Starity

Taylor Momsen leszbi-showt csinált!

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 09. 14:00 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessica77 @ 2011.07.09. 13:53)
Bocs,de aki normális az nem iszik,nem piál,nem drogozik,de ha meg akarnak halni hamarabb az átlagnál,akkor nyugodtan öljék meg magukat!!
Ez a véleményem!! reklamalo.gif  Ha vki nem fogja fel h egy idő után úgy is meghal,CSAK SAJÁT MAGA miatt,akkor az egy idióta!  reklamalo.gif


A normális elég relatív fogalom, de hagyjuk. Ma már minden második ember iszik, vagy drogozik, vagy piál, vagy az összes fentit csinálja, és most már ez számít normálisnak. Ez természetesen nem jó, és nem ad okot rá, hogy mások is ezt csinálják, de hát ez van, sajnos nem lehet ez ellen mit csinálni (tisztelet a kivételnek).
Egyébként annyira bírom, hogy olyan emberek beszélnek arról, hogy nem kell inni, drogozni, cigarettázni, akiknek olyan emberek a kedvenceik, mint Lady GaGa meg Ke$ha. Nézzetek már egy kicsit magatokba, aztán magyarázzatok smileeee.gif
2011. július 09. 14:02 #142
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Magyarázok is,főleg neked!
Éppen azért,mert csak h tudd KE$HA NEM CIGIZK ÉS DROGOZIK,AZ h néha iszik,sört v ilyesmit,attól nem hal bele!!
Na,jó nem vitázok!
Te meg taylor fan vagy!
2011. július 09. 14:19 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessica77 @ 2011.07.09. 14:02)
Magyarázok is,főleg neked!
Éppen azért,mert csak h tudd KE$HA NEM CIGIZK ÉS DROGOZIK,AZ h néha iszik,sört v ilyesmit,attól nem hal bele!!
Na,jó nem vitázok!
Te meg taylor fan vagy!


Öö.. néha? Néha? Ez most komoly? Minden videóban, minden képen, ami fent van róla neten, vagy részeg, vagy másnapos. A Kapcsolat Koncerten is másnapos volt. Ne érts félre, szeretem Ke$hát is, meg minden (bár nem a hangja miatt, az hétszentség), de egyszerűen felesleges letagadni, hogy alkoholista. Lehet, hogy Taylor cigizik, de legalább van hangja, nem úgy, mint Ke$hának rohog.gif
2011. július 09. 14:38 #144
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Idézet

Öö.. néha? Néha? Ez most komoly? Minden videóban, minden képen, ami fent van róla neten, vagy részeg, vagy másnapos. A Kapcsolat Koncerten is másnapos volt. Ne érts félre, szeretem Ke$hát is, meg minden (bár nem a hangja miatt, az hétszentség), de egyszerűen felesleges letagadni, hogy alkoholista. Lehet, hogy Taylor cigizik, de legalább van hangja, nem úgy, mint Ke$hának



Sajnálom,DE nem hagyhatom h Ke$ha-t ki cikizd! reklamalo.gif rohog.gif
Engem nem érdekel h sokat iszik,legalább nem lezbi,és nem úgy mutogatja magát ,mint taylor rohog.gif
Nem,értelek félre,értem a célzást,és ide többet nem írok _nevet.gif
2011. július 09. 14:42 #145
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Ja, még vmi! blink.gif
Maradjunk annyiban h te taylort szereted,én meg Ke$ha-t! rohog.gif
A napnál is világosabb h nem bírod Ke$ha-t,ne áltasd magad...de,mind1 hagyjuk! a végén ebből baj lesz... rohog.gif
2011. július 09. 15:03 #146
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
Ez a nő egy rossz r*b*nc!!!!Ha ilyen lenék elásnám magam a helyébe! -.- Gusztustalan!!!!
2011. július 09. 15:04 #147
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
És ő az aki feltűnési viszketegségben szenved!!!!
2011. július 09. 15:05 #148
- törölt felhasználó -    
....
2011. július 09. 15:45 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessica77 @ 2011.07.09. 14:38)
Sajnálom,DE nem hagyhatom h Ke$ha-t ki cikizd!  reklamalo.gif  rohog.gif 
Engem nem érdekel h sokat iszik,legalább nem lezbi,és nem úgy mutogatja magát ,mint taylor  rohog.gif 
Nem,értelek félre,értem a célzást,és ide többet nem írok  _nevet.gif


"Legalább nem lezbi".
1. Tanuld meg leírni rendesen.
2. Tényleg idáig fajult ma már a homofóbia? Egyszerűen megdöbbentő. blink.gif
Aztán most megint csak nagy butaságot írtál. "Nem mutogatja magát, mint Taylor". Akkor ahhoz a képéhez mit szólsz, amin a pólóját felhúzva azt mutogatja, milyen jó éjszakája volt egy pasival (tárgyi bizonyíték a mellkasán, ha érted, mire gondolok).

Mindegy, fölösleges ezt mondogatnom, tudom, hogy emiatt nem fogod megutálni Ke$hát, csak ezzel azt akartam kifejezni, hogy nem éppen neked kéne Taylort szidni, amikor a te kedvenced azért határozottan durvább dolgokat is csinált már. wink.gif
2011. július 09. 15:47 #150
- törölt felhasználó -    
Ó, elnézést, 3. pontnak kifelejtettem, hogy Ke$ha is volt már olyan bárban, ahol egy női táncosnak fizetett, hogy levetkőzzön neki, szóval ennyit erről smileeee.gif
2011. július 09. 16:07 #151
- törölt felhasználó -    
Idézet (Taurilla @ 2011.07.08. 18:04)
Egészségedre! Az elkorcsosult, visszataszító világ igazi végterméke. És 89. a toplistán :'DD Gratulálok minden ügyes-okos kisfiúnak és kislánynak, aki a kedvencének tartja :'D

Szerintem legtöbben nem azért szeretik, mert ilyeneket csinál rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, kateblock, janet7
2011. július 09. 16:31 #152
- törölt felhasználó -    
erre a lányra nem lehet már semmit mondani
2011. július 09. 16:49 #153
- törölt felhasználó -    
Uhh, gyerekek! Ez egy sokk volt számomra végig olvasni a kommenteket. És ki lehet jelenteni, sőt ki kell jelenteni, hogy az ilyen génhulladékok miatt tart ott az emberiség, ahol tart. És még csodálkozok, hogy tök mindegy, hogy ki az, csak legyen lyuk rajta vagy legyen virslije és már jól is lakik az illető, majd hangoztatja azt, hogy 14 évesen már nem csak, hogy aktív szexuális életet él, de tapasztalt is. Csak nekem forog a gyomrom ettől?! Én mindig is a normálisabb csapathoz tartoztam. Az alkoholtól rosszul vagyok, a drogoktól irtózom, egy diszkóba sem tettem be a lábamat és a cigarettát is megvetem. Úgy érzem, hogy lassan száműzetve vannak azok az emberek, sőt egyenesen már halálosan ciki az, ha valaki nem csak, hogy szűz 16-17 évesen, de monogám kapcsolatban él. blink.gif Az pedig hányingerkeltő, sőt egyenesen undorító, hogy egyeseknek normális az, hogy egy 17 éves kislány úgy öltözik, mint egy első osztályú könnyűvérű hölgyemény, de ez még csak hagyján, előszeretettel bújik ágyba mindenkivel 17 évesen. blink.gif Gyerekek, ti normálisak vagytok?! Én sem vagyok prűd nőszemély, sőt, valóban mindenkiben van egy adag perverzió, ahogyan valaki itt azt megfogalmazta, de, ha esetleg lánnyal szeretnék hancúrozni nem a világ szeme előtt teszem. Sőt én egyáltalán nem vagyok homofób, még mielőtt jönnek az ilyesmiféle kommentek. Nem ítélem el őket, de valljuk be, ott tényleg nagy a gáz, ha már az evolúciós ösztöneinknek mondunk ellent. Emberek vagyunk, értelmesek, gondolkodunk és mégis bennünk vannak az állati ösztönök. Kérem szépen, az egyik a fajfenntartási ösztön. Már bocsánat, de szerintetek nem mond ellent a természettel az, ha két nő és két férfi együtt vannak és később családot szeretnének? Valószínűleg okkal van a nőnek petesejtje és a férfinak hímivarsejtje. És mondhat akárki akármit, igen is az a normális, ha nő a férfire gerjed be a férfi pedig nőre. Régen is voltak homoszexuálisok, sőt idén megtudtam a töri tanáromtól, hogy állítólag Nagy Sándor is az volt. És? Engem nem érdekelnek, de már egyszerűen gusztustalan és undorító, hogy az emberek meleg felvonulásokkal reklámozzák azt, hogy a saját nemüket szeretik. Engem hidegen hagynak, de amikor minden évben meghallom a híradóban azt, hogy a melegek felvonulást tartottak, akkor tudom azt mondani, hogy ezeknek feltűnési viszketettségük van. Marhára nem érdekel, hogy privátban kivel mit csinál, csak engem hagyjanak békén. De már szemérmetlenül gusztustalan az, hogy ajnározzuk azt, ha egy két ugyanolyan nemű egymást falja. Adam Lambertet is elfogadtam, bár nem nagy kedvencem, de igen csak kedvelem amennyit a személyiségéből láttam. Egy biztos, ahogyan Grace Benning írta, tényleg ráférne egy-két atyai pofon Taylorra. Büszke lehet rá az anyja is és az apja is, hogy igen, valójában olyan, mintha prostituáltként futtatnák a lányukat. Egy szavam nem lenne, ha 30 akárhány éves nőről beszélnénk, de ez a kislány alig van túl az első menstruációján. blink.gif Az pedig még borzasztóbb, hogy ti ezt normálisnak tartjátok. Mielőtt gyereket fogok vállalni, 20x is meg fogom gondolni. Úgy érzem, ahogy haladunk előre úgy hülyülünk el. És ti lesztek a következő generáció. blink.gif Itt egyesek 10-12 évesen már felvilágosultabbak, mint a felnőttek. Én ennyi idősen azt sem tudtam mi az, hogy homoszexuális, homofób vagy leszbikus... blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Bogszics, Black Hearth2
2011. július 09. 19:08 #154
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 915
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
laugh.gif Remélem nem az jött le a hozzászólásomból, hogy teljesen normálisnak tartom ezt, és az ilyesfajta züllött életmódot. Nem, egyáltalán nem. Sőt azt sajnálom leginkább, hogy egyre több olyan p.csa van, akinek már tinikorától kezdve a cigi, a drog, az alkohol, meg a szex irányítja az életét. Csak mert ez a 'menő'. Taylor fogalmamsincs, hogy milyen, nem ismerem igazából. Lázad. Szerintem emiatt csinálta, és ettől még nem leszbi. Egy bulinak tekinti az egészet. Ez hosszú távon nem jó, úgyhogy remélem változni fog. Az is igaz, hogy vannak ennél durvább esetek is. Szóval én csak azt akartam ezzel mondani, hogy történjen akármi is, én Taylort a zenéjéért fogom szeretni, és ez nálam így van minden egyes előadónál. Ez persze nem menti fel semmi alól, és tényleg visszavehetne. Akiknek meg a ő a példa azokat csak sajnálni tudom.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 09. 19:48 #155
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.07.09. 16:49)
Uhh, gyerekek! Ez egy sokk volt számomra végig olvasni a kommenteket. És ki lehet jelenteni, sőt ki kell jelenteni, hogy az ilyen génhulladékok miatt tart ott az emberiség, ahol tart. És még csodálkozok, hogy tök mindegy, hogy ki az, csak legyen lyuk rajta vagy legyen virslije és már jól is lakik az illető, majd hangoztatja azt, hogy 14 évesen már nem csak, hogy aktív szexuális életet él, de tapasztalt is. Csak nekem forog a gyomrom ettől?! Én mindig is a normálisabb csapathoz tartoztam. Az alkoholtól rosszul vagyok, a drogoktól irtózom, egy diszkóba sem tettem be a lábamat és a cigarettát is megvetem. Úgy érzem, hogy lassan száműzetve vannak azok az emberek, sőt egyenesen már halálosan ciki az, ha valaki nem csak, hogy szűz 16-17 évesen, de monogám kapcsolatban él. blink.gif Az pedig hányingerkeltő, sőt egyenesen undorító, hogy egyeseknek normális az, hogy egy 17 éves kislány úgy öltözik, mint egy első osztályú könnyűvérű hölgyemény, de ez még csak hagyján, előszeretettel bújik ágyba mindenkivel 17 évesen. blink.gif Gyerekek, ti normálisak vagytok?! Én sem vagyok prűd nőszemély, sőt, valóban mindenkiben van egy adag perverzió, ahogyan valaki itt azt megfogalmazta, de, ha esetleg lánnyal szeretnék hancúrozni nem a világ szeme előtt teszem. Sőt én egyáltalán nem vagyok homofób, még mielőtt jönnek az ilyesmiféle kommentek. Nem ítélem el őket, de valljuk be, ott tényleg nagy a gáz, ha már az evolúciós ösztöneinknek mondunk ellent. Emberek vagyunk, értelmesek, gondolkodunk és mégis bennünk vannak az állati ösztönök. Kérem szépen, az egyik a fajfenntartási ösztön. Már bocsánat, de szerintetek nem mond ellent a természettel az, ha két nő és két férfi együtt vannak és később családot szeretnének? Valószínűleg okkal van a nőnek petesejtje és a férfinak hímivarsejtje. És mondhat akárki akármit, igen is az a normális, ha nő a férfire gerjed be a férfi pedig nőre. Régen is voltak homoszexuálisok, sőt idén megtudtam a töri tanáromtól, hogy állítólag Nagy Sándor is az volt. És? Engem nem érdekelnek, de már egyszerűen gusztustalan és undorító, hogy az emberek meleg felvonulásokkal reklámozzák azt, hogy a saját nemüket szeretik. Engem hidegen hagynak, de amikor minden évben meghallom a híradóban azt, hogy a melegek felvonulást tartottak, akkor tudom azt mondani, hogy ezeknek feltűnési viszketettségük van. Marhára nem érdekel, hogy privátban kivel mit csinál, csak engem hagyjanak békén. De már szemérmetlenül gusztustalan az, hogy ajnározzuk azt, ha egy két ugyanolyan nemű egymást falja. Adam Lambertet is elfogadtam, bár nem nagy kedvencem, de igen csak kedvelem amennyit a személyiségéből láttam. Egy biztos, ahogyan Grace Benning írta, tényleg ráférne egy-két atyai pofon Taylorra. Büszke lehet rá az anyja is és az apja is, hogy igen, valójában olyan, mintha prostituáltként futtatnák a lányukat. Egy szavam nem lenne, ha 30 akárhány éves nőről beszélnénk, de ez a kislány alig van túl az első menstruációján. blink.gif Az pedig még borzasztóbb, hogy ti ezt normálisnak tartjátok. Mielőtt gyereket fogok vállalni, 20x is meg fogom gondolni. Úgy érzem, ahogy haladunk előre úgy hülyülünk el. És ti lesztek a következő generáció. blink.gif Itt egyesek 10-12 évesen már felvilágosultabbak, mint a felnőttek. Én ennyi idősen azt sem tudtam mi az, hogy homoszexuális, homofób vagy leszbikus... blink.gif


A jövő generációja, kérlek szépen. Érdekes a dolog, mert sokan azt mondják, hogy nem tartozik ránk, ki mit csinál a magánéletében vagy azt, hogy manapság ilyen időket élünk. Én azt mondom, hogy ennek a lánynak, nincs jobb dolga, minthogy ezzel üsse el az időt. Grace-szel értek egyet, nem ártana leülni és beszélgetni vele bár lehet az sem érne semmit. Sok esetben már a szülők is hasonlóan viselkednek/viselkedtek, így kitől tanul a gyerek? rolleyes.gif Elfajzott már ez a dolog, de rendesen persze ezen lehetne változtatni. Csak nemet kellene mondani az ilyenre publikum előtt. Négyfal közt azt csinál, amit akar, de aki mindezt orszg világ szeme előtt teszi, az már szánalmas. Lehet, hogy csak a média figyelme miatt teszi, az még rosszabb.
Ha gyereket akarsz, majd nem írattathatod be bölcsibe vagy oviba se, lassan már ott tartunk. És elgondolkodtató, hogy hányan írjuk, hogy fiatal meg stb stb. Fiatal és? Az még senkinek nem ad engedélyt arra, hogy így viselkedjen. Szégyen és gyalázat, hogy a mai fiatalok így viselkednek, és vannak, akik elfogadják, sőt védik ezért. Ha valaki szerint ez nem rossz tett, az nézzen magába és menjen el South Park figurának 110.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Holly Keller, Twilight6, Black Hearth2
2011. július 09. 21:49 #156
vampiregomez
vampiregomez
Teen Wolfer
 
Státusznem cserélem Ed Sheerant.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.05.
Hozzászólás: 1759
Csatolások: 310
Azonosító: 146677
Offline offline
Undorító ahogy ez a lány viselkedik.Az ilyet aki ennyire közönséges még lánynak sem nevezném.Ha ennyire a saját neméhez vonzódik legalább ne a nyilvánosság előtt mutogassa.Ráadásul ne a saját rajongóival.Bár minek is mondaná ezt neki bárki is..úgyse fogná fel azzal a csöpnyi eszével.Nevetséges a próbálkozása,hogy így próbálja magára felhívni a figyelmet.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 09. 22:49 #157
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Egyetértek vampiregomez!!! smileeee.gif
2011. július 09. 23:27 #158
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Úristen. Ez a csaj egy kész botrány! Bár a karakterét szeretem a GG-ben, a valódi személyisége undorító!
2011. július 11. 10:33 #159
bogarka_95
bogarka_95
§Dreams.for.an.insomniac§
 
StátuszMy thoughts are like stars I can't fathom into constellations
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.26.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 2
Azonosító: 94215
Offline offline
egyre undorítóbb amit művel...
2011. július 11. 10:42 #160
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Csak azt tudom mondani, hogy nem tudom mért bántják ilyen sokan. Persze ez a viselkedés tényleg nagyon rossz de neki ez a stílusa. És valakinek ez jön be!
Egyébként ezek a botrányok nekem se tetszenek de egyébként szeretem a stílusát.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok