Az interneten való alázás újabb áldozata Taylor Hillridge (Emily Osment) egy csinos 17 éves középiskolás lány lesz, aki áldozatul esik az online zaklatásnak.
Mikor az édesanyjától egy számítógépet kap születésnapjára, örül, hogy az anyjától független lehet. Azonban Taylor egy árulás áldozata lesz, mikor egy honlap oldalára lép. Ezek után nem mer szembenézni a legjobb barátnőjével(Kay Panabaker) és a társaival az iskolában.
A premierje július 17-én lesz az ABC csatornáján.
Cyberbully (2011)
2011. július 04. 17:06
#2
|
|
EmilyFan97új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.02. Hozzászólás: 82 Csatolások: 51 Azonosító: 135532 offline
|
Az új filmjének képei. Szerintem klassz és érdekes film lesz.
2011. július 04. 17:16
#3
|
|
EmilyFan97új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.02. Hozzászólás: 82 Csatolások: 51 Azonosító: 135532 offline
|
Többi kép a filmből.
Én már várom.
Én már várom.
2011. július 18. 15:47
#6
poszter
2013. április 07. 10:49
#8
Jaj de megörültem a fejemnek, mikor megláttam, hogy van egy ilyen topik is.
Nekem tegnap sikerült megnéznem a filmet (ezúton is szeretném mégegyszer megköszönni Vegas segítségét) és még most is a hatása alatt vagyok. Esküszöm, ilyen filmet még életemben nem láttam (persze jó értelemben). Tényleg a való életről szól, rettenetesen megérintett a történet.. Sajnos az emberek néha nagyon rosszindulatúak tudnak lenni, és csak később jönnek rá arra, hogy mekkora hibát követtek el. Szereplők? Kicsit kitérek Emily-re is, ha már itt vagyok.
Szóval, szerintem ez volt élete legjobb színészi alakítása. Teljesen illett rá Taylor karaktere, remekül játszotta és egyszerűen csak olyan volt, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Ha valaki azt mondja Em-re, hogy tucatszínésznőcske, az nagyon el van tévedve magától, mert Emily pontosan a tehetséges színészek közé tartozik. Megjegyzem, énekelni is tud a drága.
Összességében egy nagyon szívszorító film volt,imádtam minden egyes percét és egy ideig biztos, hogy ott lesz a kedvenceim között.
Nekem tegnap sikerült megnéznem a filmet (ezúton is szeretném mégegyszer megköszönni Vegas segítségét) és még most is a hatása alatt vagyok. Esküszöm, ilyen filmet még életemben nem láttam (persze jó értelemben). Tényleg a való életről szól, rettenetesen megérintett a történet.. Sajnos az emberek néha nagyon rosszindulatúak tudnak lenni, és csak később jönnek rá arra, hogy mekkora hibát követtek el. Szereplők? Kicsit kitérek Emily-re is, ha már itt vagyok.
2013. december 07. 17:37
#9
Szerintem egy nagyon jó film, és nagyon örülök, hogy Emily - nek adták Taylor szerepét.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!


2 felhasználónak tetszik:
offline





