Starity

Kesha Sebert

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 10. 23:13 #1
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Na szóval! Láttam már egy Kesha c. topicot de ott csak az volt, hogy:
"Kesha!(Szereted?? Miért??)

Itt nem ez lesz. Ez egy igazi Kesha rajongói klubb lesz! Mindenkit nagyon szívesen látok itt aki szereti ezt az aranytorkú Californiai énekesnőt! Nyugodtan tölthetsz fel képeket, vagy linkelhetsz videókat! De egyszerűen csak el is mondhatod róla a véleményed! smileeee.gif

Na akkor kezdem!
Ke$h-át nagyon sokáig nem szerettem. Persze imádtam a számait de valahogy nem volt szimpatikus és nem tetszett a stílusa! Most viszont egyenesen a 2. kedvencem! Csak az ő számait hallgatom a nap 24 órájában. Közülük is jelenleg ezt hallgatom legtöbbet! wink.gif
13 felhasználónak tetszik: SelenaDebbyMiley, Szabó Regina, DR.CsajokO.o, DreamerGirl, DisneyFans, chrisBrown14, Twilight6, Angua, Claryssa, Arianaa, BaByGaGa, Bettyke94, anna17
2011. július 11. 19:39 #2
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Én azóta szeretem hogy először láttam a Tik Tokot az MTV-n smileeee.gif Rögtön megszerettem, és jó pár hónapig az volt a kedvenc dalom. Pedig egy dalt általában csak 3-4 héti tartok kedvencemnek. biggrin.gif Egyre jobban tetszenek a számai. thumbsup.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 11. 19:50 #3
chrisBrown14
chrisBrown14
OKC
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 1870
Azonosító: 143010
Offline offline
Én egyenesen nem szerettem, olyan..irritáló volt. De amikor elmentünk a koncertjére, mondom 1-2 óra az életemből, miaz, és ott megszerettem. biggrin.gif Érdekes, mert nem is azt a stilust képviseli amit szeretek, mégis bírom. biggrin.gif Azóta lankadt a figyelmem, de még mindig nagyon szeretem ezt, ezt!, és egy kicsit ezt is. Az ismertebbekre meg ráuntam mert anyit atták az mtv hitsen.. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 11. 20:08 #4
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem magát a lányt is, meg a számait is. A lemezein nekem bejött a stílusa. Bár van egy száma a Princess, ami nem annyira híres, de szerintem egész jó. Mostanában ezt sokat hallgatom. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 12. 10:45 #5
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (,2011.07.11. 19:50~2232841)
Én egyenesen nem szerettem, olyan..irritáló volt. De amikor elmentünk a koncertjére, mondom 1-2 óra az életemből, miaz, és ott megszerettem. biggrin.gif Érdekes, mert nem is azt a stilust képviseli amit szeretek, mégis bírom. biggrin.gif Azóta lankadt a figyelmem, de még mindig nagyon szeretem ezt, ezt!, és egy kicsit ezt is. Az ismertebbekre meg ráuntam mert anyit atták az mtv hitsen.. dry.gif


Belehallgattam a Cannibal számba és nagyon tetszik! Köszi chrisBrown14, hogy megmutatad mert tényleg nagyon jó!
Én eddig a My First Kissc. számát nem nagyon szerettem de most már imádom! *.*
Egyébként nekem régen csak az nem tetszett benne, hogy mindig csillámozza magát. De rájöttem, hogy ez nem baj. Ez az ő stílusa. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: chrisBrown14, DisneyFans
2011. július 14. 18:11 #6
- törölt felhasználó -    
Én nagyon szeretem ezt a nőt!!! a zenéi miatt!
pár kép róla: thumbsup.gif
Nekem az albuma is megvan az Animal biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DreamerGirl, vdorina96, kata18
2011. július 14. 22:27 #7
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucky4 @ 2011.07.14. 18:11)
Én nagyon szeretem ezt a nőt!!! a zenéi miatt!
pár kép róla:  thumbsup.gif 

Nekem az albuma is megvan az Animal  biggrin.gif



De jó neked! w00t.gif
Én is majd megakarom szerezni! blush.gif

Egyébként nagyon köszi a képeket! Az utolsó az én facebook-omon is fent van! beer.gif
2011. július 14. 22:33 #8
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
én is angyon szeretem Kesha-t 2. kedvenc énekesnőm wub.gif én azóta szeretem mióta suli bulin az ő számát adták le akkor még nehallottam róla de az a szám(Tik Tok) azonnal megtetszett és meghallgatam a többit számát és azóta nagyon bírom a csajt
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 15. 11:39 #9
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (vdorina96 @ 2011.07.14. 22:33)
én is angyon szeretem Kesha-t 2. kedvenc énekesnőm  wub.gif  én azóta szeretem mióta suli bulin az ő számát adták le akkor még nehallottam róla de az a szám(Tik Tok) azonnal megtetszett és meghallgatam a többit számát és azóta nagyon bírom a csajt



Én is így voltam a TiK ToK c. számával. Én először akkor hallottam meg amikor a hip-hop edzőm berakta, hogy erre fogunk táncolni. Majd az óra után megkérdeztem, hogy mi ennek a számnak a címe és mondta, hogy ez a TiK ToK a Ke$hától. És felmentem a Youtube-ra és láttam, hogy már 30.000.000-an kattintottak rá! w00t.gif
Mára már annyira híres lett ez a szám, hogy 61.000.000-an nézték meg! wink.gif

Egyébként a mostani koncertjén ki volt? Én nem tudtam menni mert táborba voltam. mellow.gif
De azt mondta, hogy majd visszajön Magyarországra, így arra biztos, hogy megyek! happy.gif
2011. július 15. 21:40 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.14. 22:27)
De jó neked!  w00t.gif 
Én is majd megakarom szerezni!  blush.gif

Akkor már a Canniballal együtt vedd meg. Én megkaptam ajándékba és jó kis számok vannak mindkettő lemezén. Igazi Ke$hás számok wink.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.15. 11:39)
Én is így voltam a TiK ToK c. számával. Én először akkor hallottam meg amikor a hip-hop edzőm berakta, hogy erre fogunk táncolni. Majd az óra után megkérdeztem, hogy mi ennek a számnak a címe és mondta, hogy ez a TiK ToK a Ke$hától. És felmentem a Youtube-ra és láttam, hogy már 30.000.000-an kattintottak rá!  w00t.gif 
Mára már annyira híres lett ez a szám, hogy 61.000.000-an nézték meg!  wink.gif 
Egyébként a mostani koncertjén ki volt? Én nem tudtam menni mert táborba voltam.  mellow.gif 
De azt mondta, hogy majd visszajön Magyarországra, így arra biztos, hogy megyek! happy.gif

Arra én sem tudtam eljutni, sajna pont elutaztam, így nem tudom, hogy milyen lehetett. De ha legközelebb tényleg jön, akkor ott a helyem. biggrin.gif
+ egy újabb Ke$ha számot fedeztem fel laugh.gif : Too Much (More Is The Cure)
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 15. 22:27 #11
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (DR.CsajokO.o @ 2011.07.15. 21:40)
Akkor már a Canniballal együtt vedd meg. Én megkaptam ajándékba és jó kis számok vannak mindkettő lemezén. Igazi Ke$hás számok wink.gif
Arra én sem tudtam eljutni, sajna pont elutaztam, így nem tudom, hogy milyen lehetett. De ha legközelebb tényleg jön, akkor ott a helyem. biggrin.gif 
+ egy újabb Ke$ha számot fedeztem fel laugh.gif : Too Much (More Is The Cure)



Na végre már egy aktív tag! happy.gif. Páran csak beleírkálnak de te úgy látom követed az eseményeket! Nagyon köszönöm! beer.gif
Akkor majd mondd meg hol leszel és megkereslek a koncerten! w00t.gif

Egyébként láttam a véleményed Ke$háról. Nem csoda, hogy már 3-man is lájkolták. Nekem is nagyon tetszik! wink.gif

Jó szám! Egyébként arra lennék kíváncsi, hogy Ke$ha, hogy énekelne lassú számot? cool.gif
1 felhasználónak tetszik: DR.CsajokO.o
2011. július 16. 11:04 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.15. 22:27)
Na végre már egy aktív tag! happy.gif. Páran csak beleírkálnak de te úgy látom követed az eseményeket! Nagyon köszönöm!  beer.gif 
Akkor majd mondd meg hol leszel és megkereslek a koncerten!  w00t.gif 
Egyébként láttam a véleményed Ke$háról. Nem csoda, hogy már 3-man is lájkolták. Nekem is nagyon tetszik!  wink.gif 
Jó szám! Egyébként arra lennék kíváncsi, hogy Ke$ha, hogy énekelne lassú számot?  cool.gif

Hát Ke$hát nagyon bírom, természetes hogy itt aktív vagyok. Remélem azért majd többen is becsatlakoznak. Elvégre 3000-nél több rajongója van. smileeee.gif Okés, majd akkor egyeztessünk a következő koncertnél. cool.gif
Annak pedig, hogy már sikeresen hárman is lájkolták a véleményem, és hogy neked is tetszik, nagyon örülök. Pedig egész régen írtam még és ugyanezt gondolom róla most is. biggrin.gif
Lassú Ke$ha számot is találtam ám:Let Me Go
Ez se rossz, bár a gyorsabbak jobbak.
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DreamerGirl
2011. július 16. 11:12 #13
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (DR.CsajokO.o @ 2011.07.16. 11:04)
Hát Ke$hát nagyon bírom, természetes hogy itt aktív vagyok. Remélem azért majd többen is becsatlakoznak. Elvégre 3000-nél több rajongója van. smileeee.gif Okés, majd akkor egyeztessünk a következő koncertnél. cool.gif 
Annak pedig, hogy már sikeresen hárman is lájkolták a véleményem, és hogy neked is tetszik, nagyon örülök. Pedig egész régen írtam még és ugyanezt gondolom róla most is. biggrin.gif 
Lassú Ke$ha számot is találtam ám:Let Me Go 
Ez se rossz, bár a gyorsabbak jobbak.



Te aztán tudsz újat mutatni! Ezt a számot még nem is hallottam. ÉS különben igazad van, hogy hozzá a gyorsabb számok valóak! wink.gif

Egyébkét igen, remélem lesz több aktív tag is.

Ui: Nagyon jó ez a szám! w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: DR.CsajokO.o
2011. július 16. 11:40 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.16. 11:12)
Te aztán tudsz újat mutatni! Ezt a számot még nem is hallottam. ÉS különben igazad van, hogy hozzá a gyorsabb számok valóak!  wink.gif 
Egyébkét igen, remélem lesz több aktív tag is. 
Ui: Nagyon jó ez a szám!  w00t.gif

Ugye, nekem is egészen megtetszett, pedig először annyira nem jött be. laugh.gif Ha egy kicsit unalmamban YouTube-ozok rögtön megtalálok mindenféle "relytett" számot. rolleyes.gif Egy csomó jót kihagytak az albumairól... A Cannibal lemezén például alig van 9 szám. Az Animal albuma egy kicsit jobb is.
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 16. 11:51 #15
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (DR.CsajokO.o @ 2011.07.16. 11:40)
Ugye, nekem is egészen megtetszett, pedig először annyira nem jött be. laugh.gif  Ha egy kicsit unalmamban YouTube-ozok rögtön megtalálok mindenféle "relytett" számot. rolleyes.gif Egy csomó jót kihagytak az albumairól... A Cannibal lemezén például alig van 9 szám. Az Animal albuma egy kicsit jobb is.


Mondom én majd megszerzem mindkettőt! smileeee.gif

Egyébként én egy dolgot nagyon sajnálok! unsure.gif
Mért nem vagyok én Ke$ha magyar rokona? rohog.gif
Pedig de jó lenne! w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: DR.CsajokO.o
2011. július 16. 13:44 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.16. 11:51)
Mondom én majd megszerzem mindkettőt! smileeee.gif
Egyébként én egy dolgot nagyon sajnálok!  unsure.gif 
Mért nem vagyok én Ke$ha magyar rokona?  rohog.gif 
Pedig de jó lenne!  w00t.gif

Őt én is elfogadnám rokonnak. Bulis lenne. laugh.gif Családfa kutatást érdemes végezni, néha történnek csodák. rohog.gif Bár az én családomhoz 100% hogy semmi köze.
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 16. 14:17 #17
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (DR.CsajokO.o @ 2011.07.16. 13:44)
Őt én is elfogadnám rokonnak. Bulis lenne. laugh.gif Családfa kutatást érdemes végezni, néha történnek csodák. rohog.gif Bár az én családomhoz 100% hogy semmi köze.



Egyébként igen! Érdemes! Az enyémhez sincs szerintem semmi köze, de azért jó lenne ha lenne! wink.gif

Te különben szereted a Blow c. számát. Az az egy szám ami, kicsit megosztó! Nekem nagyon is tetszik!

Különben észrevetted, hogy az összes vidoklip végén nevet! Majd figyeld meg! w00t.gif
2011. július 16. 17:58 #18
kata18
kata18
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 124408
Offline offline
én régen nem nagyon szerettem mert nem volt elsőre szimpi se ő se a számai. De már nagyon szeretem a kedvencem. Nagyon bírom a stílusát és imádom a zenéit. thumbsup.gif akapcsolat koncert is isteni volt.Azt is nagyon imádtam.Nekem most sleazy + party at a rich dude's house a kedvencem.
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 16. 18:56 #19
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (kata18 @ 2011.07.16. 17:58)
én régen nem nagyon szerettem mert nem volt elsőre szimpi se ő se a számai. De már nagyon szeretem a kedvencem. Nagyon bírom a stílusát és imádom a zenéit. thumbsup.gif akapcsolat koncert is isteni volt.Azt is nagyon imádtam.Nekem most sleazy + party at a rich dude's house a kedvencem.



Értem! beer.gif
És megtisztelés, hogy az 1. hozzászólásodat a topicomba írtad! meghajolo.gif
Én azokat a számokat még nem is hallottam...Hogy milyen sok számát nem ismerem! w00t.gif
2011. július 17. 18:55 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.16. 14:17)
Egyébként igen! Érdemes! Az enyémhez sincs szerintem semmi köze, de azért jó lenne ha lenne! wink.gif
Te különben szereted a Blow c. számát. Az az egy szám ami, kicsit megosztó! Nekem nagyon is tetszik! 
Különben észrevetted, hogy az összes vidoklip végén nevet! Majd figyeld meg!  w00t.gif

Persze, nagyon bírom. Mondjuk én mostanában rákaptam a remixére, amit B.o.B-val énekel. De egyébként te már láttad a Stephen c. videoklipjét? A szám mondjuk annyira nem nagy durranás, de klipet azt látni kell... rohog.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 56.