥
 
StátuszNézz az égre,a legszebb fényre,láss egy álmot,s harcolj érte.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 2390
Csatolások: 7014
Azonosító: 150055
Offline offline
Egyet értek s.t.a.r.-al és Bogszics-al
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. június 28. 16:55 #29
- törölt felhasználó -    
Az apja sosem volt szimpi nekem , mindig is utáltam, szegény Michael-t sajnálom, mert egy csodálatos ember volt és a legtehetségesebb zenész a földön, nem tudom miért kell hasznot húzni belőle nem eleget adott már nekik, miért kell ezt csinálni????? Michael Jackson Forever!!!!
2011. június 28. 17:08 #30
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Már megint ez a Jacko-zás, édes istenem...


Nem tudom, hogy hány embernek és hányszor kell még elmondani, hogy felfogják végre. Ebben a videóban is látszik, hogy mennyire fájt neki, csak nézzetek rá. Michael a neve, miért nem lehet úgy hívni? Tényleg ennyire nehéz?

Meg azért ilyet sem kéne szerintem írni, hogy Michael világ életében utálta az apját. Meg lett volna rá az oka, igen. Nagyon is, de Michael pont amiatt (illetve amiatt is) volt olyan fantasztikus ember, hogy ennek ellenére sem beszélt róla soha csúnyán. Elmondta ami történt, elmondta, hogy nagyon rossz volt, amiket az apja csinált vele, de megbocsátott. Én úgy gondolom, hogy Joe Jackson nem érdemli meg, hogy ilyen gyereke(i, mert Janet is fantasztikus ember) legyenek és azt sem, hogy Michael megbocsásson neki. Janettel is láttam interjút, ahol valami olyasmit kérdezett tőle a riporter, hogy tudja, hogy az apja miket csinált, és mit gondol, az apja erőszakos, agresszív ember, vagy inkább csak régimódi. Janet pedig azt mondta, hogy csak régimódi. Hát erről van szó. Egész életükben bántotta és kihasználta őket, és ők még így sem akarják befeketíteni. Na többek között ezét nem érdemli meg őket. Én egyébként nem szeretem szidni Michael testvéreit, mert mindenhol látom, hogy Janeten kívül milyen szemetek, kihasználták Michael-t, nem is szerették stb. Lehet, hogy így van, de én ezzel nem szeretek jönni. Ugyanis ők nőttek fel Michaellel, ők ismerték, ők voltak ott, még ha korántsem mindig, akkor is. És Michael szerette őket. Mi meg nem tudjuk, hogy mi volt. Pl. szerintem Rebbie abszolút nem használta ki a hírnevét, mert sosem látszott rajta az a "figyeljetek már rám, én Michael testvére vagyok", mint ami esetleg pl. Jermaine-en. De mondom, igazából én egyikőjüket sem akarom szidni, mert Michael sem tette soha és nem is akarná, hogy mások ezt gondolják. Ettől függetlenül tény, hogy van igazság abban, amit mondanak róluk. Legalább néhányuknál biztos. És tényleg Janet volt az, aki mindig kiállt mellette, akin tényleg MINDIG látszott, hogy mennyire szereti, akinek minden Michael-ről való megnyilvánulásán látszott a szeretet. A 93-mas Grammy-n, amikor együtt voltak és Janet beszélt Michael-ről, akkor is én megkönnyeztem, hihetetlenül aranyosak voltak, annyira szerették egymást. Szóval most kettőjükről beszélve mondom, hogy Joe nem érdemelné meg őket. És undorító, amit most is csinál. De ez már nem lep meg, mindig is tudtuk, hogy milyen. Michael halála után vicceket mesélt nyilvánosan és a fájdalom legkisebb jele sem látszódott rajta. Nem mondom, hogy biztos, hogy nem fájt neki, mert nem tudom, de milyen apa az ilyen? Tényleg az a legrosszabb, hogy Michael-ék még így sem beszéltek róla úgy, mint egy szemétről, aki elrontotta a gyerekkorukat. És ő ahelyett, hogy meghálálná ezt és egyáltalán hálát adna, hogy ilyen gyerekei vannak, ahelyett ezeket csinálja. Nem kapott már így is eleget a gyerekei hírnevéből? Hihetetlen...
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. június 28. 17:15 #31
Esztii77.
Esztii77.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 0
Azonosító: 146607
Offline offline
s.t.a.r. egyetértek : /.
h lehet ilyen egy apa? -.-'
én csak annyit mondok h nyugodj békében sad.gif <3.
2011. június 28. 17:17 #32
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
na mondhatom szép kis apa -.- " meg sem érdemli h apa legyen ..
2011. június 28. 17:21 #33
King Beyonce
King Beyonce
új tag
 
StátuszBeyonce 4
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 314
Azonosító: 153863
Offline offline
Így látszik meg hogy némelyik ember a pénzért bármire képes!!
2011. június 28. 17:31 #34
evibetty
evibetty
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.29.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 151942
Offline offline
ez szomoru mad.gif szegeny Michael sad.gif
2011. június 28. 17:36 #35
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
hát erre nem is tudom mit írjak de ha még az apjával utálták is egymást akkor sem kellene kihasználni a hírnevét.... :@
2011. június 28. 17:38 #36
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
szánalmas! R.I.P. Michael biggrin.gif
2011. június 28. 17:38 #37
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
*sad.gif
2011. június 28. 17:38 #38
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Idézet (Bogszics @ 2011.06.28. 16:38)
Először is: MI AZ, HOGY JACKO?! JEGYEZZÉTEK MÁR MEG, HOGY NEM SZERETTE, főleg aki kicsit is szereti, annak illene tudnia. Másrészt ez szánalmas, hogy még mindig nem hagyják békéban nyugodni Michaelt. Milyen apa az ilyen?? Michael nem ezt érdemli, ha Michael az én gyerekem lett volna, akkor nem terrorban tartottam volna, hanem megbecsültem volna, mert ilyen óriási tehetség jólelkű ember is egyben minden évezredben csak egyszer születik. Csoda, hogy Michael ilyen apa mellett nem vált maga is ilyenné, igen mert ő annál billiószor jobb ember volt, mint amilyennek a média lefestette! Az meg szánalom, hogy mire nem képes még halála után a fia hírnevét felhasználva. Undorító  ohmy.gif


Teljesen egyetértek meghajolo.gif unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. június 28. 17:40 #39
SzandiLambert
SzandiLambert
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 135275
Offline offline
undoritooo ijen apam lenne megölnémm sad.gif((
2011. június 28. 17:44 #40
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Ő nem Jacko, ezt elmondta egy interjúban. Ez a név bántotta őt!

A másik meg - ezzel az emberrel a büdös élet nem fog szóbaállni, de ha még is, reménykedem most az egyszer a médiában, hogy valami igen nagy leindító kampánynak teszi ki a termékeket. Undorító.
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok