Starity

Kitennék a Csontvárosból Jamie Bowert

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 13. 16:42 #21
- törölt felhasználó -    
Raindrops egyetértek smileeee.gif
2011. július 13. 17:04 #22
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
ÁÁÁÁ nem is tudtam hogy megfilmesítik a csontvárost az egyik kedvenc könyvem (L) és szerintem Jamie tökéletes lesz a szerepre smileeee.gif
Am Lovegirllo egyetértek hogy nem a képről kellene megítélni dry.gif
2011. július 13. 17:05 #23
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Hát megértem a rajongókat, hogy felháborodtak... biggrin.gif
2011. július 13. 17:06 #24
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
és ha választani kéne én Jamie-t választanám
2011. július 13. 18:35 #25
- törölt felhasználó -    
hát ja
2011. július 13. 19:46 #26
zivi1996
zivi1996
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 537
Csatolások: 763
Azonosító: 80774
Offline offline
hát azért Alexnek jobban örültem volna de nem mondom hogy Jamie nem lehet jó a szerepre.igazából majd a film megnézése után mondanák véleményt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2011. július 13. 19:56 #27
yvettk
yvettk
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.12.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 140603
Offline offline
Janie: A 'Mortal' szónak kétféle jelentése is van,van aki halál van aki végzetként értelmezi. Egyébként a rendes magyar kiadásokon is a végzet ereklyéiként írják, ami elvileg a hivatalos magyar fordítás.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2011. július 13. 21:27 #28
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Sajnálom, mert ha a rajongók így gondolják, akkor semmi értelme a filmnek. Pont ezért utálom az Alkonyat filmeket: a felét sem kaptam vissza annak a csodának, amit a könyvben megismertem. Sőt, az Eclipse filmváltozata annyira kibírhatatlan lett, hogy majdnem bealudtam rajta. Könyvben az egyik kedvenc részem volt a BD mellett. Amúgy Robert Pattinson közel sem volt ismeretlen, ő volt Cedric a Harry Potter és a Tűz serlegében... kár, hogy ezek szerint rajtam kívül nem sok olyan Alkonyat rajongó van, aki látta a Harry Pottert is...
Amúgy marketing ez is. Egy Alkonyat szereplő nevével ma szinte bármit el lehet adni a főleg 13 év körüli, Robert Pattinson istenítésében haldokló csitriknek (kinek nem inge, ne vegye magára!). Sajnálom, hogy - ezek szerint - ennek a könyvnek a megfilmesítését is elcseszik. Tudnék még sorolni jópárat, akár napestig is, de nem folytatom tovább az OFF-ot. Aki látott és olvasott valamit, amit ugyanazzal a névvel láttak el, az tudja, mire gondolok.
2011. július 14. 11:40 #29
Fannukah94
Fannukah94
visszatérő vendég
 
Státusztears don't mean you're losin, everybody's brusin...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.08.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 2
Azonosító: 71139
Offline offline
Én nem ítélném el Jamie-t ránézésre. Láttam őt az Alkonyatban és a Sweeney Todd-ban is. Az tény, hogy nem pont rá gondoltam volna, ha Jace-re színészt kellene mondani, de hát úgy tűnik, ő volt a B-terv.
Ami azt illeti, Clary-ről se éppen Lily Collins jutna az eszembe...
2011. július 14. 13:01 #30
miiia
miiia
új tag
 
StátuszNémetország, Mexikó
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 129645
Offline offline
Én is sokkal jobban örültem volna Alexnek. Nekem Jamie annyira nem Jaces.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2011. július 15. 20:58 #31
- törölt felhasználó -    
Szerintem Alexre jobban illene Jace szerepe:/ Mindegy nekem ígyis úgyis tetszik a könyv^^
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2011. július 17. 11:31 #32
britany95
britany95
visszatérő vendég
 
Státusz♥supernatural♥ ♥gossip girl♥ ♥vampire diaries♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.29.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 148265
Offline offline
jaj, a címet olvasva már úgy kezdtem reménykedni, h mégis Alex kapja meg a szerepet sad.gif(
nem baj a könyv nagyon jó, ugyhogy biztos tetszeni fog
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2011. július 18. 23:00 #33
Chika
Chika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 145207
Offline offline
Hát, én elsőnek őrjöngtem, amikor meg tudtam, hogy nem Alex fogja játszani Jace szerepét. De aztán miután elolvastam a cikket, melyben benne volt, hogy Alex nem akarja eljátszani Jace szerepét, már-már örültem, hogy végül Jamié lett a szerep. Eszeveszettem mentem rá Jamie adatlapjára, és rögtön kommenteltem a srác adatlapját (persze abba bele sem gondoltam, h ide kéne írni, mivel rájöttem, hogy egy sztárról csak egyszer lehet véleményt írni, én pedig csak a filmbeli szerepéről csacsogtam részben, így ellőve, hogy majd a jövőben írhatok róla véleményt, miután kiadják a filmet. Bár, szerintem annyi cikk lesz majd amihez hozzá lehet szólni, úgyhogy majd abba írom tele fárasztó véleményem a színészről. De ez már OFF). Szerintem Jamie is el tudná játszani Jace szerepét. Ki tudja? Lehet, h majd a Robert Pattinson fanok majd dobják imádott vámpírjukat, és helyette jön majd a következő bálvány, az ifjú Nephilim?
2011. július 26. 21:01 #34
kriszty256
kriszty256
új tag
 
StátuszAz élet csak úgy szép, ha őrült egy kissé...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.13.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 152891
Offline offline
Olvastam a könyvet és imádtam..
Szerintem Alex jobb lenne erre a szerepre mint Jamie. De talán ő se lesz rossz. Egy biztos: már nagyon várom a filmet. Remélem jó lesz. smileeee.gif
2011. augusztus 14. 09:16 #35
mikki-mano
mikki-mano
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 55686
Offline offline
Nemrég nyitottam egy oldalt a könyvekkel és a készülő filmmel kapcsolatban és meg kell hogy mondjam, nagyon meglepődtem, amikor először olvastam, hogy Jamiet akarják Jacenek. Először nagyon is elleneztem az ötletet, de aztán csak elfogatam és most egészen kezdem megkedvelni Jamiet, bár az igaz, hogy külsőre egyáltalán nem hasonlít a fejemben elképzelt Jamiehez.
Azt azért még hozzátenném, hogy Cassandra Clare egyáltalán nem Alexet akarta Jace szerepére, hanem kezdettől fogva Jamieben reménykedett. Ráadásul a rajongóknak csak a fele nagyon Jamie-ellenes, a másik fele pedig nagyon is örül neki, hogy ő kapta meg a szerepet biggrin.gif Szerintem megérdemel egy lehetőséget Jamie, az viszont nem fair dolog, hogy alapból úgy állunk a filmhez, hogy szar lesz, csak mert nem tetszik a főszereplő.
Egyébként a forgatás pedig novemberben kezdődik, legalább is az előkészületek, de a valódi forgatást Jamie egyik interjúja szerint csak januárban kezdik, ha minden jól megy :]
2011. november 02. 08:04 #36
- törölt felhasználó -    
Én nagyon mérges voltam, amikor hallottam, hogy Jamie fogja játszani Jace-t. Egyáltalán nem jó a szerepre! Alex sokkal jobb lett volna! sad.gif
2011. november 06. 16:56 #37
- törölt felhasználó -    
már megint lily collins? ahh
2012. január 08. 15:57 #38
Twilight4ewer
Twilight4ewer
visszatérő vendég
 
StátuszMona Lisa smile <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 206
Csatolások: 0
Azonosító: 150084
Offline offline
Annyira örülök, hogy nem Alex fogja játszani! Lily Collins épp elég lesz csalódásnak!!! Jamie 1000-szer jobb!! Már nagyon várom...
2012. január 22. 15:02 #39
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Olyan boldog vagyok, hogy film készül belőle! *.* Nem is tudtam! Alig várom! Imádom a könyveket, és szerintem Alex és Jamie is tökéletes Jace szerepére, szóval nekem mind1...smileeee.gif Lilly Collins-sal viszont nem vagyok kibékülve! mad.gif
2012. január 22. 15:03 #40
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Idézet (Chika @ 2011.07.18. 23:00)
Hát, én elsőnek őrjöngtem, amikor meg tudtam, hogy nem Alex fogja játszani Jace szerepét. De aztán miután elolvastam a cikket, melyben benne volt, hogy Alex nem akarja eljátszani Jace szerepét, már-már örültem, hogy végül Jamié lett a szerep. Eszeveszettem mentem rá Jamie adatlapjára, és rögtön kommenteltem a srác adatlapját (persze abba bele sem gondoltam, h ide kéne írni, mivel rájöttem, hogy egy sztárról csak egyszer lehet véleményt írni, én pedig csak a filmbeli szerepéről csacsogtam részben, így ellőve, hogy majd a jövőben írhatok róla véleményt, miután kiadják a filmet. Bár, szerintem annyi cikk lesz majd amihez hozzá lehet szólni, úgyhogy majd abba írom tele fárasztó véleményem a színészről. De ez már OFF). Szerintem Jamie is el tudná játszani Jace szerepét. Ki tudja? Lehet, h majd a Robert Pattinson fanok majd dobják imádott vámpírjukat, és helyette jön majd a következő bálvány, az ifjú Nephilim?


a véleményedet lehet törölni és újraírni. biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok