Starity

The Saturdays

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 04. 22:38 #1
SelenaLaura2001
SelenaLaura2001
visszatérő vendég
 
StátuszLOL ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.21.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 2
Azonosító: 149688
Offline offline
Ti mit gondoltok erről az angol együttesről? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaDebbyMiley
2011. július 05. 09:08 #2
AllieNessie
AllieNessie
 
Státuszhttp://www.onegirlonemonthonedream.blogspot.com/ Nézzetek be!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.09.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 32
Azonosító: 146918
Offline offline
Én kifejezetten szeretem a számaikat
2011. július 05. 12:03 #3
- törölt felhasználó -    
Én nagyon szeretem a Saturdays-t. smileeee.gif Kedvencem Mollie. happy.gif Kedvenc számom tőlük a Notroious & Ego. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Fanni00, Riri,Avrilfan
2011. július 05. 13:16 #4
- törölt felhasználó -    
2008 óta 'szeretem' a csajokat,a Chasing Lights albumról legelsőként az Up dalukba szeretem bele,az egyik 'zenei' tv adón láttam a klipet. Aztán jött a Work amit nem is tudom 2008 nyarán megimádtam, akkor eldöntöttem hogy Frankie a kedvencem a bandából és hogy ez a szám (gyengébbeknek.: a Work) mindig a kedvencem marad a The Saturdays-től. De úgy különösebben nem is érdekelt akkor még annyira ez a banda. Majd 2010ben rátaláltam a Missing You és a Higher című számokra és mivel azok nagyon tetszettek, elkezdtem érdeklődni a banda ránt(addig még a tagok felének nevét sem tudtam), folyamatosan egyre több dalt ismertem meg tőlük és egyet sem találtam ami ne tetszett volna. laugh.gif
Lényegre térve, szerintem egyértelmű hogy mit gondolok a lányokról, tehetségesek és gyönyörűek. happy.gif
Az természetes hogy Francesca a kedvencem köztük, de a többi lányból nem lehet felírni a listát max ha nagyon muszáj,de akkor is mindig változik mert egyik nap ezt, másik nap azt szeretem jobban. laugh.gif
Fran.: Már abból a kisugárzásból lett a kedvenc, igazából azon kívül hogy nekem az ő hangja tetszik a legjobban, talán azért is lett a kedvencem, mert ő volta az aki úgy egyből kilóg a csapatból ha ránézünk is. laugh.gif Amúgy gyönyörű csaj, a stílusát is imádom. happy.gif Nekem úgy semmi bajom a frizuráival, tetszett az előző is meg a hosszabb az annál hosszabb is, de most ú nagyon sajnáltam mikor olyan kicsire vágatta. Olyan furcsa lett, de majd megszokom. rohog.gif
Una.: Először 3. volt aztán 4. aztán 5. aztán megint 3. majd most oda jutottam hogy 2. kedvencem a csajokból. A mostani 2. helyéről nagy részben Riri,Avrilfan (Noémi) drága barátnőm tehet. laugh.gif Annyira rám hozta ezt az Una szeretést is hogy tisztára megkedveltem , meg a Behind The Headlines részekből is, egyre jobban szeretem. happy.gif Egyébként annyira gyönyörű nő és nem is látszik annyi idősnek mint amennyi,simán letagadhatna pár évet.Az meg persze természetes hogy tehetségesnek tartom. laugh.gif
Nessa.: Örök 2. még ha most holtversenyben is Unával.happy.gif Annyira aranyos csaj, oh és mit meg nem adnék az ő hangjáért is. Amúgy elképesztő gyönyörű is ez a lány.happy.gif
Roch.: El nem tudom képzelni miért, sokaknak ő a legunszimpatikusabb tag. Szerintem egészen szeretni való lány. laugh.gif Neki is olyan eszméletlen hangja van és ő is gyönyörű, nem is értem meg miért van olyan hátul ezen a starity-s listán is. unsure.gif
Molls .: Hát igen 5. majd 3. majd 4. és megint 5. nem azért mert kevésbé szeretem mint a többiket hanem mert muszáj lista. happy.gif Nagyon nagyon szép, nagyon szép mosolya van. Ő még a csapatban aki tehetségből is 5. mert hát nem tudom nincs rossz hangja de mondjuk olyan jó sincs mint a többi lánynak.
Személy szerint én Frollie vagyok/voltam , úgy nem tudom mert most inkább Fruna vagyok de voltam már Franessa is .laugh.gif Úgy együtt a két csaj Fran és Molls olyan aranyosak, amiket ők csinálnak együtt rohog.gif, de közben nagyon jó barátnőknek is látszanak laugh.gif
Végül egy kép egyik kedvencem most a csajokról happy.gif
http://thesaturdayscentral.org/gallery/albums/photoshoots%202/press-tour-600x424.jpg

Szerk.: Jaj azt kihagytam hogy azóta is a Work a kedvenc dalom tőlük de fú a Not That Kinda Girl is egy annyira jó szám azt is imádom wub.gif Amúgy ez a stílusváltás hát nem is tudom, nem olyan rossz, mert hát az igazi rajongó akkor is szerei már őket, de nekem úgy a régi Sats jobban tetszett. blush.gif Hál' Istennek lesznek még régi stílusú dalaik ha minden igaz. happy.gif Amúgy látom kicsit hosszúra nyúlt a dolog unsure.gif Na hát ezt olvassa valaki végig. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Fanni00, Riri,Avrilfan, Arianaa, anna21, Petrus77, itsmestella, Dj Medison14, Lady Suzy, Ajsika
2011. július 05. 13:22 #5
- törölt felhasználó -    
Én nem szimpatizálok velük annyira szerintem inkább vanessának van nagyon jó hangja a többinek annyira szerintem nincs . Amugy van egy két számuk ami meghallgatható de amúgy olyan tucat zenéjük van ;/.
2011. július 05. 15:53 #6
- törölt felhasználó -    
Nos nekem 2010 decemberébe váltak komoly kedvencemmé a csajok az Ego számmal.Szerintem egyáltalán nincs tucat zenéjük próbálnak egyedik lenni,kár,hogy komoly hírnevet nem zsebeltek be.A legújabb számuk a Not That Kinda Girlbe is egyből bele szerettem ahogy majdnem minden számukba. wub.gif (azért mert az összeset még nem hallottam).Élőbe is megvillantották tehetségüket mindnyájan tudnak énekelni.Így Mia után én is véleményezem a csajokat.:
Una:Una egy lenyűgöző nő.Mindig is éreztem Ő az én kedvencem.Hasonlítunk egymásra mindketten kis kukák vagyunk(jó értelembe) és nagyon aranyos is a személyisége és szerintem a hangja is neki van a legjobb. heart.gif
Frankie.:Francesca minden hajával megmutatta kisugárzású szépségért.Una mellett a bandába őt tartom még a legszebbnek.A hangja nagyon egyedi és különleges. wub.gif
Mollie.:Na Molls,a 3.helyen van nálam.De volt 2. és valamikor 1. helyen is.Mostanába foglalta egy napig az utolsó helyet is,de valahogy annyira szépnek és aranyosnak találtam,hogy 3.lett.Bár ha a hangját nézzük a bandából az utolsó helyen zárt neki. blush.gif
Rochelle.: Annyira,de annyira sok ideig volt utolsó nálam,de valahogy mégis szimpatikus lett és a hangja is nagyon szép neki.Szóval volt mostanába 3. is,de mégis a 4. helyet adtam neki.
Vanessa.: Sokáig volt Ő 3.,de mostanába 4. és utolsó lett a listámon.Tény és való neki van a legerőteljesebb hangja,nem is avval van a baj.Csak úgy hirtelen nem nagyon szimpatikus a többi csajhoz,de őt is nagyon-de nagyon szeretem happy.gif De tökre bírom,hogy olyan kis kicsi. laugh.gif
Team Fruna,Moluna,Frollie,Unchelle,Unessa heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Amy_Antic, Fanni00, Arianaa, itsmestella
2011. július 05. 20:56 #7
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Na,hát jöttem,hogy én is írjak valami vélemény szerűséget a lányokról,mert természetesen rajongó vagyok. blush.gif
Na,de akkor. Hát én a lányokat,időt nem tudnék megmondani mikor ismertem meg őket. Valamikor tavaly ősz körül. A ' Missing You ' c. számukat hallottam először és már akkor eldöntöttem,hogy Vanessa lesz az akit imádni fogok. heart.gif Mai napig ő a kedvencem belőle. Imádom egzotikus bőrszínét,alacsonyságát,rémisztően tökéletes hangját. Természetesen a többiek sem megvetnivalóak. Nem írok róluk külön-külön,de pár szó erejéig szót említek róluk is. Számomra Nessa után nincs sorrend köztük. Persze kedvenc sztárjaimnál muszáj volt egy sorrendet alkotnom de az nem tükrözi azt,hogy milyen sorrendben vannak a "ranglistámon" mert olyan nincs. Mindenkit szeretek valamiért. Míg Frankie-nek mindig elképesztően jól kinéző frizuráit,addig Una gyönyörű arcát valamint külsejét a kora ellenére. Míg Rochellenek a hangját,addig Mollie bájosságát.
De tényleg,ízig-vérig tehetséges lányoknak tartom őket,és abszolút nem gondolom,hogy tucatzenét játszonak. Azt felettébb sajnálom,hogy nem valami ismertek,például itt starityn is,meglepően kevés rajongóval rendelkeznek,amivel nagyon nem értek egyet.
Valamint a rend kedvéért egy nem valami friss,de aranyos kép róluk. happy.gif
http://kepfeltoltes.hu/110705/saturdays_waving_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Arianaa, anna21, itsmestella
2011. július 05. 21:18 #8
- törölt felhasználó -    
Kedvenc csapatom a számaik nagyon jók! Elég rég óta szeretem őket, hogy mikortól azt nem tudom mert nem tudtam, hogy az előadójuk annak a számnak ami nekem annyira tetszett rohog.gif ! Egy tagot szeretnék csak kiemelni aki nem más mint:
Mollie: az aki a legszimpatikusabb nekem a csapatból a hangja is szerintem a legjobb de ez mindenki egyéni véleménye, nekem ő a kedvencem 3-juk közül!
2011. július 19. 11:59 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (anonymka @ 2011.07.05. 21:18)
Kedvenc csapatom a számaik nagyon jók! Elég rég óta szeretem őket, hogy mikortól azt nem tudom mert nem tudtam, hogy az előadójuk annak a számnak ami nekem annyira tetszett rohog.gif ! Egy tagot szeretnék csak kiemelni aki nem más mint:
Mollie: az aki a legszimpatikusabb nekem a csapatból a hangja is szerintem a legjobb de ez mindenki egyéni véleménye, nekem ő a kedvencem 3-juk közül!

5-en vannak a lányok,valószínűleg elírtad. rohog.gif
2011. július 19. 12:02 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.19. 11:59)
5-en vannak a lányok,valószínűleg elírtad. rohog.gif

Megesik ez ilyen! acute.gif
Amúgy abban a Nintendós reklámban milyen cuki már Molls meg Roch happy.gif
2011. július 19. 12:03 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (diuss02 @ 2011.07.19. 12:02)
Megesik ez ilyen! acute.gif 
Amúgy abban a Nintendós reklámban milyen cuki már Molls meg Roch happy.gif

Kár,hogy a többi lány nincs benne,vagyis benne vannak,csak nem bezsélnek happy.gif
2011. július 19. 12:05 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.19. 12:03)
Kár,hogy a többi lány nincs benne,vagyis benne vannak,csak nem bezsélnek happy.gif

Én már annak is örülök hogy egyáltalán benne vannak rohog.gif Először észre sem vettem hogy Fran és Nessa ott ülnek a háttérben happy.gif

Aki nem tudná miről van szó happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. július 26. 13:50 #13
- törölt felhasználó -    
Nektek mi a véleményetek az új számukról? wub.gif
2011. július 26. 14:02 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.26. 13:50)
Nektek mi a véleményetek az új számukról? wub.gif

Hát..ö az egészet még nem is hallgattam meg mert ugye nem otthon vagyok, de szerintem nagyon kezdenek rossz stílus felé haladni vagyis olyan felé ami 'már nem nekem való'.
Szerk.: Most elkezdtem hallgatni, nem egy rossz szám de akkor is a régi stílusuk 1000x jobb mint ez szerintem.
2011. július 26. 14:29 #15
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Na írok már én is,hiszen úgyis Miuss azt beszélte,hogy majd mi ellepjük a topikot. laugh.gif w00t.gif
Amúgy a számról a véleményem az,hogy nagyon tetszik. Én első hallásra beleszerettem. Persze,persze az már más,hogy teljesen más stílus. Nekem azzal nincs semmi bajom,ha van egy-két ilyen számuk is,csak hát igen,ne váltsanak teljesen át erre a stílusra,mert ez nem ők.
2011. augusztus 04. 15:49 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fanni00 @ 2011.07.26. 14:29)
Na írok már én is,hiszen úgyis Miuss azt beszélte,hogy majd mi ellepjük a topikot.  laugh.gif  w00t.gif 
Amúgy a számról a véleményem az,hogy nagyon tetszik. Én első hallásra beleszerettem. Persze,persze az már más,hogy teljesen más stílus. Nekem azzal nincs semmi bajom,ha van egy-két ilyen számuk is,csak hát igen,ne váltsanak teljesen át erre a stílusra,mert ez nem ők.

Véleményem szerint azért csinálják ezt az új stílusú hülyeséget hogy új rajongókat szerezzenek de azt nem veszik figyelembe (hogyha teljesen átmennek újstílusba akkor) a régieket elveszíthetik.
Ezzel most nem azt mondom hogy én elpártoltam tőlük de ez nekem nem tetszik hogy csak úgy süllyednek le.
Egyébként most készültem egy képpel:
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lp153sceG91qlqclho1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 04. 16:54 #17
- törölt felhasználó -    
jaj, én imádom ezt a lánycsapatot biggrin.gif kedvencem Mollie és Una biggrin.gif és nagyon de nagyon szeretem az Up című számukat biggrin.gif
2011. augusztus 06. 20:29 #18
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (diuss02 @ 2011.08.04. 15:49)
Véleményem szerint azért csinálják ezt az új stílusú hülyeséget hogy új rajongókat szerezzenek de azt nem veszik figyelembe (hogyha teljesen átmennek újstílusba akkor) a régieket elveszíthetik. 
Ezzel most nem azt mondom hogy én elpártoltam tőlük de ez nekem nem tetszik hogy csak úgy süllyednek le.
Egyébként most készültem egy képpel: 
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lp153sceG91qlqclho1_500.jpg


Igen,egyet kell,hogy értsek.
Bár igen azokat biztosan elveszíthetik akik nem "igazi" rajongók.
Amúgy én nem lennék képes kiszeretni belőlük,bármilyen nagy változáson is mennének át. Ha teljesen átváltanak az ilyen stílusba az csakis az ő rovásukra megyen. Nem is a rajongók szempontjából,hanem ő miattuk. Mert roppant nagy kár lenne elveszíteni egy ilyen tehetséges lánydandát,csak mert őket is utolérte a "divat".

+ + a kép aranyos happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. október 01. 11:15 #19
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Látom itt sincs nagy aktivitás. Annak ellenére,hogy ahogy észreveszem itt az oldalon is,egyre nagyobb rajongótáborra tesznek szert a lányok. Ezt a cikkek hozzászólásai és Nessa rajongói számának növekedésén tapasztalom.Na mindegy is,úgy gondoltam írok már ide,ne legyen üres a topik. Egy kis véleményt szeretnék írni a legújabb számukról,a My Heart Takes Over-ről.
Nem tudom,hogy foghatnék bele. Ez a szám,ez,ez valami csoda. Ez most bekerült a kedvenc Sats számaim közé. Pedig oda csak az kerül,amit a kelleténél is milliószor jobban szeretek. És ez a szám ilyen. Annyira szép,annyira jó,annyira csodás,annyira érzelmes. A mindenki által annyira szeretett Notorious és All Fired Up eltörpülhet emellett az új szám mellett (félreértés ne essék,én is szeretem az előbb említett 2 számot). Olvastam róla véleményeket,és sokan írják,hogy Nessa és Roch énekel csak szinte benne. Én mitagadás ennek nagyon örülök. Végre a 2 legkevésbé népszerű tag is előtérbe kerül. Alig várom már,hogy megjelenjen a klipje. Úgy olvastam Izlandon forgatják majd,már most előre látom,hogy ehhez a csodaszép ballada szerű számhoz gyönyörű klip lesz. Nagyon várom. smileeee.gif

Emellett megtaláltam az új albumnak a tracklistáját. Nem bírom kivárni az album megjelenését,hiába már csak pár hét,akkor is. Meg hát,gondoltam a számokat megosztom veletek is:
1. ’All Fired Up’
2. ’Notorious’
3. ’Faster’
4. ’My Heart Takes Over’
5. ’White Lies’
6. ’For Myself’
7. ’The Way You Watch Me’
8. ’Do What You Want With Me’
9. ’Promise Me’
10. ’Wish I Didn’t Know’
11. ’Get Ready, Get Set’
12. ’Last Call’
13. ’I Say OK’
2011. október 01. 20:45 #20
LenaLia21
LenaLia21
visszatérő vendég
 
Státusz♥Stell, énis ♥SZERETLEK♥..csak úgy..♥Ritaa töri órán...♥:D♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.08.22.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 38
Azonosító: 158991
Offline offline
igen! énis nagyon szeretem őket! wink.gif wub.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Una Healy Una Healy 1119.