OFFTopik Reborn
2015. január 08. 01:27
#24121
na jólvan kilépetem a régi offokból mert még kárt teszek magamba!
2015. január 08. 01:30
#24124
Idézet (Dianna @ 2015.01.08. 01:27)
na jólvan kilépetem a régi offokból mert még kárt teszek magamba!
annyi mindent tartalmaz amit az emberi agy nem tud feldolgozni
2015. január 08. 01:30
#24125
Idézet (Dianna @ 2015.01.08. 01:30)
jaj te csoró rudi.........
az étvágyam mindig ilyen nagy volt
2015. január 08. 01:32
#24127
úristen 2011ben azt nyilatkoztam, hogy az egyik kedvenc számom rihánától az s&m
legnagyobb szégyenfolt
2015. január 08. 01:33
#24128
Idézet (Dianna @ 2015.01.08. 01:32)
úristen 2011ben azt nyilatkoztam, hogy az egyik kedvenc számom rihánától az s&m
legnagyobb szégyenfolt
nekem meg biztos lil wayne lollipop
2015. január 08. 01:33
#24129
emlékszem zsüdivel kk volt a becenevünk kk juci meg kk timi és azt rövidítette hogy kurv4 kettős mert szerettük a vv bécit
diánapls
2015. január 08. 01:36
#24131
Idézet (ririn @ 2015.01.08. 01:36)
megyek alszok mócsingok
ne
2015. január 08. 01:38
#24133
jaj ti csövesek
kundi mikor kezded már el a tumblidat? az enyém már kezd tök menő lenni
remélem nem arra vársz hogy híres legyen az enyém és akkor majd reklámozom a tiédet
kundi mikor kezded már el a tumblidat? az enyém már kezd tök menő lenni
remélem nem arra vársz hogy híres legyen az enyém és akkor majd reklámozom a tiédet
2015. január 08. 01:40
#24134
Idézet (Candies @ 2015.01.08. 01:38)
végre jött valaki aki elfogadott volna téged olyannak... hát amilyen vagy tudod.. erre nem éltél a lehetőséggel
ilyen ember csak 100 évbe 1x jön
2015. január 08. 01:42
#24135
Dianna @
amúgy lehet már vannak ilyen megszállott rajongóink, akik szerelmesek belénk és olvassák minden hszünket és egyszer beírjuk pl én hogy: "megyek corvinra holnap délben" és ott fog várni azt elrabol
Candies @
ja biztosan
Dianna @
álmodozni szabad azért, nem? dry.gif _nevet.gif
hát ez életem azóta is
amúgy lehet már vannak ilyen megszállott rajongóink, akik szerelmesek belénk és olvassák minden hszünket és egyszer beírjuk pl én hogy: "megyek corvinra holnap délben" és ott fog várni azt elrabol
Candies @
ja biztosan
Dianna @
álmodozni szabad azért, nem? dry.gif _nevet.gif
hát ez életem azóta is
2015. január 08. 01:42
#24136
Idézet (Dianna @ 2015.01.08. 01:40)
végre jött valaki aki elfogadott volna téged olyannak... hát amilyen vagy tudod.. erre nem éltél a lehetőséggel
ilyen ember csak 100 évbe 1x jön
ilyen ember csak 100 évbe 1x jön
a következőt már nem élem meg akkor
inkább alszom én is, csáó
2015. január 08. 01:43
#24137
Idézet (Dianna @ 2015.01.08. 01:42)
Dianna @
amúgy lehet már vannak ilyen megszállott rajongóink, akik szerelmesek belénk és olvassák minden hszünket és egyszer beírjuk pl én hogy: "megyek corvinra holnap délben" és ott fog várni azt elrabol
Candies @
ja biztosan
Dianna @
álmodozni szabad azért, nem? dry.gif _nevet.gif
hát ez életem azóta is
amúgy lehet már vannak ilyen megszállott rajongóink, akik szerelmesek belénk és olvassák minden hszünket és egyszer beírjuk pl én hogy: "megyek corvinra holnap délben" és ott fog várni azt elrabol
Candies @
ja biztosan
Dianna @
álmodozni szabad azért, nem? dry.gif _nevet.gif
hát ez életem azóta is
annyit nem érsz hogy elraboljanak
2015. január 08. 01:44
#24138
omg de egy szarosok vagytok........................... miért pont ti maradtatok itt nekem??????????? bárki másnak jobban örülnék
2015. január 08. 01:45
#24139
Idézet (Dianna @ 2015.01.08. 01:44)
omg de egy szarosok vagytok........................... miért pont ti maradtatok itt nekem??????????? bárki másnak jobban örülnék
Idézet
(Dianna @ 2014.06.17. 09:57)
hol van már kundi, ririn olyan unalmas magába
hol van már kundi, ririn olyan unalmas magába
2015. január 08. 01:46
#24140
Idézet (Candies @ 2015.01.08. 01:45)
mindigis te voltál az igaz szerelmem
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


0 felhasználónak tetszik:


