Skyler Samuels
2011. július 11. 15:50
#1
|
|
LittleVampireMissMagic™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.23. Hozzászólás: 1548 Csatolások: 554 Azonosító: 149870 offline
|
Várok minden Skyler Samuels rajongót. Beszéljük ki kedvencünk mindennapjait, filmjeit, sorozatait. Írjuk le az okokat, hogy miért is szeretjük őt.
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. július 11. 15:56
#2
Köszi a topikot, elvégre ő is megérdemeli.
Nagyon jó színésznő, aranyos, szép...
Egyszóval szimpatikus. Mikor megismertem, megnézegettem a filmográfiáját, és nagyon meglepett, hogy ő játszotta Gigit a Waverly Place-ben.
De aztán beugrott, hogy téényleg, ő volt az!
Na, akkor nagyon utáltam, de csak a karaktere miatt.
Reméljük, hogy még sok jó filmben fog szerepelni.
Nagyon jó színésznő, aranyos, szép...
Reméljük, hogy még sok jó filmben fog szerepelni.
2011. július 11. 16:03
#3
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Én még csak a Chloe Kingből ismerem Skye-t, majd pótolom a korábbi szerepléseit. Ígértes színésznőnek tartom, a kora ellenére tehetséges, szerintem vár rá még pár igazán jó szerep, ha idősebb lesz. Igaz, mivel már most kicsit idősebbnek néz ki, mint amennyi, és a jelleme is megnyerő, nem lesz nehéz dolga.
1 felhasználónak tetszik:
LittleVampire
2011. július 11. 16:06
#4
|
|
LittleVampireMissMagic™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.23. Hozzászólás: 1548 Csatolások: 554 Azonosító: 149870 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.07.11. 15:56)
Köszi a topikot, elvégre ő is megérdemeli.
Nagyon jó színésznő, aranyos, szép...
Egyszóval szimpatikus. Mikor megismertem, megnézegettem a filmográfiáját, és nagyon meglepett, hogy ő játszotta Gigit a Waverly Place-ben.
De aztán beugrott, hogy téényleg, ő volt az!
Na, akkor nagyon utáltam, de csak a karaktere miatt.
Reméljük, hogy még sok jó filmben fog szerepelni.
Nagyon jó színésznő, aranyos, szép...
Reméljük, hogy még sok jó filmben fog szerepelni.
Bevallom, hogy én nem láttam a Waverly Place-ben, mert ami diznis sorozat, az nálam már elásta magát. Így nem tudok véleményt nyilvánítani arról, hogy hogyan játszotta Gigi szerepét. De feltételezem, hogy jól.
A rajongásom iránta akkor kezdődött, amikor megláttam a The Nine Lives Of Chloe King című sorozatban. Ott elbűvölő, pörgős csajt alakít. Majd elkezdtem Twitteren követni, és elképedtem mennyire közvetlen egy leányzó. A rajongóival úgy bánik, mintha a családja, vagy a rokona lenne. Természetesen ezzel nincs semmi baj. Elolvassa a rajongói üzeneteket, van amikor válaszol is rá. Ez sokszor fordul elő. Máskor pl. egy francia rajongójához beszélt franciául. És elmondta, hogy a szülei franciák. Nem szállt el magától, folyamatosan jótékonykodik. Ilyennek kell lennie egy sztárnak.
2011. július 11. 16:08
#5
Idézet (Domcicc @ 2011.07.11. 16:03)
Én még csak a Chloe Kingből ismerem Skye-t, majd pótolom a korábbi szerepléseit. Ígértes színésznőnek tartom, a kora ellenére tehetséges, szerintem vár rá még pár igazán jó szerep, ha idősebb lesz. Igaz, mivel már most kicsit idősebbnek néz ki, mint amennyi, és a jelleme is megnyerő, nem lesz nehéz dolga. 
Ajánlom neked a Drágán add a rétedet című filmet.
2011. július 11. 16:15
#6
|
|
LittleVampireMissMagic™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.23. Hozzászólás: 1548 Csatolások: 554 Azonosító: 149870 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.07.11. 16:08)
Ajánlom neked a Drágán add a rétedet című filmet.
Abban egy tipikus girl next doort alakít, de nagyon aranyos benne. 
Köszi a tippet. Most kezdem el nézni online. Érdekes lesz.
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. július 11. 16:37
#7
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.07.11. 16:08)
Ajánlom neked a Drágán add a rétedet című filmet.
Abban egy tipikus girl next doort alakít, de nagyon aranyos benne. 
Kb az egyetlen Brendan Fraser film, amit valamiért nem akaródzott megnéznem
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. július 11. 17:18
#8
|
|
NineLivesBreeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.06. Hozzászólás: 27 Csatolások: 5 Azonosító: 154788 offline
|
Hát én amikor elkezdtem nézni a TNLOCK-ot fel se tűnt, hogy ő Gigi a VOWP-ból.
de nagyon imádom őt.
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline


