Starity

Selena Gomez első áldozata Debby Ryan

22 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 06. 19:48 #301
CB11
CB11
visszatérő vendég
 
Státusz'Miközben keresed ki is vagy valójában,sose feledd el azt,hogy önmagad maradj!'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.05.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 154699
Offline offline
Orsi.Miley26: igaza van num1Kolosszus-nak!Megértjük hogy szereted Miley-t,ezzel nincs gond,csak azzal van hogy ha bárki is elmondja a véleményét te neki ugrasz mintha Miley fejét vágta volna le az illető!!-.-'..:S..Mi is csak a véleményünket mondtuk!És ennyi erővel te sem szabhatod meg nekem mit írjak..szval erről ennnyit!!wink.gif....Jah!!És én nem mondtam h szeretem Selena-t...én azt mondtam nem vagyok fan egyiknek sem...mindkettőt bírom,és valamelyik ebben,valamelyik abban tehetséges!smileeee.gif..én csak ennyit mondtam..meg azt hogy nem értem miért kell rögtön azt keresni Selena-ban hogy mikor és hogyan másol valakit(ami lehet nem is igaz..) és rögtön támadni....
2011. július 06. 20:26 #302
- törölt felhasználó -    
tökre hasonlítanak ohmy.gif
2011. július 06. 20:27 #303
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
CB11:nekem is nekem ugranak,ha Mileyt védem,vagy épp Selről mondok valamit.
Amm,most mondtad,h mindenkinek megvan a véleménye,most plz fogadd el,nekem ez az.
num1Kolosszus:azért mert szereted Selenát,nem biztos,h jó vgy szép vagy okos vgy stb.Nekem Miley olyan,mintha a saját egyéniségemet mutatná,meg amúgyis,nekem nagyon szimpatikus.
Figyi,amm,én senkinek sem "ugrottam" neki,csak elmondtam,amit gondolok,ha jól tudom ezt szabad.
2011. július 06. 20:28 #304
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
és ha elolvastad volna teljes kommentet,akkor megértetted volna,azt amit koloncskrisztinek irtam!
2011. július 06. 20:33 #305
CB11
CB11
visszatérő vendég
 
Státusz'Miközben keresed ki is vagy valójában,sose feledd el azt,hogy önmagad maradj!'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.05.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 154699
Offline offline
okéé.:)akkor te se foglalkozz velük!wink.gif értem mi baj,mert én is így vagyok Michael Jackson-al,szokták leszólni stb.és én persze kiállok mellette,és "vitatkozni"kezdek..=/ de ahogy num1Kolosszus mondta,valakinek van egy véleménye azt úgy sem tudom megváltoztatni bár ez nem nagyon igaz minden szempontból,mert már vagy 4 emberrel(és nem túlzok) megszerettettem Michael-t,és nem egóságból,de büszke vagyok arra hogy megtettem,nem hátráltam meg,szóval én teljes mértékben értelek téged!!!smileeee.gif smileeee.gif szerintem felejtsük el ezt az egészet!biggrin.gif szent a béka?!tongue.gif vagyis béke?!smileeee.gif tongue.gif
2011. július 06. 20:36 #306
- törölt felhasználó -    
Idézet (Orsi.Miley26 @ 2011.07.06. 20:27)
CB11:nekem is nekem ugranak,ha Mileyt védem,vagy épp Selről mondok valamit.
Amm,most mondtad,h mindenkinek megvan a véleménye,most plz fogadd el,nekem ez az.
num1Kolosszus:azért mert szereted Selenát,nem biztos,h jó vgy szép vagy okos vgy stb.Nekem Miley olyan,mintha a saját egyéniségemet mutatná,meg amúgyis,nekem nagyon szimpatikus.
Figyi,amm,én senkinek sem "ugrottam" neki,csak elmondtam,amit gondolok,ha jól tudom ezt szabad.


Kezdjük ott, hogy én mind Selenát, mind Miley-t ki nem állhatom. Nem azért "védem" Selenát, mert nekem példaképem, vagy szeretem, vagy akármi, hanem többek közt azért, mert zavar amit itt, az alábbi kommentekben látok. És természetesen nem arról van szó, hogy nem mondhatod ki, hogy mit gondolsz, de egy normális, erkölcsi kereten belül kéne tenni. Én nem szabhatom meg neked, mennyit írj és micsodát,tekintve, hogy még csak moderátor sem vagyok, de azért tudod van egy bizonyos határ, amit az embernek éreznie kell belül, hogy hol van az a bizonyos "megállj".
2011. július 06. 21:41 #307
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
CB11:felőlem,nekem mind1,oksÍÍ.legye béka ill béke biggrin.gif..
num1Kolusszus:de tudod olyan is van,h "vélemény"-most ha téged az zavar,amit mondok,akkor ez van.igy jártál,én ezt gondolom,és a véleményewm soha nem fog megváltozni,mindenki mást gondol,és ez igy jó.De utálod Miles,én imádomn,mindenki más,ezért a véleményünk,személyiségünk is más.Ha csak annyi a bajpd,h mi van a kommentekben,hát nem kötelező megállnod,és valahol úgy érzem,neked itt az a "bizonyos" határ!Mert én sem kötök beléd,akk te se belém,mert ha téged ez boldogit,akkor kötekedj nyugottan MÁSOKKAL,de plz engem hagyjál,mert nincs hozzád nagy kedvem!
2011. július 06. 21:42 #308
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
Ha csak az zavar,ami a komikban van,nem kötelező elolvasni.
2011. július 06. 21:53 #309
CB11
CB11
visszatérő vendég
 
