OFFTopik Reborn
2014. június 17. 17:22
#22042
Idézet (bala0418 @ 2014.06.17. 17:21)
Csak a gonoszság drágáim... 
hát ezt mondom én is..
romlott nőszemélyek
2014. június 17. 17:23
#22043
Idézet (Dianna @ 2014.06.17. 17:22)
hát ezt mondom én is..
romlott nőszemélyek
romlott nőszemélyek
Na ezaz... szabad így bánni velem?
2014. június 17. 17:24
#22044
Idézet (bala0418 @ 2014.06.17. 17:23)
Na ezaz... szabad így bánni velem? 
egyértelműen nem
2014. június 17. 17:24
#22045
Idézet (Dianna @ 2014.06.17. 17:22)
hát ezt mondom én is..
romlott nőszemélyek
romlott nőszemélyek
de jól megértitek egymást
2014. június 17. 17:26
#22046
Idézet (Candies @ 2014.06.17. 17:24)
de jól megértitek egymást 
Persze
2014. június 17. 17:42
#22048
Idézet (Dianna @ 2014.06.17. 17:40)
unalom

és ez a féltízezredik hozászólásod, gratulálok
2014. június 17. 17:45
#22049
Idézet (ririn @ 2014.06.17. 17:42)
és ez a féltízezredik hozászólásod, gratulálok
észre se vettem
ha ezt tudom nem erre pocsékolom
2014. június 17. 17:46
#22050
Idézet (Dianna @ 2014.06.17. 17:45)
észre se vettem
ha ezt tudom nem erre pocsékolom
ha ezt tudom nem erre pocsékolom
Hanem mire?
2014. június 17. 17:51
#22051
Idézet (bala0418 @ 2014.06.17. 17:46)
Hanem mire? 
rád
2014. június 17. 17:53
#22052
Idézet (Dianna @ 2014.06.17. 17:51)
rád
Tudtam én, hogy szeretés van
2014. június 17. 17:54
#22053
most balival kettesben kell beszélgetnem?
utállak titeket
utállak titeket
2014. június 17. 18:00
#22054
Idézet (Dianna @ 2014.06.17. 17:54)
most balival kettesben kell beszélgetnem?
utállak titeket
utállak titeket
Na hogy eredj a sunyiba
2014. június 17. 18:05
#22056
Idézet (Dianna @ 2014.06.17. 18:03)
ha nem írtok, eskü nem jövök a bulira
blö
2014. június 17. 18:06
#22057
Idézet (ririn @ 2014.06.17. 18:05)
blö
Hát ez felettébb megható, és hosszú beszéd volt... Irodalmi Nobel-díjat neki!
2014. június 17. 18:07
#22058
utálom mikor gyakorlom a táncot és anyukám bejön és így elkezdi hogy "jaaaj mit csináltál csak nem táncoltál épp??" és ilyenkor mindig elmegy a kedvem miután már úgy belelendültem
2014. június 17. 18:08
#22059
Idézet (ririn @ 2014.06.17. 18:07)
utálom mikor gyakorlom a táncot és anyukám bejön és így elkezdi hogy "jaaaj mit csináltál csak nem táncoltál épp??" és ilyenkor mindig elmegy a kedvem miután már úgy belelendültem 
Kíváncsi vagyok, hogy táncolsz
2014. június 17. 18:09
#22060
Idézet (bala0418 @ 2014.06.17. 18:08)
Kíváncsi vagyok, hogy táncolsz 
én is
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.


0 felhasználónak tetszik:

