Copa América 2011; Chile - Uruguay (1:1)
2011. július 17. 11:38
#4
Az argentinok és uruk meccséről nincsenek képeid? Főleg JimmyJump érdekelne, amint Agüerora katalán sapkát húz
2011. július 17. 11:41
#5
Idézet (BarcaFan @ 2011.07.17. 11:38)
Az argentinok és uruk meccséről nincsenek képeid? Főleg JimmyJump érdekelne, amint Agüerora katalán sapkát húz 
Még nincs, de amint lesz hozom. Korábbi argentin meccsekről tudnék még hozni.
2011. július 17. 11:48
#6
Idézet (Miah008 @ 2011.07.17. 11:41)
Még nincs, de amint lesz hozom. Korábbi argentin meccsekről tudnék még hozni. 
Biztos lenne érdeklődés a korábbi argentin meccsek képei iránt, de Messinek nem ment, és egy rakás Realost meg nem akarok archiválni
Ezen a chilei-uru meccsen Alexis Sánchez gólja egész szép volt. Szinte már Barca mezben láttam.
2011. július 17. 11:58
#7
Idézet (BarcaFan @ 2011.07.17. 11:48)
Biztos lenne érdeklődés a korábbi argentin meccsek képei iránt, de Messinek nem ment, és egy rakás Realost meg nem akarok archiválni
Ezen a chilei-uru meccsen Alexis Sánchez gólja egész szép volt. Szinte már Barca mezben láttam.
Ezen a chilei-uru meccsen Alexis Sánchez gólja egész szép volt. Szinte már Barca mezben láttam.
Nem annyira figyeltem Sánchezt. De rajta kívül még nagyon sok tehetséges játékos van most a Copán. Ahogy figyeltem ez a Lodeiro gyerek se semmi.
1 felhasználónak tetszik:
BarcaFan
2011. július 17. 12:09
#8
Idézet (Miah008 @ 2011.07.17. 11:58)
Nem annyira figyeltem Sánchezt. De rajta kívül még nagyon sok tehetséges játékos van most a Copán. Ahogy figyeltem ez a Lodeiro gyerek se semmi.
Nagyon ügyes Lodeiro tényleg, szégyen nem szégyen, én nem igazán ismertem eddig. A kondiján még van bőven mit javítani, mert az elég szépen elfogy neki, de nem sokáig fog az Ajaxban padozni az tuti.
2011. július 17. 12:16
#9
Idézet (BarcaFan @ 2011.07.17. 12:09)
Nagyon ügyes Lodeiro tényleg, szégyen nem szégyen, én nem igazán ismertem eddig. A kondiján még van bőven mit javítani, mert az elég szépen elfogy neki, de nem sokáig fog az Ajaxban padozni az tuti.
Jaja, meg tavaly azért sem játszott, mert a vb-n eltörte a lábát és elég sokáig szenvedett vele.
Na és tegnap Muslera?
Csak tátottam a számat olyanokat védett a srác.
1 felhasználónak tetszik:
BarcaFan
2011. július 17. 12:43
#10
Idézet (Miah008 @ 2011.07.17. 12:16)
Jaja, meg tavaly azért sem játszott, mert a vb-n eltörte a lábát és elég sokáig szenvedett vele.
Na és tegnap Muslera?
Csak tátottam a számat olyanokat védett a srác.
Na és tegnap Muslera?
Csak tátottam a számat olyanokat védett a srác.
Én is csak néztem. Már a tavalyi vébé után azt hittem, hogy valami nagy klub lecsap rá, mert ott is nagy volt. Nem igazán értem mit keres a Galatasarayban.
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.