Státusz'Miközben keresed ki is vagy valójában,sose feledd el azt,hogy önmagad maradj!'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.05.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 154699
Offline offline
oks!smileeee.gif wink.gif béka!biggrin.gif Peace Girl!smileeee.gif ez hülyeség tudom,de más nem jutott ezsembe!xD.na puszi jóét most megyek mozizni bnőmmel!smileeee.gif) sziasztok!smileeee.gif
2011. július 07. 10:34 #310
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
Oks
2011. július 07. 10:42 #311
sréka
sréka
visszatérő vendég
 
StátuszI don't belive in farytales , but I belive in you and me :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 35
Azonosító: 141360
Offline offline
Szerintem tök jó lenne ha magyarországra is eljönne a műsor smileeee.gif
2011. július 07. 11:22 #312
glamster.candy
glamster.candy
új tag
 
StátuszValaki feltörte a Facebook-omat!! :O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 154665
Offline offline
brittany bryers egyetértek.. nem bírjuk tongue.gif
2011. július 07. 11:52 #313
punky kid
punky kid
visszatérő vendég
 
Státuszpunky kid még nem állította be a státuszát és NEM FOGJA!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.21.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 186
Azonosító: 149693
Offline offline
már megint egy idióta műsor!!!
2011. július 07. 12:57 #314
- törölt felhasználó -    
Idézet (Orsi.Miley26 @ 2011.07.06. 21:41)
CB11:felőlem,nekem mind1,oksÍÍ.legye béka ill béke biggrin.gif..
num1Kolusszus:de tudod olyan is van,h "vélemény"-most ha téged az zavar,amit mondok,akkor ez van.igy jártál,én ezt gondolom,és a véleményewm soha nem fog megváltozni,mindenki mást gondol,és ez igy jó.De utálod Miles,én imádomn,mindenki más,ezért a véleményünk,személyiségünk is más.Ha csak annyi  a bajpd,h mi van a kommentekben,hát nem kötelező megállnod,és valahol úgy érzem,neked itt az a "bizonyos" határ!Mert én sem kötök beléd,akk te se belém,mert ha téged ez boldogit,akkor kötekedj nyugottan MÁSOKKAL,de plz engem hagyjál,mert nincs hozzád nagy kedvem!


Ömm.. az előző kommentemben is leírtam, hogy én nem fogom neked megszabni, hogy mit írj, de nem tudom elkerülni, hogy mindenhol a te kommentjeidbe belebotoljak. Egyszerűen minden egyes cikknél leszidsz mindenkit, aki bármit mond Miley-ról, és minden Selena cikknél igyekszel negatív kommenteket írni. Ne haragudj, de engem ez egyszerűen bosszant. És nem "beléd kötni" akarok, én is, ugyanúgy, mint te, csak elmondtam a véleményemet...
2011. július 07. 14:35 #315
Kiroo
Kiroo
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 151129
Offline offline
tiiszta ddeee egyformáák uristennn !!!
2011. július 07. 14:38 #316
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
Most irtad,h azt irok,amit akarok,akkor nem gondolod,h ez felesleges szócséplés.
Amúgy elegem van Selenádból,mert te csak a "Tündi Bündi" oldalát ismered,most ezen percen láttam egy videót,ahol méghozzá a Round and Roundot forgatta ott sétált beszélgetett a prdoducerével,arra ment egy kb 4 éves kislány meg az anyja,természetesen magyarok,a kislány autógrammot kért és méghozzá Selena volt a felsőjén,Sellykéd meg simán leorditotta,sajnos a linket nem tudom elküldeni,mert mini video és egy honlapon van!Szal Selena marhára nem az,akinek tűnik,komoly,a kislány scak egy tollat vitt neki,még papirja sem volt,és feliratozva is volt,ezt üvöltötte neki Sellykétek:-"Just Go Away,leave me alone,do not you see,I'm busy"-azaza "Menj már innen,hagyj békén,nem látod,hogy nem érek rá!"
Most véképp megutáltam,h ilyet tud tenni!
2011. július 07. 14:50 #317
Agócs Eszter
Agócs Eszter
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 154575
Offline offline
Szegény debby! sad.gif
2011. július 07. 16:26 #318
- törölt felhasználó -    
Hányszor mondjam el, hogy nem is szeretem Selenát? *facepalm* blink.gif
Teljesen feleslegesen mesélgetsz nekem ilyen sztorikat, mert abszolúte nem érdekel. Már a legelején leszögeztem, hogy nem azért írom, amit írok, mert Selenácskát védem, még csak nem is azért, hogy beléd kössek, mert Miley-rajongó vagy, hanem azért, mert zavar, hogy minden egyes Selena cikknél csak negatív kommentet tudsz írni, amivel nagyon jól tudod, hogy más embereket felbosszantasz. Igen, elmondtam, hogy nem szabhatom meg, mit tegyél, elmondtam háromszor is, de úgy látszik, még mindig nem érted a lényeget...
2011. július 07. 16:55 #319
- törölt felhasználó -    
U.i: egyébként nagyon örülnék egy linknek ahhoz a videóhoz. biggrin.gif
2011. július 07. 17:47 #320
- törölt felhasználó -    
Hehh^^ biggrin.gif biztos jómóka lessz biggrin.gifD
22 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok