de komolyan ez a lány olyan buta ma nem értette azt hogy mi az az 'est'....igen a magyar szó est nem tudta a jelentését és 'eszt'nek ejtette
OFFTopik Reborn
2015. január 19. 12:16
#24621
otársam: a barátomnak karácsonyra starbucksos boxert vettem mert az a kedvenc mesehőse
de komolyan ez a lány olyan buta ma nem értette azt hogy mi az az 'est'....igen a magyar szó est nem tudta a jelentését és 'eszt'nek ejtette
de komolyan ez a lány olyan buta ma nem értette azt hogy mi az az 'est'....igen a magyar szó est nem tudta a jelentését és 'eszt'nek ejtette
2015. január 19. 20:51
#24622
jaj ez a csoró csarli............. jön SOUNDRA!!!!!!! fellépni... ahol közönsége se lesz kb mert ennek a csorónak a girl riot a közönsége, aki zajpopot csinál.. nem az ilyen yoló fos szar diszkó emberek...... ilyen avicsi meg nicky romero mellet... jóságos isten.......
2015. január 19. 21:10
#24623
Idézet (ririn @ 2015.01.19. 12:16)
otársam: a barátomnak karácsonyra starbucksos boxert vettem mert az a kedvenc mesehőse
de komolyan ez a lány olyan buta ma nem értette azt hogy mi az az 'est'....igen a magyar szó est nem tudta a jelentését és 'eszt'nek ejtette
de komolyan ez a lány olyan buta ma nem értette azt hogy mi az az 'est'....igen a magyar szó est nem tudta a jelentését és 'eszt'nek ejtette
mi ez most látom
2015. január 19. 22:05
#24625
imádom hogy tőletek sose tudok tanácsot kérni mert semmi közötök az emberi kapcsolatokhoz erre végre lesz egy csoró uram az iskolába, de azt is hiába kérdezem, mert az is olyan sötét az emberekhez mint a másik 2 csöves barátom.............................. ez valahol szép hogy a nyomik megtalálják egymást de azért szánalom.com
2015. január 19. 23:23
#24626
hát ez :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez urammal a suliba jesszus :DDDDDDDD 100%
2015. január 20. 14:01
#24627
hol vagytok büdösek??? már teleírom itt az egész oldalt
múltkor otthagyta valaki a füzetét a terembe én meg kedvesen hazahoztam, hogy jaj majd visszaadom so nice
erre most látom hogy ráfolyt a kecsap, tiszta szar az egész...................... istenem................
próbáltam acetonnal lemosni erre kiszedte a színét omg.........................
múltkor otthagyta valaki a füzetét a terembe én meg kedvesen hazahoztam, hogy jaj majd visszaadom so nice
erre most látom hogy ráfolyt a kecsap, tiszta szar az egész...................... istenem................
próbáltam acetonnal lemosni erre kiszedte a színét omg.........................
2015. január 20. 15:51
#24628
Idézet (Dianna @ 2015.01.20. 14:01)
hol vagytok büdösek??? már teleírom itt az egész oldalt
múltkor otthagyta valaki a füzetét a terembe én meg kedvesen hazahoztam, hogy jaj majd visszaadom so nice
erre most látom hogy ráfolyt a kecsap, tiszta szar az egész...................... istenem................
próbáltam acetonnal lemosni erre kiszedte a színét omg.........................
múltkor otthagyta valaki a füzetét a terembe én meg kedvesen hazahoztam, hogy jaj majd visszaadom so nice
erre most látom hogy ráfolyt a kecsap, tiszta szar az egész...................... istenem................
próbáltam acetonnal lemosni erre kiszedte a színét omg.........................
csoró:ddddd
2015. január 23. 18:50
#24630
Idézet (,2015.01.20. 16:06~5348567)
nem érdemes már rátok pazarolni az időm nem 
te hova lettél csöves?
2015. február 15. 17:24
#24632
omg gyerekek ezt nem mondjátok komolyan mióta didi törölte magát azóta fel sem tudom venni vele a kapcsolatot azt most itt van a kendi aki már 1 hónapja nem lépett be megbolondulok már lassan.................
2015. február 15. 18:57
#24633
kund ha valaha leszöl még nemtudod mi lehet didi tumblijának címe? ha már fészen nem ír vissza a szarosa......
2015. február 18. 18:54
#24634
kendi most milyen szépeket írna a szelenás cikkhez
ha itt lenne
2015. február 21. 15:30
#24635
ezt nem hiszem el hogy ti most mind komolyan itthagytatok.......ha egyszer felkeresnétek akkor már DIREKT nem fogok visszaírni pulyák
2015. március 02. 21:21
#24636
Idézet (,2014.04.15. 15:46~4827976)
ja, mi milyen jól bírjuk hárman... többiek már rég kihullottak
tiszta éhezők viadala
biztos ezért olvassák annyian, izgatottak már ki lesz a győztes
tiszta éhezők viadala
biztos ezért olvassák annyian, izgatottak már ki lesz a győztes
hát úgy látszik győztem majmok................
2015. március 20. 14:06
#24637
komolyan mondom már nem tudom mit csináljak didi ha ezt olvasod akkor nemtudom mit ártottam neked hogy csak így egyik napról a másikra nem válaszolsz most meg letiltottál még fészen is vagy törölted magad vagy mit én tudjam a kendi meg már hónapok óta elérhetetlen hát igen ez a nagy család yaay family marhára
2015. április 20. 17:27
#24639
|
|
Liliesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.05. Hozzászólás: 365 Csatolások: 29 Azonosító: 242295 offline
|
nemis akartam már használni ezt az oldalt csak lementeni a csarlis képeket de most olyan mérges vagyok.....................
kundi nem tudom mit képzelsz magadról, hogy itt hagysz engem meg a rilt de pont te tudhatnád milyen szar érzés is ez...... erre UGYANAZT ELJÁTSZOD konkrétan mint hát tudjuk ki.
nem akarok itt drámázni meg műsort adni a népnek, de jó lenne ha legalább válaszolnál arra, amit a nővérednek írtunk és elgondolkodnál
kundi nem tudom mit képzelsz magadról, hogy itt hagysz engem meg a rilt de pont te tudhatnád milyen szar érzés is ez...... erre UGYANAZT ELJÁTSZOD konkrétan mint hát tudjuk ki.
nem akarok itt drámázni meg műsort adni a népnek, de jó lenne ha legalább válaszolnál arra, amit a nővérednek írtunk és elgondolkodnál
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


0 felhasználónak tetszik:
offline

