Starity

Széttépték a másolatot az X-Faktor sztárjai

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 20. 14:54 #21
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
én nem szokatm letölteni, mert nem tudom, h kell, de pl. GaGa albumát is megvettem eredetiben, felraktam a gépre és onnan már ment is fel a telómra. ezzel azt akarom kifelyezni, h nem lehetetlen mindent megcsinálni.
csak sajnos eben a projektben egy a bökkenő:ha nem lehetne letölteni egyes albumokat, akkor már rég nem lennének annyian akik meghallgatják a korongon lévő számokat. tehát ennek az egésznek így is-úgy is egy lesz a vége:csőd. akárhonnan is nézzük.
2011. július 20. 14:54 #22
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
WhiteAngel, teljesen egyetértek! Igen, lehet, hogy "illegálisan" töltünk le, de a világon nincs (vagy csak nagyon kevesen, azok is jól el vannak látva pénzzel) olyan ember, aki minden cd-t megvenne, és egy dalt sem töltene le neten keresztül. Én sem állok úgy anyagilag, hogy minden kedvencem lemezét megvegyem! Persze van egy-kettő, akinek beszerzem a hivatalos albumát, de utána egy évig nem veszek cd-t rohog.gif Egyébként is teljesen felesleges. Persze, ha "megvesszük a cd-jét, anyagilag is támogatjuk" azt az előadót. Na de kérdem én: nincs így is ellátva bőven lével??? Én a kedvenceimet nem pénzzel fogom támogatni, hanem az irányukba tanúsított támogatásommal és szeretetemmel. Ennyi!
2011. július 20. 14:54 #23
Csilla19
Csilla19
*Crazy Girl*
 
Státuszáhh. szerelmes vagyok az uj Csabi & Tomi klippbe/számba ♥ ♥ ♥ :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 53
Azonosító: 123941
Offline offline
Hát. sztem már nagyjából mindenki a youtuberól tölt le, mint én is pl. De most kéyntelen leszek emgvenni Csabi albumát ugyanis sehol semt alálom youtubeon a saját számait csak a Szálljt tongue.gif biggrin.gif De amuyg jó ötlet. és azon aképen naon arik mindannyian. Főleg Csabi Nicolast meg ott kerestem,h hol van xd aztán rájöttem, h ehhe az ott középen nem bábu. xd Ngayon jó látni, ahogy igy összefognak smileeee.gif Ők talán meg tudják változtatni egy akarattal az emberek legalbáb 50%-át és itt nem csak a zeneletöltésről bezsélek smileeee.gif
2011. július 20. 14:55 #24
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
3 csomagot kaptunk idáig vásárlás után. A kártyák: mint 10 éves koromban a lutra albumok. Ezzel maximum a gyerekek érdeklődését fogják felkelteni. A kódok: 3 számot tölthetek le ingyen a 350.000 közül. Mégis melyiket? A többit pedig vegyem meg 129 forintos darabáron. Fizetem az internetet, ami önmagában majd 7000 Ft, szóval biztos nem költök még arra is, hogy mondjuk legyen 30 jogtiszta mp3 a gépemen. A jövő biztos nem az ilyen kezdeményezéseké.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Holly Keller
2011. július 20. 14:56 #25
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Ezeknek van 1-1 számuk összvissz, és máris hápognak a letöltésekért? Bár még mindig kevásbé nevetséges, mint az, hogy Ákos lemezeit nem lehet feltenni torren-toldalakra, mert azonnali kitiltással jár...

Valóban sok 3-4-5000 Ft egy CD-ért. Bár én úgy vagyok vele, ha az illető tényleg kedvenc, akkor rászánok ennyit. A Hurts albumát pl. Japánból rendeltem meg, az ottani kiadásban néhány plussz szám miatt 7000 Ft-ért. rohog.gif Filmekből is csak a kedvencekét veszem meg eredetiben, a többit meg csak letöltöm.

Szóval, ha bele is gebednek a tüntetésbe, akkor is lesz internetes letöltés.
2011. július 20. 14:56 #26
kovicseni14
kovicseni14
visszatérő vendég
 
StátuszThe Vampire Diaries!!♥ Nagyon várom már #4.évad♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 0
Azonosító: 141922
Offline offline
House Of Wax egyetértek.... ez hülyeség. de tényleg, am meg lehet, hogy mittomén van egy CDn 13 szám, aból szeretek mittomén 6ot. Akkor tuti nem fogom megvenni az egész CDt 6000ftért, amikor ahejett tudok venni csomó más dolgot, és ingyen le tudom tölteni. + igen. nem fogom CD-n hallgatni. Max a neten- telón.... :S
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. július 20. 14:57 #27
- törölt felhasználó -    
ha én nagyon szeretek valakit akkor megveszem a cd-jét. mert azért mégis jobb ha eredeti cd-d is van a nagy kedvencedtől.de sokszor énis letöltök mert azért milliókat nem költök cd-re. smileeee.gif szerintem akármit csinálnak úgyis fognak az emberek letölteni. és ugyanez a helyzet a filmekkel,sorozatokkal is.
1 felhasználónak tetszik: Kelly
2011. július 20. 14:59 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.20. 14:44)
Én sem látom sok értelmét, meg igazából jogosnak sem tartom , mert például én a telefonomra töltök le zenét hogy hallgassam. Na most ha megveszem a CD-t akkor a büdös életben nem fogom azokat a számokat hallgatni a telefonomon , mert nem lehet gyári CD-ről telefonra tenni zenéket. És hogy őszinték legyünk az emberek 85%-a telefonon hallgat zenét vagy számítógépen amihez szintén nem kell CD mert ott van a Youtube és egyéb megosztó oldalak  wink.gif Nagyon kevés azoknak az embereknek a száma akik CD-t vesznek azért mert hallgatni szeretnék CD vagy DVD lejátszón. Inkább csak ajándékba vesznek CD-ket manapság.

Ez nem teljesen igaz, mert én pl. kaptam pár eredeti CD-t még évekkel ezelőtt, és aki szemfüles és okos, az Windows Media Playerrel fel tudja másolni az eredeti CD tartalmát a számítógépre .wma kiterjesztésű fájlformátumban, amelyet a telefon is lejátszik, legalábbis nekem akárhány telóm volt, lejátszotta. Csupán a hátránya annyi, hogy igen nagy helyet foglal, így megéri .mp3-ba átkonvertálni. Megoldható, mert én erre mondjuk speciel magam jöttem rá. Aneela régen nagyon nagy kedvencem volt, és az albumát megkaptam a névnapomra. Az interneten nem találtam meg, így hát felmásoltam a gépre és azóta is rajta van a telómon.

Amúgy az valóban igaz, hogy nem mindenkinek van kerete erre. Sőt, most egy számért nem fogok megvásárolni egy egész albumot. Ha 10 Ft lenne, akkor még talán én is azt mondanám, hogy oké, de láttam, hogy mennyit kérnek el 1-1 CD-ért. Sokkal jobban megéri az embernek, ha letölti otthon. Igazából a törvény szerint azt hiszem úgy van, hogy a letöltött fájlokat 24 órán belül törölni kell a számítógépről, aztán újra letöltheted. De ki az a hülye, aki minden 24 óra után törli a letöltött fájlokat? Valóban hülyeség ez a kampány, és ahogy Toto írta, az USA-ban rájöttek, hogy nyereség a koncertekből és a fellépésekből jön. Nem éppen a lemezeladásokból.
1 felhasználónak tetszik: Kelly
2011. július 20. 15:02 #29
kovicseni14
kovicseni14
visszatérő vendég
 
StátuszThe Vampire Diaries!!♥ Nagyon várom már #4.évad♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 0
Azonosító: 141922
Offline offline
de végülis azért meg lehet őketis érteni/sztárokat/, mert így nem kapnak annyi pénzt. 1 megoldás van nekik. nem töltik fel a netre a számokat. de basszus az meg azért nem jó, mert nincs akkor youtube 10.000 meg 1.000000 Megtekintés... -.-"+ úgyis fetölti más. szóval.... :/ Szivacs!
2011. július 20. 15:03 #30
dorcsyful01
dorcsyful01
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 701
Csatolások: 8
Azonosító: 139116
Offline offline
Hát nekem elég sok starzone-os csomagom van már de azok közül mindössze egyet-kettőt ISMEREK és kb. egyet szeretek is. Egyebként meg ha ennyire zavarja őket inkább az ilyenyoutube letöltőkkel kezdjenek szerintem valamit.
2011. július 20. 15:09 #31
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.07.20. 14:59)
Ez nem teljesen igaz, mert én pl. kaptam pár eredeti CD-t még évekkel ezelőtt, és aki szemfüles és okos, az Windows Media Playerrel fel tudja másolni az eredeti CD tartalmát a számítógépre .wma kiterjesztésű fájlformátumban, amelyet a telefon is lejátszik, legalábbis nekem akárhány telóm volt, lejátszotta. Csupán a hátránya annyi, hogy igen nagy helyet foglal, így megéri .mp3-ba átkonvertálni. Megoldható, mert én erre mondjuk speciel magam jöttem rá. Aneela régen nagyon nagy kedvencem volt, és az albumát megkaptam a névnapomra. Az interneten nem találtam meg, így hát felmásoltam a gépre és azóta is rajta van a telómon.


Hát te ügyes vagy rohog.gif Én erre nem jöttem rá , de egyébként lehet sokan lennének úgy vele , hogy ez egy hosszas időmenetelű dolog és sokkal egyszerűbb 1 perc alatt leszedni az adott számot. Vagy van a másik véglet aki műszaki analfabéta és nem is ért az ilyen konvertálásokhoz wink.gif Én biztos meg bírnám csinálni a konvertálást , de még mindig ott az anyagi hátulütője a CD vásárlásnak. Ha mondjuk van egy előadó teszem azt az LMFAO akiket nagyon szeretek de az új albumukról a 12 szám közül csak 3 tetszik , nem fogok megvenni az albumot 4-5000 forintért dry.gif
2011. július 20. 15:13 #32
- törölt felhasználó -    
WhiteAngel teljes mértékben egyet értek!!
House Of Wax egyet értek az élőző és az utóbbi véleményeddel!!Igazad van!Én se venném meg úgy pl Lady Gaga CD-jét,hogy van 3 szám a mi bejön a maradék 10 meg nem,és ezért kiadnék 4-5000 FT.Nem tenném!!!
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. július 20. 15:24 #33
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Nem tudom ki lenne az a h*lye, hogy bemegy a boltba és megveszi a CD-t amikor az több 1000 forint, ha ingyen lelehet tölteni az internetről. Amúgy nem töltök arról a starzone-os oldalról zenéket, mert nem járok a SPAR-ba, így nincs kártyám amivel ingyen letölthetném.
2011. július 20. 15:29 #34
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Én soha nem vettem még CD-t, mert drága és nem telik rá. Nagyon kevesen veszik meg a kedvencük Cd-jét, azok akiknek bőven van miből. Nekem nincs. Ha lenne is rávaló akkor értelmesebb dologra költeném, mint hogy CD-veszek, hiszen netről is letölthetem. Igaz az illegális, de minek támogassam a kedvencemet anyagilag, ő a fellépéseiből úgyis kap pénzt. Én inkább a támogatásommal, és a szeretetemmel próbálom ösztönözni, nem pénzzel. Nem lehet mindent pénzzel megvenni... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Orsie16
2011. július 20. 15:32 #35
allisynfan
allisynfan
 
StátuszMost éppen nagyon boldog vagyok mert csupa jó jegyem van.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.16.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 153075
Offline offline
Jó csak az a baj hogy hát feltöltik a youtubéra és én mindig ott nézzem meg!Szerintem majdnem mindenki!
2011. július 20. 15:33 #36
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
Én általában youtube-ról szoktam letölteni a kedvenc számaim. Egyszerű és nem kell érte fizetni biggrin.gif. Nem költenék 5000Ft-ot egy CD-ért csak akkor ha azon a legnagyobb kedvencem van. Meg amúgy is szerintem ennek a kampánynak semmi értelme mindig lesznek olyanok akik netről töltik le a számokat. wink.gif
2011. július 20. 15:36 #37
Orsie16
Orsie16
ღwitchღ
 
StátuszJéghegyek népe örök kedvenc <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 3716
Csatolások: 677
Azonosító: 143213
Offline offline
Idézet (Fanni0325 @ 2011.07.20. 15:29)
Én soha nem vettem még CD-t, mert drága és nem telik rá. Nagyon kevesen veszik meg a kedvencük Cd-jét, azok akiknek bőven van miből. Nekem nincs. Ha lenne is rávaló akkor értelmesebb dologra költeném, mint hogy CD-veszek, hiszen netről is letölthetem. Igaz az illegális, de minek támogassam a kedvencemet anyagilag, ő a fellépéseiből úgyis kap pénzt. Én inkább a támogatásommal, és a szeretetemmel próbálom ösztönözni, nem pénzzel. Nem lehet mindent pénzzel megvenni... smileeee.gif

Teljes mértékben egyetértek veled! Egyébként szerintem csak úgy lehet vkit megszeretni ha meghallgatom! Vegyem meg csak vaktába a CD-jét??
2011. július 20. 15:38 #38
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Egy élő koncertért kifizetek xezer forintot... de a CDk túl drágák ahhoz, hogy megvegyem őket. Főleg úgy, hogy pár kattintással ingyen is enyém lehet.
2011. július 20. 15:42 #39
Digi
Digi
 
StátuszA szerelem meg a testi vágy nem mindig járnak kéz a kézben. (Edward)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 0
Azonosító: 148457
Offline offline
én még nem vettem cd-t miért vegyek hogyha youtubon tudom hallgatni max akkor veszem meg ha tényleg nagyon szeretem azt az énekest.... de ez a kampány jó végülis de nem is mert akiket hidegen hagyja az x factor az nem fog ezzel foglalkozni
2011. július 20. 15:45 #40
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
Szeretem Csabiékat, de nincs annyi pénzem hogy minden sztár CD-jét megvegyem, ha tetszik egy dal. Egy dal tetszik, és azért költök rá x ezret? Koncertekből, fellépésekből úgyis kapnak pénzt. Meg állítólag nem a pénzért csinálják. Akkor meg mit tépik a szájukat? Örüljenek hogy kellenek a dalok, és legalább letöltjük és hallgatjuk őket biggrin.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!